Týdenní partnerské horoskopy od 18.06.2018 do 25.06.2018

By | 17.04.2020

Beran

Za svůj realistický postoj k životu se nestyďte. Svým přístupem upozorníte na chyby lidi, kteří mají mysl plnou vznešených ideálů, ale s realitou se srovnat nedokážou.

Beran

O víkendu s ním budou potíže, ať naplánujete cokoliv, bude to bojkotovat. K tomu, aby nahlas přiznal, že by chtěl ze všeho nejradši zůstat doma, však odvahu nenajde.

Beran

Vymyslíte praktické řešení pro opravdu náročnou záležitost. Neopomeňte zdůraznit, že jste to vymysleli právě vy, jinak riskujete, že Blíženec stáhne veškeré zásluhy na sebe.

Beran

S Rakem to není tak úplně jednoduché. Má pocit, že by se váš vztah měl posunout o kus výš, a nechápe, že vám se do žádných změn nechce.

Beran

V pondělí se vám podaří něco, o čem jste dosud jen snili. Obvykle pro oslavy v pracovní době moc pochopení nemáte, ale tentokrát ji iniciujete sami!

Beran

Všechno se vám daří na první dobrou. Váš miláček může mít skoro pocit, že je to až nespravedlivé, protože on se snaží podstatně víc a efekt to má podstatně menší.

Beran

Novou vychytávku, kterou přinese domů, neodsuzujte. Zprvu vám to může připadat jako další krám, kterých jsou plné zásuvky, ale později sami pochopíte, že to je opravdu užitečné.

Beran

Nečekejte, až vám někdo nabídne práci, ale řekněte si o ni sami. Váš Štír přizná, že ho vaše jednání překvapilo, a dodá, že je na vás opravdu pyšný.

Beran

V případě vás dvou platí, že máte poručit a udělat si sami. Váš miláček na všechno důležité zapomene. Navíc se bude omlouvat tak nejapně, že ho budete mít chuť shodit ze schodů.

Beran

Pozor si dávejte zejména v úterý. Váš miláček sice tvrdí, že nikdy nelže, ale pod vlivem stacionárního Neptuna ve svém komunikačním sektoru na to může i zapomenout.

Beran

Jeho pozitivní přístup k životu vás dostává-občas si říkáte, že jste ho měli poznat dřív. Život by sice o tolik lehčí nebyl, ale zase byste nedělali zcela zbytečné chyby.

Beran

Víte, že je na romantiku! Pokud si to chcete u své Rybky vylepšit, měli byste jí koupit nějakou romantickou maličkost. Nadšením, kterým váš dárek přivítá, bude skoro až dojemné.

Býk

Život s ním vás skoro vyčerpává, neustále ho musíte chránit nejen před nástrahami okolního světa, ale i před jeho vlastním nerozumným jednáním. První se dá zvládnout, ale to druhé je nad lidské síly.

Býk

Náročný bude víkend, oba jste pod vlivem Luny v partnerském sektoru a oba taky jdete do konfliktu tam, kde vůbec není na místě. Nechcete svůj přístup změnit?

Býk

Jakmile přijde s tím, že někoho překvapíte neohlášenou návštěvou, musíte mu to přímo zakázat. On to sice myslí dobře, ale mohl by z toho být docela slušný průšvih.

Býk

Dá na vás ve všem, co je podstatné. Vy si jen dejte pozor, abyste mu nevyčetli zbytečnou pasivitu a nezačali mu vytýkat, že je na vás závislý víc, než je zdrávo.

Býk

Když udělá nějakou chybu, překonejte se a berte to jako něco, co se stává. Mohli byste kolem toho sice dělat dusno, ale to by opravdu k ničemu nebylo.

Býk

V jeho životě se děje hodně zajímavých věcí. Občas si sice něco z toho, co se s ním děje, tak trochu přibarvuje, aby to znělo zajímavěji, ale to vám ani trochu nevadí.

