Vitálnost a zdraví – jak na to podle horoskopu? 1

By | 11.08.2020

S novým rokem si dává spousta lidí více či méně ambiciózní předsevzetí a snaží se je střídavě úspěšně plnit. Chcete mít na jaře dostatek energie a užít si první teplé dny a vůbec celé léto, které se blíží a bude zde dřív, než se nadějete? Chtělo by to zaměřit se na své zdraví a vůbec celkově na vitalitu. Můžete se posílit různými vitamíny, doplňky stravy a podobně, ale zkuste to jinak. Možná dejte víc na znamení a na to, co vám může přinést?

Znamení, zdraví a vitalita

Jak se vypořádat se zdravím a vitalitou? O zdraví je nutno pečovat a vše souvisí se vším, takže pokud se nebudete psychicky cítit dobře, pak se to odrazí na vašem zdravotním stavu? Na co si dát pozor? Kam zaměřit svou pozornost? Kde přidat a kde naopak ubrat? Podívejte se na své konkrétní znamení a podpořte zdraví a vitalitu!

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Lidé narozeni ve znamení Vodnáře si velmi pochvalují lymfatické masáže. Po nich se cítí opravdu dobře a v pohodě. Většina jejich problémů souvisí se zpomaleným tokem lymfy a tělo se nezbavuje škodlivých látek tak rychle, jak by mělo. Ty se hromadí, což vyvolává nepohodlí. Najděte si odborníka, který se v tomto odvětví vyzná a pravidelně, minimálně jednou za čtyři týdny, si tuto masáž dopřávejte. Celkově se uvolníte, pleť se projasní a nic nebude problémem.

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby musí mít vše v životě nalinkované a absolutně v pořádku. Často přemýšlí dopředu, analyzují a přemítají, jak co udělat, takže úklid budou potřebovat hlavně ve své hlavě. Starejte se ze všeho nejdřív o psychické zdraví, protože se od něj často odráží také to fyzické zdraví. Ryby by se měly učit relaxaci, odpočinku a nutnosti být chvíli v klidu. Najít si hezký okamžik a naučit se jej vychutnávat. Pomůže vám například plavání, které absolvujte minimálně jednou týdně.

Přečíst  Ženy a kariéra – jak to umí ovlivnit znamení? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..