Týdenní partnerské horoskopy od 27.11.2017 do 04.12.2017

By | 10.01.2021
Beran – Beran: 

O tom, že by s vámi sdílel životní plány, můžete pochybovat. Beran má strach, abyste mu nepřerostli přes hlavu, takže vaši kariéru spíše brzdí, než aby ji podporoval.


Beran – Býk: 

Nad vaší společnou budoucností je otazník. To, co jste mu dosud dokázali mlčky tolerovat, vám leze na nervy čím dál víc – a vy začínáte přemýšlet, jak dlouho to s ním ještě vydržíte.

Beran – Blíženci: 

V pátek, kdy se do jeho partnerského sektoru dostane Venuše, si s ním opravdu užijete. Blíženec vám začne svou lásku dávat najevo způsobem, který vám skoro vžene slzy do očí.


Beran – Rak: 

Máte pocit, že od vás čeká nějaká zásadní prohlášení, která se týkají vašeho dalšího společného života. Vy se k nim dostanete sice až v pátek, ale pak budou stát opravdu za to!


Beran – Lev: 

Zájem, který o vás projevuje, vám už leze na nervy. Trochu lásky byste uvítali, ale stav, kdy nemáte pro sebe ani chvíli času, protože si všechen usurpuje váš Lev, vám nevyhovuje.


Beran – Panna: 

Zjišťujete, že o něm víte opravdu velice málo. To, co se dozvíte, vám ale navíc neřekne on sám, ale kamarádi, kteří se na vaši neinformovanost nemůžou dívat.


Beran – Váhy: 

Představa souladu s partnerovými dětmi je celkem splnitelná. Občas můžete mít dokonce dojem, že si s vámi rozumí podstatně lépe než se svým vlastním rodičem stejné krve.


Beran – Štír: 

Krásná s ním bude zejména neděle. Je pod vlivem trigonu mezi Jupiterem a Neptunem a k vašemu překvapení se rozhodne, že vás zase jednou přesvědčí, že vás opravdu miluje. O tom, že se mu to povede, nepochybujte.


Beran – Střelec: 

Jeho problémy se řeší samy od sebe. Přiznejte si, že mu to na jedné straně přejete, protože jste rádi, že bude bez starostí, a na druhé je vám líto, že vy podobné štěstí nemáte taky.


Beran – Kozoroh: 

Moc dobře vám udělá víkend v cizině. Nejde o to, abyste si dovezli nákup, ale o to, abyste si konečně měli čas promluvit o tom, na co jindy není čas.


Beran – Vodnář: 

Jakmile vám začne o něčem nadšeně povídat, zbystřete. Patrně jde o způsob, jímž vám chce naznačit, že by něco takového moc rád našel pod stromečkem.


Beran – Ryby: 

Počítejte s tím, že se v něm moc nevyznáte. Můžete se o to sice snažit, ale pořád máte pocit, že vám v něm život poslal křížovku, o jejíž tajence nemáte ani tušení.


Býk – Beran: 

To, že vám leze na nervy, si klidně přiznejte. Potíž je v tom, že sami nevíte, zda jste jeho jednání schopni tolerovat, nebo zda to dál už vydýchávat nedokážete.


Býk – Býk: 

Patří k lidem, kteří mají vždycky ve všem štěstí. Už z pragmatických důvodů usoudíte, že se člověka, kterému se ve všem daří, budete držet co nejpevněji.


Býk – Blíženci: 

Některé nabídky můžete vnímat jako ruku, kterou vám osud podává. Bez obav do nich můžete zahrnout i svého miláčka, který se opravdu stará, abyste s ním byli spokojenější, než bez něj…


Býk – Rak: 

Najednou zjišťujete, jak moc by vám chyběl. Jde o velice závažné zjištění, které byste si neměli nechávat pro sebe, ale s nímž byste měli svého Raka co nejdříve seznámit.


Býk – Lev: 

Toho, co vás spojuje, je daleko víc, než toho, co vás rozděluje. Je jen potřeba, abyste si to oba uvědomili a přestali hledat chyby tam, kde opravdu nejsou.


Býk – Panna: 

Opět vzplane nová naděje! Dozvíte se, že vaše bývalá láska z tohoto znamení je zase volná, a začnete si v duchu malovat další skvělou společnou budoucnost. Nebojíte se, že je to jen ztráta času?


