Vitálnost a zdraví – jak na to podle horoskopu? 2

By | 07.01.2021

S novým rokem si dává spousta lidí více či méně ambiciózní předsevzetí a snaží se je střídavě úspěšně plnit. Chcete mít na jaře dostatek energie a užít si první teplé dny a vůbec celé léto, které se blíží a bude zde dřív, než se nadějete? Chtělo by to zaměřit se na své zdraví a vůbec celkově na vitalitu. Můžete se posílit různými vitamíny, doplňky stravy a podobně, ale zkuste to jinak. Možná dejte víc na znamení a na to, co vám může přinést?

Znamení, zdraví a vitalita

Jak se vypořádat se zdravím a vitalitou? O zdraví je nutno pečovat a vše souvisí se vším, takže pokud se nebudete psychicky cítit dobře, pak se to odrazí na vašem zdravotním stavu? Na co si dát pozor? Kam zaměřit svou pozornost? Kde přidat a kde naopak ubrat? Podívejte se na své konkrétní znamení a podpořte zdraví a vitalitu!

Beran (21. března – 20. dubna)

Berani patří k lidem, kteří přemýšlejí hlavou, soustředí v ní všechno, co je důležité. Právě ta je jejich centrem, často pracují zejména hlavou, takže není divu, že o ni musí pečovat a to možná víc, než jiní. Často potřebují únik na čistý vzduch, kde si vše srovnají. Pohyb, teplo a zima mohou blahodárně působit na jejich myšlení a krásně vyčistí hlavu. K tomu se určitě můžete opřít o fyzickou náladu. Sporty, procházky, dlouhé zátěže nebo gruntování celého domu v krátkém čase, najděte si to své. Budete spokojení, zdraví a dokonce spokojení.

Býk (21. dubna – 21. května)

Býci jsou odmalička choulostiví na krk, potažmo svůj hlas. Objeví-li se zdravotní problémy, téměř se stoprocentní jistotou se objevují právě na krku – bolesti, vyrážky, problémy s hlasivkami a podobně. Možná nejsou tolik temperamentní jako Berani, ale jejich důkladnost o něčem svědčí. Vitalita se u nich neobnoví skoky, během nebo jinou aktivitou, raději dejte přednost těm věcem, které znají a provozují. Tanec, turistika a podobně. Býk je individualista, takže spoustu z výše jmenovaného dělá rád sám.

Přečíst  Jak na děti – vyzkoušet můžete sílu horoskopu! 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..