Týdenní partnerské horoskopy od 30.10.2017 do 06.11.2017

By | 07.01.2021
Beran – Beran: 

Hlavně se nehádejte kvůli tomu, čí přání a čí požadavky jsou aktuálně důležitější. Když nevíte, čemu dát přednost, spolehněte se na signál shůry a normálně si hoďte korunou.


Beran – Býk: 

Ne každý sen se splní. Vy to víte, ale váš miláček má pořád ještě pocit, že pro uskutečnění toho, co by si v životě tam moc přál, udělal pořád ještě málo.

Beran – Blíženci: 

Moc dobře vám udělají veškeré cesty, které spolu podniknete. Kdybyste o víkendu vyrazili na hroby vzdálenějších příbuzných a připomněli si tak rodinnou historii, bude to skvělé!


Beran – Rak: 

Když vám říká, že na něj máte přehnané nároky, měli byste přemýšlet, zda náhodou nemá pravdu. Zkuste si žít svůj vlastní život a jeho alespoň v tomto týdnu nechat na pokoji.


Beran – Lev: 

Hlavně si nenalhávejte, že ho bůhvíjak milujete. Když budete upřímní, přiznáte si, že vám moc dobře dělá jeho péče a starostlivost, ale vaše srdce při tom mlčí.


Beran – Panna: 

Občas si opravdu myslí, že jste hloupí a naivní. Nezdá se vám, že ho v tom občas sami podporujete tím, že se sami hodnotíte daleko níž, než si ve skutečnosti zasloužíte?


Beran – Váhy: 

Investice, které do něj dáte, povedou jenom k hádkám. Váha nevidí, proč by vám je měla vracet – a vy máte zase dojem, že by vám na ně měla alespoň slušně poděkovat.


Beran – Štír: 

Zajímavý bude zejména víkend. Štír má v partnerském sektoru úplněk a s chutí vám dokazuje, že si s ním můžete alespoň občas užít opravdu skvělou zábavu.


Beran – Střelec: 

Jsou věci, které mu nevymluvíte. Když zjistíte, že neuspějete, měli byste ho alespoň ujistit, že budete na jeho straně, ať se už v budoucnu stane cokoliv.


Beran – Kozoroh: 

Když vám říká, ať z internetu objednáváte s rozumem, má pravdu. Hrozí, že zboží, které nakoupíte, budete vracet, protože na fotkách vypadalo naprosto jinak než v reálu.


Beran – Vodnář: 

To, že jste se v něm zklamali, vás nesmí rozhodit. Ve druhé polovině týdne navíc zjistíte, jak dopadli ti, co se v něm nezklamali – a pochopíte, že k vám bylo osud vlastně docela laskavý.


Beran – Ryby: 

Chvíle, strávené s jeho rodiči, budou velice příjemné. Když vám říkají, že jsou moc rádi, že jste spolu, můžete si být jisti, že to opravdu není jen pár zdvořilostních frází…


Býk – Beran: 

Zklamání v lásce vám v jeho případě nehrozí. Beran patří k lidem, kteří svou lásku umí dát najevo, a vy zase k těm, kteří takové signály umí skvěle zpracovat a oplatit.


Býk – Býk: 

Na zbytečná vydání to ve vašem případě nevypadá. Potíže však mohou mít kamarádi. Ti si pak k vám přijdou půjčit a budou žadonit tak dlouho, až z vás pár stovek vytáhnou.


Býk – Blíženci: 

Můžete si vybrat, zda budete respektovat jeho jídelní chutě nebo zda budete vařit tak, aby to sedlo a chutnalo vám. O tom, že byste dokázali najít kompromis, můžete leda tak snít.


Býk – Rak: 

Zažijete zázrak! Váš Rak nahlas přizná, že za veškeré rodinné neshody může on sám. Dokonce dodá, že kdyby vás poslechl, mnoha potíží by se vyvaroval…


Býk – Lev: 

Hlavně mu nevysvětlujte, že máte v životě smůlu! Lev by to vzal jako osobní urážku a hned by se vás zeptal, zda jeho a jeho přítomnost ve svém životě do té smůly zahrnujete taky…


Býk – Panna: 

Na to, že dostane rozum a pochopí, že mu z vaší strany nic nehrozí, čekáte dlouho a marně. Ústně ho raději ani nepřesvědčujte, protože si bude myslet, že je to z vaší strany zvlášť rafinovaný úklad.


