Týdenní partnerské horoskopy od 13.11.2017 do 20.11.2017

By | 26.12.2020
Beran – Beran: 

Ať se spolu vypravíte kamkoliv, bude z toho skvělé dobrodružství. Nezapomeňte si pořizovat videa! Když je pak hodíte na sociální sítě, bude z toho senzace!


Beran – Býk: 

Když od něj něco potřebujete, přijďte s tím rovnou v pondělí. Váš miláček má v partnerském sektoru konjunkci Venuše s Jupiterem, a vaším prosbám prostě neodolá.

Beran – Blíženci: 

V tom, jak má jednat s lidmi, mu raději neraďte. Vy byste mu doporučili, aby na ně víc přitlačil, což by jeho situaci zkomplikovalo víc, než je snesitelné.


Beran – Rak: 

Opravdu není důvod, abyste mu ustupovali v tom, co považujete za podstatné. Rak může sice věren své přirozenosti citově vydírat, ale vy musíte stát na svém.


Beran – Lev: 

Máte ho rádi, ale musíte si přiznat, že vám občas upřímně pije krev. Domnívá se, že jste na světě jen proto, abyste mu všestranně pomáhali, a nechápe, že potřebujete i svůj vlastní prostor.


Beran – Panna: 

Dá vám najevo, že s vámi ve svém dalším životě počítá. Budete sice příjemně překvapení, ale přesto bude lepší, když se zatváříte, jako by se to rozumělo samo sebou.


Beran – Váhy: 

Rozpory, které spolu máte, řešte výhradně mezi čtyřma očima. Hovor bude bouřlivý a vy byste jím jen zbytečně bavili lidi, již do vašich sporů nic není.


Beran – Štír: 

Hlavně mu nedovolte, aby si domů nosil práci na víkend. Hlavně v sobotu, kdy je Luna v jeho znamení, bude mít jiných záležitostí tolik, že na povinnosti ani nevzdechne,


Beran – Střelec: 

Jakmile přijde s vážným obličejem, čekejte problém. Střelec pochopil, že rozjel něco, na co nestačí, a vás poprosí, abyste ho z průšvihu vytáhli.


Beran – Kozoroh: 

Jeho postřehy vás vyloženě baví. Kozoroh pochopil, že mu smysl pro humor značně ulehčí život a konečně občas řekne i nějaký vtip, který nevyzní jako skrytá urážka.


Beran – Vodnář: 

Budete mu podsouvat své myšlenky a nápady, nebo s ním budete jednat na rovinu? Spousta lidí vám řekne, že by bylo lepší, abyste jednali taktičtěji, ale vy víte, že na Vodnáře něco takového neplatí,


Beran – Ryby: 

Na jeho proslavenou intuici nespoléhejte. Funguje možná v případě jiných lidí, ale od vás se chce, abyste mu všechny požadavky předložili takříkajíc na lopatě.


Býk – Beran: 

Oba byste se měli vyhýbat nákupu podezřele levného, i když kvalitního zboží. Zaprvé byste neušetřili zdaleka tolik, jak jste si mysleli, a zadruhé by z toho mohl být značný průšvih.


Býk – Býk: 

To, že si s ním nesednete, není ničí vina. Oba v tom druhém vidíte člověka, který je stejně silný jako vy, a oba ho proto vnímáte jako ohrožení.


Býk – Blíženci: 

Když přijde s tím, že byste si na Vánoce mohli někam vyrazit, hlavně neříkejte, že to nejde. Než to vysvětlíte starší generaci, bude to chvíli trvat, ale nakonec to pochopí.


Býk – Rak: 

Představa spokojeného života se může rozbít o vaší naprosto zbytečnou žárlivost. Když na veškeré podezírání zapomenete, bude to pro další vývoj vašeho vztahu to nejlepší.


Býk – Lev: 

Jeho úvahy o bazénu, vířivce nebo podobných drahých radostech mu nerozmluvíte. Lev je ve svém projevu tak přesvědčivý, že o tom začínáte vážně uvažovat i vy.


Býk – Panna: 

To, že má kolem sebe spoustu lidí, kteří ho mají rádi, mu moc nepomůže. Když přijde na věc, zjistí, že mu pomohou v maličkostech, ale na ty velké věci zůstane stejně sám.


