Týdenní partnerské horoskopy od 18.12.2017 do 25.12.2017

By | 05.11.2020
Beran – Beran: 

To, že se Saturn ve středu ráno přesouvá do vašeho sektoru profese, se hned projeví. Na to, abyste se z požadavků svých nadřízených hroutili, co sice není, ale i tak je toho na vás víc, než je zdrávo.


Beran – Býk: 

S vánočními večírky bude problém. Býk vám vysvětlí, že se mu nikam nechce, a dá jasně najevo, že tam máte houby co dělat i vy. Pohádáte se, nebo budete jeho nevyslovené přání respektovat?

Beran – Blíženci: 

O tom, že byste byli na pochybách o jeho myšlenkách, nemůže být řeč. Váš miláček jedná tak, aby vám bylo všechno naprosto jasné a vy nemuseli tápat v pochybnostech.


Beran – Rak: 

Z toho, že bude trochu rozhozený, si nic nedělejte. Rak si zvyká na vliv Saturna ve svém partnerském sektoru a jen těžko chápe, že vás opravdu nemusí počítat mezi své nepřátele.


Beran – Lev: 

Zvlášť krásný bude čtvrtek. Oba jste pod vlivem trigonu mezi Venuší a Uranem, a oba se staráte, aby to mezi vámi bylo tak krásné, jak jen to krásné být může.


Beran – Panna: 

Hlavně vydržte! Týká se to hlavně pondělka, kdy je Panna pod vlivem novoluní ve Střelci, a kdy vám vysvětluje, že za všechno zlé, co ji kdy potkalo, můžete výhradně vy.


Beran – Váhy: 

Hlavně si nedejte namluvit, že požadavky, které na něj máte, jsou přehnané. Může vás uklidnit, že Váha sama si to snad ani nemyslí, ale jen vás testuje…


Beran – Štír: 

Když se rozhodne, že vám něco doporučí, hned tak toho nenechá. Vy mu pak vyhovíte ne proto, že byste chtěli, ale proto, že jeho naléhání se odolat prostě nedá.


Beran – Střelec: 

To, že vás nejdříve naštve a pak se vám omlouvá, vás nikterak nenadchne. On sice tvrdí, že už je takový, ale vy máte stejně pocit, že vám to dělá naschvál.


Beran – Kozoroh: 

Dohlédněte, aby zbytečně nepřeceňoval své možnosti. Jedině tak se vyhnete Štědrému večeru, kdy bude do pěti pracovat a pak vám vysvětlí, že stejně to bude vypadat po celé svátky.


Beran – Vodnář: 

S myšlenkami na ukončení vztahu si nepohrávejte. Jakmile vezmete tuto možnost v úvahu, změní se v realitu tak rychle, že vám z toho až zaskočí.


Beran – Ryby: 

Život s ním vás vyloženě baví. V sobotu může být sice trochu protivnější, než obvykle. Vy to však berete jako důsledek předvánočního stresu a dusno kolem toho neděláte.


Býk – Beran: 

S požadavky, které na něj máte, neotálejte! Začněte hned v pondělí, kdy je ve Střelci novoluní a kdy bude Beran daleko velkorysejší, než jste zvyklí.


Býk – Býk: 

Skvělá bude zejména středa. Saturn vstupuje do vašeho duchovního sektoru. Vy si konečně sednete a dáte dohromady své dlouhodobé plány.


Býk – Blíženci: 

Neustále čekáte, až mu dojde to, co vy už dávno víte a co dle vašeho názoru visí ve vzduchu. Vzhledem k aktuálnímu postavení planet však počítejte s tím, že to ještě chvíli potrvá…


Býk – Rak: 

S hrůzou zjistí, že ještě do konce roku musí v práci odevzdat něco, s čím nepočítal. Vánoční přípravy to však neohrozí, protože jste díky jeho dosavadními nasazení ve slušném předstihu.


Býk – Lev: 

O tom, že vám chce svými dárky především vyrazit dech, jste nikdy nepochybovali. Letos však musíte přiznat, že se mu v tomto ohledu podařilo překonat i sebe samotného…


Býk – Panna: 

Jeho životní cesta je trochu klikatější, než jste si oba mysleli. Od středy ji však začne pozitivně ovlivňovat Saturn z Kozoroha tak, že se oba přestanete budoucnosti bát.


