Týdenní partnerské horoskopy od 24.07.2017 do 31.07.2017

By | 28.11.2020
Beran – Beran: 

Váš vztah se zásadně mění k lepšímu. Už na začátku týdne vám miláček řekne, že jste v jeho životě tím nejdůležitějším člověkem – a celý zbytek týdne vám dokazuje, že to tak opravdu je.


Beran – Býk: 

Když se pro něco rozhodne, nechtějte, aby své rozhodnutí změnil, ale chtějte, ať vám své rozhodnutí zdůvodní. Jen tak pochopíte, zda ho máte podporovat, nebo zda mu ho máte raději rozmluvit.

Beran – Blíženci: 

Ve vztahu k jeho příbuzným jednejte jako nestranná osoba. Když se přidáte k jedné ze znesvářených stran, bude to problém. Za vašimi zády se domluví a pak se na vás spojenými silami vrhnou.


Beran – Rak: 

Neustále dává najevo, že má o vás strach. Dosud jste toto jeho jednání brali jako důkaz lásky, ale teď vám tím leze na nervy, protože máte dojem, že svůj strach přelévá i na vás.


Beran – Lev: 

I když jste byli doma sami, měli byste jíst tak, abyste netrpěli vitamínovým ani energetickým deficitem. Když vás nebaví vařit, zavolejte kamarádovi a zajděte si do hospody!


Beran – Panna: 

Mezilidské vztahy nabývají na intenzitě. Pokud jste si až dosud mysleli, že jste do něj zamilovaní hodně, teď musíte přiznat, že ho milujete přímo bláznivě!


Beran – Váhy: 

Vyhroceným situacím se zejména ve čtvrtek důsledně vyhýbejte. Při konjunkci Slunce s Marsem byste si řekli podstatně víc, než je zdrávo, a oba by vás to potom mrzelo.


Beran – Štír: 

Když na dovolené říká, že je unavený, opravdu si nevymýšlí. Co kdybyste tak alespoň jednou vyrazili sami a jemu dopřáli klidný odpočinek s detektivkou?


Beran – Střelec: 

V jeho společnosti začínáte věřit na zázraky. Zatímco vy se s počítačem nedokážete domluvit, on ho jen nastartuje, nic s ním nedělá, a stroj šlape jako hodinky.


Beran – Kozoroh: 

Počítejte s tím, že ho jeho kolegové tlačí směrem, který se vám ani trochu nezamlouvá. Naštěstí se ukáže, že vy v jeho životě máte pořád větší slovo než oni.


Beran – Vodnář: 

Když vám něco říká, soustředěně ho poslouchejte a na podrobnosti se ptejte. Předejdete tak situaci, kdy vám bude vysvětlovat, že vám o něčem říkal, ale vy jste na něj zapomněli.


Beran – Ryby: 

Vaše vztahy jsou tak trochu rozpačité. Oba víte, že je potřeba, abyste si promluvili o spoustě důležitých věcí, ale ani jeden z vás nechce udělat první a rozhodující krok.


Býk – Beran: 

Máte o čem přemýšlet. Beran přijde s nápadem, který kompletně a od základů změní váš život. Vy nad tím dlouho přemýšlíte, ale k jednoznačnému závěru dojít nedokážete.


Býk – Býk: 

Se vším důležitým počkejte na středu. Merkur se dostane do Panny a vnukne vám nápady, na kterých můžete bez obav stavět nejen vy, ale i vaše celá rodina.


Býk – Blíženci: 

Některé věci byste si měli vyříkat co nejrychleji a co nejdřív. Když si pak slíbíte, že za vším uděláte tlustou čáru a začnete znovu, bude to neobyčejně rozumné.


Býk – Rak: 

Když naboříte auto, nic se neděje. Opět jednou budete vděční za svého Raka, který kolem toho nedělá zbytečné dusno, a je jen upřímně rád, že se vám nic nestalo.


Býk – Lev: 

S člověkem z tohoto znamení vyjdete ve chvíli, kdy převezmete finance do svých rukou. Vyhnete se tak nepříjemné situaci, kdy zjistíte, že za maličkosti utratil tolik, že nezbylo na podstatné věci.


Býk – Panna: 

Hektické pracovní období ho čeká od středy výše. Panna bude sice unavená, ale zároveň ze svých úspěchů tak nadšená, že jí nedokážete kazit radost a přemlouvat ji, aby zvolnila tempo.


