Váha a horoskopy – jaký vliv má znamení na váhu? 2

Napsala | 04.03.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Problémy s dietami a hubnutím se nevyhýbají nikomu. Minimálně jednou snad každý držel nějakou tu dietu a snažil se hubnout. Ne vždycky je to tak úspěšné, jak si mnozí přejí. Jste věčnými dietáři a počítáte kalorie, víte přesně, kdy co jíst, v jakou dobu si dát ovoce a kdy už to není pro tělo zrovna nejlepší? Co cvičit, kde chodit cvičit a hlavně jak? Nebo patříte k těm, kteří přesně vědí, jak na to, ale večer své celodenní snažení zakončí něčím smaženým nebo sladkým? Dieta nedieta, když je chuť!

Dieta, hubnutí a znamení

Každé znamení má nějaké zdravotní problémy a potíže, které se mohou a nemusí projevit. Někdo nemá problém s pohybem, ale jeho slabostí je jídlo, pro další je jakýkoliv pohyb velmi náročný a namáhavý. Jak je tedy váha propojená s vaším znamením a tím, čeho byste se měli držet a co podniknout pro lepší a nižší váhu?

Beran (21. března – 20. dubna)

Berani jsou energičtí, mají ji opravdu hodně, mohli by zásobovat elektrárnu. Jsou to lidé průbojní a ambiciózní, hned se pro něco nadchnou a rádi. Ve svém volném času mají opravdu hodně nabitý program, takže když se budou věnovat pohybu, pak se z něj snaží vytěžit opravdu maximum. Chtějí vyzkoušet skupinové sporty jako házená, squash, badminton, volejbal a další a další. Ocení také taneční kroužky nebo skupiny, kde se mohou pobavit a zacvičit si.

Býk (21. dubna – 21. května)

Býci jsou lidé velmi praktičtí a založením materialisti. Důležitou věcí je pro ně práce, ke všemu se staví nanejvýš odpovědně. Býci mají rádi dobré jídlo, čokoládu, víno, sýry a podobně. Potrpí si na luxus a vynikající věci. Ovšem pozor, toto požitkářství se může zvrhnout a oblečení se najednou zmenšuje. Potřebujete trochu zhubnout? Počítejte kalorie, omezte sladké jídlo a zapojte zeleninu. Ta umí hotové divy a také z ní připravíte pokrmy, které vám zachutnají.

Přečíst  Hledání motivace – proč se zrovna vašemu znamení nic nechce? 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..