Týdenní partnerské horoskopy od 29.01.2018 do 05.02.2018

Napsala | 16.02.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60
Beran – Beran: 

O snech, které se vám zdají, si popovídejte s kamarády. Kdybyste se s nimi svěřili partnerovi, on by se pochechtával a vy byste se zbytečně naštvali. Kamarádi jsou v tomto směru daleko bezpečnější.


Beran – Býk: 

O vašich ctitelích se doma pro jistotu nezmiňujte. Váš Býk opravdu není v náladě, kdy by podobné informace zvládnul a nechal je bez jedovatých komentářů.

Beran – Blíženci: 

K obavám nemá důvod. Na začátku týdne je situace sice poněkud nepřehledná, ale od středy, kdy se Merkur dostane do Vodnáře, se situace zásadně posune v jeho prospěch.


Beran – Rak: 

Na to, až přijde do vhodné nálady a začne se s vámi bavit, čekat nemůžete. Jasně mu řekněte, že opravdu nehodláte být jeho hromosvodem, který použije, když se něco nepovede.


Beran – Lev: 

Opravdu není důvod, abyste se spoléhali na velkorysost nadřízeného z tohoto znamení. O tom, jak je na vaší straně, umí sice krásně mluvit, ale tím to skončí.


Beran – Panna: 

Když vám povídá o andělech a jiných podobných tvorech, s nimiž si povídá, nedělá si legraci. Jste překvapení, protože dosud žádné podobné zájmy neprojevoval.


Beran – Váhy: 

V neděli, kdy je Luna v jeho znamení, mu dopřejte pocit, že ve vašem vztahu velí. S údivem zjistíte, že stav, kdy necháte odpovědnost na něm a sami se vezete, je vlastně docela příjemný.


Beran – Štír: 

Hlavně před ním neříkejte, že byste chtěli nějaké domácí zvíře. Zlomyslný Štír vám klidně přivede třeba mamuta a ještě se bude divit, že nejste nadšení tak, jak si představoval.


Beran – Střelec: 

Opravdu nemůžete čekat, že se bude chovat rozumně. Přesto je potřeba, abyste mu vysvětlili, že zejména při sportu by se mu nedomyšlené riziko nemuselo vyplatit.


Beran – Kozoroh: 

To, že vám je sympatický, ještě neznamená, že s ním máte okamžitě navázat vztah. Když si dopřejete trochu času na to, abyste ho lépe poznali, je celkem jisté, že změníte názor.


Beran – Vodnář: 

Na to, co chcete, nereaguje. Paradox je v tom, že když na to, co říká on, nezareagujete dostatečně rychle vy, má hned plno opravdu jedovatých a zbytečných poznámek.


Beran – Ryby: 

Na začátku týdne bude naprosto skvělý. Je do vás zamilovaný a dělá všechno pro to, abyste si to uvědomili a pochopili, že bez něj vlastně nedokážete žít.


Býk – Beran: 

Jsou věci, ve kterých se vám nedaří, ale to aktuálně nehraje roli. Váš miláček se vám daří, vaše láska vzkvétá a vy si uvědomujete, že vám na ničem jiném vlastně ani nezáleží.


Býk – Býk: 

Sportování si sice můžete naplánovat, ale tím to taky skončí. Když se přiblíží víkend a vy byste měli vyrazit, nahlas si přiznáte, že se vám vlastně nikam nechce.


Býk – Blíženci: 

To, že se s vámi potřebuje domluvit, je naprosto normální. Musíte si však dát pozor, aby nepoužil argumenty, které jsou sice pravdě podobné, ale s pravdou nemají nic společného.


Býk – Rak: 

Jde o vztah, jemuž byste druhou šanci dávat neměli. Rak sice tvrdí, že vás už ovládat nechce a nebude, ale ve skutečnosti se na to přímo třese.


Býk – Lev: 

Představa života se Lvem narazí na realitu. Rychle vám dojde, že Lev má dojem, že vy budete šetřit, aby on pak mohl oběma rukama rozhazovat.


Býk – Panna: 

V pondělí a v úterý, kdy je Merkur v Kozorohu, pracujte na společných záměrech. Podaří se vám i to, co jste dosud oba vnímali jen jako neuskutečnitelný sen.