Býk

Má pocit, že byste se mu měli více věnovat. Vy máte zase dojem, že by mohl být samostatnější a nevyžadovat od vás odsouhlasení každého svého kroku. Domluvíte se?

Býk

Snaží se, abyste si spolu žili co nejpohodlněji. Navíc usoudí, že vaše záda ve vaší nynější posteli zbytečně trpí, a rozhodne se, že vám co nejdříve objedná novou!

Býk

Ukáže se, že vaše varování byla vyloženě oprávněná. Střelec si někde pustí pusu na špacír a rozčilí tím někoho, kdo je pro jeho život důležitý a koho opravdu potřebuje.

Býk

V sobotu se s ním raději moc nehádejte. Je pod vlivem opozice mezi Merkurem a Plutem a mohl by vám říct leccos, kvůli čemu byste se vy rozčilovali a on se za to styděl.

Býk

Jeho hovory o tom, jak chce a bude držet dietu, jsou skoro zábavné. Přesvědčuje vás o tom už dlouho, ale zatím nic neukazuje na to, že by s tím taky někdy začal.

Býk

Noc z pondělka na úterý bude neobyčejně zajímavá. Ryba se rozhodne, že se s vámi poděli o své poznatky, názory a vzpomínky-těšte se, bude to stát za to!

Blíženci

Nervuje se kvůli tomu, co si to opravdu nezaslouží. Potíž je však v tom, že nervuje a z míry vyvádí i vás – a to přesto, že jste v tom naprosto nevinně.

Blíženci

Když říká, že se mu něco nedaří, raději mu nevěřte. Většinou to tvrdí jen proto, aby se pak mohl o to víc chlubit výsledkem svého snažení.

Blíženci

V úterý, kdy je Neptun stacionární, se držte zpátky. Stačí jedna hloupá věta, aby veškerá harmonie šla do háje a rozjela se zcela zbytečná hádka.

Blíženci

Hlavně si nenechte namluvit, že něco nejde. Rak je sice ve vymýšlení nejrůznějších výmluv pravým šampiónem, ale vy mu na to skočit nesmíte.

Blíženci

Neustále má pocit, že byste měli chodit víc mezi lidi-je to možná pravda, ale party, na kterou se vypravíte o víkendu, skončí naprostým fiaskem. Luna ve Štíru mu opravdu není příznivá.

Blíženci

Ani nejlepšímu kamarádovi z tohoto znamení se nevyplatí věřit. Když bude mít šanci, bez nejmenší výčitky svědomí si k úspěchu vyleze po vašich zádech.

Blíženci

Neustále se ho snažíte získat, kdyby se vám to podařilo, velice rychle byste však litovali. Ve skutečnosti je zcela jiný, než ve vašich představách.

Blíženci

S partnerem z tohoto znamení si docela užijete. Neustále má pocit, že by vás měl připravit na nejrůznější životní komplikace, a nechápe, že vy nic takového nepotřebujete a nechcete.

Blíženci

To, co Střelec vnímá jako nevinný žertík, vás spolehlivě naštve. Nevydržíte a nahlas mu sdělíte, co si myslíte o jeho inteligenci-moc ho to nepotěší.

Blíženci

Musíte ho mírnit, Váš miláček má sklon rozjíždět deset aktivit najednou. To, že se jim bude věnovat na váš úkor, ho ani nenapadne- když ho na to upozorníte, začne nad tím přemýšlet.

Blíženci

Na víkendové rodinné akce ho raději netahejte. O víkendu je Luna ve Štíru a Vodnář by pod jeho vlivem mohl dělat i to, co je nerozumné, nespolečenské a navíc i netaktní.

Blíženci

Ve čtvrtek, kdy se Merkur dostává do trigonu s Neptunem, mu raději moc nevěřte. Umí s přesvědčivým výrazem obhajovat i to, co vůbec není pravda.