Býk – Váhy: 

Neustále má dojem, že pro vás není dost dobrý. Dosud jste mu to zvládali láskyplně vymlouvat, ale teď už začínáte přemýšlet, zda na jeho řečech opravdu něco není.


Býk – Štír: 

Partner z tohoto znamení se chová kupodivu vzorně. Pravděpodobně si přečetl, že většina párů se na dovolená hádá, a chce, aby vás dva nic takového nepotkalo.


Býk – Střelec: 

Počítejte s tím, že se vás pokusí jenom tak ze sportu naštvat. Naštěstí patříte k lidem, kteří podobné pokusy včas odhalí a na podobné triky nenaletí.


Býk – Kozoroh: 

O tom, že by se změnil, ani nesněte. Zároveň si však uvědomte, že právě jeho tvrdohlavost byla tím, co vás na něm nejdříve zaujalo a později vás to k němu přitáhlo.


Býk – Vodnář: 

Potíž bude s jeho rodiči. To, že nechcete financovat jejich podnikatelské záměry, berou z vaší strany jako podraz, a vaše důvody si nenechají vysvětlit.


Býk – Ryby: 

Jako partner se podstatně mění k lepšímu. Ve druhé polovině týdne totiž změní svůj přístup k životu a konečně začne to, co mu říkáte, nejenom poslouchat, ale i vnímat.


Blíženci – Beran: 

Když začne poplakávat kvůli své tíživé životní situaci, nenechte se zmást. Dobře víte, že se do tíživé situace dostal tím, že nedbal na vaše rady a bez ohledu na cokoliv si šel za svým cílem.


Blíženci – Býk: 

Hlavně nepochybujte o jeho pracovitosti. Ve chvíli, kdy si z něj v tomto směru začnete dělat legraci, si říkáte o průšvih, jehož rozsah si nedovedete představit.


Blíženci – Blíženci: 

Když něčemu nerozumí, počítejte s tím, že v první řadě přijde za vámi. Jeho neznalosti vám sice připadají nezvykle rozsáhlé, ale přesto uděláte dobře, když potlačíte úsměv a budete se tvářit vážně.


Blíženci – Rak: 

Času není zdaleka tolik, jak si váš Rak myslí. Pokud nechcete mít na konci týdne zbytečný stres, měli byste trvat na tom, že tempo balení a všech podobných prací budete určovat vy.


Blíženci – Lev: 

Neustále má pocit, že byste se měli zabývat především jeden druhým. Když přijdete s tím, že byste měli svůj komunikační okruh rozšířit, nepochopí vás a ještě se s vámi pohádá.


Blíženci – Panna: 

Jeho hovory o tom, jak si bez vás nedokáže představit svůj další život, berte vážně. Panna je sice pronáší s úsměvem, ale žert to v žádném případě není.


Blíženci – Váhy: 

Než začne někomu pomáhat, měl by se blíže zajímat o jeho skutečné poměry. Možná zjistí, že jde o člověka, který se s každým svým dobrodincem nejdříve pohádá a pak ho pomluví.


Blíženci – Štír: 

O tom, co děláte pro dospělé děti, mu raději nereferujte. Miláček by usoudil, že je zbytečně rozmazlujete a jen jim cpete peníze, které vlastně ani nepotřebují.


Blíženci – Střelec: 

Hlavně nepanikařte! Střelec může sice přijít s nápadem, který považujete za nestravitelný, ale důvod k tomu, abyste se hroutili, to opravdu není.


Blíženci – Kozoroh: 

Všichni vám říkají, jak spolu ladíte, ale vy tomu nějak nemůžete přijít na chuť. Uvědomte si, že jde o záležitost, v níž byste měli dát na své pocity a ke vztahu se přinutit nenechte.


Blíženci – Vodnář: 

Když vám začne vyčítat to, co pro vás udělal, nenaštve vás, ale spíše rozlítostní. Dávejte si pozor, abyste své pocity nedali najevo. Daleko víc mu pomůže, když ho za jeho řeči srovnáte na tři doby.


Blíženci – Ryby: 

Vyzkoušejte výrobu domácího sýra a podobných lahůdek. Ryba bude jenom koukat, jak se vám v kuchyni daří, a bude o vás mluvit tak pochvalně, jak už dlouho ne.