Býk – Váhy: 

Potíž nastane ve chvíli, kdy se rozhodne, že nutně potřebuje nový osobní počítač. Máte podezření, že mu nejde ani tak o praktickou stránku věci, ale o to, aby měl nový módní doplněk,


Býk – Štír: 

Lidi, kteří ho požádají o práci, nedokáže odmítnout. S nimi se hádat nechce a nebude – a to, že vrčíte a máte tisíce námitek, je mu venkoncem jedno.


Býk – Střelec: 

O jeho lásce k vám ani o její stálosti nepochybujte. Střelci byste nemuseli ani nic říkat, protože by vaše myšlenkové pochody rychle pochopil a pořádně se naštval


Býk – Kozoroh: 

Pokud si myslí, že budete o jeho lásku žebronit, má smůlu. Můžete sice prožívat stavy, kdy se vám srdce svírá, ale držíte se pevně v rukou a umíte si poručit.


Býk – Vodnář: 

Opravdu není vhodný čas na bilancování! Slunce je ve Štíru a nutí vás, abyste všechno, čeho jste dosáhli, vnímali jako nicotné a zanedbatelné.


Býk – Ryby: 

Z minulosti svých rodin zjistíte věci, z nichž vám půjde hlava kolem. Naštěstí se kvůli nim nestresujete, ale berete je jen jako zajímavá historická fakta.


Blíženci – Beran: 

Na jedné straně je váš Beran, na druhé vaše soukromé sny a přání. Jejich sloučení bude těžké, ale když se nenecháte odradit prvními neúspěchy, mohlo by to vyjít.


Blíženci – Býk: 

Když si začne stěžovat na nudu, opravdu vás naštve. Vy nevíte, kam dřív skočit, a jeho skučení vám navíc ještě kazí náladu a bere energii.


Blíženci – Blíženci: 

Pátek bude váš! Oba jste pod vlivem sextilu mezi Merkurem a Marsem. V praxi to znamená, že si veškerou verbální energii vybijete mimo, a domů se vrátíte jako beránci…


Blíženci – Rak: 

Neustále vám vysvětluje, co od života chce. Zatím ho nechte mluvit, ale už se pomalu připravujte na chvíli, kdy převezmete iniciativu a začnete mu vysvětlovat, co chcete vy…


Blíženci – Lev: 

Pro omluvu svého jednání si vždycky najde ten správný argument. Hlavně s ním o tom nezapřádejte diskusi! V takovém případě hrozí, že o své pravdě nakonec přesvědčí i vás.


Blíženci – Panna: 

Když něco nemůžete najít, požádejte o pomoc svou Pannu. Bude mít sice spoustu řečí o vaší nepořádnosti, ale její snaha bude nakonec korunována úspěchem.


Blíženci – Váhy: 

Hlavně mu nedovolte, aby vám namluvil, že o vaše názory nikdo nestojí a že v podstatě nikoho nezajímáte. Není to pravda a z něj mluví jenom žárlivost.


Blíženci – Štír: 

To, že protivník z tohoto znamení deklaroval, že je ochoten ke kompromisům, nic neznamená. Dokud nepřijde se smlouvou, která vám vyhovuje, v ruce, ničemu nevěřte.


Blíženci – Střelec: 

Za to, že přichází z práce naštvaný, vy opravdu nemůžete. Můžete mu ale dopřát čas, v němž se může vydýchat a přejít na klidnější domácí režim.


Blíženci – Kozoroh: 

Nabere si toho tolik, že na to ani on nestačí. Vy jeho ctižádost sice chápete, ale občas nevydržíte a přímo se ho zeptáte, zda to s ní náhodou nepřehání.


Blíženci – Vodnář: 

Další pokus o znovuobnovení vašeho vztahu opět nevyjde. Nechcete se podívat pravdě do očí a snahu, která vám do života nic jiného než stresy nepřináší, raději vzdát?


Blíženci – Ryby: 

Když se mu něco nepodaří a on z toho má stres, musíte zasáhnout. Když ho o tom, že je zbytečné, aby se hroutil, nedokážete přesvědčit vy, nedokáže to nikdo.


Rak – Beran: 

Z toho, že vás obejme, žádné závěry nevyvozujte. Potřeboval prostě lidský dotek a něčí přítomnost – a vy jste byli akorát při ruce. Nic víc v tom není!