Rak

Nechte si čas, který můžete věnovat jenom sami sobě. Zatím to vypadá tak, že si pro všechny ostatní čas uděláte, zatímco čas, který byste věnovali sami sobě, vám zoufale chybí.

Přečíst  Partnerský týdenní horoskop od 9.9.2018 do 15.9.2018

Rak

Jsou aktivity, ve kterých není zdaleka tak šikovný, jak se vám snaží namluvit. Dosud jste jeho práci hodnotili laskavě, ale teď je vám jasné, že byste ho měli spíše brzdit.

Rak

Všechno, co vám navrhne, berte oběma rukama, jeho nápaditost funguje na sto procent. To, že ho budete poslouchat a že na něj dáte, se vám opravdu vyplatí.

Rak

Když ho nechcete, řekněte mu to přímo. Bude to daleko lepší, než když budete dělat mrtvého brouka, ale na konkrétní větu se nezmůžete.

Rak

Neustále vyžaduje čas, který by mohl trávit sám, měli byste mu ho dopřát. Jsou věci, které si potřebuje promyslet o samotě a s nimiž mu pomoci nedokážete.

Rak

Velice váš překvapí-obvykle ji šperky moc nezajímají, ale tentokrát vaše Panna po něčem drahém a třeba i zlatém zatouží. Berte to jako inspiraci pro dárek k narozeninám, které se rychle blíží.

Rak

Sobotní opozice mezi Merkurem a Plutem je opravdu náročná. Oba sice můžete mít dobrou vůli, ale stejně hrozí, že se nakonec z naprosto malicherných důvodů pohádáte.

Rak

I když chcete a opravdu se snažíte, nedokážete se na to, co vám říká, pořádně soustředit. V poslední době vám toho napovídal tolik, že vám šla hlava kolem a na další řeči nemáte náladu.

Rak

Potřebovali byste trochu víc času a navíc byste ho moc rádi přiměli, aby se konečně přestal věnovat sám sobě a začal myslet i na vás. Nebojte se a jděte do toho, podaří se vám to!

Rak

Jeho přístup k životu vás vyloženě bere. Chápete, že pro něj je sice snadný a pohodlný, ale nechápete, že mu vaše nespokojenost ani nepřekáží, ani nevadí.

Rak

Vzpomínky na začátek vaší známosti jsou pro vás hodně důležité. Stačí pár chvil, abyste se na něj přestali zlobit a opět se ujistili, že je dobře, že jste spolu.

Rak

Od čtvrtka si budete žít jako v ráji. Všechna vodní znamení jsou pozitivně obsazená a vy si rukou společnou a nerozdílnou užíváte štědré přízně planet.

Lev

On sám je v pořádku, ale jeho rodina vám už leze na nervy. Neustále vymýšlí nějaké katastrofické scénáře a ani ji nenapadne, jak moc vás tím rozčiluje.

Lev

Neustále vám vysvětluje, že byste měli být aktivnější. Zatím jste jeho řeči tolerovali s tím, že každý partner má své chyby, ale teď si říkáte, že toho máte už dost.

Lev

Jeho představa o podobě vašeho dalšího života se vám ani trochu nelíbí. Blíženec neustále touží po cestování, a ani ho nenapadne, že vy si život představujete jinak.

Lev

Je nejvyšší čas, abyste přemýšleli, co mu dáte k narozeninám. Při výběru dárku nezapomeňte, že se musí líbit nejdříve jemu a až následně vám.

Lev

Dělá pokroky. Pochopil, že jsou záležitosti, v nichž neznáte žert, a chová se tak, aby vás zbytečně neprovokoval, nedráždil ani nestresoval.

Lev

Vaši pohodu nikdo neohrozí a kdyby se o to někdo náhodou pokusil, Panna zafunguje jako váš ochránce. Nemusíte nic dělat, protože se mezi vás a okolní svět postaví sama.