Býk – Váhy: 

Hlavně mu nevypočítávejte všechno, co jste pro něj kdy udělali. Je to sice pravda, ale podobné výroky by se hodně důrazně dotkly jeho sebevědomí a hrdosti.


Býk – Štír: 

Občas máte pocit, že vám v něm poslali vaše siamské dvojče. Štír, který dosud tak rád mluvil o svobodě, bez které se nedokáže obejít, změnil přístup. Chce, abyste ho doprovázeli na každém kroku!


Býk – Střelec: 

Patří k lidem, s nimiž vám je dobře. Na rozdíl od vás si z ničeho nic nedělá a vy zjišťujete, že to vlastně není vůbec špatný přístup k životu.


Býk – Kozoroh: 

Financí, které jste dali dohromady, je daleko víc, než jste čekali. Kozoroh vám navíc dovolí, abyste si za ně koupili i něco pro radost, což je pro vás další plus!


Býk – Vodnář: 

To, že je něčím nadšený, ještě neznamená, že jeho nadšení musíte sdílet i vy. Své názory mu však podejte tak, aby se nenaštval, ale naopak nad nimi začal přemýšlet.


Býk – Ryby: 

Pozor si dávejte zejména v úterý. Na vaši Rybu budou v práci tlačit tak, že domů přijde hodně naštvaná. Vám dá spoustu práce, než ji uchlácholíte a vysvětlíte jí, že ji doma nic zlého nečeká.


Blíženci – Beran: 

Když vás někam pozve, máte se opravdu na co těšit. Beran chce, abyste se dobře bavili, a udělá pro to všechno, co je v jeho silách. O tom, že se mu to podaří, nepochybujte!


Blíženci – Býk: 

Jeho vytrvalost je pro vás skvělým vzorem. Když se ohlédnete a zjistíte, co všechno za minulý měsíc zvládl, rozhodnete se, že okamžitě budete následovat jeho příkladu.


Blíženci – Blíženci: 

Zajímavý bude pátek. Venuše se dostává do vašeho partnerského sektoru a vy zjistíte, že vás spolu spojuje podstatně víc, než jste si dosud mysleli…


Blíženci – Rak: 

Neustále na vás tlačí a chce, abyste se jednoznačně vyslovovali k něčemu, v čem dosud nemáte příliš jasno. Odmítněte ho dřív, než se kvůli této maličkosti pohádáte!


Blíženci – Lev: 

Jsou věci, ve kterých se neshodnete, i když se budete snažit. Můžete se ale domluvit, že se budete navzájem respektovat a nebudete si mluvit do života.


Blíženci – Panna: 

Hrozí, že si najdete čas na všechno, ale na vašeho partnera se vám ho bude nedostávat. On sice nahlas nic neřekne, ale bude si to velice dobře pamatovat.


Blíženci – Váhy: 

Neustále vám uniká. Asi chápe, že si s ním potřebujete promluvit o něčem, co mu není tak úplně příjemné, a proto se snaží, aby se na řeč prostě nedostalo.


Blíženci – Štír: 

Snažte se do něj zbytečně nerýpat. Týká se to zvláště pracovní části týdne, když je Štír ve formě a kdy by na vaše poznámky reagoval opravdu nelaskavě.


Blíženci – Střelec: 

Když vám říká, že jsou věci, které zbytečně prožíváte, má pravdu. Kdybyste se méně stresovali a více se tím, co se kolem vás děje, bavili, bylo by to daleko lepší.


Blíženci – Kozoroh: 

Dopřejte mu trochu romantiky! Vám je sice naprosto jasné, jak to dopadne, ale on ke své spokojenosti nutně potřebuje pocit, že o vás bojoval a vyhrál!


Blíženci – Vodnář: 

Skvělá bude zejména neděle. Ve vašem znamení probíhá úplněk a vy máte pocit, že vašemu Vodnáři konečně přinesl inspiraci, kterou váš vztah už dávno potřeboval.


Blíženci – Ryby: 

Hlavně se ho neptejte, co k vám vlastně cítí. Mohli byste se dozvědět, že je dobře, že jste toto náročné téma otevřeli, protože on sám si tím není moc jistý.

