Týdenní partnerské horoskopy od 12.02.2018 do 19.02.2018

Napsala | 11.02.2018
Beran – Beran: 

Klidně se nechte poučit. Ukáže se, že bude docela rozumné, když nebudete trvat na tom, že pravdu máte jen vy, a vyslechnete i názor svého partnera.


Beran – Býk: 

Při pohledu na něj se nepřestanete divit. Býk se rozhodne, že odloží veškerou svou obvyklou zdrženlivost a dá vám svou lásku najevo tak, abyste o ní nepochybovali.

Beran – Blíženci: 

Domluvíte se na všem, co je potřeba. Blíženec bude mít sice pár poznámek, ale ty pronáší jen proto, aby to nevypadalo, že dal svou kůži lacino.


Beran – Rak: 

Měl by začít dělat přesně to, do čeho se mu nechce. Jakmile zvládne první nemilé úkoly, atmosféra se změní a jemu se konečně začne dařit tak, jak si zaslouží.


Beran – Lev: 

Sobotní konjunkce Slunce s Merkurem ho nezvykle rozpovídá. Lev se bude hádat a vy mu budete na sebe velice trpělivě vysvětlovat, že opravdu nemá pravdu.


Beran – Panna: 

Přiznejte se, že s ním máte problém! Na jedné straně byste se s ním moc rádi dali dohromady, ale na druhé si uvědomujete, že byste jeho neustálé poučování jen těžko vydrželi.


Beran – Váhy: 

Na poslední chvíli vás pozve na sobotní akci. Vy pak můžete přemýšlet, zda tak dlouho váhal, nebo zda mu máte sloužit jako náhrada za někoho, kdo jeho pozvání odmítl.


Beran – Štír: 

Rozpory, které mezi vámi jsou, se dají celkem rychle a slušně vyřešit. Je jen potřeba, abyste v tomto směru oba prokázali dobrou vůli!


Beran – Střelec: 

Opravdu není důvod, abyste se s ním hádali. Když nechce slavit Valentýna, je to jeho věc. Vy si pak můžete dárek k tomuto svátku koupit sami a jemu ho dát k proplacení.


Beran – Kozoroh: 

Čtvrteční novoluní vaše vztahy jen zkomplikuje. Váš Kozoroh hodlá za každou cenu šetřit, zatímco vy mu marně vysvětlujete, že na vás šetřit nebude a nesmí.


Beran – Vodnář: 

Lehké potíže mohou být s jeho rodiči. Mají pocit, že se k sobě absolutně nehodíte, a vy jim marně vysvětlujete, že máte v tomto ohledu naprosto jiný názor.


Beran – Ryby: 

Páteční sextil mezi Venuší a Saturnem váš vztah nesmírně stabilizuje. Pochopíte, že to mezi vámi není sice bůhvíjaká hitparáda, ale zároveň vám dojde, že by to mohlo být daleko horší.


Býk – Beran: 

Počítejte s tím, že bude mít neustále hlad. Vy se sice divíte, ale jeho apetit zároveň vnímáte jako nepředstíranou a upřímnou poklonu svému kuchařskému umění.


Býk – Býk: 

S partnerem ze stejného znamení to je sice příjemné, ale do ráje to má daleko. Váš miláček je totiž stejný jako vy, což znamená, že před ním hned tak něco neskryjete.


Býk – Blíženci: 

Vaše komunikace je tak trochu problémová. Vy sice jasně řeknete, co chcete, ale váš Blíženec všechno nakonec obrátí tak, jak jste to vůbec nemysleli.


Býk – Rak: 

Představa Raka, který se o vás s chutí stará, narazí na realitu. Rak má v tomto směru sice dobré úmysly, ale nakonec má práce tolik, že se budete starat vy o něj.


Býk – Lev: 

Neustále má pocit, že si ho okolí dostatečně neváží. Vy sice reakce lidí z jeho blízkosti chápete, ale máte rozum a svá zjištění si necháte pro sebe.


Býk – Panna: 

Když vám v úterý něco rozmlouvá, poslouchejte ho bedlivě a pozorně. Při kvadratuře mezi Merkurem a Jupiterem máte sklon k jednání, které se dá označit jako zbytečně riskantní.


Býk – Váhy: 

Valentýn bude letos skvělý. Váš miláček zapomene na námitky, které dosud proti tomuto svátku měl, a rozhodne se, že vás pozve na opravdu rafinovaně vymyšlenou oslavu.


Býk – Štír: 

Vaše představa nového životního stylu se kupodivu splní. Štír pochopí, že předvelikonoční půst je v podstatě skvělý vynález a sám navrhne, že byste ho letos mohli absolvovat.


Býk – Střelec: 

Nehledejte pro něj pořád jen omluvy! Když máte pocit, že si zaslouží, abyste ho za jeho jednání pokárali, neváhejte a hned to udělejte.