Rak – Býk: 

Hlavně se nebojte takříkajíc do zásoby. To, co se na vás chystá, vypadá sice velice hrozivě, ale nakonec to proběhne v naprostém klidu.

Přečíst  Co vám sluší.... býci


Rak – Blíženci: 

Tomu, proč přispíváte na charitu, sice nerozumí, ale ani ho nenapadne, aby vám v tom bránil. Maximálně poznamená, že byste mohli mít i podstatě horší koníčky.


Rak – Rak: 

Při Slunci ve Štíru se nedokážete vzájemné společnosti nasytit. Zejména o víkendu vás sice zvou leckam, ale vy odmítáte, protože jste nejradši ze všeho spolu doma.


Rak – Lev: 

Své zdravotní problémy by měl konečně vzít na vědomí. Neustále tvrdí, že mu nic není, a vy přesto pozorujete, že jsou to jen slova, kterým už ani sám nevěří.


Rak – Panna: 

Zaměstnavatele z tohoto znamení máte takříkajíc na lopatě. Každý váš nápad vnímá jako ryzí genialitu a občas budí dojem, že by si bez vás s životem vůbec neporadil.


Rak – Váhy: 

Zatímco ostatní se ve chvíli, kdy je sousedé vytopí, rozčilují, vaše Váha se raduje. Je ji jasné, že vás překonala a že se u vás do Vánoc malovat prostě bude!


Rak – Štír: 

Za to, že potřebujete víc jeho pozornosti, se nestyďte. Je ale nutné, abyste to řekli nahlas a tak důrazně, aby to i vašemu Štírovi došlo.


Rak – Střelec: 

Představa spokojeného života je daleko bližší, než si umíte představit. Je jen potřeba, abyste se vy vzdali části své touhy po ničím nerušeném klidu, a Střelec zase kusu své přelétavosti.


Rak – Kozoroh: 

Když od něj něco chcete nebo potřebujete, musíte na něj tlačit. Na později se to odkládat nedá. Nezapomeňte, že v prosinci se Saturn přesune do jeho znamení a s ním přestane být řeč.


Rak – Vodnář: 

Jste sice moc rádi, že je sebevědomý, ale nic se nemá přehánět. Pokud vznikne šance, kdy ho můžete trochu srovnat, bez výčitek svědomí jí využijte!


Rak – Ryby: 

V neděli se musíte opravdu hlídat! Při kvadratuře Marse s Plutem se máte sklon vůči své Rybě až moc vymezovat a pak jí vyčítat, že vás vůbec nemá ráda…


Lev – Beran: 

Překvapí vás požadavkem na klid, který potřebuje k přemýšlení. Měli byste mu ho poskytnout, protože v hlavě probírá samé vážné věci!


Lev – Býk: 

To, že Býk chce, abyste měli v životě a zejména v účtech pořádek, byste měli spíše vítat. Zatím to tak nevypadá, ale jeho jednání vás vbrzku zachrání před značnou nepříjemností.


Lev – Blíženci: 

Opravdu si nemusí vybírat ze dvou stejně špatných možností. Když mávne rukou a všechno nechá vyšší moci, udělá to nejlepší, co se v dané situaci udělat dá.


Lev – Rak: 

Patří k těm trpělivým lidem, kteří na vás mají vždycky čas a věnují vám plnou pozornost. Opravdu vás při pohledu na něj nehryže svědomí a neříká vám, že vy mu zdaleka tolik nedáváte?


Lev – Lev: 

Jde o týden, který prostě musíte přežít. Když budete mít pocit, že se to už opravdu nedá, kousněte se do jazyka a beze změny směru pokračujte dál…


Lev – Panna: 

Patří k lidem, kteří vám klidu nedopřejí. Vy máte pocit, že byste si ho za své výkony zasloužili, ale vaše Panna usoudila, že by vás jeho poskytnutím jen zbytečně rozmazlovala.


Lev – Váhy: 

Na cesty, které během prodlouženého víkendu chcete podniknout, mu bez boje předejte hodnost navigátora. Pojdete sice úplně jinudy, než byste jeli vy, ale zase tam budete podstatně dříve.


