Týdenní partnerské horoskopy od 19.06.2017 do 26.06.2017

By | 17.01.2021
Beran – Beran: 

V práci se sice může hádat, ale velký efekt to mít nebude. Vždycky se najde někdo, kdo o tom začne mluvit tak nahlas, že to uslyší i ti, kteří to vzápětí donesou šéfovi.


Beran – Býk: 

Když přijde s tím, že napíše svou vlastní kuchařku, vyslovte bouřlivý souhlas! Čím víc času věnuje svému životnímu dílu, tím méně ho bude mít na to, aby kontroloval vás.

Beran – Blíženci: 

Jeho zdraví se vyloženě lepší. Bude sice potřeba, aby prošel ještě nějaká další vyšetření a třeba i lékařské zákroky, ale přesto si může být jistý, že je všechno na dobré cestě.


Beran – Rak: 

Když vyhazuje prošlé potraviny, tvařte se, že to nevidíte. Kdybyste si toho všimli, museli byste to komentovat a následně byste se pohádali, což ani jeden z vás nechce.


Beran – Lev: 

Ve chvíli, kdy se rozhodnete, že doma něco vylepšíte, nastane problém. To, co vypadalo jako naprosto jednoduchá záležitost, bude daleko složitější a tím i dražší, než jste si mysleli.


Beran – Panna: 

Jakékoliv cesty budou náročné. Panna má neustále pocit, že máte jet jinak a jinudy, a vy jí marně vysvětlujete, že za volantem jste vy a dobře víte, co děláte…


Beran – Váhy: 

Hlavně si nenechte namluvit, že tím, že v zahraničí nezaplatíte dálniční zámku, ušetříte. Zaprvé by to byla neskutečná ostuda, a zadruhé byste se při placení pokuty pěkně prohnuli.


Beran – Štír: 

V rodinných sporech se na vaši stranu nepostaví. Doma vám sice řekne, že dobře ví, že pravda byla na vaší straně – ale to vám bude málo platné.


Beran – Střelec: 

O tom, co prožil, vám sice může vyprávět, ale vy si to stejně nedokážete představit. Když však v tomto týdnu prožijete něco jen vzdáleně podobného, bude vám hned jasné, o čem byla řeč.


Beran – Kozoroh: 

Klidně si přiznejte, že vás rozčiluje. Následně však pochopíte, že to vlastně nevadí, protože hlavní je to, že je zdravý a že vás má pořád hodně rád.


Beran – Vodnář: 

Je vámi nadšený a nijak to netají. Pokud jste vždycky chtěli milence, který vás bere jako svou největší životní výhru, můžete být šťastní, protože ho konečně máte.


Beran – Ryby: 

Potíž je v tom, že vás neposlouchá. Naplno to pochopíte v pátek večer, kdy vám přeloží jídlo, na které jste alergičtí, což jste mu už mnohokrát vyprávěli.


Býk – Beran: 

Ve chvíli, kdy zjistíte, že něco, co jste si právě koupili, nefunguje, vyšlete Berana k vyřizování reklamace. Na rozdíl od vás se nebojí zařvat, což dává šanci, že všechno proběhne dobře.


Býk – Býk: 

Hlavně se na nic moc netěšte! Když přijde s tím, že vám dopřeje originální zážitky, počítejte s výletem, kdy dlouho půjdete pěšky, abyste pak dorazili k zavřené hospodě nebo jiné podobné pamětihodnosti.


Býk – Blíženci: 

Na svém vztahu musíte pracovat. Když Blíženec chce, abyste si spolu občas povídali, opravdu to nedělá jen proto, že vás hodlá zbytečně zdržovat.


Býk – Rak: 

Vašeho račího partnera všichni hodnotí jako enormně chápavého. Potíž je v tom, že vy máte dojem, že chápe všechny kromě vás…


Býk – Lev: 

Když hodláte šetřit, Lvovi se s tím zatím nesvěřujte. Velice rychle by usoudil, že chcete patrně začít od něj – a vy byste mu marně vysvětlovali, že jste to neměli v úmyslu.


Býk – Panna: 

Když se rozhodne, že něco udělá, raději mu to nevymlouvejte. Můžete mu ale plasticky nastínit obraz toho, co se stane, když zariskuje a celou záležitosti spustí.