Býk – Váhy: 

Neustále má pocit, že byste si o něj měli starat, vařit mu a vůbec o něj pečovat. Když však nenápadně naznačíte, že byste podobné jednání uvítali i od něj, bude se tvářit, jako by nevěděl, o čem to vlastně mluvíte.


Býk – Štír: 

Musíte mu vtlouct do hlavy, že se chřipky ani virózy nepřecházejí. V tomto týdnu k tomu má sklon a ani ho nenapadne, že by tím ohrozil zdraví nejen své, ale i vaše.


Býk – Střelec: 

Je k vám opravdu otevřený. Občas si říkáte, že by vlastně nebylo tak marné, kdyby svou otevřenost omezili a alespoň nějaké své zážitky si nechal pro sebe.


Býk – Kozoroh: 

Když vám začne vysvětlovat, co máte dělat, abyste se mu líbili, pošlete ho do háje. O lásku, kterou vám daruje podmíněně, opravdu nestojíte a ani stát nebudete.


Býk – Vodnář: 

Když mu něco nejde, ukažte mu, jak se to dělá. Bude překvapený, protože jde o jednoduchý způsob, který ho ani nenapadl.


Býk – Ryby: 

Opravdu se snaží, aby vám ulehčil život. Musíte přiznat, že se mu to daří daleko lépe, než se to dařilo všem jeho předchůdcům. Ti sice slibovali, ale na rozdíl od něj nic nedělali….


Blíženci – Beran: 

Když se něco nepovede, berte to jako cosi, co se stává. Naštěstí máte oba pevnou povahu, takže se nebudete hroutit. Místo toho se vrátíte na začátek a začnete znovu.


Blíženci – Býk: 

Občas máte pocit, že je to všechno na kočku. Naštěstí máte Býka. Ten vám v kritické chvíli uvaří čokoládu a vrátí vám optimistický přístup k životu.


Blíženci – Blíženci: 

Neustále vám vysvětluje, jak na vztahu s tím vyděláte. Až později pochopíte, že mluví spíše o svých snech než o realitě, na které můžete svůj další život stavět.


Blíženci – Rak: 

To, že se mu něco nepodaří, mu nijak nevyčítejte. Rychle byste pochopili, že jde o věc, kterou si vytýká i bez vás. Navíc si to vytýká daleko ostřeji, než byste to dokázali vy.


Blíženci – Lev: 

Vztah s tím balancuje na hranicích přežití. Dosud jste si říkali, že to vlastně není tak zlé, ale nyní musíte přiznat, že je to ještě o trochu horší.


Blíženci – Panna: 

Poslouchejte ho pozorně. Je vidět, že na něj máte vliv. Podle vašeho příkladu přestane o tom, co se děje, mluvit jasně, ale začne jen naznačovat a občas i vyloženě mlžit.


Blíženci – Váhy: 

Konečně začínáte žít tak, jak jste si vždycky představovali. Rychle byste si však měli najít nový společný cíl, který by váš vztah posiloval a vašemu životu dával smysl.


Blíženci – Štír: 

Patří k lidem, kteří vás vždycky zajímali. Když však zjistíte, že i on se zajímá o vás, trochu se stáhněte. Štír bude mít větší manévrovací prostor a navíc i pocit, že to byl on, kdo vás získal.


Blíženci – Střelec: 

Když se rozhodne, že vás začne kárat, postavte se proti němu se vší energií, kterou máte. Musí pochopit, že jsou prostě věci, které si vůči vám dovolit nesmí.


Blíženci – Kozoroh: 

V pondělí a v úterý, kdy je Merkur ještě v jeho znamení, se neskutečně rozpovídá. Dokonce může padnout i pár slibů, které jste z něj dosud marně mámili.


Blíženci – Vodnář: 

Přijde s tím, že to, co napadlo vás, napadlo vlastně jako prvního jeho. Mávněte nad tím rukou a velkoryse mu popřejte pocit vítěze. Nic vám to neudělá.


Blíženci – Ryby: 

To, na čem jste svůj vztah kdysi postavili, pořád ještě přetrvává. Přesvědčíte se o tom hned na začátku týdne a pro oba to bude důvod ke štěstí.