Přečíst  Partnerský týdenní horoskop od 4.11.2018 do 10.11.2018


Rak – Beran: 

Opravdu nepatří k lidem, kvůli kterým hodláte měnit od základů svůj život. Bylo by však dobře, abyste mu to řekli dřív, než se na vás příliš upne a než svůj život začne kvůli vám měnit on.


Rak – Býk: 

Jeho náladovost vám leze na nervy. Dosud jste pro její projevy dokázali najít omluvu, ale teď zjišťujete, že vám už opravdu leze na nervy.


Rak – Blíženci: 

Je potřeba, abyste se semkli a nenechali si od nikoho nic rozmlouvat. Ty, co budou mít pocit, že vám mají právo radit, upozorněte, že veškerá rizika nesete vy a vy se taky budete rozhodovat.


Rak – Rak: 

S údivem zjistíte, že máte hodně podobný vkus. Začnete se stejnou hudbou, budete pokračovat stejným oblíbeným jídlem a je jen na vás, čím skončíte…


Rak – Lev: 

Když přijde s tím, že byste spolu mohli běhat, je to vlastně docela dobrý nápad. Začínat byste však měli indiánským pochodem, který bude pro vaše klouby podstatně šetrnější.


Rak – Panna: 

Neustále vidí jen to, co je špatně. Vy mu marně vysvětlujete, že by se měl dívat na svět trochu optimističtěji a najít v tom, co se děje, i něco dobrého.


Rak – Váhy: 

Nové smlouvy, které se rýsují, jsou pro něj velice příznivé. Přesto by bylo potřeba, abyste si našli někoho, kdo právu opravdu rozumí, a kdo je ještě naposledy přehlédne.


Rak – Štír: 

To, že vás ujišťuje o své lásce, v jeho případě bohužel mnoho neznamená. Zvláště na začátku týdne hrozí, že budete jen jednou z trofejí, které chce získat, aby se jimi mohl chlubit.


Rak – Střelec: 

Jeho pohledy jsou neobyčejně průrazné. Kouká na vás tak, že si toho každý všimne a každý taky začne přemýšlet o tom, co s vámi vlastně má nebo mít bude.


Rak – Kozoroh: 

O jeho zdraví nepochybujte. Ve středu může sice následovat lehký výkyv, ale ke vzpamatování naštěstí stačí jen horký čas a vaše láskyplná péče.


Rak – Vodnář: 

On má sice pocit, že byste se mu měli svěřovat, ale vám se do toho nechce. Dobře víte, že by se všechno záhy dozvěděli jeho kamarádi, od nichž by se vaše tajemství šířila dál.


Rak – Ryby: 

Jeho činorodost vás vyloženě nakazí. Ryba totiž dává každým gestem najevo, že je nejlepší, a vy jí chcete dokázat, že to není tak úplně pravda.


Lev – Beran: 

Moc dobře vám udělá páteční vstup Venuše do Střelce. Najednou začnete věřit, že váš vztah nejen trvá, ale že i přetrvá všechno, co ho v budoucnu čeká.


Lev – Býk: 

Jeho vánoční plány vás vyloženě dostanou. Máte však štěstí! Při jejich realizaci nebude vyžadovat vaši pomoc. Bude jen chtít, abyste ho za to, co se mu povedlo, pochválili – a to obtížné nebude.


Lev – Blíženci: 

Pravidla, která platí v jeho práci, nemá šanci změnit. Může však změnit práci tak, aby si našel něco, kde se mu bude dýchat po všech stránkách volněji a lehčeji.


Lev – Rak: 

Počítejte s minimálně jedním setkáním s přáteli. Berte ho však jen jako předehru spousty dalších, na které bude letošní advent opravdu neskutečně štědrý.


Lev – Lev: 

Průšvih vznikne ze ztraceného potravinářského nebo jiného profesního průkazu. Naštěstí se najde někdo, kdo ho zná a kdo mu vystaví duplikát.


Lev – Panna: 

Když se s vámi rozhodne flirtovat, máte se na co těšit. Panna do toho jde tak rafinovaně, že se v tom, co se vlastně děje, zorientujete až ve chvíli, kdy v tom budete až po uši…


Lev – Váhy: 

Váš budoucí život nemá s tím nynějším nic společného. Když si slibujete, že oba uděláte za minulostí tlustou čáru a začnete znovu, můžete si být jistí, že to taky tak dopadne.