Lev – Štír: 

Zvedne vám sebevědomí! Konečně pochopí a nahlas přizná, že občas sice sní něco mimo domov, ale kdyby si měl vybrat, vybere to, co vzejde z vašich obratných rukou.


Lev – Střelec: 

Zjišťujete, jak moc se v poslední době změnil. Najednou je trpělivý, milý a dokonce i chápavý. Sami sebe se ptáte, proč takový nemohl být v dobách, kdy vám na něm ještě záleželo.


Lev – Kozoroh: 

I když se opravdu snažíte, věřit mu už nedokážete. Máte pocit, že vás podrazil přesně ve chvíli, kdy jste ho potřebovali. On vás sice přesvědčuje, že to už nikdy neudělá, ale vy mu věřit přesto nedokážete.


Lev – Vodnář: 

Občas vám připadá, že by se mohl živit jako prvotřídní sběratel drbů. Sami nevíte, kde se v něm tyto talenty vzaly, ale uvědomujete si, že se díky němu v poslední době velice dobře bavíte.


Lev – Ryby: 

S bývalou láskou z tohoto znamení to opravdu není lehké. Hlavně v pondělí, kdy je pod vlivem kvadratury Merkura s Neptunem, má pocit, že má na vás stále právo, a nechápe, že to tak není.


Panna – Beran: 

Na lidi, kteří jiné než negativní myšlení neznají, se oba vykašlete. Budou se vás sice snažit ovlivňovat, ale vy víte, že důvodů ke vzteku máte i bez nich dost.


Panna – Býk: 

Opravdu není důvod, abyste doma dělali všechno sami. Když máte pocit, že své úkoly nezvládáte, povolejte svého Býka a požádejte ho o pomoc tak, aby odmítnout nemohl a nedokázal.


Panna – Blíženci: 

Když si ho budete vodit s sebou, bude se vám dařit. Blíženec zapojí kouzlo své osobnosti a získá pro vás výhody, o kterých byste vy sami mohli leda tak snít…


Panna – Rak: 

Prodloužený víkend vám dává šanci za zajímavá setkání. Je však potřeba, abyste si na ně udělali čas. Jde o záležitosti, které se v časové tísni projednávat nedají.


Panna – Lev: 

Tím, že má tendenci zapomínat, vás opravdu nepřekvapí. Překvapení však přijde v momentě, kdy zjistíte, že někde nechal brýle, kabelku s kosmetikou, nebo něco podobně důležitého.


Panna – Panna: 

Legraci si z něj raději nedělejte. Oba máte Slunce v komunikačním sektoru, takže hrozí, že byste si navzájem mohli říct víc, než je zdrávo, ale hlavně víc, než si dokážete odpustit.


Panna – Váhy: 

Hlavně ho neponižujte tím, že byste chtěli, aby vám vysvětloval přesné pohnutky svých činů. Když se zamyslíte, zjistíte, že se nemusíte ptát, protože jste na to přišli sami.


Panna – Štír: 

Kolegy z tohoto znamení se držte! Když usoudí, že získá nějaké předvánoční benefity pro sebe, navlékne to tak, abyste na tom nebyli škodní ani vy.


Panna – Střelec: 

Jde o člověka, který má na rozdíl od vás ve všem velice rychle jasno. Pokuste se mu vysvětlit, že svět je v reálu daleko komplikovanější, než se mu zdá, ale nezlobte se, když se vám to nepodaří.


Panna – Kozoroh: 

Představa samoty je zlá, ale představa života s Kozorohem je snad ještě horší. Pochopíte to v neděli, kdy bude Kozoroh pod vlivem kvadratury mezi Marsem a Plutem v ráži, a kdy nebudete vědět, jak na něj reagovat.


Panna – Vodnář: 

Pozor na sobotu, kdy ho ovlivňuje novoluní v Raku. Zatímco vy se chcete a potřebujete domluvit, Vodnář veškeré vaše snahy torpéduje a ani ho nenapadne, aby je vzal v úvahu.


Panna – Ryby: 

Pokud jste do něj dosud zamilovaní nebyli, teď je jisté, že budete. Venuše se dostala do trigonu s Neptunem a vám se při pohledu do jeho očí doslova a do písmene točí hlava.