Býk – Váhy: 

Do toho, co komplikuje jeho pracovní vztahy, se nepleťte. Jde o velice složitou záležitost, ve které se nemáte šanci vyznat, i kdybyste se opravdu hodně snažili.


Býk – Štír: 

Když řekne, že vám udělá radost, zpozorněte! V jeho případě to může vypadat tak, že vám domů přivleče dvacet kilo jahod na zavařování a bude za to očekávat vděčný úsměv.


Býk – Střelec: 

S jeho bývalými láskami neztrácejte čas. Můžete si být jistí, že polovina toho, co vám bude o vašem miláčkovi šeptat, je vymyšlená a ta druhá alespoň přehnaná.


Býk – Kozoroh: 

Když začne mluvit o tom, že by chtěl do důchodu, můžete se leda tak zasmát. Mluvit o tom může, ale vy ho dobře znáte a víte, že by pak doma trpěl jako zvíře.


Býk – Vodnář: 

Pokud se s ním opravdu potřebujete domluvit, udělejte to do úterý. Slunce i Merkur jsou v sektoru jeho lásek a on pro lidi, které má rád, dokáže udělat i věci naprosto nemožné.


Býk – Ryby: 

Ve středu přijde s nápadem, který vyhodnotíte jako naprosto skvělý. Popovídejte si s ním tak, aby pochopil, že jste ho vzali vážně a rozhodli se, že ho budete všestranně podporovat.


Blíženci – Beran: 

Ve chvíli, kdy vám navrhne noc pod širákem, se mu vrhnete kolem krku. Nechápete, jak na to přišel, ale chápete, že se vám právě splnilo jedno velké životní i partnerské přání.


Blíženci – Býk: 

Když vám začne do očí lhát, nehádejte se, protože se k tomu stejně nepřizná. Dobře si to však zapamatujte, abyste mu v nejbližší době nenaletěli podruhé…


Blíženci – Blíženci: 

Na dvojitou oslavu narozenin máte jenom pondělí a úterý. Využijte pondělka, kdy je Luna navíc ve spřízněném Beranu a zase jednou to pořádně roztočte!


Blíženci – Rak: 

Hlavně nedejte na řeči o tom, co nemá rád. Vaše společnost na něj působí naprosto zázračně, takže si s chutí vyzkouší i to, co čem dosud nechtěl ani slyšet – a dokonce se mu to i zalíbí!


Blíženci – Lev: 

Hlavně se nenuťte, aby se vám něco líbilo jenom proto, že se to líbí jemu. Když si dokážete zachovat svůj vlastní názor, bude si vás Lev vážit podstatně víc!


Blíženci – Panna: 

Když přijdete náhodou na to, že si šetří, nic mu neříkejte. Můžete vzít jed na to, že šetří právě proto, aby mohl časem sobě i vám dopřát víc, než jste zvyklí.


Blíženci – Váhy: 

Hlavně mu neslibujte klidný víkend, během něhož se nic zajímavého dít nebude. Můžete si to sice myslet, ale skutečnost bude díky kvadratuře mezi Marsem a Jupiterem náročnější, než jste čekali.


Blíženci – Štír: 

Pokud chce do vašeho života vnést radikální změny, nechte si je nejdříve pořádně popsat. Jen tak si vyberete to, co se zvládnout dá, a odmítnete to, na co vám opravdu chybí kapacita.


Blíženci – Střelec: 

Jeho zklamání vás bolí skoro fyzicky. Můžete se mu sice pokusit vysvětlit, že každá životní zkušenost je dobrá, ale on vám patrně věřit nebude.


Blíženci – Kozoroh: 

Váš vztah je opravdu nadprůměrný. V tomto týdnu se oba souladně dokážete osvobodit od toho, co bylo, a začít přemýšlet o tom, co bude.


Blíženci – Vodnář: 

Když přijde s tím, že byste se mohli věnovat nové hře, skrývá se v tom problém. Jde o hru hodně návykového typu, což on ví, ale vy o tom ještě nemáte ani tušení.