Býk – Váhy: 

Kolegy z tohoto znamení se pro jistotu na nic, co se práce týká, nevyptávejte. Usoudil by, že nemáte lautr nic na práci a akčně by se rozhodl, že se s vámi o tu svoji podělí.


Býk – Štír: 

Když začne mluvit o kompromisu, zavětřete. Znáte ho a víte, že kompromis v jeho podání vypadá tak, že on bude poroučet, zatímco vy budete poslouchat a plnit jeho přání.


Býk – Střelec: 

Vaše pracovní aktivita pomalu upadá. Je to logické, protože toho máte oba až nad hlavu. Naštěstí se dokážete zmobilizovat a v sobotu dodělat a dotáhnout všechno, co je k řádné přípravě svátků potřeba.


Býk – Kozoroh: 

Dost náročná bude sobota. Kozoroh má stacionárního Merkura ve svém sektoru tajemství a ve všem vidí problém, který vás dva a váš vztah ohrožuje.


Býk – Vodnář: 

To, že jste na něco oba zapomněli, váš průšvih nevyřeší. Naštěstí si na své pochybení vzpomenete už v pondělí, kdy taky hned vymyslíte způsob, jak všechno napravit.


Býk – Ryby: 

I když budete pracovat jako o život, jeho rodiče to nenadchne. Neustále mají pocit, že jste toho udělali málo, a neopomenou vám vysvětlit, že byste měli přidat.


Blíženci – Beran: 

Jeho smysl pro humor vás dostává. Za normálních okolností byste se asi rozčilovali, ale když uslyšíte. Beranovo vysvětlování, budete se leda tak smát.


Blíženci – Býk: 

V pondělí se mu raději vyhýbejte obloukem. Vy jste pod vlivem novoluní ve Střelci výbušní víc, než je zdrávo – a váš miláček pro to nebude mít příliš mnoho pochopení.


Blíženci – Blíženci: 

Nesrovnalosti si vyjasněte dřív, než vám totálně přerostou přes hlavu. Předejdete tak značným nepříjemnostem, neshodám a možná i zkaženým svátkům!


Blíženci – Rak: 

Hlavně nenadávejte na to, co dělá. Rak by se právem urazil. Vysvětlil by vám, že to, co dělá, dělá pro rodinu a pro vás, a hodně mu vadí, že si jeho práce ani trochu nevážíte.


Blíženci – Lev: 

Na jeho ironické poznámky nedejte. Jakmile v tomto směru začnete soupeřit, bude vaše okolí mít skvělou zábavu a vy oba spolehlivě zkažené svátky.


Blíženci – Panna: 

Když se za vámi chce zastavit, čekejte problém. Víte, že Panna má ke svému jednání vždycky nějaký důvod, ale ten, s nímž přijde tentokrát, spolehlivě překvapí i vás.


Blíženci – Váhy: 

Klidně si dopřejte nějaké jídelní experimenty. Ty, které vaše Váha vymyslí, dopadnou tak skvěle, že se stanou další stálicí vašeho vánočního menu.


Blíženci – Štír: 

O to, jak to vypadá s jeho partnerským životem, se nezajímejte. Dobře víte, že vy dva spolu už nic společného nemáte a mít nebudete – a všechno ostatní vám může být srdečně lhostejné!


Blíženci – Střelec: 

O tom, že by mezi vámi byla krize, nemůže být řeč. Poznáte to zvláště ve druhé polovině týdne. Saturn na vás přestane tlačit a váš vztah konečně nabere druhý dech.


Blíženci – Kozoroh: 

Úvahy o tom, že byste se našli někoho bokem, raději odložte. Kozoroh sice na mezilidské vztahy moc vnímavý nebývá, ale to, co se týká vás, je v tomto ohledu výjimkou.


Blíženci – Vodnář: 

Skvělá bude zejména sobota. Stacionární Merkur vás rozpovídá, a vy si zase jednou vychutnáte pocit, že jedete na stejné vlně, která vás spojuje.


Blíženci – Ryby: 

Kupodivu se stabilizoval. Pomůže tomu zejména čtvrteční večerní konjunkce Slunce se Saturnem. Pod jejím vlivem prokáže Ryba neskutečně zdravé myšlení a fůru praktických talentů.