Býk – Váhy: 

I když tvrdí, že je dospělý, a občanka to dokonce potvrzuje, musíte ho hlídat. Zkontrolujte, zda má vrácené knížky do knihovny a podobné maličkosti, na které rád zapomíná!


Býk – Štír: 

Kvůli jeho poznámkám se nestresujte. Když pochopí, že se kvůli nim nehroutíte, nepláčete a dokonce ani neuvažujete o zásadních životních změnách, velice rychle jich nechá sám.


Býk – Střelec: 

Jeho nápady patří k těm opravdu hraničním. Naštěstí dokážete vymyslet a s patřičným důrazem přednost argumenty, které ho alespoň od těch nejriskantnějších odradí.


Býk – Kozoroh: 

To, že ho znáte pouze od vidění, ještě neznamená, že se mu nemůžete líbit. Důkaz dostanete o víkendu, kdy je Luna ve vašem znamení a kdy se Kozoroh projeví nezvykle aktivně.


Býk – Vodnář: 

Na jeho smysl pro povinnost se spoléhat nemůžete. Když si chcete být jistí, že všechna práce bude hotová včas a v náležité kvalitě, musíte si od začátku do konce zvládnout sami.


Býk – Ryby: 

V pondělí a v úterý, kdy je Luna v jeho znamení, si velice sednete. Ryba po vás nic nechce, a vy jste díky tomu tak spokojení, že mu plníte každé přání snad ještě dřív, než ho vysloví…


Blíženci – Beran: 

Když miláček přijde s tím, že o vás slyšel pomluvy a vyžaduje vysvětlení, hlavně se nenechte vyvést z míry! Stačí, když mu řeknete, že vy jste o něm taky slyšeli pomluvy a žádné vysvětlení nevyžadujete…


Blíženci – Býk: 

Když říká, že se můžete kdykoliv vrátit, myslí to vážně. Vy sice nic takového nemáte v úmyslu, ale máte vůči němu dost ohleduplnosti a nahlas to neříkáte.


Blíženci – Blíženci: 

Tváří se, jako by měl recept na každý životní zádrhel. Když se s ním dáte do řeči, musíte ke svému údivu uznat, že si opravdu s většinou problémů, které vás během týdne potkají, poradit dokáže.


Blíženci – Rak: 

Když mu chcete udělat radost, máte to jednoduché. Stačí, když koupíte pár časopisů s vánočním pečením a adventní výzdobou, a pak se už jen nechat chválit.


Blíženci – Lev: 

Zarazte se ve chvíli, kdy máte pocit, že pravda, kterou mu vmetete do očí, je to nejlepší, co se dá udělat. Momentálně by se vám ulevilo, ale budoucnost byste si tím zbytečně zkomplikovali.


Blíženci – Panna: 

Jako partner se chová tak trochu nepředvídatelně. Na jedné straně všem vysvětluje, že se zatím nechce vázat, ale když je s vámi sám, je jeho názor naprosto jiný.


Blíženci – Váhy: 

Hlavně se vyhýbejte všem prodejním akcím! Nejde o to, že byste tam moc utratili, ale o to, že byste na lidi, kteří vás budou různě šťouchat a strkat, reagovali opravdu nepříjemně.


Blíženci – Štír: 

Jako partner je daleko zábavnější, než byste řekli. Je jen potřeba, abyste mu dovolili, aby se pořádně rozjel a svůj smysl pro humor náležitě uplatnil.


Blíženci – Střelec: 

Hlavně o sobě nepochybujte – a když už pochybujete, hlavně o tom neříkejte svému Střelci. Střelec potřebuje mít vedle sebe někoho, o koho se může opřít, a když to nebudete vy, půjde hledat někoho jiného.


Blíženci – Kozoroh: 

Má pocit, že byste měli všechno stále dokola probírat a hledat vysvětlení. Vy však s ničím takovým nesouhlasíte, protože ze zkušenosti víte, že je to jen ztráta času.