Lev

Hlavně nepočítejte s tím, že bude nad něčím přemýšlet, nebo se vás na něco ptát. Když mu bude něco nejasné, nechá to být, a počká, až jak se situace sama vyvine.

Lev

Vůbec ho nenapadne, že vás svým jednáním občas štve. Ve čtvrtek, kdy se Slunce dostane do Raka, se jeho postoj k životu i vám změní zásadně a to k lepšímu.

Lev

Se starým kamarádem z tohoto znamení se musíte sejít, bude to pro oba podstatně užitečnější než telefonický kontakt. Telefonem se dá vyřídit hodně, ale všechno přece jenom ne.

Lev

Když vám tvrdí, že vůbec neví, co se děje, a že ho to ani nezajímá, je jasné, že přišel zjišťovat, co je nového. Podělte se s ním o své postřehy, bude to velice užitečné.

Lev

Ve čtvrtek, kdy je pod vlivem opozice mezi Venuší a Marsem, se s ním raději moc nehádejte. Mohli byste mít pravdu, ale on by vás stejně přesvědčil, že se ve všem mýlíte.

Lev

Partner z tohoto znamení stojí opravdu za to. Z maličkostí dělá nezvládnutelné problémy, a to, co ve vás budí upřímný děs, zvládá s humorem a ještě i levou zadní.

Panna

Neustále zdůrazňuje, že všichni musí dodržovat pravidla, což vás rozčiluje. O vás to ví, ale sám se jimi řídí jen v případě, kdy mu to nepřekáží a kdy na tom něco získá.

Panna

Představa partnera, který se o vás stará, se v jeho případě uskutečnila. Teď jste si však na jeho péči zvykli tak, že si už život bez něj a jeho společnosti nedovedete představit.

Panna

O tom, že jste rozbourali jeho minulý vztah, se mluví víc, než je zdrávo. Vy s tím sice nemáte nic společného, protože se rozešli dávno před tím, než jste se objevili, ale to nevysvětlíte.

Panna

V úterý, kdy je pod vlivem stacionárního Neptuna, mu raději nic neslibujte. To, co po vás chce, by sice vypadalo skoro nevinně, ale skutečnost by byla horší.

Panna

Je potřeba, abyste jemu i sobě dopřáli čas-on potřebuje vědět, že ho milujete, vy potřebujete vědět, že v něm máte jistotu. Než se v tom ujistíte, bude to chvíli trvat, ale pak pochopíte, že to stálo za to.

Panna

Občas máte pocit, že je neřád, občas ho milujete. Pokaždé však usoudíte, že je to člověk, který vám do života vnesl něco, co vám samotným přes veškerou námahu nepodařilo.

Panna

Sliby ohledně vaší další světlé budoucnosti už odmítáte poslouchat. Možná by bylo lepší, kdybyste se sebrali a šli dál svou vlastní cestou sami.

Panna

Když se vám snaží namluvit něco, co se vám nelíbí, klidně mu to řekněte. Nakonec zjistíte, že situace je daleko méně dramatická, než byla v první verzi, kterou vám podával.

Panna

Dalo by se říct, že potřebuje trochu zchladit. Musíte se toho ujmout, jinak hrozí, že začne prosazovat něco, co se vám ani trochu nelíbí a co je pro vás oba značné riziko.

Panna

Opravdu nevidíte důvod, proč tajit city, které vás dva spojují. Problém je s partnerem, ten má neustále dojem, že to, abyste se na veřejnosti vodili za ruce, se prostě nehodí.

Panna

Celý týden probíhá ve znamení jedné velké improvizace. S údivem zjistíte, že je to podstatně zajímavější, než váš obvyklý do posledního puntíku naplánovaný život!