Rak – Beran: 

Hlavně dohlížejte na to, aby vám až moc neujídal cukroví. Když si Berana v tomto směru neohlídáte, hrozí, že na Štědrý den nebude nic, co byste mohli dát na stůl.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 17.07.2017 do 24.07.2017


Rak – Býk: 

Občas vám připadá, že se tím, co dosáhl, chlubí zbytečně nahlas. Raději mu to snad neříkejte. Rozčiloval by se právě proto, že v hloubi duše ví, že máte ve všem pravdu.


Rak – Blíženci: 

Jeho úvahy o tom, že byste si mohli pronajmout byt, berte vážně. Jiný člověk by v takové situaci rovnou začal mluvit o svatbě, ale Blíženec na to prostě jde jinudy.


Rak – Rak: 

Připravte se na překvapení, která vás v neděli čekají. Dárky, které vám miláček dá, budou sice krásné, ale vy nebudete vědět, zda jste je dostali vy, nebo zda je obdarovaná spíše kuchyně.


Rak – Lev: 

Trigon mezi Venuší a Uranem, který se odehrává ve čtvrtek, z něj udělá milence snů. Vaše přání vám nejenže čte doslova z očí, ale taky je hned a bez otálení plní…


Rak – Panna: 

Proti jeho argumentům nemůže nic říct. Váš miláček je sice neskutečný detailista, ale ani vy nemůžete zapřít, že jeho návrhy mají opravdu hlavu i patu.


Rak – Váhy: 

Díky jeho smyslu pro humor zvládnete všechno, co od vás tento náročný týden vyžaduje. Nezapomeňte mu za to poděkovat a ujistit ho, že vám opravdu pomáhal!


Rak – Štír: 

Když vám sdělí, že chce v pondělí večer balit dárky a proto nechce, abyste ho rušili, berte to na vědomí. Akčně si můžete domluvit posezení s kamarády!


Rak – Střelec: 

To, že vám dělá naschvály, je na první pohled jasné. Teď je jenom potřeba, abyste si to přiznali i vy, a rozhodli se, jak na to budete reagovat.


Rak – Kozoroh: 

Jeho neustále dobrá nálada vede spíše k otázkám. Máte dojem, že ji Kozoroh spíše předstírá, a marně přemýšlíte, co ho k takovému jednání vede.


Rak – Vodnář: 

Když začne vymýšlet, co všechno byste měli dělat, budete dost překvapení. Zjistíte, že veškerou námahu hodil na vás, a sám si nechal jenom naprosto nepodstatné maličkosti.


Rak – Ryby: 

Jeho poznámky neberte vážně. Když se jimi začnete zabývat, hrozí, že se urazíte nebo naštvete kvůli něčemu, co Ryba v žádném případě zle nemyslela.


Lev – Beran: 

Rodiče vašeho partnera vás vyloženě překvapí. Konečně pochopí, že chcete mít svátky ve své režii a vůbec vám ani do jídla ani do organizace nemluví.


Lev – Býk: 

Hledání třetí cesty, která by vyřešila vaše problémy, je pracné a hlavně k ničemu. Možná by bylo lepší. Kdybyste se podřídili tomu, co chce váš miláček. Bylo by s tím rozhodně méně práce.


Lev – Blíženci: 

Hlavně nechte svého miláčka domluvit. Svou řeč má totiž připravenou, a to, o co se v ní opravdu jedná a co po vás vlastně chce, se dozvíte až na konci…


Lev – Rak: 

Nezdá se vám, že se mu v poslední době věnujete daleko méně, než by si zasloužil? Rak o tom sice nahlas nemluví, ale ve skutečnosti ho to docela trápí.


Lev – Lev: 

Krásný je čtvrtek, kdy jste oba pod pozitivním vlivem trigonu mezi Venuší a Uranem. Vánoční přípravy se kupředu sice moc nepohnou, ale to vám ani trochu nevadí…


Lev – Panna: 

Jeho nápady nezlehčujte. V takovém případě se k němu chovejte stejně jako ke kolegům, kteří v práci přijdou s něčím, co je neprůchozí. Nebuďte ironičtí, ale mluvte rozumně a věcně.