Blíženci – Vodnář: 

Úkol, který dostane v práci, mu všichni závidí, protože ho vnímají jako prestižní záležitost. Vy máte sice dojem, že kolem toho jen zbytečně nadělá, ale máte rozum a nahlas to neříkáte.

Přečíst  Partnerský týdenní horoskop od 2.12.2018 do 8.12.2018


Blíženci – Ryby: 

Když vám nečekaně zavolá, můžete vzít jed na to, že po vás něco chce. Znáte ho a víte, že na hovory, k nimž nemá opravdu dobrý důvod, prostě nevede.


Rak – Beran: 

Na romantickou procházku ho sice vytáhnete, ale bude to dřina. K vašemu údivu pak ale sám uzná, že to z vaší strany byl vlastně docela dobrý nápad a že byste to měli dělat častěji.


Rak – Býk: 

Počítejte s minimálně jednou rodinnou oslavou. Naštěstí se nemusíte o nic starat, protože organizaci a všechno potřebné si k vašemu velkému překvapení vezme na starost někdo jiný.


Rak – Blíženci: 

Přiznejte si, že vás štve! Neustále dává najevo, že se narodil pro něco lepšího, než pro klidný život v srdci Evropy, a nechápe, že vy to vidíte v trochu jiném světle.


Rak – Rak: 

Společný nepřítel vás spojí! Jakmile vás někdo začne rozčilovat, domluvíte se na společném postupu a dotyčnému vysvětlíte, že jsou věci, které si k vám dovolovat nemůže a nesmí.


Rak – Lev: 

Hlavně se nebojte soudů! Pokud soudní proces rozjedete vy, využijete příznivé energie Jupitera ze Štíra a situace se spolehlivě vyvine ve váš prospěch.


Rak – Panna: 

Na jeho jedovaté vtipy nereagujte. Když pak přijde na vysvětlování, mohli byste se dozvědět, že jste s tím vlastně začali vy a on se jenom vezl.


Rak – Váhy: 

Sobota bude opravdu náročná. Oba jste pod vlivem opozice mezi Venuší a Uranem, a oba máte sklon říct tomu druhému dřív, než je rozumné a navíc i vhodné.


Rak – Štír: 

Nahlas sice nic neřekne, ale nutně potřebuje, abyste mu stáli po boku. Udělejte to a můžete si být jistí, že jste v něm našli pevnou a spolehlivou oporu na celý zbytek života.


Rak – Střelec: 

Než se domluvíte, bude to chvíli trvat. Naštěstí stačí, abyste počkali do nedělního odpoledne, kdy je Luna v Blížencích a kdy jste oba ochotni ke kompromisům.


Rak – Kozoroh: 

Hlavně před ním nezkoušejte podivuhodný recept, který jste viděli v televizi! Kozoroh by měl pocit, že zbytečně plýtváte surovinami a tím i penězi – a vy byste přiznali, že má v podstatě pravdu.


Rak – Vodnář: 

Jeho vnitřní napětí vás vyloženě rozčiluje. Snažíte se mu sice vysvětlit, že by toho s klidným způsobem získal daleko víc, ale on vás odmítá poslouchat.


Rak – Ryby: 

Jako partner neselže. Když se dozvíte, jak se zachoval ve chvíli, kdy jste s ním nebyli, budete si v duchu i nahlas gratulovat ke štěstí, které jste při výběru partnera měli.


Lev – Beran: 

Teď se hraje o to, jak bude vypadat váš vztah v budoucnu. Stůjte si na svém i ve chvíli, kdy vás budou všichni ostatní přesvědčovat, že správnou cestou je kompromis.


Lev – Býk: 

Neustále vytahuje rozumy, které do něj cpe jeho rodina. Naštěstí máte dostatek sebevědomí, a dokážete mu jasně říct, že máte svůj vlastní rozum a tím se hodláte řídit.


Lev – Blíženci: 

Jste pod tlakem. Naštěstí máte Blížence, který vám dodává sebevědomí a s plným nasazením vás přesvědčuje, že se nemáte čeho bát, protože všechno dobře dopadne.


Lev – Rak: 

Jeho rodinné záležitosti se musí vyřešit co nejdříve. Rakovi se do toho sice nechce, ale když mu předestřete své argumenty, pochopí, že musíte sebrat odvahu a konečně začít jednat.