Rak – Beran: 

Najednou ho uvidíte v naprosto jiném světle. K tomu, proč jste se do něj zamilovali, přibude ještě několik hodně závažných důvodů, pro které si ho začnete vážit.

Přečíst  Tibetská vlajka: Její historie a symboly


Rak – Býk: 

Do vztahu jdete oba s rozumem a pomalu. Oba jste si už několikrát nabili nos, takže dobře víte, že jak moc je potřeba na kvalitě vztahu pracovat.


Rak – Blíženci: 

Jeho smysl pro humor vás opravdu naštve. Když si začne dělat legraci z toho, co je pro vás důležité, dost drsně mu vysvětlíte, že před vámi tak mluvit nebude.


Rak – Rak: 

Držte se toho, co vám opravdu jde. Čím méně budete v tomto týdnu experimentovat, tím to pro vás oba bude lepší a tím lépe spolu budete teď i v budoucnosti vycházet.


Rak – Lev: 

Kontakty bude navazovat velice obtížně. Je to proto, že nedá na vaše rady, a každého se hned začne vyptávat na to, s čím by každý rozumný člověk alespoň chvíli počkal.


Rak – Panna: 

Do stejné řeky nevstoupíte! Když přijde Panna s tím, že ví, že udělala chybu a že by moc ráda vrátila všechno zpět, musíte jí říct, že je vám to moc líto, ale něco takového v úvahu nepřipadá.


Rak – Váhy: 

Jeho neustálé proměny vás vyvádějí z míry. Když jste s ním začínali, sliboval, že se s ním nikdy nebudete nudit. Pokud jste o tom pochybovali, teď už víte, jak moc jste se mýlili.


Rak – Štír: 

Umí pro vás udělat věci, které jste si nedovedli představit. Jeho lásku si budete užívat zejména v neděli, kdy je vás schopný snést modré z nebe a položit k nohám.


Rak – Střelec: 

Jeho velkorysost pomalu brzděte. Jeho kamarádi jsou sice fajn a vy je máte rádi, ale zároveň je vám jasné, že se na něj raději spolehnou, než aby něco udělali sami.


Rak – Kozoroh: 

Za to, že na něj kvůli práci a štěstí, které má v profesi, tak trochu žárlíte, se nestyďte. V poslední době se mu opravdu daří a vy se máte právo cítit tak trochu odstrčeně.


Rak – Vodnář: 

Pokud je to partner, jemuž vlastně nemáte právo mluvit do života, vznikne problém. Ohledně financí dělá něco, co považujete za nerozumné, a zároveň si uvědomujete, že ho nemáte jak zastavit.


Rak – Ryby: 

Jeho požadavky neustále stoupají. Dosud jste je se zaťatými zuby zvládli splnit, ale teď si říkáte, že je toho až nad hlavu a vy to přestáváte stíhat.


Lev – Beran: 

Když říká, že si něco neuvědomuje, je to tak trochu alibismus. Když se s ním dáte do trochu důkladnější debaty, záhy pochopíte, že si to naopak uvědomuje velice dobře.


Lev – Býk: 

V práci se musí připravit na šok. Zjistí, že kolega odjel na dovolenou a ani ho nenapadlo, aby mu předal práci. Naštěstí rychle pochopí, o co se jedná a dá to dohromady.


Lev – Blíženci: 

Když vás zklame, je to sice nepříjemnost, ale vy to můžete brát jako dar. Konečně přesně víte, na čem s ním jste, a taky přijdete na jediný způsob, jak to řešit.


Lev – Rak: 

Na jeho nátlak reagujte s rozumem. Když vám začne vysvětlovat, že se kvůli němu musíte změnit, pošlete ho bez obav a hodně energicky do háje.


Lev – Lev: 

O bývalou lásku z tohoto znamení se nezajímáte, ale přesto o ní víte víc, než je vám příjemné. Vždycky se najde někdo, kdo vám podá informace, a přitom pozoruje, co to s vámi dělá.


Lev – Panna: 

Do nepříjemných věcí se vám sice nechce, ale zvládnout je potřebujete, a proto je zvládnete. O podporu partnera se nebojte, protože vám ji poskytne v míře opravdu štědré.


