Týdenní partnerské horoskopy od 16.10.2017 do 23.10.2017

By | 03.06.2020
Beran – Beran: 

Hlídejte se ve čtvrtek! Oba jste pod vlivem opozice mezi Sluncem a Uranem – a oba můžete prásknout dveřmi, aniž byste si uvědomili, že jde o krok, který se zpět vzít nedá.


Beran – Býk: 

Je vám s ním opravdu dobře. Váš Býk konečně pochopí, jak má něco v práci udělat tak, aby dílo bylo hotovo a on si šetřil nervy. Dobrá nálada se mu vrátí a doma nastane opět pohoda.

Beran – Blíženci: 

Neustále má pocit, že jeho den má dvakrát tolik hodin jako dny vás ostatních. Zatímco jiné musíte do práce honit, jeho byste měli v tomto ohledu vyloženě mírnit.


Beran – Rak: 

Ke sportu ho nepřinutíte. Můžete ho sice na nějakou akci vytáhnout, ale když uvidíte jeho naštvaný obličej, dojde vám, že to opravdu nebyl ten nejlepší nápad.


Beran – Lev: 

Jeho dosavadní vztahy nebyly moc dobře nastavené. Když se však v úterý pod vlivem Merkura ze Štíra rozpovídá, zjistíte, že situace nebyla zdaleka tak jednoznačná, jak se vám původně zdálo.


Beran – Panna: 

Patří k lidem, kteří mají vždycky pravdu. Když však začne v tomto směru tlačit na vás, ozvete se hodně nahlas a dáte mu najevo, že si o svém životě budete rozhodovat sami.


Beran – Váhy: 

Na to, abyste řešili i jeho problémy, opravdu nemáte kapacitu. Momentálně bude lepší, když se budete zabývat tím, co se týká bezprostředně vás a co můžete sami ovlivnit.


Beran – Štír: 

Velice vás překvapuje. V poslední době přestal skoro úplně žárlit a své obvyklé jedovatosti pronáší jen proto, aby řeč nestála, a vy jste neměli dojem, že o vás ztratil zájem.


Beran – Střelec: 

Oba máte pocit, že jste právě propásli šanci na vylepšení svého vztahu. Z hvězdného hlediska je to sice totální omyl, ale na to už budete muset přijít vy sami.


Beran – Kozoroh: 

Když vám zavolá, že se s vámi potřebuje okamžitě vidět, všeho nechte a jděte. Dobře víte, že Kozoroh patří k lidem, kteří s nepodstatnými maličkostmi neotravují.


Beran – Vodnář: 

Na řešení svých obvyklých rozporů nemáte ani energii, ani čas. Domů se vracíte tak unavení, že jste rádi, když si vyměníte pár vět o tom, jak den probíhal, a pak zapadnete do kanafasu.


Beran – Ryby: 

Jeho pověrčivost vám leze na nervy. V tomto týdnu se ale většina z jeho předtuch potvrdí, což vás vyvede z míry natolik, že začnete přemítat, zda náhodou nemá pravdu.


Býk – Beran: 

Jeho dosavadní průšvihy vás nezajímají. Vy jste se rozhodli, že za minulostí uděláte tlustou čáru a začnete znovu – a od něj očekáváte, že se bude chovat stejně.


Býk – Býk: 

Jakmile se najde někdo, kdo vám začne vysvětlovat, že si musíte vybrat mezi ním a vaším partnerem, diskusi ukončete. Jde o vydírání, kterému podlehnout prostě nesmíte!


Býk – Blíženci: 

Jeho představa o vaší společné budoucnosti vás vyloženě rozčiluje. Rychle pochopíte, že mu jde především o to, abyste vy všechno táhli a on se jen pohodlně vezl.


Býk – Rak: 

To, že se váš vztah rozpadl, berte jako jeden z největších darů, které vám život dal. Až teď je vám jasné, že Rak po vás chtěl a vlastně i dosud chce něco, co mu nejste schopní dát.


Býk – Lev: 

Přiznejte si, že ho máte opravdu rádi. Díky jeho nadhledu a velkorysosti se konečně dokážete smát i věcem, které vám zatím do života vnášely jenom zbytečný stres.