Přečíst  Ženy ve znamení Býka – jaké vlastně jsou?


Rak – Beran: 

S údivem zkonstatujete, že opravdu patří k těm, kteří se chybami učí. Hrozícímu průšvihu se vyhne tak elegantně, že to vzbudí i váš obdiv.


Rak – Býk: 

Je potřeba, aby se vrátil k věcem, které už dávno považoval za vyřízené. Měl by to udělat, protože tentokrát má šanci, aby to vyřídil jednou provždy.


Rak – Blíženci: 

Stíhá toho podstatně méně, než by se vám zamlouvalo. Musíte však přiznat, že za tím není jeho lenost, ale spíše únava, která pramení z jeho enormního nasazení.


Rak – Rak: 

Pozor si dávejte zejména v neděli. Máte sklon k jednání, které je sice morálně oprávněné, ale přesto vás oba může postavit do hodně podivného světla.


Rak – Lev: 

Funguje jako mistr předstírání. Dosud jste se tím bavili, ale teď, kdy zjišťujete, že začíná pravdou manipulovat i ve vašem vztahu, se vám to líbit přestává.


Rak – Panna: 

Ve chvíli, kdy zjistíte, že něco vymýšlí za vašimi zády, se musíte vzbouřit. Pokud daný stav věcí akceptujete bez boje, říkáte si o značnou partnerskou krizi.


Rak – Váhy: 

Svou hru o vaše srdce rozehrál opravdu skvěle. Připadáte si jako Alenka v říši divů, a říkáte si, že něco takového se snad v reálném životě ani dít nemůže…


Rak – Štír: 

To, že se vám v počítači ztratí nějaké soubory, je důvod ke vzteku. Ještě víc vás naštve Štír, který vám začne vysvětlovat, co jste udělali špatně a co máte v takovém případě dělat příště.


Rak – Střelec: 

To, že bude ve druhé polovině týdne vzteklý, je hodně pravděpodobné. Zbytečně se ho nevyptávejte, co se stalo. Když vydržíte, všechno vám do posledního detailu popovídá sám.


Rak – Kozoroh: 

Neustále se sráží s lidmi, kteří podle něj nic nevědí. Je to sice pravda, ale přesto by si měl dát pozor a v rámci možností se k nim chovat korektně.


Rak – Vodnář: 

V neděli vás překvapí. Zjistíte, že za vašimi zády trochu flirtuje, a nebudete vědět, jak na to máte správně zareagovat.


Rak – Ryby: 

Jeho chutě vám lezou na nervy. Neustále chce, abyste uvařili něco exotického, a nechápe, že z toho máte strach, protože to neumíte.


Lev – Beran: 

Něco, co se ho dost zásadně týká, vám dojde až později. Naštěstí máte v pátek dost času, abyste promysleli své další jednání a rozhodli se, co uděláte dál.


Lev – Býk: 

Hlavně si neříkejte, že si bez něj nedokážete představit život. S údivem zjistíte, že to vlastně vůbec není obtížné. Bez něj se vám rýsují daleko zábavnější perspektivy, než se vám rýsovaly s ním.


Lev – Blíženci: 

Ale no tak! Přece se nebudete rozčilovat kvůli tomu, co vám řekl! Bude daleko lepší, když nad tím mávnete rukou a vymyslíte jedovatost, kterou můžete adresovat zase vy jemu.


Lev – Rak: 

To, že spolu začínáte, ještě není důvod, abyste mu na sebe prozradili všechno, co se jen dá. Jsou tajemství, která byste si za všech okolností měli nechat pro sebe.


Lev – Lev: 

Jako partner funguje na výbornou. Ve středu, kdy je ve vašem partnerském znamení úplněk, si pro vás navíc přichystá zajímavé a láskyplné překvapení.


Lev – Panna: 

Představa, že svého miláčka přemluvíte k něčemu, do čeho se mu nechce, se ukáže jako mírně řečeno naivní. Svého životního druha byste měli znát natolik, abyste se o něco takového ani nepokoušeli.