Lev – Lev: 

Na vaše zprávy ani maily reagovat nebude, protože je opravdu naštvaný. Pokud se s ním opravdu chcete smířit, bylo by rozumné, abyste ho vyhledali a domluvili se s ním osobně.


Lev – Panna: 

Po delší době pochopíte, co od vás vlastně chce. Bude s tím trochu problém, protože jeho životní plány a postoje se dost zásadně liší od toho, co chcete od života vy.


Lev – Váhy: 

Hlavně nepřemýšlejte, zda nemá někoho jiného. Kdyby přišel na směr, kterým se vaše myšlenky ubírají, naštval by se tak, že byste z něj měli skoro až strach.


Lev – Štír: 

Konečně je s ním kloudná řeč! Vychutnáte si to zvláště v pátek, kdy je pod vlivem trigonu mezi Sluncem a Neptunem, a kdy se snaží, aby se vám vedle něj na světě opravdu líbilo.


Lev – Střelec: 

Pokud má pocit, že vy budete platit a on si bude užívat, měli byste mu vysvětlit, že je to trochu jinak. Když nebude poslouchat, opakujte mu to tak dlouho, až pochopí, že to myslíte vážně.


Lev – Kozoroh: 

Jeho narážky na to, že byste mohli mít děti, jsou stále častější. Vám se do toho sice nijak zvlášť nechce, ale pomalu začínáte chápat, že se tomuto zásadnímu životnímu zlomu nevyhnete.


Lev – Vodnář: 

Sobotní úplněk je pro vás oba náročný. Počítejte s tím, že budete unavenější, a hlavně si nemyslete, že musíte dohánět práci, kterou jste během celého týdne nestihli.


Lev – Ryby: 

O jeho možnostech máte velice zkreslené představy. Když vám vypráví, co všechno má a co ještě mít bude, dobře se to poslouchá, ale s pravdou to moc společného nemá.


Panna – Beran: 

Seznámíte se se spoustou zajímavých lidí. Nakonec však zkonstatujete, že je s nimi sice legrace, ale vy dva spolu se bavíte přece jen daleko lépe.


Panna – Býk: 

Když začne mluvit o tom, že každý z vás potřebuje své vlastní auto, nemluví z něj velkorysost, ale životní pragmatismus. Je mu prostě jasné, že musíte být mobilní oba!


Panna – Blíženci: 

K vašemu překvapení si stresy vůbec nepřipouští. Když přijde na věc, s překvapením zkonstatujete, že jeho záležitosti prožíváte podstatně intenzivněji než on sám.


Panna – Rak: 

V poslední době je ve velice dobré náladě. Využijte Jupitera, který prochází vaším komunikačním sektorem, a proberte s ním všechno, na čem jste se zatím domluvit nedokázali!


Panna – Lev: 

Když už mu chcete radit, dávejte si pozor na způsob, jakým mu rady udílíte. Lev je na poučování háklivý a mohl by vám říct něco, co by vám vehnalo slzy do očí…


Panna – Panna: 

Po loňském roce, kdy po vás pořád někdo něco chtěl, si konečně užíváte pohody a klidu. Navíc máte finanční přebytek a přemýšlíte, kam ho investujete!


Panna – Váhy: 

Dozvíte se o něm něco, co vás nepotěší, ale zároveň taky nepřekvapí. Ve skutečnosti jste čekali, že to bude daleko horší, takže jste v podstatě mile překvapení.


Panna – Štír: 

Dovolte mu, aby ve společnosti projevoval svůj talent baviče. Když ho necháte mluvit a nebudete do jeho projevu zasahovat, užijete si společnost daleko lépe!


Panna – Střelec: 

Nečekaná návštěva příbuzných proběhne bleskově, ale vám dá spoustu témat k přemýšlení. Naštěstí se se Střelcem dokážete domluvit, jak budete postupovat dál.


Panna – Kozoroh: 

Když mu v práci přidají, budete první, kdo se to dozví. Hned mu k této milé příležitosti pogratulujte – a dejte si pozor, aby to znělo opravdu upřímně!


Panna – Vodnář: 

Když nechce uzavírat nějakou smlouvu, zeptejte se, co ho k tomu vede. Když nebude chtít odpovědět, je vám jasné, že celá věc je daleko složitější, než se vám dosud zdálo.