Býk – Panna: 

Pod vlivem Jupitera ze Štíra získá pocit, že byste pro něj měli dělat daleko víc, než dosud děláte. Zarazte ho dřív, než jeho požadavky překročí přiměřenou míru!


Býk – Váhy: 

Když přijde na skutečné lámání chleba, můžete si být jistí, že nezklame. Bez řečí vás podpoří i v tom, v čem si vy sami tak úplně jistí nejste.


Býk – Štír: 

Hlavně si hned na začátku ujasněte, že byste spolu rádi měli dlouhodobý vztah. Oba ho potřebujete, takže je jen potřeba, abyste se odhodlali a řekli to jako první.


Býk – Střelec: 

Když vám začne vysvětlovat, že je v podstatě konzervativní, budete překvapení. Velice rychle pak zjistíte, že je konzervativní jen v tom, co se mu hodí a co mu vyhovuje.


Býk – Kozoroh: 

I kdybyste neměli čas vůbec na nic, na něj si jej udělat musíte. Kozoroh sice nahlas nic neřekne, ale ve skrytu duše se třese na každou minutu, kterou mu věnujete.


Býk – Vodnář: 

Neustále všem vysvětluje, že k životu nikoho nepotřebuje, protože si stačí sám. Vy o tom sice máte své oprávněné pochybnosti, ale mávnete rukou, a necháte ho, ať si povídá.


Býk – Ryby: 

Měl by se opravdu zamyslet nad svou prací a nad tím, proč v ní vlastně zůstává. Kdyby se rozhodl, že zaměstnání změní, bylo by to výhodné jak pro něj, tak pro vás.


Blíženci – Beran: 

Hlavně mu na sebe v dobré víře neprozraďte víc, než je zdrávo! To, co dnes bere jako dobrý vtip, by se pro něj zítra stal důkaz vašeho špatného charakteru, a důvod pro to, aby vám nevěřil.


Blíženci – Býk: 

Váš vztah vůbec není komplikovaný – a to ani v případě, kdy to tak na první pohled vypadá. Stačí, když si chvíli sednete a na papír si namalujete schéma toho, co se v poslední době dělo.


Blíženci – Blíženci: 

Když přijde s tím, že nutně potřebuje nový počítač, bude s tím problém. Vy sice chápete, že ho chce, ale o tom, že by ho tak nutně potřeboval, oprávněně pochybujete.


Blíženci – Rak: 

Zapomeňte na to, že byste si v práci partnera hledat neměli! Když budete mít na výběr mezi partnerstvím s Rakem a prací, uděláte dobře, když zvolíte Raka.


Blíženci – Lev: 

Vzpomene si na vás někdo, kdo s ním má stejné problémy, jako jste s ním během vztahu měli vy. Můžete ho sice vyslechnout, ale účinný lék na jeho trable ani vy nevymyslíte.


Blíženci – Panna: 

Nedejte na lidi, kteří říkají, že jste tak odlišní, že váš vztah nemůže mít budoucnost. Ve vašem případě stoprocentně platí heslo o protivách, které se přitahují!


Blíženci – Váhy: 

Když se domluvíte, dokážete se celkem hladce vrátit do bodu, v němž začaly vaše vztahové problémy. Když si pak slíbíte, že teď půjdete jinudy, určitě se vám to podaří.


Blíženci – Štír: 

Občas nevíte, zda jsou věci, které mu opravdu nejsou, nebo zda se tak zlomyslně chová schválně. V každém případě se připravte na týden, kdy to s ním lehké nebude.


Blíženci – Střelec: 

Na to, abyste ho někam zvali, neztrácejte čas ani síly. Střelec vám hned vysvětlí, že místo, kam ho zvete, je sice hezké, ale on by vybral něco daleko lepšího.


Blíženci – Kozoroh: 

V pondělí a v úterý, kdy je Luna v Panně, má spoustu jedovatých poznámek. Dokážete je tolerovat, nebo se proti nim ohradíte tak, aby pochopil, že nežertujete?


Blíženci – Vodnář: 

Neustále vám vysvětluje, že nároky, které na něj máte, jsou přehnané. Vy jste si oproti tomu jistí, že vás z něj mluví někdo, kdo mu tyto myšlenky vnutil a kdo vás nemá ani trochu rád.


Blíženci – Ryby: 

Jde o týden, kdy se naštěstí pro vás nic zásadního neděje. Oba si užíváte klidu a pohody a oba se těšíte na večer, kdy si spolu v klidu a v pohodě družně pomlčíte.