Lev – Váhy: 

Rizika, která jsou se vztahem s ním spojená, jsou vám jasná, ale přesto do toho jdete. Chcete celému světu dokázat, že vám tentokrát vztah vyjde – a taky to dokážete.


Lev – Štír: 

Jde o týden, který je pro vás dva zlomový. Štír konečně pochopí, co má dělat, abyste byli spokojení – a taky se do toho se vší vervou a energii pustí!


Lev – Střelec: 

Pondělní novoluní v jeho znamení ho dostává do otáček. Najednou odloží veškerou pasivitu a začne chrlit nápady na pozitivní změny vašeho života.


Lev – Kozoroh: 

Po tom, proč není v dobré náladě, nijak nepátrejte. Pokud to není důležité, záhy ho to přejde. Pokud by to ale důležité bylo, sdělí vám to velice rychle sám.


Lev – Vodnář: 

Veškeré virózy, které přechodil, se sečtou. Kdyby se stalo, a v tomto týdnu ho schválila teplota, neváhejte a naprosto bezohledně ho zažeňte do postele.


Lev – Ryby: 

Hlavně nepočítejte s tím, že se vám časem přizpůsobí. Ryba se sice tváří jako velmi poddajný člověk, ale ve skutečnosti vám dobrovolně nestoupí ani o milimetr.


Panna – Beran: 

Jeho city nechcete zlehčovat, ale přesto to děláte. Kdybyste sami sobě slíbili, že alespoň v tomto týdnu nebudete jeho činy jedovatě komentovat, bude to značný krok vpřed.


Panna – Býk: 

To, co s ním prožíváte, je jen slabý odvar toho, co si spolu užívat budete. Pokud jste dosud uvažovali, zda jste si ho vybrali dobře, v tomto týdnu už nemusíte…


Panna – Blíženci: 

Novoluní v jeho partnerském sektoru vám přinese spoustu překvapení. Konečně zjistíte, jaký doopravdy je, a začnete přemýšlet, zda se s tím dokážete smířit.


Panna – Rak: 

Ve čtvrtek vás překvapí svým výbuchem. V jeho partnerském sektoru se setká Slunce se Saturnem, a on bude mít najednou pocit, že ho přestáváte brát vážně.


Panna – Lev: 

V pondělí se vám postará o spoustu překvapení. V jeho sektoru romantiky probíhá novoluní a on se vám snaží dokázat, že ani vám nejsou romantická hnutí mysli cizí…


Panna – Panna: 

Když usoudíte, že něco není správné, prostě to nedělejte. Bude to podstatně lepší, než kdybyste to pro klid v rodině udělali a pak toho litovali.


Panna – Váhy: 

Hlavně se zbytečně nestresujte z povinné návštěvy, kterou od vás jeho rodina o svátcích očekává. Klidně jim řekněte, že letos nikam nepojedete. Bude kolem toho sice kravál, ale vy budete mít klid.


Panna – Štír: 

Ve vašem vztahu nejsou žádné problémy. Ty, které byly, se k vašemu překvapení vyřeší samy od sebe ve druhé polovině týdne. Saturn se přesune do Kozoroha a všechno bude najednou v pořádku.


Panna – Střelec: 

Když vám řekne, že něco není problém, měli byste zavětřit. Váš miláček má totiž obdivuhodnou schopnost zavřít oči před vším, co mu s jeho aktuálními plány neladí.


Panna – Kozoroh: 

Jsou to nervy! Na jeho přání jste objednávali dárky přes net, a teď se bojíte, zda všechny včas a pořádku přijdou. Nakonec to vyjde, ale vy si říkáte, že to za ty stresy snad ani nestálo.


Panna – Vodnář: 

To, že si občas rýpne, berte jako něco, co k němu neoddělitelně patří. V tomto týdnu bude navíc rýpat tak vtipně, že se tomu musíte sami začít smát.


Panna – Ryby: 

S některými nápady přijde později, než je zdrávo. Ještě před rokem byste něco takového uvítali, ale teď si jen říkáte, že by vám přijetí jeho návrhu jen zbytečně komplikovalo život.