Blíženci – Ryby: 

Jako člověk vás dost zásadně zklame. Ve chvíli, kdy by se podle vás měl energicky ozvat, a kdy jste se vy taky ozvali, hází nevšímavé pohledy a předstírá, že jeho se to, co se děje, vůbec netýká.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 30.10.2017 do 06.11.2017


Rak – Beran: 

Jeho upřímnost vás vyloženě srazí. Následně vám sice bude vysvětlovat, že se nemáte rozčilovat, protože on to tak nemyslel, ale vy si tím zdaleka nejste jistí.


Rak – Býk: 

Jeho smysl pro humor vám vyrazí dech. Hlavně ve středu večer se budete v jeho společnosti bavit tak, skvěle, že si to budete chtít co nejdříve zopakovat!


Rak – Blíženci: 

V jeho případě je jasné, že jablko nepadá daleko od stromu. Když se podíváte na rodiče svého miláčka, nemusí padnout ani slovo, a vám bude hned všechno jasné.


Rak – Rak: 

Pohádat se můžete i kvůli tam příjemné záležitosti, jako je svíčková. Každý z vás ji je zvyklý připravovat jinak, a tvrdě diskutujete, který způsob přípravy je lepší.


Rak – Lev: 

Jeho část rodiny na vás má velké nároky. Kdybyste na to nedohlédli, věnoval by se váš Lev výhradně svým příbuzným, plnil by jejich požadavky a na vás by mu čas nezbýval.


Rak – Panna: 

Patří k těm, kteří mají pocit, že mohou každému mluvit do života a beztrestně mu radit. Když to ale zkusí na vás, dostane se mu hodně ostrého a rozhodného odmítnutí.


Rak – Váhy: 

Pokud si myslíte, že kvůli vám změní svůj životní styl, je to omyl. Váš miláček vám logicky vysvětlí, že vaše přání pro něj není důvod – a pojede si dál po svém.


Rak – Štír: 

Jde o víkend, který strávíte v samé práci. Chalupu nebo chatu dáte sice spojenými silami dohromady, ale když se vrátíte domů, usoudíte, že byste si oba zasloužili ještě jeden víkend na zotavení.


Rak – Střelec: 

Jde o člověka, jemuž se opravdu nemusíte svěřovat se vším, co se děje. Než s ním začnete mluvit otevřeně, měli byste se přesvědčit, že si vaši důvěru opravdu zaslouží.


Rak – Kozoroh: 

Kdybyste si na neděli dopoledne oba našli svůj vlastní program, bude to nejlepší. Při kvadratuře mezi Marsem a Jupiterem hrozí hádka, která by navíc odstartovala spoustu dalších nepříjemností.


Rak – Vodnář: 

Na jedné straně mluví o svobodě, na druhé přiznává, že by si bez vás a vašeho neustálého dohledu s praktickým životem poradit nedokázal. Vy se jenom usmíváte, protože je vám to už dávno jasné…


Rak – Ryby: 

Jeho dosavadní vztahy vás opravdu nemusí zajímat. Pokud říká, že za nimi udělal tlustou čáru a nikdo jiný ho už nezajímá, můžete si být jistí, že mluví naprostou pravdu!


Lev – Beran: 

S kolegou z tohoto znamení vytvoříte v práci tandem, který si vypomůže ve chvílích, kdy se práce stihnout nedá. Neuvažovali jste o samostatném podnikání, kdy byste společně pracovali na sebe?


Lev – Býk: 

romantické slovo z něj nedostanete. Můžete mu sice pořád dokola naznačovat, že by vám trocha něhy a vlídné slovo udělalo radost, ale Býk buď nerozumí, nebo rozumět nechce.


Lev – Blíženci: 

Když se dozvíte, že váš vztah nemůže fungovat, můžete se leda tak zasmát. Máte ale rozum a neztrácíte čas vysvětlováním toho, co nikdo nezúčastněný stejně nepochopí.


Lev – Rak: 

Jeho rozumy vám lezou na nervy. Hlavně ve druhé polovině týdne, kdy je Slunce spolu s Merkurem v jeho znamení, to vypadá tak, že není schopen přiznat, že by pravdu mohl mít i někdo jiný než on…


Lev – Lev: 

Jeho velkorysost je dvojsečná. Možná by bylo lepší, kdybyste s ním nepočítali a dělali byste jenom to, o čem víte, že to zvládnete a že vám to do života další problémy nevnese.