Přečíst  Co vám sluší.... střelci


Rak – Beran: 

Výčitky svědomí, které se vás zmocní ve chvíli, kdy mu něco vytknete, nejsou na místě. To, že jste Beranovi trochu srazili sebevědomí a řekli mu pravdu, mu jen prospěje.


Rak – Býk: 

Jeho představy o vašem dalším životě vás dost překvapí. Býk má pocit, že on by měl zajišťovat veškerý vnější styk, zatímco vás to baví doma a proto žádné kontakty ani kamarády nepotřebujete.


Rak – Blíženci: 

Představa klidného života ve dvou se kupodivu uskutečňuje. Oba máte za sebou leccos, takže si umíte vážit pohody, která pro vás zdaleka není automatická.


Rak – Rak: 

Když je nervózní, přemýšlejte, proč. Může vám sice vysvětlovat, že nic špatného neprovedl, ale jeho jednání nasvědčuje něčemu, s čím dosud žádné osobní zkušenosti nemáte.


Rak – Lev: 

O tom, že máte ctitele, s ním raději nemluvte. Lev umí sice velice dobře mluvit o toleranci, která je ve vztahu potřeba, ale když se to týká vás dvou, nějak na to neslyší.


Rak – Panna: 

Dalo by se říct, že myslí za vás. Když máte tendenci udělat chybu, objeví se jako zázrakem někde poblíž a bude do vás hučet tak dlouho, až vás přiměje změnit názor.


Rak – Váhy: 

O tom, co vám říká, mlčet nedokážete. Když však jeho tajemství prozradíte, bude to opravdu průšvih, protože to bude brát jako zradu, která se neodpouští.


Rak – Štír: 

S tím, že se něco učíte, se mu raději nechlubte. Pro vaše postavení v jeho životě bude daleko lepší, když si všechno necháte pro sebe a překvapíte ho až ve chvíli, kdy to budete mít dokonale zvládnuté.


Rak – Střelec: 

Prozradí vám toho na sebe tolik, že si dokážete vytvořit velice plastickou mapu jeho dosavadního života. S údivem zjistíte, že byl daleko méně bouřlivý, než jste si dosud mysleli.


Rak – Kozoroh: 

Když se přizná, že má problémy, ale zároveň ho ani nenapadne, že by je nějak mohl řešit, docela vás tím naštve. Pokud si myslí, že jeho záležitosti začnete jako vždycky rovnat vy, má smůlu…


Rak – Vodnář: 

Novoluní ve Vahách je pro něj velice inspirativní. K vašemu překvapení přijde s nápadem na letní dovolenou, který se bude zamlouvat jak jemu, tak vám.


Rak – Ryby: 

Konečně pochopíte, kdo stojí za názory, které v poslední době tak zásadně změnil. Zatněte zuby, nic neříkejte, a začněte pracovat na to, aby zase začal brát vážně to, co si myslíte vy.


Lev – Beran: 

S partnerem z tohoto znamení se domluvíte beze slov. Ve čtvrtek se můžete dokonce těšit na chvíli, kdy na sebe jen mrknete, a oběma vám bude jasné, co si myslíte.


Lev – Býk: 

Když začne nahlas mluvit o tom, co si přeje, budete mít pocit, že se vám to snad zdá. Jeho názory naprosto přesně ladí s tím, co jste vymysleli vy.


Lev – Blíženci: 

Kvůli své nevymáchané hubě může velice bolestivě narazit. Můžete to brát jako satisfakci, protože hned uzná, že kdyby vás byl poslechl, tyto potíže by neměl.


Lev – Rak: 

Občas má pocit, že o něm víte jen v momentě, kdy ho k něčemu potřebujete. Zkuste mu v tomto týdnu zavolat jen tak a přesvědčit ho, že se v odhadu vaší povahy mýlí!


Lev – Lev: 

S jeho rodiči se domluvíte lehčeji než s ním samotným. Potíž však nastane v momentě, kdy usoudí, že jste se na něj domluvili a začne veškeré vaše jednání sabotovat.


Lev – Panna: 

Když je naštvaný, není s ním řeč. Naštěstí ho už znáte a víte, že jsou chvíle, kdy udělají lépe, když mu půjdete z cesty a počkáte, až ho jeho nálady přejdou.