Panna

Se svými přáteli se scházejte každý zvlášť. Přiznejte, že vy nemáte nervy na ty jeho, a zároveň pochopte, že nemůžete čekat, aby měl on náladu na ty vaše…

Váhy

O vašem dosavadním životě má překvapivě podrobné informace. Vy pak můžete přemýšlet, zda si najal detektiva, nebo zda využil služeb vašich upovídaných kamarádů.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 04.12.2017 do 11.12.2017

Váhy

Nehledejte problémy tam, kde nejsou, Váš Býk vám sice může vyčítat lehkomyslnost, ale to je něco, co k němu bytostně patří. Navíc to vyčítá každému, kdo se v jeho okolí vyskytne.

Váhy

Občas vám připadá, že žije život, který s vámi nemá vůbec nic společného. Když se s vámi začne bavit o tom, proč to dělá, budete jen nevěřícně koukat-něco takového vás ani nenapadne.

Váhy

Jeho vztah k rodině nepřekonáte, smiřte se s tím, že pokud budete spolu, budete mít jeho rodinou smečku pořád na krku. Ve čtvrtek se navíc stane něco, co vám to potvrdí.

Váhy

Patří k lidem, kteří mají vždycky na všechno odpověď. Vy si pak můžete vybrat, zda mu to dovolíte, nebo zda mu dáte najevo, že něco takového tolerovat nebudete.

Váhy

Když se mu doma něco zásadního nepovede, hlavně si z něj nedělejte, legraci. Bude daleko lepší, když ho pohladíte a řeknete, že se nemá stresovat, protože něco takového se občas stane každému…

Váhy

Jeho úvahy o tom, co jste měli v minulosti dělat lépe, silně rezonují s tím, co si myslíte i vy. Nezbude, než se ho zeptat, proč to teď ví a tehdy o tom nechtěl ani slyšet.

Váhy

Jeho sebehodnocení vám vyrazí dech. O jeho nezlomitelném sebevědomí jste věděli už dávno, ale to, co předvádí teď, je nad vaše síly i nad vaši toleranci.

Váhy

Nic není problém, pokud z toho sami problém neuděláte, stejně tak vás čekají potíže. Ty však elegantně zvládnete tak, že se tím spolehlivě vylepšíte své sebevědomí,navíc se začnete těšit na další dny.

Váhy

Jeho poznámky pouštějte jedním uchem tam a druhým ven. Bude to podstatně lepší, než kdybyste se s ním hádali a dokazovali mu, že přece nemůže nevidět, že se mýlí.

Váhy

Jeho pomoc vás přijde hodně draho. Dobrovolně se sice nabídne, že vám pomůže, ale vám záhy dojde, že to dělá jen proto, aby se k vám dostal blíž a aby vás konečně získal.

Váhy

S partnerem z tohoto znamení není problém. Problém je však s jeho bývalou láskou. Sice se spolu rozešli, ale vám je jasné, že se s tím Ryba ještě nestihla vyrovnat.

Štír

V práci se mu vyhýbejte obloukem, je docela možné, že usoudí, že jste vhodný objekt, na který by mohl svést své vlastní chyby. Vy s nimi sice nemáte nic společného, ale to ho nezajímá.

Štír

S partnerem z tohoto znamení si skvěle užijete. Neustále se snaží, abyste byli na světě co nejspokojenější – a vy musíte uznat, že se mu to docela i daří.

Štír

Kvůli vám udělá rád a dobrovolně věci, které by pro nikoho neudělal. Netvařte se, že jste si ničeho nevšimli, a přiznejte si, že na vás udělal opravdu dojem.

Štír

Když přijde s tím, že budete oslavovat, neptejte se ho, co, ale nechte ho, aby vám o svém trumfu popovídal sám. Bude to sice trochu zdlouhavé, ale to se dá odpustit.

Štír

Do boje se sice pustit můžete, ale vyhrát se vám ho nepodaří. Kdybyste se s ním ale hned na začátku týdne domluvili, neztráceli byste zbytečně síly, které můžete použít na něco rozumnějšího.