Panna – Ryby: 

Zklamat vás může, ale vyčítat byste mu to neměli. Možná byste dokonce měli být rádi, že se konečně projevil takový, jaký skutečně je, a že vás už ničím nepřekvapí.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 25.12.2017 do 01.01.2018


Váhy – Beran: 

Jde vám hlavně o to, aby řeč nestála. Hrozí však nebezpečí, že budete mluvit o všem možném, ale k tomu, co je opravdu podstatné, se nějak nepropracujete.


Váhy – Býk: 

Trochu víc přemýšlejte o tom, co chce. Když mu v tomto týdnu ustoupíte v maličkosti, můžete čekat, že vám v brzké budoucnosti uhne v opravdu velké věci.


Váhy – Blíženci: 

Neustále přemýšlíte, jak a čím ho upoutat. Kdybyste nepřemýšleli, ale aktivně mu dali najevo, že vás opravdu zaujal, byly by vaše perspektivy rázem podstatně růžovější.


Váhy – Rak: 

Neustále přemýšlí, jak se zbavit zlozvyků, které vám lezou na nervy. Zatím sice žádné pokroky neučinil, ale vy jste nadšení už z toho, že ho něco takového vůbec napadlo.


Váhy – Lev: 

Představa partnerské romantiky narazí na realitu. Na romantiku máte oba sice náladu, ale když budete mít všechno hotovo a bude i čas, zase vám budou chybět síly, protože dáte přednost spánku.


Váhy – Panna: 

Udělejte si malou inventuru hezkých chvil, které jste spolu zažili. Jen tak zjistíte, že svůj společný život můžete vnímat jako daleko pozitivnější, než jste ho vnímali dosud.


Váhy – Váhy: 

Hlavně neztrácejte čas přemýšlením o tom, zda se k sobě vůbec hodíte. Jste spolu už dost dlouho a pořád vás to baví, což je důkaz, že spolu opravdu ladíte.


Váhy – Štír: 

Hlavně nepřemýšlejte, že ho demonstrativně opustíte a odejdete k rodičům nebo do jiného azylu: byli byste dost zklamaní, protože Štír by vás k návratu domů nepřemlouval.


Váhy – Střelec: 

Sami nechápete, proč vás tak moc chce. Dosud jste o tom, že mu dáte šanci, nepřemýšleli, ale už je vám jasné, že vaše předsevzetí začíná polevovat.


Váhy – Kozoroh: 

Veškerá rizika se mu vyplatí. Je jen potřeba, abyste ho přesvědčili, že do rizika může klidně jít, protože vy mu budete spolehlivě krýt záda.


Váhy – Vodnář: 

Občas máte pocit, že se všichni kolem vás zbláznili. Neustále se ptají, co máte s Vodnářem společného, a nikdo nechápe, že s ním nic nemáte a ani mít nechcete.


Váhy – Ryby: 

Jeho životní názory nesdílíte. Máte pocit, že je pasivní přesně tam, kde by podle vašeho názoru měl napnout všechny životní síly a situaci obrátit ve svůj prospěch.


Štír – Beran: 

Nabídku na zásadní životní změny ještě zvažte. To, co se vám momentálně zdá jako něco naprosto nepředstavitelného, se může ukázat jako šance, která otevírá další životní etapu.


Štír – Býk: 

Než mu něco vytknete, udělejte si to raději sami. Týká se to hlavně víkendu, kdy je pod vlivem úplňku ve svém znamení přecitlivělý a kdy by se vám mohl rozplakat.


Štír – Blíženci: 

Konečně pochopíte, jak vařit tak, aby mu to chutnalo. Jde o naprosto jednoduchý trik, na který přijdete shodou dost nepravděpodobných náhod a který si necháte pro sebe.


Štír – Rak: 

Svůj další život si bez něj představit nedovedete. Když vám přijde gratulovat k narozeninám, měli byste mu to říct a připravit tak svátek vám oběma!


Štír – Lev: 

Za to, že je trdlo, které se v krizových situacích zachová nezodpovědně, opravdu nemůžete. Můžete si s ním však promluvit a vysvětlit mu, že mu příště už pomáhat nebudete.