Lev – Váhy: 

Ve středu a ve čtvrtek, kdy je Luna v jeho znamení, se přijde poradit. Má dvě zhruba stejné nabídky na novou práci, a opravdu neví, kterou z nich si vybrat.


Lev – Štír: 

Váš vztah je úplně jiný než ty, které jste prožívali dosud. Chvíli vám sice trvalo, než jste si na svého Štíra a jeho priority zvykli, ale teď byste neměnili ani za nic…


Lev – Střelec: 

Od příbuzných z jeho strany přijde dobrá zpráva. Uleví se vám, protože už nebudete muset řešit jejich starosti a konečně budete mít čas, abyste se mohli věnovat i sami sobě.


Lev – Kozoroh: 

Překvapí vás ve chvíli, kdy sám vyjádří touhu po smíru a po domluvě. Ještě nedávno jste si slibovali, že budete dělat drahoty, ale teď jste z jeho návrhu tak šťastní, že vás něco takového ani nenapadne.


Lev – Vodnář: 

Zdravotní testy, jimiž projde, dopadnou podstatně lépe, než jste čekali. Nějaké malé posuny tam sice budou, ale nejde o nic, co byste důslednější životosprávou nezvládli.


Lev – Ryby: 

Nedorozumění, která měl s rodinou, se vyjasní. Vám je to celkem jedno, ale když uvidíte, jak vaše Ryba září, budete šťastní i za ni.


Panna – Beran: 

Když zapomenete na něco, co jste mu slíbili, klidně to přiznejte. Bude to podstatně lepší, než kdybyste mlžili a hledali pro své jednání omluvu, kterou stejně nenajdete.


Panna – Býk: 

Hlavně v pondělí a v úterý bude mít úžasné štěstí. Naprostou náhodou sežene součástku, která se už nevyrábí a kterou ke svému štěstí a duševní vyrovnanosti opravdu potřeboval.


Panna – Blíženci: 

Hlavně před ním nepřiznávejte, že děláte chyby. Blíženec by to vnímal jako přiznání a usoudil by, že je na něm, aby vám ve vašem dalším životě v podobném jednání zabránil.


Panna – Rak: 

Představa, že budete dobře a bez problémů vycházet s bývalou láskou z tohoto znamení, je poněkud naivní. Vy byste to možná i dokázali, ale pro Raka by to bylo otáčení nože v pořád citlivé ráně.


Panna – Lev: 

Než se od šéfa z tohoto znamení necháte přemluvit, abyste něco podepsali, přemýšlejte. Celá věc je totiž daleko složitější, než to na první pohled vypadá.


Panna – Panna: 

Když přijde s tím, že chce něco zásadně změnit, měli byste si s ním o tom promluvit. Jde možná o to, co si přejete i vy, ale co jste na rozdíl od něj nahlas neřekli.


Panna – Váhy: 

Když vám jako dárek přinese vlastnoručně zavařené ovoce a zeleninu, měli byste mu pořádně poděkovat. Vy toho sice máte plný sklep, ale v jeho případě jde o snahu, která se počítá.


Panna – Štír: 

Jeho fyzická kondice si vyžaduje větší pozornost. Měli byste mít rozum a dohlédnout, aby neustále nelámal rekordy, které jeho zdraví spíše uškodí než aby mu pomohly.


Panna – Střelec: 

Když vám chce pomáhat, bude z toho problém. Zejména v pondělí to bude dělat způsobem, který vás bude rozčilovat – a vy mu přesto nedokážete říct, že vám jeho aktivita spíše vadí.


Panna – Kozoroh: 

Kvůli partnerovi z tohoto znamení se dokážete opravdu překonat. Domluvíte se, že teď mu ulehčíte život vy, aby v novém roce zase pomohl on vám.


Panna – Vodnář: 

Neustále se míjíte. Na začátku týdne to berete trochu jako schválnost, kterou vám projevuje, ale velice rychle pochopíte, že jde opravdu jen o shodu nepříznivých náhod.