Lev – Panna: 

Jsou věci, které ani jemu neprojdou. Pokud je chce riskovat, je to jeho věc, ale vy byste ho měli upozornit, že naděje na úspěch je pramalá.


Lev – Váhy: 

Jsou věci, které považujete za natolik osobní, že se o nich ani s ním bavit nehodláte. Musíte mu to však vysvětlit tak, aby se neurazil, ale aby vás naopak pochopil.


Lev – Štír: 

Konečně pochopí, že se svými bolestmi zad musí něco dělat. Pokud můžete, sáhněte mezi své známé, a najděte mu opravdu dobrého a spolehlivého fyzioterapeuta.


Lev – Střelec: 

Občas máte pocit, že z vás vyloženě saje energii. On vám sice bude tvrdit, že je to nemožné a že se vám to pouze zdá, ale vy jste si čím dál jistější, že se nemýlíte.


Lev – Kozoroh: 

Neustále po vás něco chce. Nejdříve se budete snažit, posléze se ale opravdu upřímně naštvete a doporučíte mu, aby se o sebe alespoň občas staral sám.


Lev – Vodnář: 

Úleva, kterou pocítí po vyřešení úředních záležitostí, bude téměř hmatatelná. Konečně se nemusíte bát každé obálky s razítkem ze sociálky nebo ze zdravotní pojišťovny.


Lev – Ryby: 

Hádat se můžete kvůli jeho dětem. Vy máte pocit, že jim dovoluje podstatně víc, než je zdrávo, on má zase dojem, že jste na ně přísnější, než by si zasloužily.


Panna – Beran: 

Sliby, které mu jeho nadřízení dají, jsou neobyčejně nejasné. Naštěstí sebere odvahu, zeptá se, co se děje, a opět se ujistí, že se na to, co jeho šéf slíbil, spolehnout nedá.


Panna – Býk: 

Hlavně si dejte pozor, abyste mu nevytkli, že špatně hospodaří. Obvykle vaše výroky docela dobře snáší, ale tentokrát by je vydýchával opravdu těžko.


Panna – Blíženci: 

Jeho příbuzní vám připadají velice vlezlí. Naštěstí to stejně vnímá i váš miláček, takže se dokážete domluvit a společně se jim postavíte.


Panna – Rak: 

Raději se mu nesvěřujte. Nahlas sice říká, že jeho tajemství jsou u vás bezpečně skrytá, ale ve skutečnosti to tak jisté není a nebude.


Panna – Lev: 

Hlavně mu nedokazujte, že jste v něčem lepší. V hloubi duše by to sice uznal, ale navenek by nic takového nepřipustil, což by vedlo jen k hádkám.


Panna – Panna: 

Hlavně mu neříkejte, že jste někomu ze svých kamarádů finančně pomohli. O své nehospodárnosti byste toho od něj uslyšeli tolik, že by vám šla hlava kolem.


Panna – Váhy: 

Hlavně si od něj nenechte namluvit, že máte udělat něco, co by šlo proti vašemu svědomí. On by to vydýchal poměrně lehce, ale vy byste si to nikdy neodpustili.


Panna – Štír: 

Když přijde s tím, že by rád šel meditovat do kláštera, není důvod, proč byste mu rozmlouvali. V klášteře je možnost, že vám zahne, přece jen omezenější, než na jiné samostatné dovolené.


Panna – Střelec: 

Jeho rodiče ho milují, což je v pořádku. S tím, že si nerozumí s vámi, si nelámejte hlavu. Stejné potíže jako vy s nimi měli i všichni jeho předchozí partneři!


Panna – Kozoroh: 

Hlavně jednejte nenápadně. Ve chvíli, kdy Kozoroh usoudí, že ho do něčeho tlačíte, vyvine protitlak, který vás svou silou a intenzitou doslova vyhodí z kolejí.


Panna – Vodnář: 

Jeho vtipné poznámky na vaši adresu mu netolerujte. Jakmile mu to povolíte, velice rychle přitvrdí a vy mu už budete hodně těžko vysvětlovat, že své jednání opravdu přehání.


Panna – Ryby: 

Využijte úterka, kdy je Venuše v sextilu s Neptunem, a ještě jednou si popovídejte o svých dalších plánech. Je docela možné, že dojdete k oboustranně přijatelným závěrům.

