Věštění jako cesta k tajemství života

By | 14.08.2020

Věštění budoucnosti má spoustu různých cest a způsobů. Někdo dává přednost čtení z kávové sedliny nebo čajových lístků, jiný spoléhá na přesné horoskopy odvozující jeho osud z okamžiku jeho narození, jiný hádá z ruky, další nedá dopustit na pravdu, kterou mu odhalí obrázky na tarotových kartách.

Ptát se na budoucnost je přirozené

Metody jsou rozdílné, ale cíl je jediný. Dozvědět se něco o tom, co vás čeká.
Karty a věštění z tarotu vám pomůže zorientovat se ve své duši. Odhadnout váš další životní směr. Odpovědět na otázky, které vás kolem budoucnosti zajímají. Návštěva kartářky, která věští z tarotových karet, může být pro vás přínosem, nasměrovat vás dál. Nebojte se ptát se po své budoucnosti, jaká bude. Je to přirozená touha každého člověka vědět, co bude dál.

Karty přinášejí odpovědi

Každý člověk se ptá, co bude zítra, v dalších letech. Jaký budete mít partnerský život, zda nebudete trpět zdravotními problémy, jak se vám bude dařit profesně. Věštění a výklad z tarotu přinese odpovědi. Možná také chcete udělat nějaké důležité životní rozhodnutí a nejste si jisti, zda nastal ten správný čas a chtěli byste si to ujasnit. Tady vám mohou pomoci karetní kouzelné mapy, které vám řeknou, v jaké fázi svého života se právě nacházíte a kam budete dále směřovat.

Návod na život vás nečeká

Zároveň si ale nesmíte myslet, že vám karty přinesou nějaký konkrétní návod, jak žít, abyste byli šťastní a úspěšní. Nejde o konkrétní věštby typu: udělej to a to. Karty k vám mluví různými způsoby a různou řečí symbolů a je na vás, jak si s jejich poselstvím nakonec poradíte. Rozhoduje pozice a pořadí karet, ovšem způsobů výkladů je mnoho. Obrázkové symboly vás navedou, stanou se pro vás inspirací a pak bude na vás, jak s nimi naložíte, co si vezmete k srdci.

Přečíst  Kartářky – řeknou vám pravdu nebo lžou?
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..