Lev – Štír: 

Románky se Štírem nejsou k ničemu. Zvláště o víkendu se mohou zvrtnout způsobem, který jste naprosto nepředvídali a na který nejste ani trochu připravení.


Lev – Střelec: 

S empatií, kterou vůči němu projevujete, to nepřehánějte. Opravdu nejde o to, abyste jeho požadavky postavili nad ty své a sami sebe potom odsunuli do pozadí.


Lev – Kozoroh: 

Můžete se na něj zlobit, ale tím to skončí. Ve chvíli, kdy dostanete příležitost, abyste mu všechno vrátili, to stejně nedokážete. Mávnete rukou a budete se chovat stejně jako předtím.


Lev – Vodnář: 

Oba se snažíte dominovat a oba se uvědomujete, že je to k ničemu. Pokuste se mu alespoň občas ustoupit a pozorujte, zda si toho váš Vodnář vůbec všimne.


Lev – Ryby: 

Toleranci, kterou od vás chce, by měl v první řadě projevovat sám. To, že něco takového postrádáte, mu naznačte tak, aby se neurazil, ale pochopil, že to myslíte opravdu vážně.


Panna – Beran: 

O tom, že vás jeho atraktivita přitahuje, není pochyb. Potíž je v tom, že takových je vás víc – a vy nevíte, zda o něj bojovat, nebo zda si máte rovnou najít někoho bezpečnějšího.


Panna – Býk: 

Miláček z tohoto znamení má najednou ve všem jasno. Vy jen můžete přemýšlet, u koho bral rozumy, protože ještě nedávno si byl stejně nejistý, jako jste si nejistí vy.


Panna – Blíženci: 

K jeho znalostem jste měli úctu vždycky, ale teď jdete vyloženě do úklony. Naštěstí Blíženec nepatří k těm, co by se tím chlubili, ale spíše k těm, co to budou brát jako motivaci k dalšímu sebezdokonalení.


Panna – Rak: 

Když si rýpne, vy mu odpovíte. Potíž je v tom, vaše reakce bude poněkud ostřejší, než čekal. Slzy, které mu vaše slova vženou do očí, budou pak naprosto autentické.


Panna – Lev: 

Musíte ho brzdit. Bude vám předvádět své řidičské umění, ale vy mu musíte opravdu důrazně vysvětlit, že jízda, při které se bojíte, že se zabijete, vám žádné extra potěšení nepřináší.


Panna – Panna: 

O citech vás nebaví ani přemýšlet, ani mluvit. Potíže z toho mohou být v neděli, kdy se od partnera, který se chová naprosto stejně, dozvíte, že máte srdce z kamene a že je na vás lásky škoda…


Panna – Váhy: 

Nastavení hranic vám dělá problémy. Oba dobře víte, že nastal čas, kdy musíte jeho rodiče poslat do háje, ale ani jednomu se nechce ten rozhodující krok udělat.


Panna – Štír: 

Když vám navrhne, že byste si měli na umytí oken pozvat firmu nebo ochotného souseda, berte to oběma rukama. Pochopení, které pro vaše starosti vykázal, se hned tak opakovat nebude.


Panna – Střelec: 

Neustále vám zdůrazňuje, že on ve vztahu chyby nedělá. Vy si můžete vybrat, zda mu budete dokazovat, že se mýlí, nebo zda ho necháte v jeho omylu i nadále.


Panna – Kozoroh: 

Oba patříte k lidem, kteří na navázání vztahu potřebují čas. Momentálně však riskujete stav, kdy se budete chovat korektně tak dlouho, až mezi vámi veškeré napětí vyvane.


Panna – Vodnář: 

Se shodou temperamentů problémy nemáte. Oba s údivem zjišťujete, že jste ve společnosti toho druhého daleko vášnivější, než jste byli ve svých předešlých vztazích.


Panna – Ryby: 

Náročná bude zejména neděle. Oba jste pod vlivem kvadratury mezi Sluncem a Neptunem, a oba po tom druhém chcete daleko víc, než mu poskytujete vy sami.