Váhy – Beran: 

Po změnách toužíte a přitom se jich tak trochu bojíte. Vy se v tom sice vyznáte, ale miláčkovi to raději neříkejte. Rázem byste pro něj byli ještě nepochopitelnější než dosud.

Přečíst  Měsíční čínský horoskop od 01.12.2016 do 01.01.2017


Váhy – Býk: 

K soudu, kam má jít jako svědek, se mu ani trochu nechce. Vy mu však můžete nabídnout, že tam půjdete spolu s ním a poskytnete mu duševní podporu.


Váhy – Blíženci: 

Když spolu jedete autem, bude to drama. Váš svobodomyslný Blíženec nechce používat bezpečnostní pásy, a vy mu vysvětlujete, že bez nich prostě nepojedete.


Váhy – Rak: 

Vytkne vám všechno včetně toho, co jste neudělali. Vy to naštěstí rozšifrujete jako projev jeho předvánoční frustrace a nijak na to nereagujete.


Váhy – Lev: 

Ostřejší výměny názorů berte jako okořenění svého vztahu. Občas to dokonce vypadá tak, že se hádáte jen proto, abyste se pak mohli o to vášnivěji usmiřovat.


Váhy – Panna: 

Hlavně mu dělejte drahoty! Panna patří k lidem, kteří si váží jen toho, co jí jen tak lehce do klína nespadne. Když zjistí, že vás musí dobývat, jeho zájem o vás rázem rozkvete!


Váhy – Váhy: 

Když přijde s tím, že by chtěl ještě doplnit vánoční výzdobu, mávněte rukou. Vy máte sice dojem, že je už dokonalá, ale vás se na názor přece neptá.


Váhy – Štír: 

Netolerujte mu ani drobné jedovatosti! Jakmile usoudí, že mu projdou bez komentáře a bez jakéhokoliv odporu z vaší strany, přitvrdí tak, že se budete jenom divit.


Váhy – Střelec: 

S věcí, která je pro vás tak vážná jako váš vztah, se nežertuje. Naštěstí vám rychle dojde, že je to oblast, ve které se žertovat nedá, a stáhnete se.


Váhy – Kozoroh: 

V jeho společnosti se střetům prostě nevyhnete. Stačí, aby Kozoroh samolibě začal prosazovat svou pravdu, a vy vyletíte, i když jste původně vůbec nechtěli.


Váhy – Vodnář: 

Vaše únava je nepřekonatelná. Naštěstí máte vedle sebe člověka, který si uvědomuje, že všechno nemůže být dokonalé – a dokonalost po vás ani nevyžaduje.


Váhy – Ryby: 

Oporu si poskytujete vzájemně. Oba si potřebujete být jistí, že se na toho druhého můžete plně spolehnout. V dnešním rozkolísaném světě vám ani nic jiného nezbývá.


Štír – Beran: 

Úvahy o tom, že byste na Silvestra jeli někam do lázní, nejsou zdaleka tak mimo, jak se vám zdá. Náhoda je na vaší straně a vy určitě najdete pobyt, který se vám bude líbit.


Štír – Býk: 

Nedovolte mu, aby vám vnucoval své myšlenky! Býk může mít sice pocit, že to, co vám navrhuje, je to nejlepší. Vás však intuice varuje a vy musíte přiznat, že má pravdu.


Štír – Blíženci: 

O tom, jak vypadá váš život, mu raději moc informací nedávejte. Bude podstatně lepší, když o vás bude mít představy, které sice nemají s realitou moc společného, ale které vám lichotí.


Štír – Rak: 

Jde o zajímavý týden, Rak čeká, co se stane, když se do jeho partnerského znamení dostal Saturn, a nějak nechápe, že ve vašem společném životě to nic nemění.


Štír – Lev: 

Poslouchejte to, co vám říká a soustředěně o tom přemýšlejte. Navenek to může vypadat, jako by si dělal legraci, ale když se mu povídáte do očí, uvidíte, že to myslí vážně.


Štír – Panna: 

Zajímá se o vás způsobem, který vás silně rozčiluje. Nevíte, co si o jeho jednání a o něm máte myslet, a žádný pomocný bod se v okolí nenalézá…


Štír – Váhy: 

Přiznejte si, že vás štve! Vším, co jste spolu dělali, se chlubí jako svým vlastním výsledkem, a vůbec ho nenapadne, že by měl promluvit i o vás a vašich zásluhách.