Váhy – Beran: 

Potíž je v tom, že je do něj zamilovaných víc lidí, než jenom vy. Musíte se dokázat zatvářit tak, aby pochopili, že se do boje o jeho srdce mohou sice pustit, ale vyhrát nemůžou.

Přečíst  Magické rostliny pro Váhy


Váhy – Býk: 

O politice se raději nebavte, protože by to vedlo k hádce. Víkend je navíc prodloužený, takže by se dalo čekat, že by trvala opravdu dlouho a měla hodně nepříjemné následky.


Váhy – Blíženci: 

Opravdu se kolem nepohybuje nikdo, kdo by ho o vaši lásku dokázal připravit. Může se sice najít někdo, kdo se o to pokusí, ale jeho snaha je předem určena k nezdaru.


Váhy – Rak: 

Některé city byste si měli rozmyslet, protože v nich opravdu hodně riskujete. Potíž je třeba v tom, že vy si chcete užívat, zatímco Rak sní o domečku, rodině a dětech.


Váhy – Lev: 

V jeho případě si opravdu hrajete s ohněm. Můžete si sice vysvětlovat, že to zvládnete, ale je to jen iluze, na kterou dojela už spousta lidí před vámi.


Váhy – Panna: 

Ve vztahu neriskujte. Vy byste si mysleli, že tím posilujete své postavení v jeho očích, ale velice rychle byste zjistili, že jste tím naopak veškeré jeho sympatie ztratili.


Váhy – Váhy: 

Když už obdivujete někoho jiného než svou Váhu, mějte rozum a alespoň to nedávejte najevo. Oba patříte ke kardinálním znamením a ani jednomu z vás není pojem pomstychtivosti cizí…


Váhy – Štír: 

O tom, proč si vás vybral, ani neuvažujte, ani se ho na to neptejte. To, co by vám Štír řekl, by byla sice pravda, ale vás by to v žádném případě nenadchlo.


Váhy – Střelec: 

V pátek si spolu můžete vyříkat to, co vás oba už dlouho trápilo. Debata to sice bude ohnivá, ale nakonec dospějete k závěru, který se bude vám oběma zamlouvat.


Váhy – Kozoroh: 

Hlavně se starejte o své vlastní zájmy. O Kozoroha se v tomto směru bát nemusíte. Postará se o sebe sám. Navíc to udělá podstatně lépe, než byste to zvládli vy.


Váhy – Vodnář: 

Pokud ho bolí záda, klidně mu je namasírujte. Velice rychle vám dojde, že vašemu Vodnáři nejde ani tak o masáž, jako o váš láskyplný dotek.


Váhy – Ryby: 

Měli byste se soustředit na to, na čem vám opravdu záleží. Pokud své priority sdílíte s Rybou, je to skvělé, ale ani to, že je nesdílíte, na vás vztah žádný negativní dopad nemá.


Štír – Beran: 

Hlavně se mu vyloženě nesmějte! To, že se mu něco nepodařilo, vás může sice pobavit, ale měli byste se alespoň pokusit prokázat pochopení a tvářit se soucitně.


Štír – Býk: 

Všechno se točí kolem peněz. Naštěstí jich díky Jupiteru ve svém znamení máte tolik, že dokážete přesvědčit svého Býka, že si nemá dělat zbytečné starosti.


Štír – Blíženci: 

Když přijde s tím, že chce pojistit kabelku, počítač, kreditky a jiné podobné záležitosti, měli byste ho pochválit. Konečně pochopil, v čem je jeho problém, a začal pracovat na jeho zvládnutí.


Štír – Rak: 

Udělejte si čas na to, abyste si s ním někam vyrazili. Bude to pro vás životní zážitek, protože se ukáže, že jste svého Raka zatím vůbec neznali.


Štír – Lev: 

Ve všem, co se ho týká, se musíte rozhodovat rychle a dobře. Naštěstí stačí, když poslechnete to, co vám říká srdce. V jeho případě se opravdu nemýlí.


Štír – Panna: 

Patří k lidem, kteří mají vždycky na všechno odpověď. Pokud se nechcete cítit jako naprostý ingorant a totální negramot, raději ho zbytečně neprovokujte.