Přečíst  Jóga


Váhy – Beran: 

Hlavně se ho nesnažte za každou cenu uklidnit. Beran se potřebuje vyvztekat a vy byste mu to měli umožnit, protože jinak se ho zklidnit nepodaří.


Váhy – Býk: 

Jako partner funguje naprosto skvěle. Dožijete se dokonce i chvíle, kdy kvůli vám udělá i to, o čem dosud nechtěl ani slyšet.


Váhy – Blíženci: 

Veškerá vážná a důležitá rozhodnutí, která silně ovlivní váš další společný život, musíte zvládnout v pondělí nebo v úterý. Ve středu, kdy se Slunce přesune do Raka, bude už na všechno pozdě.


Váhy – Rak: 

Neustále přemýšlíte, co je na něm tak výjimečného, že vás nejen okouzlil, ale že vás v tomto okouzlení drží dosud. O víkendu dostanete nápovědu, ale na definitivní odpověď si musíte ještě chvíli počkat.


Váhy – Lev: 

Jeho vyznání lásky vám přijde až nepříjemně bombastické. Osobně byste dali přednost skromnějšímu a civilnějšímu projevu, ale nějak se už smiřujete s tím, že Lev už jiný nebude.


Váhy – Panna: 

Pokud si s ním potřebujete rozumně promluvit, musíte ho doslova chytit pod krkem a k řeči ho přinutit. Ve chvíli, kdy necháte komunikaci na něm, k žádné nedojde…


Váhy – Váhy: 

Počítejte s tím, že musíte s autem do servisu. Vyberte si k tomu čtvrtek, kdy je velká pravděpodobnost, že oprava proběhne rychle a navíc bude i za přijatelnou cenu.


Váhy – Štír: 

Na lásku z tohoto znamení zapomenout nedokážete. V tomto týdnu se však na celou věc podíváte jinak, a dojde vám, že je vlastně dobře, že jste to spolu nedotáhli do konce.


Váhy – Střelec: 

Upřímná slova dětí z tohoto znamení vás vyloženě dostanou. Nejdříve si budete myslet, že žertují – a skutečný šok přijde až ve chvíli, kdy zjistíte, že to myslí vážně.


Váhy – Kozoroh: 

Na nějaké důvěrnosti pro jistotu zapomeňte. Váš miláček si toho, co získá lehce, neváží – a je zbytečné, abyste se na vlastní kůži přesvědčovali, že se to týká stejně tak věcí jako lidí.


Váhy – Vodnář: 

Pokud má něco navrhnete, líbit se mu to nebude. Naštvete se až ve chvíli, kdy mu totéž jiným slovy navrhne někdo jiný – a on s ním bude bouřlivě souhlasit s tím, že jde o nápad roku!


Váhy – Ryby: 

Kromě práce oba myslete i na zábavu. Týká se to hlavně víkendu, kdy byste mu měli podlehnout a vyrazit s ním někam, kam byste se sami v životě nevypravili.


Štír – Beran: 

Když mu nerozumíte, ve vás chyba být nemusí. To, že se Beran v poslední době vyjadřuje tak, že by mu ani Tatar nerozuměl, vám potvrdí daleko víc lidí.


Štír – Býk: 

Pokud se Býk rozhodne, že doma uklidíte, nechte to na víkend. Luna bude v Raku a vy se i při tak nudné a nepříliš příjemné práci dokážete skvěle bavit!


Štír – Blíženci: 

Jde o člověka, jehož můžete získat naprosto jednoduchým způsobem. Stačí, když ho v neděli ráno pozvete na snídani – a bude váš!


Štír – Rak: 

Jeho nápad na pořízení domácího přístroje na výrobu sodovky bez obav schvalte. Jde o výrobek, který vám zjednoduší život, a ještě na tom ušetříte…


Štír – Lev: 

Jsou věci, které byste mu raději vysvětlovat neměli. Pokud s tím začnete, zcela určitě se do toho zamotáte, a prozradíte daleko víc, než jste původně chtěli.


Štír – Panna: 

Jde o týden, kdy bude lepší, když se od něj necháte vozit. Zatímco vy se ženete k cíli co nejrychleji, vaše Panna jezdí sice taky rychle, ale přitom nezapomíná na bezpečnost.