Přečíst  Měsíční čínský horoskop od 01.09.2016 do 01.10.2016


Váhy – Beran: 

S pohodou je to jednoznačné. Oba víte, že je jen ve vašich rukou, a oba ji dokážete vytvořit i tam, kde by to pro všechny jiné byl vskutku nepřekonatelný problém.


Váhy – Býk: 

Moc rád se vámi bude chlubit. Hlavně mu nevysvětlujte, že k tomu podle vašeho názoru není důvod, protože vy jste přece úplně obyčejní a nic zajímavého na vás není.


Váhy – Blíženci: 

Když vám instinkt říká, že má starosti, o kterých byste podle něj vy neměli vědět, má pravdu. Vyptávejte se ho tak dlouho, až nevydrží a do poslední podrobnosti vám řekne všechno, co se děje.


Váhy – Rak: 

Rozpory, které mezi vámi jsou, se hned tak nevyřeší. Můžete sice v tomto směru učinit první kroky, ale než dojdete na konec cesty, bude to ještě dlouho trvat.


Váhy – Lev: 

Váš život je plný překvapení. Když Lev přijde s tím, že od Nového roku nastupujte na nové místo, budete sice trochu naštvaní, že vám nic neprozradil, ale nakonec uznáte, že to tak bylo lepší.


Váhy – Panna: 

Na romantiku ho moc neužije. Nějaké pokusy v tomto směru sice učiní, ale vy sami usoudíte, že bude lepší, když jich co nejdříve nechá.


Váhy – Váhy: 

Vaši životní harmonii, na které si tak zakládáte, nenaruší ani jeho nepředvídatelní příbuzní. To, že jejich nájezd zvládnete, můžete brát jako hodně dobrou věštbu pro váš další vztah.


Váhy – Štír: 

O tom, že se přitahujete, není spor. Je jen otázkou, zda dokážete srovnat rozpory, které mezi vámi jsou – ale to kromě vás dvou stejně nikdo nevyřeší.


Váhy – Střelec: 

I když se snažíte, odporovat mu nedokážete. Střelec zná patrně tajnou strunu, na kterou stačí zabrnkat, a vy v sobě objevíte sklony, z nichž byste se nikdy nepodezírali.


Váhy – Kozoroh: 

To, že máte práce víc, než je zdrávo, nejen zaregistruje, ale dokáže na to i správně reagovat. Nebude nijak zvlášť mluvit, ale jeho pomoc bude neobyčejně účinná.


Váhy – Vodnář: 

Neustále přemýšlíte, na čem váš vztah vlastně stojí a co rozhodlo o jeho úspěchu. Nezdá se vám, že na podobné úvahy jen ztrácíte čas, který byste mohli využít k něčemu užitečnějšímu?


Váhy – Ryby: 

Patří k lidem, od nichž si radit nenechejte. Nahlas sice tvrdí, že vám svými radami chce jen pomoci, ale ve skutečnosti tím sleduje jen vlastní hluboce skryté cíle.


Štír – Beran: 

Hlavně se nehádejte o to, kdo se komu podřídí. Domluvit se nedokážete a další zbytečnou hádku opravdu ani trochu nepotřebujete.


Štír – Býk: 

Setkání s bývalým partnerem z tohoto znamení bude nesmírně poučné. Velice rychle pochopíte, že to, že jste se s ním kdysi rozešli, byl ten nejlepší nápad, který jste mohli mít.


Štír – Blíženci: 

Opravdu nedovolí, abyste po jeho boku zestárli. Neustále vás k něčemu ponouká a dává najevo, že vás v dalším životě nic jiného než neustálý poklus nečeká.


Štír – Rak: 

Se svou žárlivostí jste se už nějak žít naučili. Teď jste však narazili na žárlivost svého Raka a zjišťujete, že se s tím nějak vyrovnat nedokážete.


Štír – Lev: 

Hlavně neberte to, co vám říká, moc vážně. Lev svými slovy projevuje svůj svérázný smysl pro humor, a to, že byste o nich mohli přemýšlet, ho ani nenapadne.


Štír – Panna: 

V jeho vztazích se nevyznáte. Neustále vám vysvětluje, že aktuálně s nikým není, ale přesto se chová tak, jako by ho doma čekal hodně náročný a ještě žárlivější partner.