Panna – Ryby: 

V jeho přítomnosti raději moc nevtipkujte. Dozvěděli byste se, že vážně neberete ani to, co vaše miláčka dlouhodobě trápí a o čem v bezesných nocích přemýšlí.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 20.02.2017 do 27.02.2017


Váhy – Beran: 

Když navrhne, že zvolníte tempo, zpozorněte. V jeho případě to taky může znamenat, že on nebude dělat nic, zatímco vám zůstanou na starosti veškeré praktické stránky vašeho společného života.


Váhy – Býk: 

Pokud ho chcete blíže poznat, vyrazte spolu někam na víkend. Mírné nesnáze, které s ním budete muset řešit, vám o jeho povaze prozradí víc, než fundovaný psychologický rozbor.


Váhy – Blíženci: 

Pod kontrolou ho opravdu nemáte. Můžete mít sice ten dojem, ale když přijde na věc, zjistíte, že si Blíženec stejně dělá jen to, co sám považuje za vhodné.


Váhy – Rak: 

V pátek a v sobotu, kdy je Luna ve Štíru, váš překvapí svými láskyplnými projevy. Pokud jste o síle jeho citů v poslední době pochybovali, teď v nich máte jasno.


Váhy – Lev: 

Když se s ním seznámíte, všechno proběhne rychlostí téměř bleskovou. Poprvé prožíváte pocit, že si nic nemusíte říkat, a přesto je to mezi vámi naprosto jasné.


Váhy – Panna: 

Když začne mluvit o svých pracovních úspěších, nepropadejte panice. Panna konečně pochopila, že když se nepochválí sama, nikdo jiný to za ni neudělá.


Váhy – Váhy: 

Nepřemýšlejte o tom, proč se hádáte, ale dumejte, jako to udělat, abyste se domluvili v klidu. K vašemu překvapení to nebude ani trochu obtížné.


Váhy – Štír: 

Když zjistí, že ho potřebujete, váš vztah to kupodivu posílí. Váš Štír se z toho, že jste na něm alespoň v nějakém směru závislí, vyloženě zaraduje.


Váhy – Střelec: 

Jeho dobré nápady vás vyloženě berou. Občas si říkáte, že jste se měli poznat dřív, protože pak by z vás obou byli už dávno minimálně milionáři.


Váhy – Kozoroh: 

Hlavně nezapomeňte na nějaké své soukromé vztahové výročí! Vám by to bylo sice jedno, protože vy takovým symbolům váhu nepřikládáte, ale Kozoroh by se mohl cítit nedoceněný.


Váhy – Vodnář: 

Neustále má pocit, že se o něj snažíte příliš málo. Vy v tomto směru sice žádný dluh necítíte, ale zároveň chápete, že jeho požadavky mohou být intenzivnější, než ty vaše.


Váhy – Ryby: 

Jsou věci, kterých se bojí, i když mu vysvětlujete, že k tomu nemá ani ten nejmenší důvod. Když mu dokážete dodat odvahu, ovlivníte tím jeho život víc, než si umíte představit.


Štír – Beran: 

To, že jste ho získali, je životní výhra. Konečně máte vedle sebe člověka, u kterého si můžete být jistí, že vám říká to, co si myslí. Vy pak v jeho slovech nemusíte hledat skrytý smysl, protože žádný není.


Štír – Býk: 

Hlavně si ho nepouštějte do bytu! Nejde o to, že by vám to doma vybral, ale o to, že by se mu u vás zalíbilo tak, že byste ho jen s obtížemi dostávali ze dveří.


Štír – Blíženci: 

To, že vám slíbí, že se na něco soustředí, nemusí být pravda. Týká se to zejména nedělního večera, kdy myslí na spoustu věcí a ničemu se pořádně nevěnuje.


Štír – Rak: 

Váš vztah nabírá na obrátkách. Dosud jste si mohli myslet, že Rak vnímá váš vztah stejně lehce jako vy, ale teď musíte připustit, že je to trochu jinak.


Štír – Lev: 

Zdání v jeho případě opravdu klame. Pokud máte pocit, že je to člověk, kterého budete moci ovládat podle svých aktuálních představ, už ve středu zjistíte, že jste se zásadně spletli.


Štír – Panna: 

S láskou v jeho případě zacházejte opatrně. Když vám ji Panna dá (nebo alespoň slíbí), hned se dozvíte, že se s ničím jiným než s vaší kompletní oddaností nespokojí.