Štír – Váhy: 

Když říká, že byste si měli popovídat o vaší další budoucnosti, zbystřete. Vám je v nynější podobě vašeho vztahu dobře, ale o něm se to patrně říct nedá.


Štír – Štír: 

Když vám rodina nabízí pomocnou ruku, buďte opatrní. Je možné, že doufají, že tímto jednoduchým způsobem získají nejen vaši oddanost, ale i veškerý váš volný čas.


Štír – Střelec: 

Vy sami naštěstí nežárlíte, ale miláčkovi tento zlozvyk není cizí. Naštěstí dokážete mluvit přesvědčivě a dokázat mu, že jeho podezření jsou totálně a naprosto mimo!


Štír – Kozoroh: 

V jeho případě dávejte přednost osobní komunikaci. Když si budete posílat zprávy nebo maily, dokáže zatajit něco, co se mu v osobním kontaktu skrýt nepodaří.


Štír – Vodnář: 

Krize vám nehrozí, což je skoro i překvapení. Zatímco většina vašich kamarádů se s nějakým typem krize potýká, vy si žijete jako v líbánkách…


Štír – Ryby: 

Jako partneři fungujete skvěle. O víkendu však začnete stejně skvěle fungovat i jako milenci, což je stav, který vám může zbytek zodiaku leda tak upřímně závidět.


Střelec – Beran: 

Některé záležitosti musíte odložit. Kdybyste se do nich pustili, nezbyl by vám čas na práci na zkvalitnění svého vztahu – a to by byla zásadní chyba.


Střelec – Býk: 

Když přijde s tím, že byste se měli změnit, zeptejte se, jak přesně si to představuje. Bude s tím trochu problém, až nakonec pochopíte, že to řekl jen proto, aby řeč nestála…


Střelec – Blíženci: 

Na to, že je upovídaný, jste si už zvykli. V tomto týdnu se však naštvete, protože zjistíte, že volně mluví i o tom, co jste mu svěřili jako tajemství, které dál šířit nesmí.


Střelec – Rak: 

Hlavně mějte na paměti, že je to především romantik! Týká se to zejména víkendu, kdy vám odpustí skoro všechno, ale s nedostatečným projevem citů se smířit nedokáže.


Střelec – Lev: 

Vzájemné domluvy, k nimž v tomto týdnu dospějete, jsou pro vás oba neobyčejně užitečné. Pokud je opravdu dokážete dodržovat, věstí to dalšímu průběhu vašeho vztahu jenom to dobré…


Střelec – Panna: 

Váš vztah je dost přehřátý. Uvědomte si, že po sobě navzájem chcete něco, co si nedokážete dát – a popřemýšlejte, jak nároky, které na sebe máte, alespoň trochu srovnat s realitou.


Střelec – Váhy: 

To, co jiní dělají proto, že se to musí, děláte vy proto, že vás to baví a že chcete. Jde o týden, kdy byste si měli výsledky své práce nafotit a potom se jimi plným právem chlubit.


Střelec – Štír: 

S jeho vůlí nezápaste, protože je to boj, předem určený k nezdaru. Můžete ho ale přesvědčit, že bude lepší, když on zvládne základy a na vás nechá jenom kosmetické doladění celé akce.


Střelec – Střelec: 

Neustále chce vědět, kde jste a co tam děláte. Neberte to jako projev jeho žárlivosti nebo závislosti, ale jako důkaz toho, že se o vás opravdu bojí…


Střelec – Kozoroh: 

Ve středu večer bude neobyčejně kategorický. Nezbude, než abyste si s ním pohovořili a vysvětlili, že si partnerské štěstí představujete poněkud jinak než on…


Střelec – Vodnář: 

Když se rozhodne, že vám něco vytkne, vy ho nezastavíte. Můžete si ho ovšem vychutnat a dokázat mu, že to, co vám vytýká, nemá naprosto opodstatnění!


Střelec – Ryby: 

Na to, že do vaší práce mluví i ti, kteří jí ani trochu nerozumí, jste si už zvykli. Když vám ale do ní začne mluvit i vaše Ryba, opravdu upřímně se naštvete.