Lev – Váhy: 

Když říká, že se potřebuje osamostatnit, opravdu nežertuje. Povolte mu to v rozumné míře dřív, než se rozhodne, že ho váš vztah svazuje a začne vám utíkat.


Lev – Štír: 

Když vás sjezdí, dělá dobře. Najednou pochopíte, že když říká, že svět vidíte ve zbytečně černých barvách, má pravdu a vy s ním opravdu nemůžete polemizovat.


Lev – Střelec: 

Jsou věci, za které opravdu nemůžete. Potíž bude s jeho rodiči, kteří mají dojem, že jejich Střelec je ve vašem nevinně, zatímco u vás by stačilo, kdybyste jenom trochu chtěli.


Lev – Kozoroh: 

Hlavně si nemyslete, že on je ten, který musí vydržet všechno. Kozoroh toho sice zvládne hodně, ale když jeho trpělivost přeteče, bude to opravdu hodně zlé.


Lev – Vodnář: 

Když vám vysvětluje, že je upřímný a to, co říká, myslí vážně, zpozorněte. Pokud vám jeho řeči připadají podezřelé, nedejte na sobě nic znát, ale pátrejte, co za tím vězí.


Lev – Ryby: 

Hlavně si dejte pozor, abyste mu nepříjemnou pravdu nenapálili brutálně mezi oči. Pokud mu něco takového potřebujete říct, zvolte si rozumný a ohleduplný způsob, kterým to uděláte.


Panna – Beran: 

Jeho nálady neřešte. Pokud se do nich ponoříte, zjistíte, že ztrácíte čas na něco, co je tak proměnlivé, že se to ani definovat ani rozluštit stejně nedá.


Panna – Býk: 

Když říká, že něco nehodlá tolerovat, má smůlu. Když se rozhodnete, že se na jeho mínění vykašlete a pojedete si podle svého, tak to taky tak bude.


Panna – Blíženci: 

Ohledně financí můžete zažít hodně nepříjemné překvapení. Když si pak všechno propočítáte, zjistíte, že to zrušením dovolené nevyřešíte, protože byste tím přišli o víc, než byste získali.


Panna – Rak: 

Když se rozhodne, že využije nějaké situace, raději mu to nerozmlouvejte. Můžete být klidní, protože v kritické chvíli stejně zjistí, že na řešení, které vymyslel, nemá odvahu.


Panna – Lev: 

Když sáhne po skleničce, neříkejte nic, protože vás stejně poslouchat nebude. Rozumnou řeč s ním dejte až ráno, kdy ho bude hryzat svědomí a kdy vás bude poslouchat.


Panna – Panna: 

Problémy vás nečekají. Situace se příznivě zlomí ve středu časně ráno. Váš vládce Merkur se dostává do vašeho znamení a vy konečně pochopíte, že je čas, kdy se dokážete domluvit.


Panna – Váhy: 

Když vám řekne pravdu, nerozčilujte se. Způsob, který zvolil, nemusí být nejlepší ani nejtaktnější, ale to, co vám sdělil, pro vás žádné velké překvapení nebude.


Panna – Štír: 

Náročný bude zejména čtvrtek. Hlavně dopoledne bude pod vlivem konjunkce Slunce s Marsem, takže má mít pocit, že má patent na pravdu a celý svět je před ním otevřený.


Panna – Střelec: 

Neustále chce, abyste mu dávali čas. Potíž je v tom, že mu čas už dáváte hodně dlouho, a pořád nemáte pocit, že by to vedlo k nějakým pozitivním změnám.


Panna – Kozoroh: 

Partner, který je na dovolené, vám neustále volá a chce vědět, co se v práci děje. Obvykle si s ním popovídáte rádi, ale v tomto týdnu vás svými řečmi jen zdržuje.


Panna – Vodnář: 

Když jde něco udělat jednoduše, není důvod, abyste to dělali složitě. Vyslechněte Vodnáře, který má v tomto ohledu konkrétní návrh a dejte mu to na starost.


Panna – Ryby: 

Nedělní akce, na kterou jste se hodně těšili, vás trochu zklame. Bude tam spoustu zajímavých a příjemných lidí, ale Ryba, na kterou jste se těšili, bohužel nedorazí.