Štír – Štír: 

Zatímco všichni ostatní na stereotypy nadávají, vy byste si ho velice vážili. Zvládání neustále nových překvapení, která tento týden přináší, jsou už nad vaše síly.


Štír – Střelec: 

Když si vyžádá půldenní volno, nic neříkejte. Vypadá to, že i Střelec už konečně zaregistroval, že se blíží svátky, a pochopil, že dárky za něj nikdo nenakoupí.


Štír – Kozoroh: 

Výzvy, s nimiž přijde, jsou ve skutečnosti spíše provokace. Tvařte se, jako byste jeho slova nepochopili, a čekejte, s čím přijde v dalším kole.


Štír – Vodnář: 

O svém nesobeckém jednání umí velice dobře mluvit. Když však přijde na lámání chleba, s údivem zjistíte, že se sice tváří jako altruista, ale v reálu prosazuje jen své vlastní zájmy.


Štír – Ryby: 

Pro soužití s Rybou potřebujete mít především trpělivost. Jen tak se dokážete srovnat s jeho nedochvilností, která vám oběma silně znepříjemňuje život.


Střelec – Beran: 

To, že se v něčem ani trochu nevyzná, ještě neznamená, že vám do toho nebude mluvit. Naštěstí máte dostatečnou sílu projevu, abyste ho zarazili a řekli mu, že jde o věc, kterou si rozhodnete sami.


Střelec – Býk: 

O drobné nepříjemnosti se vám postarají jeho rodiče. Patrně to zle nemyslí, ale vyjadřují se tak, že se musíte hodně držet, abyste nevybuchli a neudělali doma kravál.


Střelec – Blíženci: 

Hlavně v pondělí ho za volant raději nepouštějte. Je pod vlivem novoluní ve svém partnerském sektoru, což znamení, že se dívá, co kde lítá, a tomu, co se děje na cestě, pozornost nevěnuje.


Střelec – Rak: 

Jsou věci, na které by si měl hledat odborníka. Vy byste ho měli upozornit, aby v tom, co se týká majetku a peněz, nedal na to, co mu příbuzní slibují, ale chtěl záruky.


Střelec – Lev: 

Jakmile zveřejníte svůj vztah, nuda vám nehrozí. Všichni se diví, jak jste se právě vy dva mohli dát dohromady, a nechápou, že to nevíte ani vy sami.


Střelec – Panna: 

Jeho ujišťování o tom, jak jste pro něj důležití a jak si bez vás nedokáže představit svůj život, vážně neberte. V jeho případě opravdu platí, že řeč se mluví a pivo pije…


Střelec – Váhy: 

Když vás požádá o něco, co se týká jeho rodiny, vezměte to vážně. Do jeho sektoru rodiny se přesune Slunce spolu se Saturnem, a on se cítí za celou rodinu odpovědný.


Střelec – Štír: 

Může být v obtížné situaci, ale vám se mu pomáhat nechce. Několikrát jste mu to nabídli, a on vás odmítl způsobem, který vám skoro vehnal slzy do očí.


Střelec – Střelec: 

V jeho případě opravdu nedávejte na první dojem. Po bližším prozkoumání pochopíte, že Střelec je daleko košatější a dojde vám, že se při jeho poznávání budete dobře bavit.


Střelec – Kozoroh: 

Hlavně mu nevyprávějte o své touze dobývat svět. Kozoroh by vaše sny okomentoval tak, že byste se cítili jako pokárané dítě, které neví, o čem je život.


Střelec – Vodnář: 

Do afektu se dostává poměrně lehce. Než mu to začnete vyčítat, měli byste si uvědomit, že toho je na něj opravdu hodně a že má na výbuchy skoro i právo.


Střelec – Ryby: 

Neustále se k vám bude vracet. Vy mu sice můžete vysvětlovat, že to nemá cenu, protože vy jste si svůj život už dávno zařídili jinak, ale stejně to nezabírá.