Štír – Váhy: 

Neustále má pocit, že byste mohli pracovat víc a energičtěji. Můžete si vybrat, zda se kvůli tomu rozčilíte, nebo zda budete nevzrušeně pokračovat svým obvyklým tempem.


Štír – Štír: 

I když se snažíte, je ve vašem případě hledání názorové shody opravdu náročné. Pokud to nestihnete do pátku, další snahy raději vzdejte. Byla by to přehlídka ztraceného času.


Štír – Střelec: 

Jeho smysl pro humor vás dost štve. Máte totiž pocit, že si dělá legraci právě z toho, co vy berete vážně a co by podle vašeho názoru měl velice vážně brát i on.


Štír – Kozoroh: 

Na jeho chyby ho upozorňujte pokud možno taktně. Dobrou radu Kozoroh rád uslyší a dokonce se nad ní i zamyslí, ale jakmile získá pocit, že se nad něj vyvyšujete, nastane boj!


Štír – Vodnář: 

Veškerá pozvání, která vám od Vodnáře přijdou, si slaďte s diářem. Předejdete tak situaci, kdy byste se s ním domluvili na termín, na který už máte něco, co se odvolat nedá.


Štír – Ryby: 

Jakékoliv zkoušky, které ho v tomto týdnu čekají, zvládne bez problémů. Vy byste mu pak měli gratulovat a ke gratulaci navíc přidat i nějaký dáreček.


Střelec – Beran: 

Překvapí vás nejistotou v oblasti, ve které by měl podle vás mít naprosto jasno. Musíte mu své stanovisko vysvětlit, protože jinak hrozí, že to průšvihu zabředne ještě hlouběji.


Střelec – Býk: 

Když přijde s tím, že byste se mohli podílet na jeho pracovních aktivitách, myslí to naprosto vážně. Hodlá využít vaše odvázanost a fantazii, což je to, co on bytostně postrádá.


Střelec – Blíženci: 

V jeho rodinných záležitostech se nevyznáte ani vy, ani on. Nezbude, než abyste pozvali někoho, kdo se vyzná, a toho pak po dobrém i po zlém přinutili, aby promluvil.


Střelec – Rak: 

Bylo by rozumné, abyste hledali to, co vás spojuje, než se zabývali tím, co vás dělí. Ke svému překvapení zjistíte, že spojnic a styčných bodů je daleko víc, než byste řekli.


Střelec – Lev: 

Najednou pochopil, že by se vámi chtěl chlubit. Umožníte mu to, nebo mu vyčtete celou tu dobu, kdy si vás nevšímal, a vysvětlíte mu, že nemáte zájem?


Střelec – Panna: 

To, co pro něj děláte, považujete za něco, co je naprosto samozřejmé. Až v tomto týdnu zjistíte, že on si vaší aktivity nesmírně váží, a chválí vás, kudy chodí.


Střelec – Váhy: 

V neděli ho za volant raději nepouštějte. Při kvadratuře mezi Marsem a Plutem hrozí, že se zbytečně rozčilí a začne riskovat i tam, kde je to nejen zbytečné, ale i nebezpečné.


Střelec – Štír: 

Patříte k těm šťastným, kteří si mohou dělat, co chtějí. Týká se to hlavně pondělka, Ve vašem znamení se Venuše setká s Jupiterem a postará se, aby vás svět přijímal s otevřenou náručí.


Střelec – Střelec: 

Opravdu nemůžete čekat, že se vám sám a dobrovolně podřídí. Můžete mu to však vysvětlit tak, aby pochopil, že je to jediná cesta, která vede k cíli a tím, i k úspěchu.


Střelec – Kozoroh: 

Představa klidného a nerušeného týdne v Kozorohově společnosti vezme rychle za své. Stačí, když vám předestře nápady ohledně prodlouženého víkendu a vy dostanete skoro až osypky.


Střelec – Vodnář: 

V pátek si to krásně užijete. Oba jste v pohodě a oba sdílíte smysl pro humor, který vám může zbytek zodiaku jen upřímně závidět. To, že se máte navíc ještě i rád, berte jako další plus.


Střelec – Ryby: 

Přiznejte si, že jsou lidé, s nimiž si nějak nemáte co říct. To, že k nim patří Ryba, je sice smutné, ale kdybyste se s ní snažili hledat společnou řeč, bylo by to ještě smutnější.