Váhy – Beran: 

Prázdniny se pomalu blíží ke zlomu, a vy zjišťujete, že jste nestihli ani polovinu toho, co jste původně měli v plánu. Zapomeňte na práci a trochu intenzivněji se věnujte zábavě!

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 19.06.2017 do 26.06.2017


Váhy – Býk: 

Váš život má řád, ze kterého vyplývá pohoda. Pokud přijde něco, co vaše vyjeté koleje naruší, budete oba naštvaní, a budete se muset hodně ovládat, abyste to nedali najevo.


Váhy – Blíženci: 

Když se mu něco nepovede, berte to jako něco, co se stává. Mohli byste mu sice vysvětlovat, že je to pro něj výchovný moment, ale na to by asi moc pozitivně nereagoval.


Váhy – Rak: 

Když se mezi vás začne plést někdo třetí, měli byste se důrazně ozvat. Rak sice tvrdí, že se nic neděje, ale ve skutečnosti bude rád, že jste zasáhli a nemusí to řešit sám.


Váhy – Lev: 

Na pomluvy, které o něm uslyšíte, nedejte. Záhy se přesvědčíte, že skutečnost je naprosto jiná a řeči, které o něm kolují, jsou totálně neopodstatněné.


Váhy – Panna: 

To, že jsou prázdniny, ještě neznamená, že nemusíte přestat dbát o své zdraví. Nezapomeňte se objednat na zubní hygienu a na pedikúru!


Váhy – Váhy: 

Na to, co dělat, máte každý jiný názor, a dohodnout se nedokážete. Nechcete požádat rozumného kamaráda, aby vás vyslechl a nějak vás rozsoudil?


Váhy – Štír: 

Jde o týden, kdy je s ním kupodivu rozumná řeč. Má toho sám po všech stránkách dost, takže chápe, že jsou dny, kdy ani vy nemůžete jet pořád jen naplno a kdy potřebujete odpočinek.


Váhy – Střelec: 

Aby získal to, po čem touží, musí se vzdát něčeho, co má teď. Nesmí však moc váhat, protože se může dostat do stavu, kdy jedno pustí a druhé nechytí.


Váhy – Kozoroh: 

Když ho potkáte na místě, kde nemá co dělat, a navíc s někým, koho nemá znát, tvařte se, jako byste ho neviděli. Bude to taktnější a z dlouhodobého hlediska i bezpečnější.


Váhy – Vodnář: 

Důsledky vašeho rozhodnutí, která ohledně něj uděláte, budou neobyčejně dlouhodobé. Když ho do svého života pustíte, počítejte s tím, že se ho hned tak nezbavíte.


Váhy – Ryby: 

Neustále dává najevo, že jeho pravda je ta jediná. Naštěstí se ve středu Merkur dostane do vašeho znamení, a vy mu už s jeho pomocí vysvětlíte, že to tak žhavé naštěstí není.


Štír – Beran: 

Jsou věci, které byste mu měli rozmluvit. Když přijde s tím, že nutně potřebuje domácí pedikúru, je to nesmysl. Znáte ho a víte, že jde o něco, co jednou použije a pak se na to bude jen prášit.


Štír – Býk: 

Naučte ho odpočívat s podloženýma nohama! Vyhne se tak večerům, kdy ho do lýtek budou brát křeče a kdy bude mít potíže s nožní klenbou.


Štír – Blíženci: 

Jeho přístup k životu vás rozčiluje. Neustále se vymlouvá na to, že se mu nedaří, ale zároveň nedělá nic pro to, aby se situace změnila a jemu se konečně dařit začalo.


Štír – Rak: 

Pokud máte pocit, že to mezi vámi přestává klapat, neptejte se, ale pozorujte. Když se svého Raka zeptáte, vynadá vám, že pořád něco máte, a po zbytek týdne se s vámi odmítne bavit.


Štír – Lev: 

Občas sice může být protivný, ale to berte jako lehký výkyv. Všechno vám vynahradí v neděli, kdy bez velkého vysvětlování pochopí, co potřebujete, a taky vám to zajití.


Štír – Panna: 

Hlavně neříkejte, že byste si ho jako partnera nikdy nevybrali. Situace se velice rychle a zásadně změní, a vy byste museli přiznat, že odříkaného chleba opravdu bývá ten největší krajíc.