Kozoroh – Beran: 

O tom, že byste se v tomto týdnu mohli bez problémů domluvit, můžete leda tak snít. Možnost hádek bude bohužel vysoká, ale možnost, že byste se doma sešli a pohádat se mohli, je naštěstí nízká.

Přečíst  Magické rostliny pro Blížence


Kozoroh – Býk: 

Představa souladného života, kdy vám ve štěstí nic nebrání, se uskuteční ve druhé polovině týdne. Vy se začnete zajímat o svého Býka, a on bude vaším přístupem naprosto nadšený.


Kozoroh – Blíženci: 

Z toho, že mu moc nerozumíte, si nic nedělejte. Když si promluvíte s jeho kamarády, s údivem zjistíte, že se v poslední době míjí skoro s každým…


Kozoroh – Rak: 

Je naštvaný a vy musíte uznat, že má proč. Naštěstí se v sobotu časně ráno v jeho znamení odehraje novoluní, což po bouřlivém týdnu odstartuje krásný a klidný víkend.


Kozoroh – Lev: 

Vůbec nevíte, proč je nespokojený. Pokud vám však čich říká, že by nebylo rozumné, kdybyste se ho na to přímo ptali, měli byste ho poslechnout.


Kozoroh – Panna: 

Občas před ním musíte skrývat i to, co by každý jiný považoval za přirozené. Pokud si chcete dopřát uzená žebírka nebo něco jiného, co je podle jeho názoru skoro zhoubné, raději mu to neříkejte.


Kozoroh – Váhy: 

Když vám bývalá láska z tohoto znamení představí svého nového partnera, budete trochu perplex. Vypadá to, že se nad sebou po rozchodu s vámi zamyslel, a kromě jiného změnil i orientaci.


Kozoroh – Štír: 

Komunikace tak trochu vázne. Po středě, kdy se Slunce spolu s Merkurem přesune do Raka, se naštěstí všechno vylepší, a vy si spolu začnete opět povídat…


Kozoroh – Střelec: 

Rady a porady, které dostane v práci, by si měl vyslechnout a pak nechat všechno tak, jak to je. Kdyby se svého šéfa zeptal, jak si to vlastně představuje, měl by oprávněný pocit, že si z něj dělá legraci.


Kozoroh – Kozoroh: 

Moc dobře mu udělá jedno pivo s kamarády. Když se potom vrátí domů, popíše vám nezvykle podrobně všechny novinky a sdělí vám spoustu zajímavých informací.


Kozoroh – Vodnář: 

Když vás zláká k hraní deskových her, čekejte překvapení. Dosud jste podobné aktivity mohli považovat za ztrátu času, ale teď vás to začne bavit.


Kozoroh – Ryby: 

Zatímco vy jste perfekcionista, Ryba nechá leccos volně plynout a zbytečně se tím nestresuje. Nemáte pocit, že jde o přístup, který byste alespoň občas mohli následovat?


Vodnář – Beran: 

Ke své dosavadní práci si chce přibrat ještě něco navíc. Každému jinému byste to rozmlouvali, ale u něj je vám od jeho první věty jasné, že by to byla marná námaha.


Vodnář – Býk: 

Oba patříte k lidem, kteří si velice dobře uvědomují svou cenu. Teď se dokonce dožijete chvíle, kdy si vaši cenu začne uvědomovat Býk, což je něco, o čem jste dosud marně snili…


Vodnář – Blíženci: 

Když začne mluvit o tom, že byste se na dovolenou měli předzásobit literaturou, nic se neděje. Nepříjemnostem předejdete tím, že mu koupíte čtečku nebo tablet, což vám ušetří míst i síly.


Vodnář – Rak: 

I když na to nevypadá, mohl by se živit jako velice úspěšný agent provokatér. Pokud si nedáte pozor, elegantně vás dostane někam, kde jste nikdy být nechtěli.


Vodnář – Lev: 

Nezdá se vám, že mu ve všem vycházíte zbytečně a až nezdravě vstříc? Pokud ano, stáhněte se a dovolte mu, aby alespoň občas projevil svou iniciativu sám.


Vodnář – Panna: 

Zatímco vás prodejny s doplňky pro domácnost skoro až děsí, pro vaši Pannu je to pravý ráj. Kdybyste si to u ní měli potřebu vyžehlit, zaveďte ji tam a dovolte jí, ať tam chvíli řádí.


