Včelí produkty afrodisiakem

Napsala | 14.11.2017

Včely]Mezi výrobky pilných drobných tvorů se neřadí jen med, ale například i mateří kašička, propolis, rouskový pyl a tak podobně. Spoustu možností využití se přímo nabízí, nejde ale jen o obligátní nachlazení nebo kašel. Včelí produkty dokáží zapůsobit i tam, kde bychom to možná nečekali – mimo jiné i jako afrodisiakum.

Štíři budou ještě vášnivější, je tohle vůbec možné?

Díky využití některých včelích produktů může být v ložnici poněkud veseleji. A ocení to nejen partneři vášnivých štírů, kteří jsou nejen podle hvězd přímo pověstnými milovníky. Například mateří kašička je skutečným elixírem mládí, pokud se správně zpracuje, má i dobrý vliv nejen na plodnost, ale také na potenci. Vitamíny, aminokyseliny, hormony, kvalitní bílkoviny. Co porce mateří kašičky, to originál, podle odborníků na tuto problematiku je to podobné jako s vínem – každá dávka uzraje trochu jiným způsobem, má jinou chuť a mírně odlišné jsou i vlastnosti.


Mateří kašička je pořádnou porcí energie, krmí se jí včelí královna, ale také právě vylíhnuté larvy. Královna žije někdy až dvacetkrát déle než průměrná dělnice, její život se počítá na roky, zatímco průměrný obyvatel úlu uhyne už za šest až osm týdnů, když se prostě upracuje k smrti. Lepší reklamu snad mateří kašička opravdu nepotřebuje, je navíc stoprocentně přírodním produktem.

Mimo jiné, mateří kašička zajistí…

  • Podporu imunity, nižší hladinu cholesterolu – to vše má vliv na potenci a plodnost.
  • Vyšší životnost spermií, šance na otěhotnění potom pochopitelně o to více narůstá.
  • Stimulace pohlavních žláz, po dávce mateří kašičky se dostaví i mírná euforie.

Pokud tedy chcete do roka jezdit po městě s kočárkem nebo probudit někdejší prvotní vášeň, je právě mateří kašička ideálním spojencem. Denně si můžete dopřát až půl gramu této výživné látky, v kombinaci s pylem pak bude celkový efekt ještě výraznější.

A že by měl podobné účinky i včelí jed? Bohužel, tady se jedná o hluboce rozšířený omyl. Amatérské pokusy spojené s včelím jedem mohou mít i vážné následky, proto se raději při podpoře erekce nebo psychické stránky celé věci zaměřte jen na mateří kašičku, pyl, popřípadě si dopřejte alespoň menší porci medu.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.