Štír – Váhy: 

Hlavně se nehádejte! Oba jste pod planetárním tlakem a oba byste si zejména o víkendu mohli říct podstatně víc, než byste chtěli a než by bylo rozumné.


Štír – Štír: 

S jeho věrností raději moc nepočítejte. Neustále sice mluví o tom, jak je pro něj stabilní vztah důležitý, ale nějak nedokáže pochopit, že jeho kvalitu má i ve svých rukou.


Štír – Střelec: 

Občas vám připadá, že vyloženě jedná vyloženě nerozumně. Naštěstí má kolem sebe lidi, kteří mu řeknou, že se má držet zpátky. Je to dobře. Protože mu to alespoň nemusíte říkat vy.


Štír – Kozoroh: 

Představa, že víkend s ním proběhne v pohodě, je tak trochu mimo. Kozoroh vás bude neustále honit po památkách a vy mu budete vysvětlovat, že byste byli raději v klidu.


Štír – Vodnář: 

Když vám začne vysvětlovat něco, co se rozumně vysvětlit nedá, klidně se ozvěte nahlas. Když zjistí, že jste mu na jeho triky nenaletěli, sám se stáhne a přestane vám komplikovat život.


Štír – Ryby: 

Soulad mezi vámi nenaruší nikdo a nic. Ze strany vaší bývalé lásky mohou sice přijít nějaké pomluvy, které vás mají rozeštvat, ale tím se rozhodit nenecháte.


Střelec – Beran: 

Když řekne, že přijede na víkend, zbytečně se kvůli tomu nestresujte. Beran rozhodně nepatří k lidem, kvůli kterým musíte stát půl dne u sporáku, protože jinou stravu než domácí nejí.


Střelec – Býk: 

Když mu přijde další balík s knížkami nebo s doplňky do zahrady, tvařte se, jako byste nic neviděli. Kdybyste uviděli, museli byste to komentovat, což by na klidu nepřidalo.


Střelec – Blíženci: 

Problém přijde hned v pondělí. Oba jste pod vlivem opozice mezi Venuší a Saturnem a oba máte po tom druhém sklon vyžadovat něco, co ho spolehlivě rozčilí.


Střelec – Rak: 

Vztah s ním ovlivňuje vaše vnímání reality podstatně víc, než je zdrávo. Najednou zjišťujete, že postupně opouštíte všechny své dosavadní názory a přijímáte ty jeho.


Střelec – Lev: 

O jeho minulosti nevíte skoro nic. Obvykle vám na takových informacích moc nezáleží, ale tentokrát byste se měli překonat a zjistit si o něm víc, než víte dosud.


Střelec – Panna: 

Vypadá to, že musíte vyměnit alespoň jeden z velkých domácích spotřebičů. Problém je v tom, že vy byste to rádi odložili na dobu po dovolené, zatímco váš partner trvá na tom, abyste to koupili hned.


Střelec – Váhy: 

Investice byste zatím měli odložit. Bude to rozumné, protože je docela možné, že se o tom, co chcete dělat, dozví babička nebo jiní příbuzní a dost významně vám přispěje.


Střelec – Štír: 

Potíže nečekejte. Ve středu se Merkur dostává do Panny a Štír konečně začne jednat tak, aby vám život nekomplikoval, ale naopak co možná nejvíce ulehčil.


Střelec – Střelec: 

Na dovolené ho necpěte nikam, kam se mu nechce. Bude lepší, když si na lodi vyjedete sami, než kdybyste po celý výlet museli řešit partnera, který trpí mořskou nemocí.


Střelec – Kozoroh: 

Jsou věci, které vám na něm vadí, ale s nimiž se musíte smířit. Počítejte s tím, že Kozoroh bude vždycky náročný a bude po vás chtít víc, než jste vy měli v plánu udělat.


Střelec – Vodnář: 

Pokud ho chcete víc poznat, pozvěte ho na oběd. Pozorujte, jak si bude vychutnávat jídlo, protože z toho si odvodíte způsob, kterým si bude vychutnávat i všechny ostatní životní radosti.


Střelec – Ryby: 

Patří k lidem, kteří se vždycky lehce dostanou z průšvihu. Pokud se ho v tomto týdnu budete držet a řídit se jeho pokyny, vyhrabete se i z toho, co vypadalo jako zcela nezvládnutelné.

