Váha a horoskopy – jaký vliv má znamení na váhu? 1

Napsala | 08.09.2019

Problémy s dietami a hubnutím se nevyhýbají nikomu. Minimálně jednou snad každý držel nějakou tu dietu a snažil se hubnout. Ne vždycky je to tak úspěšné, jak si mnozí přejí. Jste věčnými dietáři a počítáte kalorie, víte přesně, kdy co jíst, v jakou dobu si dát ovoce a kdy už to není pro tělo zrovna nejlepší? Co cvičit, kde chodit cvičit a hlavně jak? Nebo patříte k těm, kteří přesně vědí, jak na to, ale večer své celodenní snažení zakončí něčím smaženým nebo sladkým? Dieta nedieta, když je chuť!

Dieta, hubnutí a znamení

Každé znamení má nějaké zdravotní problémy a potíže, které se mohou a nemusí projevit. Někdo nemá problém s pohybem, ale jeho slabostí je jídlo, pro další je jakýkoliv pohyb velmi náročný a namáhavý. Jak je tedy váha propojená s vaším znamením a tím, čeho byste se měli držet a co podniknout pro lepší a nižší váhu?

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Vodnáře jen tak nepřehlédnete, jsou to lidé, kteří jdou často mimo masu lidí. Když se řekne doprava, oni odbočí doleva. Co se jejich stravy týče, nehledejte žádnou pravidelnost nebo snad podobnost. Stravují se vždy jinak, takže je s nimi občas těžké něco řešit. Buďto celé dny hladoví, protože nemají čas, nechtějí jíst a jindy zase neví, co by snědli, přecpou se a pak jim klidně může být špatně. Chce to zlatou střední cestu. V tom může pomoci dobrý nutriční poradce a trenér, který poradí.

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby jsou povahy jemné a klidné, občas potřebují být sami a udělat si pořádek ve všem. Nestarají se úplně o to, jak vypadají a štíhlá linie pro ně zrovna není něco, co by řešili. Na to si dejte pozor, můžete nepozorovaně přibírat, nevšímat si toho a jednou se probudíte s deseti nebo i dvaceti kily navíc a nebude jednoduché je znovu sundat dolů. Jako sport si vyberte aqua aerobic nebo plavání.

Přečíst  Vybíráme psa – zvolte si jej podle znamení horoskopu? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..