Kozoroh – Beran: 

Neustále vám vysvětluje, jak se o vás stará. Vy však tím nejste ani trochu nadšení. Dokonce usoudíte, že kdyby se o vás staral méně, bylo by to podstatně lepší.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 15.01.2018 do 22.01.2018


Kozoroh – Býk: 

Už dávno víte, že patří k lidem, s nimiž se nemá cenu hádat. Vy mu vysvětlíte, co dělá špatně, on vás to odsouhlasí – a bez mrknutí oka pokračuje ve své činnosti dál.


Kozoroh – Blíženci: 

Jde o týden, kdy sedí doma. Oba si užíváte krásného předvánočního času a oba si říkáte, že byste byli rádi, kdybyste se doma a v klidu sešli častěji.


Kozoroh – Rak: 

Přiznejte si, že vám vedle něj vlastně nic nechybí! Rak se stará o všechny praktické záležitosti a od vás jen chce, abyste ho za to obdivovali a občas i chválili.


Kozoroh – Lev: 

O tom, že byste se vy dva mohli rozejít, nechce ani slyšet. Je jasné, že je mu ve vašem vztahu dobře, a proto nevidí důvod, proč by něco tak skvělého mělo skončit.


Kozoroh – Panna: 

Občas máte pocit, že nežijete spolu, ale vedle sebe. Umíte spolu sice skvěle spolupracovat, ale o tom, že byste spolu sdíleli city a emoce, si můžete leda tak nechat zdát.


Kozoroh – Váhy: 

Gratulace, které od něj dostanete k narozeninám, si důkladně přečtěte. Na první pohled to tak nevypadá, ale už na druhý zjistíte, že se v nich poselství, nad nímž máte přemýšlet.


Kozoroh – Štír: 

Fakt vás nebaví čekat, až konečně přijde domů a řekne vám, jak moc je unavený. O tom, že by mohl sám přiložit ruku k dílu a trochu vám ulehčit život, však nechce ani slyšet.


Kozoroh – Střelec: 

V pondělí a v úterý, kdy je Saturn ještě v jeho znamení, s ním musíte mluvit o tom, o čem dosud zatvrzele mlčí. Když to nezvládnete, riskujete, že se to už nikdy nedozvíte.


Kozoroh – Kozoroh: 

Ve čtvrtek večer, kdy se ve vašem znamení setkává Slunce se Saturnem, je vhodný čas pro zásadní životní rozhodnutí. Nechcete náhodou začít plánovat svatbu?


Kozoroh – Vodnář: 

Ve čtvrtek, kdy je pod vlivem trigonu mezi Venuší a Merkurem, si pro vás chystá překvapení. Bude to opravdu něco, co vám vyrazí dech, a čím vás dokáže, že vás má opravdu rád.


Kozoroh – Ryby: 

Na Štědrý den si s ním opravdu užijete. Vaše Rybka neustále vzpomíná na všechny Vánoce, které jste spolu zažili – a vzpomíná tak důkladně, že k tomu přitáhne i vás.


Vodnář – Beran: 

Nepříjemnosti mu dělat opravdu nechcete. Když však zjistíte, že se kolega z tohoto znamení s vámi nechce domluvit po dobrém, nezbude, než abyste se překonali, a začnete to řešit.


Vodnář – Býk: 

Na to, až se Saturn dostane do Kozoroha, se vyloženě těší. Vy mu sice vysvětlujete, že to pro něj znamená leda tak spoustu práce navíc, ale to mu vůbec nevadí.


Vodnář – Blíženci: 

Náročná bude zejména sobota. Merkur v jeho partnerském sektoru se vrací do přímého chodu, a on má pocit, že je na něm, aby změnil celý svět.


Vodnář – Rak: 

Občas byste se ho měli zeptat, co by chtěl, aby byl spokojený. S údivem zjistíte, že mu stačí, když budete v pohodě vy, a že pak vlastně nic navíc nepotřebuje.


Vodnář – Lev: 

To, že jsou v jeho rodině vztahy opravdu napjaté, neřešte. Oběma je vám jasný důvod, proč to tak je, a oba chápete, že s tím přes veškerou snahu nic nenaděláte.


Vodnář – Panna: 

Přiznejte si, že vás veškerá dobrodružství přestávají lákat. Panna absorbuje veškerou vaše intelektuální i emocionální kapacitu tak, že na nikoho jiného už nemáte ani prostor, ani čas.