Lev – Váhy: 

Partner z tohoto znamení má pocit, že byste doma měli neustále něco vylepšovat. Vy si zase chcete užívat klid a partnerské pohody a vylepšovat nehodláte vůbec nic.


Lev – Štír: 

Jde o člověka, který se bude hádat, i když vlastně vůbec nemá proč. Musíte pochopit, že pro něj jsou hádky zdrojem, z nějž čerpá životní energii a že jiný nebude.


Lev – Střelec: 

To, že mu dáváte dárky, se ukáže skoro jako ztráta času. Střelec ani netají, že ho to, co jste mu dali, skoro ani nezajímá, protože má zájem především od vás.


Lev – Kozoroh: 

Váš vztah vnímáte každý jinak. Kozoroh má pocit, že může prosazovat všechny své plány, a vůbec nechápe, že vy můžete mít plány a životní záměry naprosto jiné.


Lev – Vodnář: 

Patří k lidem, kteří si myslí, že mají patent na pravdu. Vy mu pak marně vysvětlujete, že kdyby alespoň občas poslouchal, co mu říkají jiní, bylo by kolem něj daleko méně konfliktů.


Lev – Ryby: 

Život s Rybou je momentálně velice příjemný. Hlavně v pondělí a úterý se k vám chová tak, že vyloženě fyzicky cítíte, že vás ráda nejen má, ale i mít bude.


Panna – Beran: 

Jakmile se v jeho práci začne mluvit o snižování stavů, měl by zbystřit. Když se začne zajímat o nové místo, kde člověka jeho profese shání a potřebují, bude to další plus.


Panna – Býk: 

Opravdu nechápete, proč se pořád rozčiluje. Je sice pravda, že je Slunce ve Vodnáři, ale taky je pravda, že by klidnějším a vyrovnanějším přístupem získal daleko víc.


Panna – Blíženci: 

Před některými záležitostmi místo řešení raději uhne. Pak se toho musíte ujmout vy. Zvládnete to, ale netajte, že vám to radost nedělá.


Panna – Rak: 

Postará se vám o nečekané překvapení. Jen tam mezi řečí přijde s tím, že vás na víkend čekají jeho rodiče, kteří vaši návštěvu berou jako oficiální seznámení.


Panna – Lev: 

S pravdou je to poněkud obtížné. Lev sice vyžaduje, abyste mu pravdu říkali, ale když se k tomu odhodláte, stejně usoudí, že je to nesmysl, který nebude poslouchat.


Panna – Panna: 

O tom, že vás miluje stejně intenzivně, jako vy milujete jeho, nepochybujte. Bohužel je však stejná povaha jako vy – a stejně jako vy se své city ostýchá dát najevo.


Panna – Váhy: 

O tom, že byste s ním o víkendu nešli na ples, večírek nebo jinou podobnou akci, ani neuvažujte. Když Váha říká, že by šla i bez vás, myslí to naprosto vážně.


Panna – Štír: 

S city si nedokážete hrát. Rozum vám sice říká, že byste Štíra měli držet v nejistotě, aby si vás víc vážil, ale stejně to dopadne tak, že se mu do náruče vrhnete bez rozmýšlení.


Panna – Střelec: 

Když partnerovi něco řeknete vlídně, nic neslyší. Musíte udělat kravál a mluvit tak nahlas, aby pochopil, že to, co říkáte, musí brát vážně, i kdyby nechtěl.


Panna – Kozoroh: 

Vynikající bude pátek a sobota. Dokážete si čas rozvrhnout tak, abyste nejdříve udělali to, co udělat musíte, a pak si užívali toho, na co jste se celý týden těšili.


Panna – Vodnář: 

Toho, že byste spolu byli ze zvyku, se bát nemusíte. Váš miláček patří k lidem, kteří by nic takového nepřipustili! Navíc si velice dobře uvědomuje, proč vás miluje.


Panna – Ryby: 

Jeho nápady nejsou zdaleka tak mimo, jak se vám zdá. Proberte je spolu ještě jednou s chladnou hlavou a uvidíte, že jsou vlastně docela užitečné.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 18.09.2017 do 25.09.2017


Váhy – Beran: 

Bylo by prozíravé, abyste o vztahu, který mezi vámi je, alespoň prozatím mlčeli. Terčem pomluv se později sice stejně stanete, ale alespoň na to budete připravení.