Vodnář – Váhy: 

Na radikální změny ani jednoho z vás neužije. Naštěstí se v tomto týdnu neděje nic, co by od vás vyžadovalo aktivitu, která s vaší aktuální náladou neladí.


Vodnář – Štír: 

Opět se přesvědčíte, že zázraky se dějí. Nejvíce vás překvapí váš jindy nedůvěřivý Štír, který vás v klidu vyslechne, pokývá hlavou a vůbec ho nenapadne, aby nad vašimi slovy pochyboval.


Vodnář – Střelec: 

Kompromis by se snad dal domluvit, ale to by s tím Střelec musel souhlasit. V tomto týdnu však o ničem takovém nechce slyšet, a vy se s tím musíte smířit.


Vodnář – Kozoroh: 

Jeho rodiče jste si srovnali, ale s prarodiči může být potíž. Neustále pochybují, zda jste pro jejich vnoučka tím pravým, a to, čemu vás podrobují, se dá bez přeháněné označit za křížový výslech.


Vodnář – Vodnář: 

Návrat do minulosti vám nic pozitivního nepřinese. Naštěstí ani vy ani partner nepatříte k lidem, kteří se musí stále vracet a řešit to, co stejně žádné řešení nemá.


Vodnář – Ryby: 

S tím, že občas jedná vyloženě sobecky, se musíte smířit. Nebude to ani tak těžké, protože záhy zjistíte, že mu jde především o to, abyste se měli dobře vy dva a vaše rodina.


Ryby – Beran: 

Na podpoře přátel z tohoto znamení můžete bez obav stavět. Když vám řeknou, že se za vás postaví, můžete vzít jed na to, že to taky udělají.


Ryby – Býk: 

Od chvíle, kdy se ve středu dostane Slunce a po něm i Merkur do Raka, si žijete jako v ráji. Pokud jste dosud občas pochybovali, zda k sobě opravdu patříte, teď je vám jasné, že opravdu ano!


Ryby – Blíženci: 

Empatií nikdy neoplýval. Teď se však chová tak, že ho občas musíte kopat pod stolem, protože jinak proud jeho provokativních řečí zarazit nedokážete.


Ryby – Rak: 

Neshody, které mezi vámi byly, opět vybuchnou. Problém je v tom, že za to nemůže ani tak Rak, jako člověk, který ho k takovému jednání úspěšně vyprovokoval.


Ryby – Lev: 

Časově jste vytížení, ale na to, abyste se každý den na pár minut sešli a řekli si, co je nového, si chvíli najdete. Ve vašem případě se opravdu nepočítá množství času, ale jeho jakost…


Ryby – Panna: 

Když začne mluvit o tom, že byste si o prodlouženém víkendu měli někam vyrazit, měli byste souhlasit. Panna bude překvapená, protože tak lehké vítězství nečekala.


Ryby – Váhy: 

Jeho ryze racionální přístup, na který je tak pyšný, vás vyloženě štve. Neumíte se ale vyjadřovat tak, aby pochopil, co vám vadí, a došlo mu, co by měl dělat, aby se váš vztah zlepšil.


Ryby – Štír: 

Pokud si chcete promluvit s dětmi, měli byste s nimi mluvit oba. Jen tak se vyhnete chvíli, kdy vám dítko bude do očí tvrdit, že mu Štír právě povolil něco, co jste mu vy zakázali.


Ryby – Střelec: 

Víkend prožijete převážně mezi kamarády. Bude to příjemné, protože se zase jednou setkáte s lidmi, které jste už dlouho neviděli, a vychutnáte si jejich společnost.


Ryby – Kozoroh: 

Pokud chcete, aby on by šťastný a vy jste měli klid, pořiďte mu jakoukoliv novou elektronickou hračku. Jde o investici, která se opravdu vyplatí!


Ryby – Vodnář: 

V poslední době vyrábí trapasy jako na běžícím pásu. Obvykle se jim upřímně smějete, ale teď si říkáte, že by se mohl alespoň trochu mírnit.


Ryby – Ryby: 

Moc dobře vám udělá změna vzduchu. Pokud chcete svému vztahu opravdu prospět, nechte miláčka o víkendu doma a sami si vyrazte za svými přáteli a svými zájmy!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..