Štír – Váhy: 

V úterý a ve středu, kdy bude Luna v jeho znamení, počítejte s ostrým hovorem. Váha má pocit, že na rozdíl od ní na vztahu pracujete málo – a vy mu marně vysvětlujete, že to vidíte právě naopak.


Štír – Štír: 

Nepohrdne ničím, co mu život nabízí. Pokud jde do společnosti, měli byste ho pro jistotu doprovázet a odehnat nabídky, které by se vám nelíbily a váš vztah ohrožovaly.


Štír – Střelec: 

V neděli večer, kdy bude Luna v jeho znamení, s ním dejte řeč, na kterou se už dlouho chystáte. K vašemu překvapení zareaguje vstřícně a dokonce i konstruktivně.


Štír – Kozoroh: 

Oba byste si měli dávat pozor na alkohol. Kdyby vám dala policie dýchnout a našla nějaký stopy, mohly by z toho být nepříjemnosti intenzivní a dlouhodobé.


Štír – Vodnář: 

Merkur, který v úterý vstupuje do vašeho znamení, vám dost komplikuje komunikaci. Vy si myslíte, že máte za všech okolností pravdu, a to, co vám říká Vodnář, vůbec nevnímáte.


Štír – Ryby: 

Neustále máte pocit, že před vámi něco tají. Až o víkendu pochopíte, že je to překvapení, které pro vás chystá k narozeninám, a o němž byste správně neměli mít ani tušení.


Střelec – Beran: 

Když se s vámi chce večer dívat na detektivku, klidně mu ustupte. Ve chvíli, kdy přijde na výběr mezi vztahem a prací, je zákonité, že práce ustoupí a zvítězí potřeby vztahu.


Střelec – Býk: 

Když vám začne vytýkat, že zbytečně utrácíte, mávněte nad tím rukou. Býk má pocit, že byste měli počítat stejně, jako počítá on, a nechápe, že vy nic takového v úmyslu nemáte.


Střelec – Blíženci: 

Představu nedělní večerní procházky byste měli změnit ve skutek. Když se na ni vydáte, zjistíte, že se procházka záhy změní v nefalšované vášnivé rande!


Střelec – Rak: 

Připadá vám, že se o vás stará víc, než je zdrávo. Možná by pomohlo, kdybyste si vzpomněli na své předchozí partnery, kteří na vás kašlali, a konečně si začali vážit toho, co máte.


Střelec – Lev: 

Váš partner se chce předvádět, což je pochopitelné. Měli byste mu však jasně vysvětlit, že to v žádném případě nebude dělat na váš úkor a za cenu vaší vyrovnanosti.


Střelec – Panna: 

Ve středu, kdy je pod pozitivním vlivem konjunkce Merkura s Jupiterem, ho vyšlete na pouť po úřadech. Promluví tam tak, že získá i to, na co objektivně nemá nárok.


Střelec – Váhy: 

Přijde s tím, že potřebujete nové stromy na zahrádku. Když si všimnete, že mezi ně při nákupu propašoval pár keřů svých oblíbených stromkových růží, nechte to velkoryse bez komentáře.


Střelec – Štír: 

S jeho jednáním se nedokážete srovnat. Chápete, že byly vnější okolnosti, které ho do něj tlačily, ale přesto máte pocit, že vy byste se na jeho místě zachovali jinak.


Střelec – Střelec: 

Pokyny, které vám dá k vaší práci, berte vážně. Když je do své další práce nezapracujete, riskujete situaci, kdy byste museli už hotovou práci předělávat, což by vám milé nebylo.


Střelec – Kozoroh: 

Pozor si dávejte zejména ve čtvrtek. Platí to zejména pro odpoledne, kdy jste oba pod vlivem opozice mezi Sluncem a Uranem, a kdy můžete vybuchnout jako zbytečně, tak destruktivně.


Střelec – Vodnář: 

Pro dopis do vlastních rukou vyrazte na poštu co nejdříve. Ušetříte si tím zbytečné nervy a přemýšlení, co se tak důležitého stalo, že vám to píšou v dopisu s pruhem.


Střelec – Ryby: 

O víkendu si s ním užijete. Vaše Rybka vyžaduje neustálé projevy romantických citů a nechápe, že vy na něco takového nejste za aktuálních konstelací naložení.


