Vaše chůze – co na vás může prozradit?

Napsala | 16.10.2018

Už jen to, že ráno vstanete a přesunete se do koupelny či kuchyně je pohyb, i když minimální. Krok za krokem proplouváte celým dnem, od rána do večera. Možná jste si ani neuvědomili to, jak moc lze z vašeho kroku, z vaší chůze vyčíst. Člověk nevědomky dělá spoustu věcí, které neovlivní.

Krok sum krok

Existuje spousta teorií, že osud nebo povahu člověka můžete vyčíst z obličeje, z chůze, gestikulace i pohledu do očí. Zda je to pravda či nikoliv, to si můžeme jen domýšlet. Pravdou je, že z obličeje, gest i hlasu lze vyčíst to, zda je člověk arogantní, zda má dobrou nebo špatnou náladu, zda je zlý nebo naopak milý a vstřícný. A co chůze? Tak umí odhalit, kromě toho, zda spěcháte nebo jste naštvaní, i to, jakou máte povahu.

Když jsou kroky krátké a kombinované s rychlou chůzí – tento člověk není příliš důvěřivý, je také velmi často netrpělivý, neustále je v pohybu, nemá daleko k agresivitě nebo hrubému jednání.

Když jsou kroky krátké a pomalé zároveň – takový člověk asi bude chodit pozdě, pokud nevyšel brzy. Může to svědčit také o nedostatku energie a to nejen fyzické, kdy je třeba hodně unavený, ale také o nedostatku té mentální energie.

Když se střídá rychlá a pomalá chůze – takový člověk jde chvíli velmi rychle a znenadání poté zpomalí a zase znova. Střídání chůze může mít vliv také na rychlé střídání nálad, chvíli je dobře, chvíli naopak špatně. Takový člověk často podlehne okamžiku.

Když se při chůzi pohybuje celé tělo – takto mnohdy chodí ženy, pohybují rameny a zejména pak boky. Takoví lidé jsou pyšní, touží po pozornosti druhých, mnohdy se nebojí ani výstřednosti.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 29.05.2017 do 05.06.2017
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..