Štír – Panna: 

To, že jste se v jedné Panně kdysi zklamali, není důvod, abyste zle koukali i na tohoto zrozence. Když dáte této druhé Panně šanci, prospěje to jak vám, tak jemu.


Štír – Váhy: 

To, že něco nezvládnete, berte jako něco, co se stává. Vaše Váha si dokonce myslí, že by vás to mělo motivovat k intenzivnější práci, ale ani to vás nepřesvědčí.


Štír – Štír: 

Dozvíte se o něm spoustu zajímavých a překvapivých věcí. Kdybyste je však nejdříve prověřili zdravým rozumem, a až potom je začali řešit, bylo by to vynikající.


Štír – Střelec: 

Jeho nápady vnímáte jako šanci na nový životní start. Konečně jste našli člověka, který pochopil, že musíte odejít ne proto, že by se vám doma nelíbilo, ale proto, abyste mohli začít znovu.


Štír – Kozoroh: 

Zklamání v lásce berte v jeho případě jako dar. Můžete být opravdu rádi, že svou pravou povahu odhalil dřív, než jste s ním měli společný majetek a třeba i nějaké děti.


Štír – Vodnář: 

V práci může klidně riskovat. Bylo by skvělé, kdyby si váš Vodnáře konečně uvědomil, že jeho jeho zaměstnavatel potřebuje daleko víc, než on zaměstnavatele.


Štír – Ryby: 

Hlavně mu nedávejte žádné rozumné rady. Dozvěděli byste se, že patříte k životním cynikům, kterým nic není svaté a kteří si z něj pořád jenom utahují.


Střelec – Beran: 

O tom, že by váš vztah mohl zůstat v utajení, můžete leda tak snít. Pozorují vás mnohé zvědavé oči, a to, co zjistí, si rozhodně nenechají pro sebe.


Střelec – Býk: 

Opět hrozí, že si před svátky vezme navíc nějakou práci. Měli byste mu vysvětlit, že si sice vážíte peněz, které pro vás vydělává, ale společnost je vám podstatně dražší.


Střelec – Blíženci: 

Konečně je čas, abyste se na něj začali dívat bez emocí. Jen tak pochopíte, že je sice občas opravdu k naštvání, ale že si přesto život bez něj představit nedokážete.


Střelec – Rak: 

Když něco prodává, budete první, komu to nabídne. Jde o věc, kterou byste měli vzít, protože její skutečná cena je daleko vyšší, než tak, kterou po vás chce.


Střelec – Lev: 

Pozor by si měl dávat na alkohol ve všech podobách. Jupiter je celý další rok ve Štíru, a nebezpečí, že bude mít kvůli alkoholu skutečné problémy, bohužel až příliš vysoké.


Střelec – Panna: 

Konečně se rozhodněte, jaké místo mu ve svém životě vyčleníte. Když se rozhodnete, že žádné, bylo by fér, kdybyste s tímto svým rozhodnutím seznámili i jeho.


Střelec – Váhy: 

Pátek, kdy je pod vlivem sextilu mezi Venuší a Saturnem, se pro vaši lásku stane opravdovým svátkem. Pokud jste se dosud s nikým necítili jako v ráji, máte konečně šanci zjistit, jak to vypadá.


Střelec – Štír: 

V práci by se měl chovat rozumně. To, že bude lidem kolem sebe své názory vnucovat, je nastaví negativně i v případě, kdy jsou jeho nápady opravdu rozumné.


Střelec – Střelec: 

Když vás táhne o víkendu na bowling, klidně jděte. Musíte si ale dávat pozor, abyste ho úplně nezdrtili a tím totálně nezbavili veškeré dobré nálady.


Střelec – Kozoroh: 

Jakmile usoudí, že něco nejde, ztratí veškerou aktivitu. V takové chvíli ho musíte přimět, aby se nevzdával a ještě jednou zkusil i to, co mu právě nevyšlo.


Střelec – Vodnář: 

Nějak mu nevěříte. Vodnář se sice tváří jako váš největší a nejintenzivnější podpora, ale vy máte v hloubi duše pocit, že to tak skvělé zdaleka není…


Střelec – Ryby: 

V práci by se neměl plést do cizích konfliktů. Ryba má totiž pocit, že by měla všechny rozpory smiřovat, což v tomto případě není to nejrozumnější.