Váhy – Býk: 

I nepříjemná rozhodnutí se občas musí dělat. Musíte se do nich pustit dřív a dobrovolně. Ponechá si alespoň nějaký manévrovací prostor.


Váhy – Blíženci: 

S místem na okraji vašeho života se nespokojí. Dá vám jasně najevo, že chce buď celé vaše srdce. Když mu ho nedáte, nechce raději nic a jasně řekne, že se pak podívá jinam.


Váhy – Rak: 

Jeho razantní přístup k životu vás překvapí. Dosud jste měli za to, že se mu dá občas ustoupit, ale teď je vám jasné, že to tak dál nepůjde.


Váhy – Lev: 

Jeho přemítáním se moc nezabývejte. Lev ve skutečnosti nepotřebuje vědět, co si myslíte, ale svými řečmi vás hodlá jenom provokovat k hádce.


Váhy – Panna: 

Jeho hovory o tom, jak musíte hospodařit, vám právem lezou na nervy. Je vám to jasné, ale opravdu nepotřebujete, aby vám to někdo připomínal třikrát a vícekrát denně.


Váhy – Váhy: 

Učí se velice rychle. Záhy mu došlo, jak se má vyjadřovat, aby vás přiměl sdílet své stanovisko – a nyní dělá všechno pro to, aby vás dovedl tam, kam vás chce mít.


Váhy – Štír: 

Opět se ukáže jako nehorázný žárlivec. Dosud jste mu to tolerovali, pak jste si říkali, že se to dá vydržet, ale teď přemýšlíte, že to s ním skončíte, protože to dál už nevydržíte.


Váhy – Střelec: 

Ve středu a ve čtvrtek, kdy je Luna ve Lvu, se bude projevovat nezvykle velkoryse. Snažte se jeho dobrého rozmaru využít dříve, než ho přejde!


Váhy – Kozoroh: 

Když si neví rady, obrátí se na vás. Mohli byste si sice vzpomenout, že až dosud měl pro vás jen spoustu přezíravých poznámek, ale to by vůči němu opravdu nebylo ohleduplné.


Váhy – Vodnář: 

Opravdu není důvod, abyste se mu ve všem podřizovali. Jeho podněty a návrhy přijmout můžete, ale konečné rozhodnutí byste měli přijímat sami.


Váhy – Ryby: 

Patří k lidem, kteří si moc nevěří. Vy jste ho až dosud chápali, ale teď vás už jeho neustálé řeči o tom, jak ho nikdo nechápe a jak má život těžký, začínají nudit.


Štír – Beran: 

Na to, že vám sám a dobrovolně padne kolem krku, čekáte dlouho a zatím marně. Nezdá se vám, že tím jenom ztrácíte čas, který byste mohli věnovat něčemu užitečnějšímu?


Štír – Býk: 

O jeho zdraví se bát nemusíte. Není sice úplně nejlepší, ale nic z toho, čeho jste se v této oblasti v poslední době obávali, se neděje a dít nebude.


Štír – Blíženci: 

I když vás přesvědčuje, že o změny stojí a že mu na nic záleží, je to zcela jinak. Jeho řeči zní sice skvěle, ale skutky jsou s nimi v příkrém rozporu.


Štír – Rak: 

Hlavně se nespoléhejte na jeho příbuzné. O tom, jak má rodina držet pohromadě, vám budou držet přednášky. Když ale budete potřebovat pomoc, budou mít rázem na starosti něco důležitějšího.


Štír – Lev: 

To, co mezi vámi je, je skvělé, ale zdaleka ne dokonalé. Pro vás je to důvod k radosti. Pořád máte ve vztahu na čem pracovat a pořád vás to bude bavit.


Štír – Panna: 

Přesvědčujte vás o něčem, s čím nechcete a nedokážete souhlasit. Panna se sice hodně snaží, ale čím víc mluví, tím víc vy víte, že pravda je na vaší straně.