Vodnář – Váhy: 

Když mu dovolíte, aby ve vašem vztahu hrál první housle, budete mít život bez starostí. Váš partner se bude o všechno starat a vy si po jeho boku budete žít jako v ráji.


Vodnář – Štír: 

Ať uděláte cokoliv, vašemu Štírovi se to zamlouvat nebude. Naštěstí vám Merkur ze Střelce dává argumenty, s jejichž pomocí ho přesvědčíte, že se nic jiného dělat nedá.


Vodnář – Střelec: 

S jeho příbuznými to je veselé. Rozhodli se, že se budou těsně před svátky rozcházet nebo rozvádět, a vám pak budou volat a chtít, abyste všeho nechali a šli je smiřovat.


Vodnář – Kozoroh: 

Oba jste si podobní daleko víc, než si myslíte. Na všechno, co se v tomto týdnu děje, máte stejný názor, a bez problémů se domluvíte i na společném postupu.


Vodnář – Vodnář: 

Jsou chvíle, kdy byste k němu měli být velkorysí. To, že ve čtvrtek přijde z práce trochu později a trochu ovíněný, můžete zaregistrovat, ale komentovat byste to neměli.


Vodnář – Ryby: 

Přiznejte si, že vás láká tajemství, které ho obklopuje. Nikdy se s ním nebudete nudit, protože po odhalení prvního tajemství narazíte na další a další a v tom budete pokračovat až do nekonečna.


Ryby – Beran: 

To, že se ve vašem životě zabydlel, ještě neznamená, že z něj nemůže vyletět. Přiznejte si, že o tomto řešení přemýšlíte čím dál víc a čím dál více vás láká…


Ryby – Býk: 

K tomu, co se s ním děje, nemáte co říct. Všichni mají pocit, že byste ho měli zachraňovat, ale vy víte, že by to byla zbytečná ztráta času.


Ryby – Blíženci: 

Nesmírně náročné bude hned pondělí. Oba jste pod vlivem novoluní ve Střelci a oba máte sklon vyčítat tomu druhému i to, za co on vůbec nemůže.


Ryby – Rak: 

Bylo by krásné, kdybyste se dokázali domluvit. Zatím s tím můžete mít trochu potíže. Oba se vyjadřování svých emocí tak trochu ostýcháte, a neuvědomujete si, že to je něco, co se musí zlomit.


Ryby – Lev: 

Jeho fantazie je opravdu bujná. Když vám začne vyprávět příběhy ze svého bouřlivého mládí, nepropadejte panice. Jeho minulost nebyla zdaleka tak bouřlivá, jak se vám snaží namluvit.


Ryby – Panna: 

Na to, abyste ho naštvali, se ani nemusíte moc snažit. Když se však rozhodnete váš narušený vztah spravit, dá vám to spoustu práce a pořád to nebude ono…


Ryby – Váhy: 

Saturn, který vstoupí do Kozoroha, váš vztah zásadně zklidní. Vaše Váha konečně pochopila, že o práci na vztahu nestačí jen mluvit, ale že se v tomto ohledu musí i něco dělat.


Ryby – Štír: 

Pořád vám připadá tak trochu vykolejeně. Rozpovídá se až ve středu. Když ho vyslechnete, pochopíte, že na své jednání měl vlastně plné právo.


Ryby – Střelec: 

Opravdu vás nezklame. Může se sice chovat trochu jinak, než jste si vysnili, ale když přijde na věc, můžete se na něj spolehnout snad ještě víc než na sebe.


Ryby – Kozoroh: 

Patří k lidem, kteří mají pocit, že mají právo všem radit. Vy to vydýcháte, protože jste na takové jednání zvyklí, ale u vašich dorůstajících dětí svým jednáním narazí.


Ryby – Vodnář: 

Doma ho nedržte, protože se vám to stejně nepodaří. Když se ale budete tvářit, jako by vám na jeho přítomnosti vůbec nezáleželo, zůstane doma a bude pozorovat, co se děje.


Ryby – Ryby: 

Jde o opravdu náročný týden. Když ale budete v neděli všichni v pohodě pod stromečkem, oba uznáte, že veškerá námaha, kterou jste přípravě svátků věnovali, stála za to.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..