Býk – Kozoroh: 

Zajímavá bude neděle. Merkur se dostane do Ryb a vy se začnete zajímat nejen o to, co vám Kozoroh říká, ale i o to, co svými slovy vlastně myslí.


Býk – Vodnář: 

To, že ho to v práci nebaví, je celkem jasné. Možná by bylo lepší, kdyby využil čtvrtečního sextilu mezi Merkurem a Uranem a popřemýšlel o novém a po všech stránkách lepším místě.


Býk – Ryby: 

V sobotu, kdy je pod vlivem kvadratury mezi Marsem a Neptunem, si dávejte pozor. Vaše Ryba vámi chce manipulovat, což je přesně to, co jí nesmíte dovolit.


Blíženci – Beran: 

Samo se nikdy nic nepokazí. Beran vás o tom sice bude chtít přesvědčit, ale vy se nesmíte nechat. Kdybyste se nechali, cítili byste se opravdu hloupě.


Blíženci – Býk: 

Počítejte s tím, že váš smysl pro humor akceptovat nebude. Vy mu sice vysvětlujete, že by v tom nebylo nic zlého, ale Býkovi to stejně nevysvětlíte.


Blíženci – Blíženci: 

Do nedělního večera musíte jet na plné obrátky. Využijte Slunce ve svém sektoru duchovna a dalekých cest, a spojenými silami si naplánujte letní dovolenou!


Blíženci – Rak: 

Když začne mluvit o tom, jak se nudí, budete mít co dělat, abyste nevybuchli. Nakonec jen suše poznamenáte, že mu závidíte, protože vy máte práce až nad hlavu.


Blíženci – Lev: 

Dáváte mu přednost i ve chvíli, kdy byste měli respektovat především své vlastní zájmy. Zkuste se překonat a alespoň občas myslet taky na sebe!


Blíženci – Panna: 

Jako člověk je vám blízký, ale jako partnera si ho nedokážete představit. Potíž je v tom, že u něj to funguje právě naopak – jako partnera by vás chtěl, ale respektovat vás nedokáže.


Blíženci – Váhy: 

Zajímavý bude zejména čtvrtek. Vaše Váha se rozpovídá a ani ji nenapadne, že by mohla alespoň občas pustit ke slovu i vás.


Blíženci – Štír: 

Opět budete obdivovat jeho duchapřítomnost. V krizi nezačne zmatkovat, ale zachová se tak, že zachrání všechno, co se dá a Vy na něj pak budete plným právem pyšní!


Blíženci – Střelec: 

Pavlačového debatéra z něj neuděláte. Střelec se v tomto týdnu chová noblesně i ve chvíli, kdy to jemu i vám neprospívá, ale škodí.


Blíženci – Kozoroh: 

Když přijde s tím, že potřebuje, abyste si na něj udělali čas, měli byste se snažit. Váš miláček vás poprosí jen jednou- podruhé se svým požadavkem nepřijde.


Blíženci – Vodnář: 

Když vám slíbí, že vás někam zavede a pak pro vás přijede, zbystřete. Nejde mu ani jen o to, aby se podíval tam, kde ještě nebyl, ale o to, aby si s vámi mohl mezi čtyřma očima promluvit.


Blíženci – Ryby: 

S partnerem z tohoto znamení si vyloženě užijete. Venuše je aktuálně v jeho znamení a on se opravdu snaží, aby vám svou lásku dával najevo způsobem, který můžete akceptovat.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 15.05.2017 do 22.05.2017


Rak – Beran: 

Jakmile vás žene někam, kde vám to připadá riskantní, klidně mu to řekněte. Opravdu nejste na světě proto, abyste plnili přání, na která on sám nedosáhne.


Rak – Býk: 

Váš vztah prochází stabilizací. Oba zjišťujete, že je zbytečné, abyste se hádali tím, kde se dokážete celkem bez problémů domluvit.


Rak – Blíženci: 

Zajímavá bude zejména sobota. Váš miláček bude sice mluvit jako kniha, ale když přijde na to, aby své názory hájil aktivně, stáhne se a do boje pošle vás.


Rak – Rak: 

Vynikající bude neděle. Merkur a po něm i Slunce se dostávají do Ryb a vy prožíváte to, co byste mohli označit jako své společné duchovní obrození.


Rak – Lev: 

Některé věci hledáte s potížemi, některé nemůžete najít vůbec. Hlavně se s tím nesvěřujte Lvovi! Ten by vám vytkl, že máte ve svých věcech binec – a vy byste se s ním nemohli hádat, protože byste museli uznat, že má pravdu.


Rak – Panna: 

Když mu nerozumíte, berte to jako něco, co je sice nemilé, ale co se dá překonat. Společnou řeč dokážete najít rychleji, než byste považovali za možné!