Štír – Váhy: 

Neustále vyžaduje partnera, který by mu byl oporou nebo mu alespoň v životě udával směr. Vy s ničím takovým sice zkušenosti nemáte, ale nahlas mu to raději neříkejte.


Štír – Štír: 

Jeho šetrnost vám právem leze na nervy. Když vás po návratu z večírku nutí, abyste čekali na noční dopravu, protože taxík by stál zbytečně moc peněz, budete právem naštvaní.


Štír – Střelec: 

Hlavně neaspirujte na titul krku, který kroutí hlavou vašeho Střelce. Můžete se o to sice pokusit, ale Střelec se nakonec bude řídit jen a pouze svou vlastní hlavou.


Štír – Kozoroh: 

Ví podstatně lépe, co chcete a co potřebujete. Pokuste se mu vysvětlit, že máte svou vlastní hlavu, ale počítejte s tím, že se vám to nemusí podařit.


Štír – Vodnář: 

Hlavně si dejte pozor, aby se mezi vás nevplížila nuda! Zaháněli byste ji jedovatými poznámkami, což je to poslední, co by vás vztah potřeboval.


Štír – Ryby: 

O tom, že byste z něj měli kamaráda, můžete snít, ale to je asi tak všechno. Když Ryba řekne, že buď láska nebo nic, myslí to naprosto vážně.


Střelec – Beran: 

Představa o tom, že byste mu měli ustupovat, vás vyloženě děsí. Bohužel se vám do cesty postaví nedělní úplněk, s jehož pomocí vás Beran prostě umluví.


Střelec – Býk: 

Vaše nápady patří k těm opravdu nedomyšleným. Rozdíl je v tom, že vy svou chybu uznáte, zatímco Býk trvá na svém i v případě, kdy mu evidentně teče do bot.


Střelec – Blíženci: 

Náročná bude neděle. Blíženec by byl vzhledem k planetárním energiím nejraději nejlépe na dvou místech současně, a pořád nechápe, že to opravdu nejde.


Střelec – Rak: 

Dokud na vás jenom křičí, můžete se počítat za šťastného člověka. Jakmile se zklidní a začne mluvit pomalu a klidně, visí ve vzduchu průšvih značného kalibru.


Střelec – Lev: 

S dárky, které pro něj na Vánoce vymýšlíte, to nepřehánějte. I když se to nezdá, Lvovi dvě nebo tři pečlivě vybrané maličkosti naprosto stačí.


Střelec – Panna: 

Každý den si najděte něco, za co byste ho mohli ocenit. Vyhnete se tak situaci, kdy Panna usoudí, že svět je nespravedlivý, protože vy se jen bavíte, zatímco ona dře.


Střelec – Váhy: 

To, že něco neumí, ho nesmí zastavit. Stačí, aby to jednou vyzkoušel, a s údivem zjistí, že to není zdaleka taková věda, jak se mezi zasvěcenými vypráví.


Střelec – Štír: 

S vaším Štírem je tak trochu problém. Neustále vám vnucuje své názory na ostatní lidi, a nechápe, že vy na ně máte názory své, které si chcete nechat.


Střelec – Střelec: 

To, s čím přijde, je pro vás skutečná výzva. Navíc zjistíte, že vůbec nepočítal s tím, že byste do takového rizika šli a jeho výzvu přijali…


Střelec – Kozoroh: 

Jeho výmluvnost vám vyrazí dech. Pokud jste si až dosud mysleli, že patří k lidem, kteří si každé slovo dvakrát rozmyslí, teď s údivem zjišťujete, že je všechno jinak…


Střelec – Vodnář: 

Jeho plány vyslechněte, ale raději k nim nic neříkejte. Kdybyste chtěli, museli byste ho pozornosti, že má počítat s tím, že nakonec nevyjdou a všechno bude naprosto jinak.


Střelec – Ryby: 

Jeho otevřenost vás překvapí. Kromě jiného se dozvíte, že vás má rád nejen proto, že jste jeho životní láska, ale taky proto, že ho vždycky a za všech okolností dokážete rozesmát.