Štír – Váhy: 

Pokud spolu jdete na ples, pořádně si to užijte. Krásný bude zejména přelom soboty a neděle. Znovu pochopíte, proč jste se do něj zamilovali, a budete rádi, že ho máte.


Štír – Štír: 

Jakmile pochopíte, že se vašimi aktuálními potížemi jenom baví, udělejte kravál. Bude to podstatně lepší, než kdybyste pro něj hledali omluvy, které v tomto případě prostě nejsou.


Štír – Střelec: 

Všeho moc škodí. Kdybyste mu svou lásku dávali najevo mírněji a poskytovali mu o to víc prostoru, ve kterém může lásku dávat najevo on vám, bude to vynikající.


Štír – Kozoroh: 

V neděli to nemáte jednoduché. Děti něco provedou a vy dva se začnete hádat kvůli tomu, co byste jindy oba svorně označili jako zanedbatelnou maličkost.


Štír – Vodnář: 

Neustále se vyptává, co cítíte. Obvykle jeho zájem o své emoce a jejich kvalitu docela vítáte, ale tentokrát máte pocit, že se zajímá o to, po čemu zrovna moc není.


Štír – Ryby: 

V pondělí a v úterý to se svou péči nepřehánějte. Luna je sice ve starostlivém Raku, ale to opravdu neznamená, že na nic jiného než na něj myslet nemáte.


Střelec – Beran: 

To, že se ostatním něco daří automaticky, ještě neznamená, že se to povede i vám. Jakmile však jednou uspějete, budete z toho oba mít nepředstíranou radost – o pocitu z dobře vykonané práce nemluvě.


Střelec – Býk: 

Než vám dojde, co po vás vlastně chce, bude to chtít chvíli přemýšlení. Pak pochopíte, že hraje na vaši velkorysost, a vůbec nechápe, že vy ji tentokrát projevovat nebudete.


Střelec – Blíženci: 

Na náznaky ho nikdy neužil, ale všechno je jednou poprvé. Dá vám hodně práce, než pochopíte, co svými slovy vlastně míní a k čemu vás chce dovést.


Střelec – Rak: 

Nezdá se vám, že na něj máte v poslední době méně času, než by se vám i jemu líbilo? Využijte pozitivní víkendové atmosféry a dopřejte si zábavu, na kterou jindy nemáte ani energii, ani čas.


Střelec – Lev: 

Ve středu, kdy v jeho znamení probíhá úplněk, se může rozhodovat pro zásadní pro životní restart. Jde o skvělou planetární šanci, kterou nesmí promarnit!


Střelec – Panna: 

Jeho jednání se vám ani trochu nezamlouvá. On sám ho označuje za věcné, zatímco vy máte pocit, že jím jen dává najevo, že mu chybí srdce, empatie a láska.


Střelec – Váhy: 

To, že ho máte snahu získat, ještě neznamená, že to vyjde. Trochu aktivity projevte, ale nezapomeňte, že byste měli alespoň část nechat na něm.


Střelec – Štír: 

Jeho existence vám vrátí důvěru v lidi. Štír totiž nebude planě mluvit, ale když zjistí, že potřebujete, začne vám sám a aktivně pomáhat.


Střelec – Střelec: 

Hlavně si nenamlouvejte, že není možné, aby něco rozjel za vašimi zády. Váš Střelec je daleko akčnější, než si umíte představit, a o překvapení není vedle něj nouze.


Střelec – Kozoroh: 

Patří k lidem, kteří vám budou vnucovat svou vůli i ve chvíli, kdy se vám to ani trochu nehodí. Ozvěte se hodně nahlas a jen doufejte, že to, co mu říkáte, nejen slyší, ale i vnímá.


Střelec – Vodnář: 

Neustále mluví o tom, že byste spolu měli držet úplňkový půst. Vyzkoušejte ho, ale nebuďte překvapení, že vám půst nesedne a že vás místo nabití energií leda vyčerpá.


Střelec – Ryby: 

Hádat se nechcete a nebudete. Musíte ale Rybě vysvětlit, že nejste zvědaví na její jedovaté poznámky, kterými jenom ničí soulad, jež mezi vámi dosud panoval.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 30.10.2017 do 06.11.2017


Kozoroh – Beran: 

Postřehy, s nimiž přijde váš miláček, důkladně promyslete. Mohou vám sice připadat jako něco naprosto nepravděpodobného, ale čas ukáže, že je to pravda pravdoucí.