Kozoroh – Beran: 

To, že vám nerozumí, neznamená, že je chyba na vaší straně. Vaše myšlenky nejsou zdaleka prvoplánové, a Beran už měl dost času, aby to pochopil.

Přečíst  Měsíční čínský horoskop od 01.01.2017 do 01.02.2017


Kozoroh – Býk: 

Vlastně jste rádi, že ho máte. Uvědomujete si, že kdyby Býka nebylo, neměli byste ani nejmenší tušení, jak vlastně vypadá zasloužený odpočinek.


Kozoroh – Blíženci: 

Patří k lidem, kteří mají na všechno správnou a navíc náležitě jedovatou odpověď. Vy ho neudoláte tím, že budete mluvit, ale naopak tím, že budete významně mlčet.


Kozoroh – Rak: 

Když na to přijde, umí být velice protivný. Na vás to sice v tomto týdnu zkoušet nebude, ale těch, na které svou pozornost zaměří, vám bude opravdu líto.


Kozoroh – Lev: 

Na nové začátky není vhodná doba. Vy sice máte síly a energie na rozdávání, ale váš Lev momentálně nemá na nic nového ani myšlenku.


Kozoroh – Panna: 

Hlavně se nebojte, že ho ztrácíte. To, že je Panna v posledních dnech trochu méně komunikativní, váš vztah neohrožujte. Potřebuje si jen něco srovnat v hlavě a vy jí v tom překážíte.


Kozoroh – Váhy: 

O tom, že byste žili bez něj, ani neuvažujete. Ještě víc vás však potěší, když zjistíte, že si ani on nedokáže představit, že by mohl žít bez vás.


Kozoroh – Štír: 

Váš Štír patří k lidem, kteří všem vnucují a navíc vnutí svůj vkus. Vás má však v úctě, protože u vás se mu nic takového nepodařilo a asi ani nepodaří.


Kozoroh – Střelec: 

V pátek potvrdí, že opravdu funguje jako dokonalý partner. Něco pozitivního dovede najít i v tom, co vy vnímáte jako jeden velký průšvih bez rozumného východiska.


Kozoroh – Kozoroh: 

Opět se ukáže, že všechno zlé je k něčemu dobré. Vy dva s tím už zkušenosti máte, takže vás to z míry nevyvede, ale pro všechny vaše kamarády to bude překvapení.


Kozoroh – Vodnář: 

O svém zdraví se s ním raději nebavte. Situaci vy vnímal jako daleko horší, než v reálu je, a vy byste mu nedokázali vysvětlit, že jenom zbytečně přehání.


Kozoroh – Ryby: 

Jeho překvapení byste měli ocenit už jen pro snahu, kterou jim věnoval. Mohli byste mu sice říct, že to přehnal, ale tím byste mu jenom zkazili radost.


Vodnář – Beran: 

Jsou věci, ve kterých si nedokážete poručit. Velice dobře víte, že Beran je pro vás rizikový partner, ale stejně neodoláte a vaše kontakty znovu obnovíte.


Vodnář – Býk: 

S nepříjemností, která se u něj v rodině stala, ani jeden z vás nic nenadělá. Můžete sice nabídnout radu i pomoc, ale oba víte, že v tomto případě jde jen o nepříliš účinnou náplast.


Vodnář – Blíženci: 

S novoluní ve Štíru je to těžké. Velice dobře si uvědomujete, že byste měli se svým životem něco dělat, ale zároveň moc rádi poslechnete Blížence, který říká, že to není potřeba.


Vodnář – Rak: 

Když se dojímá četbou nějaké romantické literatury, moc mu do toho nemluvte. Mohli byste se dozvědět, že ho vůbec nechápete, a že on na to konto nechápe, proč s vámi pořád ztrácí čas.


Vodnář – Lev: 

Kouzlo jeho osobnosti s vámi vůbec nic nedělá. Všichni se diví, protože vy jste jediní, kteří se na něj dovedou dívat objektivně a kromě jeho plusů vidět i jeho mínusy…


Vodnář – Panna: 

S jeho partnerem si padnete do noty tak, až se to Panně nebude líbit. Opravdu nechápe, jak je možné, že si s jeho láskou rozumíte, zatímco s ním jste se domluvit nedokázali.


