Vitálnost a zdraví – jak na to podle horoskopu? 6

By | 25.01.2020

S novým rokem si dává spousta lidí více či méně ambiciózní předsevzetí a snaží se je střídavě úspěšně plnit. Chcete mít na jaře dostatek energie a užít si první teplé dny a vůbec celé léto, které se blíží a bude zde dřív, než se nadějete? Chtělo by to zaměřit se na své zdraví a vůbec celkově na vitalitu. Můžete se posílit různými vitamíny, doplňky stravy a podobně, ale zkuste to jinak. Možná dejte víc na znamení a na to, co vám může přinést?

Znamení, zdraví a vitalita

Jak se vypořádat se zdravím a vitalitou? O zdraví je nutno pečovat a vše souvisí se vším, takže pokud se nebudete psychicky cítit dobře, pak se to odrazí na vašem zdravotním stavu? Na co si dát pozor? Kam zaměřit svou pozornost? Kde přidat a kde naopak ubrat? Podívejte se na své konkrétní znamení a podpořte zdraví a vitalitu!

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

U Střelců jsou náchylné kyčle, proto je nutno dávat pozor a zbytečně je nezatěžovat, podobně jako ostatní klouby. Pohyb je pro ně důležitý, ovšem zvolte raději kolo, brusle či plavání, běh nebo dlouhé procházky jim neprospějí. Okolo sebe potřebuje spoustu kamarádů a přátel, kteří jej budou obdivovat a nahlas chválit. Jedině tak se cítí dobře. Výlety má rád, ale musí být s něčím spojené, ideálně návštěva hradu, zámku nebo výstavy. Přichází si tak na své nejen tělo, ale třeba taky duše.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Pro Kozorohy jsou velmi citlivá kolena, často mívají problémy s menisky, patelou a podobně. Proto by na ně měly dávat pozor! Kozorozi se rádi toulají a pošlete je do hor, pak se budou sami a rádi procházet. To je pro ně to nejlepší. Práce správce horské chaty nebo nějaké vysokohorské restaurace je pro něj ideální. V podstatě často sám, ale také s lidmi, pokud je to potřeba, takže to je přesně to, co Kozoroh potřebuje. Jeho vitalita a zdraví tím hodně získává.

Přečíst  Odpočinek – jak relaxovat podle jednotlivých znamení? 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..