Kozoroh – Býk: 

Musí se smířit s tím, že ho elektronika moc neposlouchá. Vzhledem k tomu, že neposlouchá ani vás, nezbude, než abyste se překonali a obrátili se na placeného odborníka.


Kozoroh – Blíženci: 

To, že přijde o jistý zdroj příjmů, je sice nemilé, ale není to tragédie. Situace se vyřeší už ve středu, kdy mu Merkur přihraje něco daleko lepšího.


Kozoroh – Rak: 

Nezdá se vám, že byste na něj měli trochu více myslet? Když Rak říká, že ho berete trochu jako domácí inventář, nerozčilujte se, ale přiznejte, že má vlastně pravdu.


Kozoroh – Lev: 

Když vám říká, že na víkendovou společenskou akci potřebujete nové šaty, raději se s ním nehádejte. Bez řečí s ním jděte na nákupy a řiďte se jeho radami.


Kozoroh – Panna: 

Pokud ho chcete získat, jednoduché to nebude. Panna má pořád pocit, že ji každý chce získat jen ze zištných důvodů, a nechápe, že vy to máte nastavené jinak.


Kozoroh – Váhy: 

S úvahami o společné budoucnosti to nepřehánějte. Bude daleko příjemnější, když je necháte na svém miláčkovi. Ten má v tomto ohledu na rozdíl od vás opravdu jasno.


Kozoroh – Štír: 

Na některé jeho jedovaté výroky nedokážete zapomenout, i kdybyste opravdu chtěli. Když pak dostanete šanci, kdy mu je můžete vrátit, není divu, že ji využijete.


Kozoroh – Střelec: 

Změny, které vám partner navrhuje, nejsou zdaleka tak nevinné, jak se vám snaží namluvit. Když se nad nimi zamyslíte, zjistíte, že byste se mu jimi vydali na milost a nemilost.


Kozoroh – Kozoroh: 

Na to, co vám říká, se musíte soustředit. Jakmile partner zjistí, že mu nenasloucháte tak, jak si představuje, změní náladu k horšímu a dá vám co proto.


Kozoroh – Vodnář: 

Náročná bude zejména neděle. Při kvadratuře mezi Venuší a Jupiterem má Vodnář pocit, že se celý svět postavil proti němu. Vy mu pak marně vysvětlujete, že si za to trochu může i sám.


Kozoroh – Ryby: 

V pondělí a v úterý pro vás bude opravdu oporou. Ze všech sil se bude snažit, aby vám ulehčil život – a vy musíte zkonstatovat, že se mu to opravdu podařilo.


Vodnář – Beran: 

Hlavně partnera neprovokujte! Když mu budete dostatečně přesvědčivě vysvětlovat všechny výhody otevřeného soužití, nesmíte se divit, že se pro něj nadchne i on.


Vodnář – Býk: 

Ze zkušeností víte, že v době, kdy je Slunce ve vašem znamení, s ním není moc řeč. Pro jistotu od něj nic moc nečekejte. Můžete být leda tak pozitivně překvapení.


Vodnář – Blíženci: 

Do nákupu dárků se ani jednomu z vás nechce. Nejraději byste dotyčnému dali obálku, ale je vám jasné, že něco takového by vám dotyčný v životě neodpustil.


Vodnář – Rak: 

Jakmile zjistíte, že před něčím zavírá oči, měli byste ho na to upozornit. Bude to lepší, než kdybyste ho nechali do hrozícího průšvihu padnout bez varování.


Vodnář – Lev: 

Důvod změn, kterými prochází, vám vůbec není jasný. Vy jen víte, že se vám jeho nový přístup k životu zamlouvá podstatně víc, než ten dosavadní.


Vodnář – Panna: 

Vsaďte na upřímnost! Panna sice nahlas nic neřekne, ale opravdu chce, abyste si před ní na nic nehráli a hlavně nic nepředstírali.