Přečíst  Co vám sluší.... váhy


Kozoroh – Beran: 

Všechno, do čeho se pustí, mu jde naprosto skvěle. Naštěstí mu nemáte důvod závidět! Ve středu se Merkur dostane do vašeho znamení a přízně planet si budete užívat spolu.


Kozoroh – Býk: 

Hlavně si musí uvědomit, že nic není černé ani bílé. Dostane se do situace, kdy musí připustit, že něco dobrého má v sobě i člověk, kterého si zatím vůbec nevážil.


Kozoroh – Blíženci: 

I když se vám zdá, že to s projevy lásky tak trochu přehání, nahlas mu to neříkejte. Blíženec je celý šťastný, že patříte k sobě, a dává to při každé vhodné příležitosti najevo.


Kozoroh – Rak: 

Občas vám připadá, že je na lidi ve svém okolí zbytečně tvrdý. Až později vám dojde, že kdyby takový nebyl, oni by sami ze svého rozhodnutí lautr nic neudělali.


Kozoroh – Lev: 

Když přijde s tím, že byste měli začít šetřit, budete naprosto vykolejení. Zatím jste ho k šetření vždycky přemlouvali vy, a pokaždé jste se dozvěděli, že to není potřeba.


Kozoroh – Panna: 

Od středy byste měli oba zpozornět. Merkur přejde do Panny a vy oba konečně dostanete šance, které jste dosud brali jako něco naprosto neuskutečnitelného.


Kozoroh – Váhy: 

Potíže kamaráda z tohoto znamení vás sice zajímat nemusí, ale přesto je řešíte. Velice dobře si uvědomujete, že když mu nepomůžete vy, neudělá to nikdo.


Kozoroh – Štír: 

Jeho žárlivost s vámi nic nedělá. Když ve čtvrtek vystřihne zvlášť krásný žárlivý výstup, mávnete rukou a odejdete s tím, že s ním čas ztrácet nebudete.


Kozoroh – Střelec: 

Do toho, jak to máte doma, si nenechte mluvit. Střelec a jeho rodinná větev mají sice v tomto ohledu spoustu nápadů, ale vy si je nesmíte nechat vnutit.


Kozoroh – Kozoroh: 

Jeho praktické postřehy vás vyvedou z míry. Vidí sice přesně to, co vidíte vy, ale na rozdíl od vás postřehne i detaily, které jste vy velkoryse přehlédli.


Kozoroh – Vodnář: 

Když jde něco udělat jednoduše, není důvod, abyste to dělali složitě. Vyslechněte Vodnáře, který má v tomto ohledu konkrétní návrh a dejte mu to na starost.


Kozoroh – Ryby: 

Nedělní akce, na kterou jste se hodně těšili, vás trochu zklame. Bude tam spoustu zajímavých a příjemných lidí, ale Ryba, na kterou jste se těšili, bohužel nedorazí.


Vodnář – Beran: 

Hlavně ho moc nerozmazlujte! Jeho sebevědomí už tak pod vaším vlivem posílilo – a pokud ho necháte posílit ještě víc, nebude s ním k vydržení už vůbec.


Vodnář – Býk: 

Jako partner vás skoro dojímá. Neustále se o vás stará a nechce si nechat vysvětlit, že vy ho máte rádi a žádnou přehnanou péči z jeho strany nevyžadujete ani nepotřebujete.


Vodnář – Blíženci: 

Souladný vztah se udrží jen ve chvíli, kdy se o to oba budete snažit. Vy dobře víte, jak je dobrý vztah důležitý, ale Blíženec je tak trochu trdlo, které si toho, co má, náležitě neváží.


Vodnář – Rak: 

Snažte se mu vysvětlit, že jste sice rádi, že se o vás stará, ale to ještě neznamená, že musí trávit půl dne v kuchyni. Kdyby k obědu dělal saláty a k večeři pomazánky, bude to naprosto dokonalé.


Vodnář – Lev: 

O tom, co by se mohlo stát a nestalo, raději nepřemýšlejte. Zbytečně byste si tím kazili náladu, a naštvali miláčka, který podobné úvahy opravdu nemá rád.


Vodnář – Panna: 

toho, že mezi vámi konflikty nejsou, si náležitě važte. Budete mít šanci pozorovat lidi, kteří doma takovou pohodu rozhodně nemají, a budete moc rádi, že se vás to netýká.


