Úplněk – nejlepší čas na změny

By | 24.09.2020

Máte problémy s kilogramy navíc? Bohužel, někdy to prostě jde lépe, někdy to jde hůř. Lidé a zejména ženy řeší kilogramy navíc, jednak z toho estetického hlediska, ale také ze zdravotního hlediska. Když máte pár kilogramů navíc, snažíte se zhubnout. Zaměříte se na jídelníček, budete cvičit a pohybovat se. Jenže ne vždycky to stoprocentně jde a je to pro vás to správné. Důležité je také to, kdy začít s hubnutím!

Úplněk je to nejlepší

Úplněk je magický čas, který může využít ke spoustě věcí. Například můžete pozorovat úplněk, můžete cítit příjemné nebo negativní emoce a podobně. Doba po úplňku je čas, kdy můžete začít skvělé změny, přehodnotit svůj život. Můžete se začít učit nový jazyk, přihlásit se do školy, začít vstávat dříve, popřípadě se můžete přimět k hubnutí či zdravému životnímu stylu. Je to skvělý čas pro vás a změny v životě!

Jednotlivé fáze měsíce ovlivňují hubnutí a také to, jak se člověk během daných fází cítí. Chcete-li začít s hubnutím nebo zhubnout nějaké to kilo, pak je dobré také načasování a to, kdy začít onu změnu. Vyberte si ideálně dobu, kdy vám budou hvězdy nakloněny a pomohou vám vydržet a celkově vám půjde hubnutí o něco lépe. Na jakou dobu tedy vsadit?

Co se děje po úplňku

Po úplňku je nejlepší doba na nějaké převratné změny či změny na redukční dietu. Jakmile ubývá fáze měsíce, je snadnější začít hubnout nebo úplně zhubnout. Z těla se lépe odstraňují nežádoucí toxiny, ale například voda také může pomoci odvodňovat tělo, která s sebou bere škodlivé látky. Před úplňkem člověk může velmi snadno přibrat, takže pokud jste si dali něco nezdravého, je ideální čas pro hubnutí.

Přečíst  Hubnutí – má na to vliv znamení? 4

Zásobujte se zdravými potravinami, naordinujte si pohyb a sport a vše půjde jednodušeji právě během úplňku. Očistíte tělo, připravíte jej na hubnutí a můžete tedy začít. V době po úplňku to půjde takřka samo.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..