Přečíst  Co vám sluší.... váhy


Kozoroh – Beran: 

Hlavně nepropadejte zbytečné panice! Když nemluví, nemluví proto, že si chce v tichosti probrat nějaké důležité věci a pak vás seznámit se závěry, k nimž dospěl.


Kozoroh – Býk: 

Váš vztah vám každý závidí. Romantiky je v něm sice velice málo, ale zato jste si oporou i v situacích, které by každý jiný vztah spolehlivě pohřbily.


Kozoroh – Blíženci: 

Příbuzní z jeho strany se rozhodnou, že vaši životní úroveň zvýší velkorysým darem. Blíženec je tím nadšený, ale vy jste ve střehu, protože dobře víte, že jen máloco v životě bývá zadarmo.


Kozoroh – Rak: 

Hlavně ho nepřipravujte o jeho životní sny. Zdravé myšlení je sice potřeba, ale k tomu, že život finguje jinak, než si představoval, musí přijít sám a na základě vlastního přemýšlení.


Kozoroh – Lev: 

Pravé důvody rozchodu, pro který se rozhodl, vám sdělit nehodlá. Neptejte se ho, protože byste za to platili svou hrdostí – což je cena, kterou akceptovat odmítáte.


Kozoroh – Panna: 

Jeho náladovost vám leze na nervy. Týká se to zejména nedělního večera, kdy je Luna v Blížencích, a kdy má vaše Panna pocit, že se proti ní postavil celý svět.


Kozoroh – Váhy: 

Veškerá pokušení jdou mimo vás. Na nezájem opačného pohlaví si stěžovat nemůžete, ale to, že byste ho jakýmkoliv způsobem využili, nepřipadá ani u jednoho z vás v úvahu.


Kozoroh – Štír: 

To, co prožijete na víkendových cestách, se dá bez přehánění označit jako zásah andělů. Jste moc rádi, že jste něco takového prožili. Navíc máte oba na dlouho o čem přemýšlet.


Kozoroh – Střelec: 

Hlavně se od něj nenechte vykolejit. Pokud váš Střelec začne mlžit, je o důvod víc, abyste kladli přesné a ostré otázky a čekali odpovědi stejné kvality.


Kozoroh – Kozoroh: 

Pokud si myslí, že zajde k lékaři a on mu dá prášek, který všechno vyřeší, je to omyl. Musí se smířit tím, že to bez důkladné a dlouhou změny životního stylu nepůjde.


Kozoroh – Vodnář: 

Do jeho milostného života vám nic není. Když se zeptáte, nic vám neřekne. Kdybyste ale vyčkali, až začne mluvit sám, mohli byste se dozvědět všechno, co potřebujete vědět.


Kozoroh – Ryby: 

Šéf z tohoto znamení se vám začne svěřovat. Naštěstí nečeká, že mu budete práskat na spolupracovníky, ale byl by moc rád, abyste mu poradili s jeho osobním životem.


Vodnář – Beran: 

Na otázky, které padají ohledně vašeho minulého milostného života, mu odpovídat opravdu nemusíte. Když zjistí, že se nic nedozví, jeho úcta k vám paradoxně ještě stoupne.


Vodnář – Býk: 

Kdyby to šlo, neměli byste se plést do jeho rozhodování. Ve svém životě by si měl udělat pořádek sám – i když jen proto, aby mohl na své výkony později náležitě pyšný.


Vodnář – Blíženci: 

Virózu, která ho potká, by měl řešit radikálně a bez otálení. Je prostě potřeba, aby si lehl a alespoň pár dní strávil na lůžku, kde bude pospávat a pít čaj.


Vodnář – Rak: 

Trochu vás omezuje, ale vy byste mu to neměli vyčítat. Rak chce mít všechny lidi, které miluje, pod kontrolou, a nechápe, že vás svým jednáním tak trochu dusí.


Vodnář – Lev: 

To, že se váš Lev líbí vašim kamarádům, ještě není důvod, abyste uvažovali o další společné životní cestě. Je to vás život a rozhodovat byste se měli jenom vy sami!