Kozoroh – Beran: 

Hlavně ho nepodezírejte z nevěry. Kdybyste přišlo na vysvětlování, dozvíte se, že mu volají kamarádi, kteří mají trable, a kteří čekají, že jim komunikace s vaším Beranem vrátí optimismus.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 10.07.2017 do 17.07.2017


Kozoroh – Býk: 

Než se smíříte s osudem, bude to chvíli trvat. Naštěstí máte vedle sebe Býka, který aktuální situaci dokáže zvládnout, a kterou učí zvládat i vás.


Kozoroh – Blíženci: 

Než mu vyberete nějaký dárek, chvíli ho poslouchejte. Vyhnete se tak situaci, kdy byste mu za drahé peníze koupili něco, z čeho by neměl žádnou upřímnou radost.


Kozoroh – Rak: 

Nad hospodařením jeho rodinné větve vám zůstává rozum stát. Ještě rozčarovanější je Rak, který chápe, že veškeré jeho snažení je nadarmo a on své blízké už nezachrání.


Kozoroh – Lev: 

Když s ním chcete probrat něco důležitého, udělejte si na to čas. Hovor, který začnete jako něco, co udělat musíte, se záhy změní v komunikaci, ve které pokračujete, protože chcete.


Kozoroh – Panna: 

Podělí se s vámi o představy o svém štěstí. Vy s nimi sice tak úplně nesouhlasíte, ale jste rádi už jen proto, že s vámi o svých snech konečně začal upřímně mluvit.


Kozoroh – Váhy: 

I když je teprve říjen, vaše Váha už začíná řešit Vánoce. Na jedné straně se usmíváte, ale na druhé jste rádi, že jejich přípravu opět vzala na svá bedra.


Kozoroh – Štír: 

V kritické chvíli se na něj můžete stoprocentně spolehnout. Pokud se stane něco, s čím jste nepočítali a co je pro vás tíživé, nebude ztrácet čas řečmi, ale hned se vám postaví po bok.


Kozoroh – Střelec: 

Hlavně , že vás honí do práce! Když ale přijde na to, aby nějakou aktivitu projevil on, začne mluvit jako kniha a vysvětlovat vám, proč právě nic udělat nemůže.


Kozoroh – Kozoroh: 

Neustále se žene za něčím, co dohnat nemůže. Pokuste se mu vysvětlit, že si umínil něco, co není v lidských silách, ale s tím, že byste uspěli, raději nepočítejte.


Kozoroh – Vodnář: 

Oba patříte k lidem, kteří se ke všem chovají velkoryse. Momentálně však bude lepší, když svou velkorysost trochu omezíte a začnete myslet daleko víc na sebe.


Kozoroh – Ryby: 

Patří k lidem, kteří v kritických chvílích dokážou být až překvapivě důslední. Když usoudí, že z vás něco dostane nebo že od vás něco získá, můžete si být jistí, že se jí to podaří.


Vodnář – Beran: 

Bývalé lásky z tohoto znamení si zakažte. V tomto týdnu by to sice vypadalo jako velkolepý návrat, ale na začátku týdne příštího byste pochopili, že šlo jen o velkolepý průšvih.


Vodnář – Býk: 

Neustále se snaží, abyste měli pohodlný život. To, že to přehání, vám dojde ve chvíli, kdy sami usoudíte, že máte málo fyzického pohybu a začnete ho přesvědčovat o jeho užitečnosti.


Vodnář – Blíženci: 

Neustále se vyptává, jaké jste to měli se svou bývalou láskou. Ptá se proto, že si sám sebou není moc jistý a pořád se bojí, že by ho váš bývalý vztah mohl ohrožovat.


Vodnář – Rak: 

Když se pohádá se svými sourozenci, vy se do toho nepleťte. Nejpozději o víkendu se spolu zase domluví a budou se chovat, jako by se vlastně nic nestalo.


Vodnář – Lev: 

Když přijde s tím, že se musíte vzít, protože se od vaší svatby odvíjí celý jeho další osud, legraci si nedělá. Vyslechněte ho a až pak se rozhodněte, zda jeho nabídku přijmete.


Vodnář – Panna: 

vzdor svému obvyklému nastavení nakupuje impulsivně a nepříliš moudře. Zatím tímto způsobem utrácí v podstatě jen drobné, ale vy se už bojíte chvíle, kdy se posune výš.