Vodnář – Váhy: 

Nedokážete mu říct, co pro vás znamená. Měli byste se překonat a alespoň se o to pokusit. Když to neuděláte, riskujete, že mu to, co chce slyšet, řekne někdo úplně jiný.


Vodnář – Štír: 

Lidi kolem sebe hodnotí vyloženě nespravedlivě. Zapomeňte na ohleduplnost a jasně mu řeknete, že to přehání a že by se měl mírnit.


Vodnář – Střelec: 

O jeho minulosti nic nevíte. S překvapením zjistíte, že to není tím, že před vámi něco tají, ale tím, že se v jeho minulosti opravdu nic zajímavého nedělo.


Vodnář – Kozoroh: 

V pondělí a v úterý se s ním nehádejte. Merkur je pořád ještě v jeho znamení a Kozoroh má pocit, že má patent na pravdu. Mluvit s ním můžete, ale riskujete, že vás přesvědčí o něčem, co vám vůbec nesedí.


Vodnář – Vodnář: 

O víkendu byste se měli soustředit na reálnou práci. V té budete úspěšní, zatímco tam, kde hrají roli emoce a city, byste nadělali více škody než rozumu.


Vodnář – Ryby: 

Hlavně se rozhodněte, co od něj vlastně chcete. Pokud z něj hodláte mít kamaráda a přitom se k němu chováte jako k potencionálnímu partnerovi, zbytečně mu tím ubližujete.


Ryby – Beran: 

Ve vašem vztahu je potřeba doladit určité detaily. Není to sice přímo boj o první místo, ale přesto je potřeba, abyste své zájmy hájili intenzivněji, než jste zvyklí.


Ryby – Býk: 

S údivem zjistíte, že jsou lidé, kteří vám dvěma závidí. Vidí jenom enormně pevný vztah, který spolu máte, a vůbec si neuvědomí, kolik práce vás jeho vytvoření stálo.


Ryby – Blíženci: 

O tom, že to s ním není jednoduché, už něco víte. V tomto týdnu se však váš miláček chová tak rozumně, že až přemýšlíte, zda vám ho náhodou nevyměnili.


Ryby – Rak: 

Neustále vám slibuje vztahovou změnu a posun k lepšímu, a neustále se nic neděje. Cítíte, že vám dochází trpělivost, a začínáte přemýšlet, zda a jak byste žili bez něj.


Ryby – Lev: 

Bude se na vás obracet daleko častěji, než jste zvyklí. Konečně pochopil, že to, že se s vámi poradí, mu život nezkomplikuje, ale naopak po všech stránkách ulehčí.


Ryby – Panna: 

Ve čtvrtek a v pátek, kdy je Luna v jeho znamení, nebude mít na nic čas. Neustále vám bude vysvětlovat, že má plné ruce práce, ale to, co vlastně dělá, vám povědět nedokáže.


Ryby – Váhy: 

Vůbec ho nepoznáváte! Zblázní se do drahého mopu nebo jiného podobného domácího pomocníka a bude žadonit tak dlouho, až se seberete a půjdete ho s ním koupit.


Ryby – Štír: 

Jeho potíže s klouby samy od sebe nepominou. Váš Štír se musí vydat k lékaři. Pokud chcete mít jistotu, že tam opravdu dojde, musíte ho tam doprovodit.


Ryby – Střelec: 

Mluvte s ním jasně a jednoznačně. To, co mu řeknete z očí do očí, přijme daleko pozitivněji, než informaci, která by se k němu dostala nějakou pokoutní cestou.


Ryby – Kozoroh: 

Neustále se zajímá o to, po čem mu podle vašeho názoru dosud nic není. Bez ohledu na slušné vychování odbíjejte zejména dotazy, které se týkají vašeho finančního stavu a majetkových vyhlídek.


Ryby – Vodnář: 

Neustále má pocit, že by měl víc spěchat. Snažte se mu to rozmluvit. Zejména ve druhé polovině týdne může kvůli spěchu přehlédnout něco, co je naprosto zásadní.


Ryby – Ryby: 

Žijete si v pohodě a v klidu. Středeční úplněk vám sice pošle víc práce, než se vám líbí, ale i tu dokážete spojenými silami bez větších problémů zvládnout.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..