Štír

Máte toho oba až nad hlavu. Co kdybyste se tak spokojili s tím, že nemusíte mít každý den vynalézavě připravenou večeři a spokojili se s pomazánkou.

Štír

Jeho vztah k vám je vám záhadou. Občas to vypadá, že jste pro něj tím nejdůležitějším na světě, když s tím však začnete počítat, začne se chovat, jako byste ho obtěžovali.

Štír

Ve čtvrtek se věnujte zejména tomu, co se dá vyjednat a obhájit. Budete překvapení, jaký úspěch máte i tam, kde jste s tím vůbec nepočítali.

Štír

Je potřeba najít kompromis i tam, kde byste se jindy k ničemu takovému nepřinutili. Váš názor je sice skvělý, ale ten, na kterém se dokážete domluvit s partnerem, je pro vás podstatně přínosnější.

Štír

Nároky, které na vás má, značným tempem rostou. Nechcete mu vysvětlit, že by bylo dobré, kdyby se o rodinné hospodaření trochu začal starat třeba i on?

Štír

Vztahy mezi vámi jsou na náležité úrovni. Dokonce i víkendová rodinná party proběhne v takové pohodě, že budete jen nevěřícně zírat.

Štír

Je potřeba, abyste si zachovali čistý pohled na svět. Někteří lidé vás dva sice přesvědčují, že se to do dnešní doby nehodí, ale vy musíte stát na svém.

Střelec

Z posledních sil děláte všechno, co jste měli udělat už dávno. Oba si slibujete, že je to naposledy a oba víte, že to znovu přijde spíše dříve než později.

Střelec

Hlavně neslibujte, že ho seznámíte s někým ze svých kamarádů. Vy se o to sice můžete pokusit, ale jeho odpor bude tak intenzivní, že své plány vzdáte.

Střelec

V úterý, kdy jste oba pod vlivem stacionárního Neptuna, mu raději nelížete. Obvykle se vám to podaří, ale tentokrát by z toho byl značný průšvih.

Střelec

O tom, co je naprosto malicherné, se s vámi baví rád a s chutí. O tom, co však důležité je, mluví jen velice stručně a tak, abyste si z toho nic rozumného nevybrali.

Střelec

Jeho žárlivost na vaše úspěchy je opravdu značná. Hlavně mu nevysvětlujte, že měl stejné šance a je jeho chyba, že jí nevyužil-je to sice pravda, ale on by to nesl ještě hůře.

Střelec

Sobotní opozice mezi Merkurem a Plutem ho neskutečně rozpovídá. Vy sice můžete mluvit, ale musíte se připravit na to, že on má na každou vaši větu přiléhavou odpověď.

Střelec

To, s čím přijdou odborníci, v klidu vyslechněte, ale tím by to taky mělo končit. Na to, abyste se kvůli tomu stresovali, není vhodný čas.

Střelec

V sobotu, kdy jste pod vlivem sextilu mezi Sluncem a Uranem, má nápady, které jsou podle vás opravdu na hranici. Nechte ho, aby sám přišel na to, že je to riziko, které by vyjít nemuselo.

Střelec

Než si padnete kolem krku, bude to chvíli trvat. Váš miláček chce dělat drahoty a vy jeho hru s potěšením a vzrušením hrajete s ním.

Střelec

Je spousta lidí, kteří proti němu něco mají. Když to však řeknou ve vaší společnosti, záhy jim dojde, že to nebyla úplně nejlepší řeč na úplně nejlepším místě.

Střelec

Odložíte všechno, co se dá, ale času nemáte o nic méně. Kdybyste se však o své úkoly dokázali podělit se svým partnerem, bylo by to záhy daleko krásnější a hlavně i jednodušší.

Střelec

To, co umíte, před ním pro jistotu zbytečně nezdůrazňujte. Záhy by to skočilo tím, že vy byste pracovali za vás dva a Ryba by vás chválila, jak dobře vám to jde.