Vodnář – Panna: 

Konečně prožíváte vztah, ve kterém je vnitřní klid. S Pannou sice nezažíváte žádné výbuchy vášní, ale zase poprvé v životě prožíváte stav, kdy se domů vracíte rádi a s chutí.


Vodnář – Váhy: 

Hlavně v pátek by měl odložit všechno nepodstatné a aktivně jednat. Pokud potřebuje někam dovést nebo doprovodit, nečekejte, až vás požádá, a nabídněte se sami.


Vodnář – Štír: 

Hlavně mu nedovolte, aby zbytečně šílel! Na poště ho sice může čekat dopis, určený do vlastních rukou, ale opravdu to není nic, kvůli čemu byste se museli trápit.


Vodnář – Střelec: 

Na to, abyste rozdávali rady do života, se ani jeden z vás necítí. Můžou vás o to sice žádat, ale vy uděláte všechno pro to, abyste z podobné situace co nejrychleji vyvázli.


Vodnář – Kozoroh: 

Když začne mít pocit, že ho někdo po pracovní stránce chce jen zneužít, začne couvat. Hlava mu sice říká, že by to měl vydržet, ale srdce přemluvit nedokážete.


Vodnář – Vodnář: 

Jeho zdravotní stav se najednou zásadně vylepší. Berte to jako dobrý signál a hlavně se nebojte, že se situace zase zhoupne k horšímu.


Vodnář – Ryby: 

Když přijde s tím, že vsadí, protože mu instinkt říká, že vyhrajete balík, raději mu v tom nebraňte. Když to vyjde, bude to jen dobře – a když ne, měli jste se alespoň na co těšit.


Ryby – Beran: 

Na dlouhé sportování vás opravdu neužije, ale ke kratší akci byste se měli nechat zlákat. Tělesný pohyb vám udělá moc dobře a navíc vám oběma zajistí i dobrou náladu.


Ryby – Býk: 

Na finanční rezervu mu sáhnout nedovolte. Bude překvapený, protože obvykle peníze hlídá on, ale nakonec pochopí, že bude opravdu lepší, když se výdajům vyhnete.


Ryby – Blíženci: 

Žádost, se kterou za vámi přijde, vám dost vyrazí dech. Další důkazy o tom, že vám věří a že vás považuje za nejbližšího člověka, už potřebovat nebudete.


Ryby – Rak: 

Jeho úvahy o nové životní cestě, na kterou musí vykročit, vás dost překvapují. Obvykle to bývá jen slaměný zápal, ale tentokrát si můžete být jistí, že to myslí vážně.


Ryby – Lev: 

Mezi lidmi se projevuje naprosto skvěle. Jenom vy víte, jak vypadá, když večer doma jeho maska pohody spadne a on ukáže svou pravou tvář.


Ryby – Panna: 

Občas máte pocit, že řeči o jeho rychlé chápavosti silně přehání. Než mu něco vysvětlíte vy, trvá to dlouho a vy stejně máte pocit, že vaše požadavky moc nechápe.


Ryby – Váhy: 

V jeho společnosti byste měli věřit především sami sobě. Jakmile zjistí, že o sobě pochybujete, rázem přitvrdí a začne vám dokazovat, že je po všech stránkách lepší.


Ryby – Štír: 

Pokud chce uspět, musí si nejdříve důkladně zmapovat situaci. Bude to sice stát spoustu času, ale veškerá jednání pak povede s přehledem a hlavně bez strachu.


Ryby – Střelec: 

Jeho názory vám vyloženě sednou. Ostatní mají pocit, že jsou až zbytečně odvážné, ale vy si uvědomujete, že jste konečně dostali to, na co jste čekali celý život.


Ryby – Kozoroh: 

Jsou věci, ve kterých by se neměl hrabat. Překvapení, na která při tom narazí, nemusí být zdaleka tak příjemná, jak doufá.


Ryby – Vodnář: 

Mezi jeho kamarády nezapadnete. Až později pochopíte, že si vás vybral právě proto, že jste naprosto jiní než většina lidí, v jejichž společnosti se obvykle pohybuje.


Ryby – Ryby: 

Když přemýšlíte, zda má váš vztah vůbec smysl, je to důkaz, že je něco jinak, než by být mělo. Jde o myšlenky, které byste rozhodně neměli potlačovat!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..