Kozoroh – Beran: 

Na kritiku reaguje až trochu hystericky. Uvědomte si to zejména ve čtvrtek. Planetární atmosféra je dost proměnlivá a on svým jednáním překvapí nejen vás, ale i sám sebe.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 24.07.2017 do 31.07.2017


Kozoroh – Býk: 

Jako partner je sice naprosto spolehlivý, ale zase s ním je nuda. Přichytíte se ve chvíli, kdy začnete vážně přemýšlet, zda byste si k němu neměli najít někoho, kdo by vás bavil.


Kozoroh – Blíženci: 

Hlavně v neděli, kdy je v jeho znamení úplněk, se k němu chovejte vyloženě opatrně! Když se Blíženec rozpovídá, řekne vám toho na sebe tolik, že vám půjde až hlava kolem.


Kozoroh – Rak: 

Veškeré debaty, které s ním vedete, mají nádech absurdnosti. Nejdříve si budete myslet, že svá slova nemůže myslet vážně. Šok přijde ve chvíli, kdy zjistíte, že to vážně opravdu myslí.


Kozoroh – Lev: 

Ani tak výkonný člověk jako vy se bez spánku neobejde. Když vás na to Lev upozorňuje, měli byste ho ve svém vlastním zájmu brát vážně a taky se podle toho zařídit.


Kozoroh – Panna: 

S partnerem z tohoto znamení je aktuálně těžký život. V práci toho má až nad hlavu, takže občas budí dojem, že se domů vrací jen proto, aby si měl na kom zchladit žáhu.


Kozoroh – Váhy: 

O vztahy kolegy z tohoto znamení se pro jistotu nezajímejte. Jakmile se začnete zajímat, nahlédnete pod povrch věcí, začnete ho litovat a vřítíte se rovnýma nohama přímo do průšvihu.


Kozoroh – Štír: 

Pracovní nabídky, které vám dává, zní sice skvěle, ale jsou naprosto nepodložené. Štír má dojem, že se slibem nezarmoutí, a nechápe, že vy mu díky dobře aspektovanému Jupiteru vidíte až do žaludku.


Kozoroh – Střelec: 

Na jeho provokace pokud možno nedejte. Střelec se sice bude snažit, ale protože záhy pochopí, že mu to není k ničemu, své aktivity ukončí.


Kozoroh – Kozoroh: 

Neprovokujte situaci, kdy proti vám bude muset vystoupit. Kdybyste na to byli sami dva, mohla by to být docela slušná zábava, ale protože je kolem publikum, v klidu by to neprošlo.


Kozoroh – Vodnář: 

Jakmile usoudí, že potřebuje víc svobody, jen pokrčte rameny. Hlavně děti z tohoto znamení aktuálně moc nechápou, že se svobodou jde ruku v ruce i odpovědnost.


Kozoroh – Ryby: 

Do toho, aby byl na dně, mu ještě značný kus chybí. Může vám sice vysvětlovat, že je na tom opravdu zle, ale to říká jen proto, aby ve vás konečně vzbudil soucit, který mu nějak nechcete projevovat.


Vodnář – Beran: 

Všechno, co spolu podniknete, dopadne naprosto skvěle. Využijte zejména úterý, kdy budete pod vlivem konjunkce Merkura se Saturnem a kdy se budete rozhodovat opravdu rozumně.


Vodnář – Býk: 

Debaty ohledně finančních záležitostí celé rodiny nabývají na obrátkách. Neříkejte, že to není důležité. Teď to tak třeba nevnímáte, ale časem to oba začnete vnímat jinak.


Vodnář – Blíženci: 

V pátek, kdy se Venuše dostane do jeho partnerského sektoru, se jeho chování poměrně dramaticky změní. Začne se o vás starat a dokonce budí dojem, jako by i trochu žárlil.


Vodnář – Rak: 

Potíže mohou být s nemocným domácím zvířetem. Máte pocit, že to Rak až příliš prožívá a máte co dělat, abyste mu nevytkli, že to skoro až přehání.


Vodnář – Lev: 

Bez jeho přítomnosti si život nedokážete představit. Dejte si však pozor, abyste to se svou příchylností nepřeháněli. Trochu svobody potřebujete oba.


Vodnář – Panna: 

Neustále se vás vyptává, co byste chtěli od Ježíška. Potíž je v tom, že vy mu to říct nemůžete, protože víte, že by ho to buď urazilo nebo naštvalo.