Vodnář – Váhy: 

Jakmile vám začne mluvit do toho, jak byste si to doma měli zařídit, zbystřete. Když mu to dovolíte, najednou zjistíte, že u vás bydlí a vy ani netušíte, jak se tam vlastně dostal.


Vodnář – Štír: 

Když přijde s tím, že musí někam jet, nic neříkejte. Vzápětí vás totiž překvapí, protože bude chtít, abyste tam jeli spolu s ním, a jeho služební cestu pojednali trochu jako výlet.


Vodnář – Střelec: 

Na to, že je kolem něj pořád rušno, jste si už zvykli. Momentálně jste docela rádi, protože vám dává prostor, ve kterém si můžete v klidu odpočívat a věnovat se tomu, co vás baví.


Vodnář – Kozoroh: 

Občas máte pocit, že si vydatně přihnul elixíru mládí. Na rozdíl od vás je neunavitelný a neustále vás žene na místa, bez kterých byste se klidně obešli.


Vodnář – Vodnář: 

Neustále od něj dostáváte rady do života. Vy byste se bez nich sice klidně obešli, ale zase si říkáte, že když se s vámi chce o své postřehy podělit, vy mu v tom bránit nebudete.


Vodnář – Ryby: 

Do poslední chvíle vás drží v napětí. Když se konečně dozvíte, že se rozhodl tak, jak jste potřebovali, budete blahem bez sebe a konečně si užijete klid.


Ryby – Beran: 

Hlavně trvejte na tom, aby alespoň trochu omezil své ctižádostivé plány. Můžete mu třeba vysvětlit, že je léto, které jste chtěli trávit spolu…


Ryby – Býk: 

když vám vyčítá nesoustředěnost, má pravdu. Hlavně mu nedovolte, aby vás pod touto záminkou totálně odřízl od řízení auta a volant bral jako své výhradní vlastnictví.


Ryby – Blíženci: 

Když přijde s tím, že byste si mohli vyzkoušet potápění, měli byste souhlasit. Jemu totiž nepůjde, zatímco vy ho budete zvládat instinktivně a naprosto skvěle.


Ryby – Rak: 

O financích se s ním raději nebavte. Momentálně vám má sklon vyčítat každou korunu, kterou utratíte, s tím, že jste ji měli použít na něco rozumnějšího, než jste ji použili.


Ryby – Lev: 

Vaše první setkání proběhne skvěle. Ani jeden z vás si totiž nemá potřebu na něco hrát – a ani jednomu z vás nevadí, že je k němu ten druhý upřímný.


Ryby – Panna: 

Veškerá zásadní rozhodnutí dopadnou skvěle. Nejdříve budete sice naštvaní, protože se o tom, co chce udělat, s vámi neporadil, ale pak pochopíte, že to asi opravdu nechtěl zakřiknout.


Ryby – Váhy: 

Hlavně mu vysvětlete, že by nebylo rozumné, aby se vám snažil jakkoliv pomoci. Když to udělá, říká si o průšvih, který se navíc nedotkne jeho, ale vás.


Ryby – Štír: 

Neustále má něco, co mu brání, aby si s vámi promluvil o něčem, co je opravdu důležité. Opravdu je tak zaneprázdněný, nebo se mu o tom prostě nechce mluvit?


Ryby – Střelec: 

Jeho elán je nezastavitelný. Pokud jste na dovolené, vymyslete mu sportovní program! Přebytečnou energii tak vypustí, a bude fungovat alespoň trochu normálně.


Ryby – Kozoroh: 

Když vám vysvětluje, že se zima blíží, má sice objektivně pravdu, ale to ještě neznamená, že se vám ho chce poslouchat. Zarazte jeho hlasité přemýšlení dřív, než se opravdu naštvete!


Ryby – Vodnář: 

Krásné bude zejména pondělí, kdy je pod pozitivním vlivem trigonu mezi Merkurem a Uranem. O tom, co k vám cítí, dokáže mluvit tak, že budete jeho slovy skoro až dojatí…


Ryby – Ryby: 

Do vašeho partnerského sektoru se dostává Merkur, což je dobře. Konečně se s miláčkem domluvíte a přestanete v jeho slovech hledat něco, co tam ani omylem není…

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..