Přečíst  Partnerský týdenní horoskop od 7.10.2018 do 13.10.2018

Kozoroh

To, že vás chce získat, ještě neznamená, že se musíte nechat. Když si všechno srovnáte dohromady, sami pochopíte, že bude lepší, když budete i dál žít jako dosud.

Kozoroh

S partnerem z tohoto znamení to opravdu není snadné. Neustále má pocit, že pracujete podstatně méně, než byste mohli, a neustále má pocit, že by vás k tomu měl pochybovat.

Kozoroh

O svých úspěších mluví jako kniha, o tom, co se mu tak úplně nedaří, zato zatvrzele mlčí. Zkuste si s ním popovídat a vysvětlit mu, že se před vámi stydět opravdu nemusí.

Kozoroh

To, že s vámi mluví otevřeně, ještě nic neznamená. To, co vám řekl, je sice velice důležité, ale ještě důležitější je to, co vám neřekl a hned tak ani neřekne…

Kozoroh

Hlavně mu nesahejte na mobil! Váš miláček má přesný přehled a hned by na to přišel. Chvíle, kdy byste se mu museli omlouvat, by moc příjemná nebyla.

Kozoroh

Neustále přemýšlí, jak vylepšit vaši finanční situaci. Když vám v tomto směru něco navrhne, nedělejte si z něj legraci, ale pečlivě ho vyslechněte. Bude to velice rozumný nápad.

Kozoroh

Nechápe, proč se vám pořád chce spát,vysvětlete mu, že spánek nutně potřebujete. Když nebudete vyspaní, budete nervózní, a první, kdo to odnese, bude jenom on.

Kozoroh

Zdravotní záležitosti, které jste brali jako něco, co se změnit nedá, se dají úspěšně léčit. Zjistíte to naprostou náhodou, ale hned spolu s partnerem začnete shánět patřičné informace.

Kozoroh

Deset věcí najednou může sice rozvrtat, ale nikdy je nezvládne. Vy jste v jeho životě od toho, abyste za ním chodili krok za krokem a jeho aktivity trochu omezovali.

Kozoroh

Na to, abyste ho získali, nemáte dostatek trpělivosti. Zatím to vypadá, jako byste se za své city styděli a dávali je najevo jen v krajním případě.

Kozoroh

Patří k lidem, kteří se pořád chtějí něčím chlubit. To, že to s vámi myslí vážně, vám dokáže v úterý, kdy se začne chlubit vámi i tím, co jste dokázali.

Kozoroh

Chápete, že je mu na světě dobře a proto nechce mít žádné zbytečné starosti. Přesto byste však uvítali trochu pochopení pro to, že vy k takovému rozmaru momentálně nemáte moc důvodů.

Vodnář

Oba potřebujete podstatně víc klidu, než jste si zatím dopřáli. Nechcete se domluvit na prodlouženém víkendu, kdy byste si konečně promluvili o všem, na co teď není čas?

Vodnář

Neustále má pocit, že byste se měli starat o to, aby vám bylo dobře a jeho stanovisko podporují i jeho rodiče. Ti mají pocit, že byste si ho měli víc vážit – nebo o tom alespoň více mluvit.

Vodnář

Hlavně mu nedovolte, aby si sedal na volant! Týká se to zejména úterý, kdy je pod vlivem stacionárního Neptuna a kdy je schopen udělat neskutečné chyby.

Vodnář

Jste jediní, ke kterým má důvěru, řekne vám o sobě víc, než byste chtěli slyšet. Pochopíte, že jeho tajemství jsou temná a že to s ním hned tak lepší nebude.

Vodnář

Možná by si měl dělat větší reklamu. Kdyby alespoň občas dal nějaké informace na sociální sítě, byl by více v povědomí a neměl by nouzi ani o kontakty, ani o práci.