Vodnář – Váhy: 

Ukáže, že umí být velice tvrdohlavý. V takové chvíli mávněte rukou a všechno nechte tak, jak to je. Každá změna by byla jen posunem k horšímu.


Vodnář – Štír: 

Na jeho manipulace naletět nesmíte. Když mu naopak dáte jasně najevo, že jste motivy jeho jednání odhalili, jeho úcta k vám rázem raketově stoupne.


Vodnář – Střelec: 

Motivace vám opravdu nechybí. Víte, že v něm získáte člověka, s nímž se celý zbytek života nebudete nudit. Pro to, abyste ho získali, budete dělat i nemožné.


Vodnář – Kozoroh: 

Opravdu nevíte, co si o něm máte myslet. Nejdříve se tváří jako ten nejlepší kamarád, ale už v pátek se bude bavit tím, že na vás bude hledat jenom samé chyby.


Vodnář – Vodnář: 

I když byste moc chtěli, k aktivitě se donutit nedokážete. Není to náhodou tím, že toho máte v práci až nad hlavu a doma byste oba svorně uvítali raději odpočinek?


Vodnář – Ryby: 

Opravdu to není jednoduchý partner. Hlavně o víkendu se budete muset zabývat jeho city a emocemi. Bude to těžké. Na konci budete muset přiznat, že mu vlastně vůbec nerozumíte.


Ryby – Beran: 

Když vám něco nevyjde podle vašich společných představ, je to sice nepříjemné, ale v žádném případě to není tragédie. Uvědomte si to ještě dřív, než začnete Beranovi dělat scény a obviňovat ho, že za to může.


Ryby – Býk: 

Má pocit, že všechno rozhodujete za něj a nenecháte ho do ničeho mluvit. Nehádejte se, protože byste museli přiznat, že má svým způsobem pravdu.


Ryby – Blíženci: 

Patří k lidem, s nimiž můžete mluvit otevřeně. Obvykle to sice ve zvyku moc nemáte, ale tentokrát zjišťujete, že to, že nemusíte přemýšlet, co svými slovy vlastně myslel, je velice příjemné.


Ryby – Rak: 

Hlavně se mu moc nesvěřujte! O Racích se sice mluví jako o lidech, kteří umí mlčet, ale v jeho případě by to mohlo dopadnout zcela jinak, než jste doufali.


Ryby – Lev: 

Když s ním potřebujete něco opravdu důležitého probrat, nechte to na úterý večer. Luně bude v Beranu a on bude ochoten ustoupit daleko víc, než mívá jindy ve zvyku.


Ryby – Panna: 

Náročná bude zejména neděle. Oba jste pod silným planetárním tlakem a oba byste si mohli říct věci, kterých byste potom litovali. Bylo by to pozdě, protože to, co uděláte, se zpět vzít nedá.


Ryby – Váhy: 

Společný základ pro další život se vám dvěma bude stavět jen velice těžko. Můžete se o to sice snažit, ale pořád to bude hodně vynaložené práce s nicotným výsledkem.


Ryby – Štír: 

O tom, že byste si padli kolem krku hned, nemůže být řeč. Už ale to, že se na vás Štír dívá se zájmem, můžete vnímat jako první a velice důležité vítězství.


Ryby – Střelec: 

Když vám začne vysvětlovat, kolik má do konce roku práce, budete dost naštvaní. Nakonec nevydržíte a zeptáte se, zda je v jeho napjatém rozvrhu kousek místa i pro vás…


Ryby – Kozoroh: 

Funguje jako vaše spřízněná duše. Když přijde na věc, zbytečně nemluví, ale každým gestem vám dává najevo, že je tady proto, aby vám pomáhal.


Ryby – Vodnář: 

Doma ho neudržíte, i kdybyste se opravdu hodně snažili. Můžete ale vyrazit spolu s ním a přesvědčit ho, že jsou i jiné zábavy než ty, které zná on a jeho kamarádi.


Ryby – Ryby: 

Dělejte to, na co máte buňky a co vám jde. Váš vztah pak mohou sice lidé z vašeho okolí vnímat jako něco podivného a nezvyklého, ale to vám může být po všech stránkách jedno.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..