Vodnář – Váhy: 

Mezi řečí mu nabídněte další spolupráci. Váha se sice bude tvářit, jako by o tom přemýšlela, ale vám bude jasné, že ve skutečnosti na vaši nabídku už dlouho čeká.


Vodnář – Štír: 

V práci musí opustit svůj milovaný projekt a věnovat se něčemu jinému. Snadné to sice nebude, ale vy mu musíte vysvětlit, že je to sice nepříjemné, ale že tím jeho pracovní život zdaleka nekončí.


Vodnář – Střelec: 

Jeho smysl pro humor vám podstatně vylepší náladu. Konečně pochopíte, že bez něj jako takového byste se v dalším životě obešli, ale bez jeho vtípků by byl život opravdu těžký.


Vodnář – Kozoroh: 

Ve čtvrtek se s ním raději nehádejte. Z práce přijde naštvaný na celý svět. Kdyby vznikla hádka, řekl by vám podstatně víc, než měl v úmyslu a než by vám bylo milé.


Vodnář – Vodnář: 

V pondělí bude mít opravdu štěstí. Na poslední chvíli zjistí něco, co má velký vliv na jeho práci, a udělá přesně to, co je potřeba, aby své aktuální postavení ještě posílil.


Vodnář – Ryby: 

Od pátku do neděle, kdy je Luna ve Štíru, si žijete jako v ráji. Hlavně nezačínejte nahlas uvažovat, proč je to teď tak krásné a proč se jindy tak zbytečně hádáte….


Ryby – Beran: 

Hlavně mu nedávejte za každou cenu najevo svou lásku. Když ho v tomto směru dokážete nechat alespoň trochu na pochybách, bude to pro vás oba daleko prospěšnější.


Ryby – Býk: 

V některých zásadních záležitostech se tak trochu míjíte. Když pak Býk přijde s tím, že byste je měli řešit po poradě a spolu, chápete, proč to chce, ale nechápete, jak to budete dělat.


Ryby – Blíženci: 

Opravdu není důvod, abyste mu brali iluze o jeho kamarádech. Bude daleko lepší, když mu dovolíte, aby na jejich chyby přišel sám, a sám se taky rozhodl, jak na to bude reagovat.


Ryby – Rak: 

Neustále se snaží, aby se dostal na vrchol nějaké hierarchie. Vám ale připadá, že jde o věc, která za něco takového opravdu nestojí a která ho jenom zbytečně vyčerpává.


Ryby – Lev: 

Hlavně hlídejte rodiče, kteří se v tomto znamení narodili! Jejich velkorysost během života roste, a vy jim marně vysvětlujete, že by na svůj majetek měli být opatrnější, než byli dosud.


Ryby – Panna: 

Když se nedomluvíte, není to chyba ani jednoho z vás. Kdybyste si ale dali další šanci v neděli večer, kdy se Luna dostane do Panny, mohli byste své chyby rychle a účinně napravit.


Ryby – Váhy: 

Hádat se můžete kvůli domácím zvířatům. Zatímco Váha má pocit, že je potřeba, abyste je vychovávali v systému a řádu, vy máte v tomto ohledu zcela jiný názor…


Ryby – Štír: 

Není důvod, abyste se rozhodovali pod tlakem. Štír se vás k tomu sice může snažit přinutit, ale vy byste mu měli dokázat vysvětlit, že bude lepší, když počkáte do příštího týdne.


Ryby – Střelec: 

Hlavně nepátrejte po jeho minulosti. Když se s tím, co ho utvářelo do dnešní podoby, budete seznamovat pomalu a po kapkách, bude to daleko bezpečnější.


Ryby – Kozoroh: 

Veškeré úřední žádosti by měl podávat ve středu a ve čtvrtek. Šance, že to dopadne podstatně lépe, než jste oba čekali, je neobyčejně vysoká!


Ryby – Vodnář: 

Představa, že se domluvíte s jeho sourozenci, se ukáže jako totálně neprůchozí. Dokonce i váš přátelsky naladěný Vodnář uzná, že vy jste udělali dost a teď je řada na nich.


Ryby – Ryby: 

Než o něj projevíte zájem, měli byste chvíli zpovzdálí pozorovat cvrkot. Když mu dáte dost času, je pravděpodobné, že se odhodlá a jako první projeví zájem on o vás.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..