Váhy – problémy, které znají jen oni

Napsala | 09.09.2018

Když se řekne váhy, lidé si často představí podzimní znamení. Začíná 21. září, což už je v podstatě podzim. Jsou vzdušná znamení, založením spíš intelektuálně, mají jemnou povahu. Chtějí soulad a harmonii v životě, jsou tak trochu bohémové s citem pro umění, tvořivost a kreativitu. Jsou féroví, usilují o klid a rovnováhu, nesnáší stres a spěch. Občas si nemohou vybrat mezi jednotlivými věcmi, hledají kompromisy.

Problémy Vah

Jako každé znamení i Váhy mají občas nějaký ten problém, který musí řešit, který je pro jejich znamení typický, ale ostatní jej jako problém možná ani nevnímají. Jaké problémy řeší tato znamení?

Vzhled

Perfektně upravení, vypadat za každých okolností dobře a krásně, to je něco, pro co Váhy žijí a dýchají. Je to pro ně přirozené, dokonce, i když jdou do nemocnice nebo jen s košem, chtějí být upravené. Bez toho nevykročí z bytu.

Konflikty

Bytostně je nesnášejí, a pokud je někde okolo nich hádka, raději se klidí z dohledu. Když už jsou do ní vztaženy, snaží se z ní co nejdřív vyvléknout. Během ní pociťují nevolnost a závratě, prostě jim nedělají vůbec době.

Rozhodování

Ne nadarmo jsou Váhy váhavé. Rozhodování je pro ně nejhorší noční můrou, raději si půjdou sednout do zubařského křesla a to dobrovolně, než se nějak rozhodnout. Všechny varianty si prozkoumají a dumají, zda zvolit jednu nebo raději druhou. Mnohdy přemýšlí, co kdyby, se něco stalo a zda se rozhodli opravdu správně.

Společenské chování

Jsou rádi ve společnosti lidí, mají rádi večírky, kino s přáteli a podobně. Když se někdo chová špatně nebo nemá dostatečné sociální cítění, uvádí to váhy do rozpaku. Bojí se něco říct, aby se nedostali do zbytečného konfliktu.

Přečíst  Sonda Kepler objevila mimozemský život

Umělecké duše

Umění je potrava pro jejich duši, mají rádi debaty o kultuře, umění, muzice a všem okolo. Rády se účastní všech výstav, koncertů, festivalů, filmových premiér a podobně.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Určitě si přečtěte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..