Vaše chůze – co na vás může prozradit? 1

By | 11.12.2020

Už jen to, že ráno vstanete a přesunete se do koupelny či kuchyně je pohyb, i když minimální. Krok za krokem proplouváte celým dnem, od rána do večera. Možná jste si ani neuvědomili to, jak moc lze z vašeho kroku, z vaší chůze vyčíst. Člověk nevědomky dělá spoustu věcí, které neovlivní.

Krok sum krok

Existuje spousta teorií, že osud nebo povahu člověka můžete vyčíst z obličeje, z chůze, gestikulace i pohledu do očí. Zda je to pravda či nikoliv, to si můžeme jen domýšlet. Pravdou je, že z obličeje, gest i hlasu lze vyčíst to, zda je člověk arogantní, zda má dobrou nebo špatnou náladu, zda je zlý nebo naopak milý a vstřícný. A co chůze? Tak umí odhalit, kromě toho, zda spěcháte nebo jste naštvaní, i to, jakou máte povahu.

Když je krok pevný – pomalá chůze, pohled vzhůru značí člověka, který se moc nechce poddávat druhým, je neochotný přijímat cizí názory a postoje.

Když je chůze pomalá – ramena máte spíš stažená, možná i trochu sklopenou hlavu, pak jde o člověka, který nemá rád konflikty a proto je ani nevyhledává. Je to člověk mírumilovný, často zadumaný sám do sebe, přemýšlivý.

Když je chůze pomalá se zastávkami – pak to může značit jisté zdravotní problémy (s dýcháním, a výdrží, problémy s nohama a podobně). Nejde-li o zdraví, pak jde o člověka, který velmi přemýšlí, své okolí nevnímá jako důvěryhodné, trvá, než začne někomu vůbec věřit.

Když jsou kroky pomalé – pak jde většinou o člověka, který často a rád přemýšlí, touží po úspěchu a během chůze může promýšlet svou strategii, jak uspět v tom, v čem chce.

Když jsou kroky dlouhé – není čas ztrácet čas, pokud vyloženě nespěcháte, pak jsou dlouhé kroky známkou energie, svědomitosti. Takový člověk obvykle touží, aby po něm něco zůstalo, chce něčeho v životě dosáhnout, něco vytvořit.

Přečíst  Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 22
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..