Vodnář

Jeho řeči mají do vtipů daleko, i když vy to, co na vaši adresu pronáší, chcete brát jako legraci. Panna vás ujišťuje, že to myslí naprosto vážně.

Vodnář

To, že byl kdysi ve vztahu s vaším kamarádem, ještě neznamená, že teď nečeká na vás. Zkuste projevit zájem a uvidíte, co to udělá…

Vodnář

O jeho žárlivosti kolují legendy, ve vaší společnosti se však projevuje klidně. Velice dobře ví, že by při prvním pokusu letěl rychleji, než by mu bylo milé.

Vodnář

Když se neozývá, neozývejte se taky. Střelec velice rychle zjistí, že mu chybíte podstatně víc, než chybíte vy jemu.

Vodnář

Víkend bude dost náročný. Kozoroh si pro vás připravil spoustu práce a nějak nechápe, že vy byste o víkendu chtěli především odpočívat.

Vodnář

Vstup Slunce do Raka vám přinese spoustu nových pracovních úkolů. Potíž je v tom, že se to týká vás obou, a že na sebe budete mít podstatně méně času, než byste vám líbilo.

Vodnář

Hlavně mu nedávejte najevo, že jste si jím jistí. Ryba je emotivní a mohla by udělat nějakou hloupost jen proto, aby vám dokázala, že to s jistotou nemáte přehánět.

Ryby

Přátel máte hodně, ale lidí, na které se můžete spolehnout, zase tak moc není. Když však něčím pověříte Berana, můžete si jím být jistí víc, než na sto procent.

Ryby

Rychlými reakcemi neoplývá, ale to vám ani trochu nevadí. Dobře víte, že vedle sebe potřebujete člověka, který se nenechá unést a jehož vede zdravý rozum.

Ryby

Až do čtvrtečního poledne bude v pohodě, pak se jeho nálada zásadně změní. Usoudí, že nemá dostatek peněz, a začne přemýšlet, zda za to nemůžete vy.

Ryby

Ve čtvrtek, kdy Slunce vstupuje do jeho znamení, vám nastávají starosti. Rak začne nenápadně naznačovat, co by chtěl k narozeninám, a vám nezbude, než o tom uvažovat.

Ryby

O větších investicích byste se měli poradit. Je to jediný způsob, jak Lvovi vysvětlit, že jeho nápady jsou sice dobré, ale tam, kde nic není, ani smrt nebere.

Ryby

Neustále má pocit, že na něj štěstí zapomnělo. Snažte se mu vysvětlit, že už to, že jste oba zdraví a žijete spolu, je štěstí, které hned tak nikdo nezažívá.

Ryby

O víkendu bude neskutečně naštvaný. To, že není naštvaný na vás a že vy s jeho náladou nemáte nic společného, vám řekne až v momentě, kdy přemýšlíte, že praštíte dveřmi.

Ryby

Vynikající bude úterý, kdy vám štěstí oběma přeje. Nepřemýšlejte, čím jste si své štěstí zasloužili, a buďte rádi, že se na vás štěstí konečně usmálo.

Ryby

Na začátku týdne hrozí, že se nedomluvíte. Oba jste pod vlivem Neptuna a oba po tom druhém chcete něco, co vy byste sice měli moc rádi, ale on vám to dát nedokáže.

Ryby

Neodkládejte nic, co se dá vyřešit v první polovině týdne. Oba jste pod pozitivním vlivem trigonu mezi Merkurem a Jupiterem, a oba máte víc štěstí, než rozumu.

Ryby

Opozice mezi Venuší a Marsem, která se odehrává v sobotu, ho nutí k ráznému jednání tam, kde by byla na místě zdrženlivost a jemná ruka. Upozorněte ho na to dřív, než si nabije nos.

Ryby

První polovinu týdne věnujte zábavě, komunikaci s přáteli a jiným příjemným věcem. Ve čtvrtek v poledne se Slunce dostane do Raka a vy se nezastavíte…

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..