Vodnář – Váhy: 

Hlavně mu nezáviďte to, co má. Zkuste si představit sami sebe na jeho místě, a budete muset zkonstatovat, že to zdaleka není tak jednoduché, jak jste si mysleli.


Vodnář – Štír: 

Usoudí, že byste měli svůj dosud volný vztah trochu zpevnit. Vůbec nechápe, že vy o nic takového nestojíte, a že vás představa života, kdy mu budete skládat účet z každého kroku, naplňuje hrůzou.


Vodnář – Střelec: 

Některé věci děláte bezmyšlenkovitě a pak se jen divíte, kam jste se dostali. Vzpomeňte si na to ve chvíli, kdy se kolem vás začne točit po čertech přitažlivý Střelec!


Vodnář – Kozoroh: 

Budete mít dost času na to, abyste se rozmysleli, kam a kudy dál. Navíc je Kozoroh v dobrém rozmaru a opravdu se snaží, abyste svého rozhodnutí nemuseli nikdy litovat.


Vodnář – Vodnář: 

Vy užijte pátku! Zaprvé je volno, takže na sebe máte dost času, a zadruhé se dokážete o svých citech bavit tak, abyste oba věděli, že jde o věc, k níž přistupujete seriózně.


Vodnář – Ryby: 

Ve čtvrtek, který ovlivňuje trigon Venuše s Neptunem, čekejte z jeho strany útok na city i na srdce. Naštěstí jste se předem rozhodli, že podlehnete a krásně si to užijete.


Ryby – Beran: 

Patříte k lidem, které baví všechno, co spolu dělají. Možná proto byste se měli v pátek pustit do nějaké dlouho odkládané práce. Úspěch vás nemine!


Ryby – Býk: 

To, že přijde o šanci na nějaký větší výdělek, ho z míry nevyvede. Okamžitě vymyslí něco, na čem by mohl vydělat a co mu finance nejen srovná, ale ještě i vylepší.


Ryby – Blíženci: 

Patří k lidem, kteří si na rozdíl od vás dokážou poručit. Kdybyste se dívali, jak to dělá, a alespoň občas následovali jeho příkladu, bylo by to naprosto dokonalé.


Ryby – Rak: 

To, co prožíváte, před ním opravdu neskryjete. Bude lepší, když si předem promyslíte, jak mu poslední události ze svého života představíte tak, aby pochopil, že to není konec, ale naopak nový začátek.


Ryby – Lev: 

Hlavně se ho neostýchejte zeptat! Když vám vysvětlí, že něco nejde, musíte sebrat odvahu a přímo se ho zeptat, zda to opravdu nejde, nebo zda se mu jenom nechce…


Ryby – Panna: 

Pastem, které na něj nastražili v práci, se elegantně vyhne. Bude ale tak naštvaný, že se rozhodne, že dá ke konci měsíce výpověď – a vy mu to rozmlouvat nebudete.


Ryby – Váhy: 

Dost náročné je pondělí. Váha po vás neustále vyžaduje nějaké peníze. Vůbec si neuvědomujete, že se nevymlouváte, ale že je opravdu nemáte kde vzít.


Ryby – Štír: 

Od čtvrtečního dopoledne do sobotního večera, kdy je Luna v jeho znamení, mu nechte volné pole působnosti. Bude mít dost svých starostí a vás ovlivňovat nebude!


Ryby – Střelec: 

Jakmile vám začne vysvětlovat, že k životu přistupujete málo optimisticky, nepropadejte panice. Když se ho zeptáte, jak to máte dělat, zjistíte, že sám neví – a mluví jen proto, aby něco řekl.


Ryby – Kozoroh: 

Prodloužený víkend bude náročný. Kozoroh má pocit, že byste měli stihnout všechny podzimní práce, na které dosud nedošlo, a nechápe, že nejméně polovina z nich je zbytečná.


Ryby – Vodnář: 

Hlavně ho mějte rádi! Ve většině svých předchozích vztahů si nabil nos, a nechápe, že to, co mezi vámi je, se bude rozvíjet naprosto jinak.


Ryby – Ryby: 

Kromě pondělka je celý týden doslova zlatý. Kdybyste si však slíbili, že se nebudete zbytečně slovně provokovat, bylo by zlaté i to pondělí.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..