Rak – Váhy: 

K tomu, co byste podle něj měli dělat, má tisíce poznámek. Vy se rozhodněte, zda se s ním budete hádat, nebo zda mávnete rukou a dál si pojedete po svém.


Rak – Štír: 

S jeho příbuznými jsou samé problémy. Dosud jste si jen mysleli, že se Štíra snaží proti vám poštvat, ale tentokrát je vám to nad slunce jasnější.


Rak – Střelec: 

Pokud řekne, že chce znát váš názor, můžete si být jistí, že o to opravdu stojí. Stručně mu řekněte, co si myslíte, a pak odveďte řeč na vedlejší kolej.


Rak – Kozoroh: 

Utajené rande je jistou cestou k průšvihu. Vy o něm sice nikde mluvit nebudete, ale váš Kozoroh se jím bude chlubit každému, kdo bude ochotný poslouchat.


Rak – Vodnář: 

Do neděle ho v podstatě neuvidíte- má spoustu práce, kterou si nevymýšlí. Věnovat se vám začne až v neděli, ale pak to bude zase stát za to!


Rak – Ryby: 

V úterý se s ním nehádejte, použil by argumentů, které se nedají označit jinak, než jako podpásové. Vám by to bylo líto, ale nic by se s tím dělat nedalo…


Lev – Beran: 

Novoluní ve Vodnáři je pro vás oba neobyčejně inspirativní. Konečně získáte odvahu a pustíte se do něčeho, čeho jste se až dosud skoro báli.


Lev – Býk: 

Klidně se s ním pohádejte- s údivem zjistíte, že se Býka nemusíte bát. Může sice řvát jako příslovečný tur, ale rozumné protiargumenty dohromady nedá…


Lev – Blíženci: 

Hlavně si nenechte namluvit, že je chytřejší než vy. Může se tak sice tvářit, ale když dojde na lámání chleba, všechno se otočí ve váš prospěch.


Lev – Rak: 

Počítejte s tím, že se nejen ozve, ale že vás bude chtít někam vytáhnout. Berte to jako první signál, kterým dává najevo, že by moc stál o návrat starých časů…


Lev – Lev: 

Jeho úlety zbytečně nekomentujte. Když zjistí, že vás jeho jednání štve nebo dokonce rozčiluje, se zlomyslností sobě vlastní ještě přidá na obrátkách.


Lev – Panna: 

Vaše vztahy jsou v pohodě. Občas sice máte dojem, že jste svým klidným životem trnem v oku příbuzných, kterým se zdaleka tak nedaří, ale to vám může být jedno.


Lev – Váhy: 

To, že se nehádáte, nic neřeší, vede to naopak k tomu, že se problémy zapouzdří a život vám budou dále komplikovat. Opravdu se s ním nedokážete domluvit rozumně?


Lev – Štír: 

Všechno, co od něj chcete a potřebujete získat, musíte zvládnout do neděle. V neděli se Merkur dostane do Ryb a Štír začne argumentovat tak, že mu nedokážete oponovat.


Lev – Střelec: 

Mezilidské vztahy řešíte na výbornou. Zlom nastane až v neděli, kdy usoudíte, že jste se vy dva snažili už dost, takže teď jejich posilování můžete klidně nechat na jiných.


Lev – Kozoroh: 

Pokud si myslí, že vás donutí k návratu, musíte mu vysvětlit, že je to omyl. Nesmíte s tím však otálet, v neděli se planetární energie změní a on by vás mohl zlomit.


Lev – Vodnář: 

Novoluní v jeho znamení mu vrátí zdravý rozum. Ve čtvrtek konečně pochopí, že se nemůže ve vašem spoléhat jen na vás, ale že ruku k dílu musí občas přiložit i on.


Lev – Ryby: 

Jeho nápady vás vyvedou z míry. Nejdříve si budete myslet, že si z vás dělá legraci- pravý šok přijde v momentě, kdy zjistíte, že to naopak myslí vážně.


Panna – Beran: 

V jeho případě neustále narážíte na rodinné zvyky, které si přinesl z domova. Až teď pochopíte, že jsou s ním srostlé tak, že se jich přes veškerou dobrou vůli zbavit nedokáže.


Panna – Býk: 

Víkendu se nebojte. Plánovaná akce, na které se máte poprvé předvést jako ti dva, co k sobě patří, proběhne na náležité úrovni a naprosto bez problémů.


Panna – Blíženci: 

Jeho smysl pro humor vás zase jednou dostane. Dělá si sice legraci z toho, co vy berete velice vážně, vás to nenaštve, ale naopak baví.


Panna – Rak: 

Jeho rodičům budete muset přispět na léky a každodenní potřeby. Počítejte s tím, že jim peníze ponesete vy, protože Rak by to psychicky nezvládl.


Panna – Lev: 

Když vám říká, že byste si měli pozměnit šatník, má pravdu. Totální přestavba by byla zbytečná, ale jeden opravdu moderní a možná i trochu výstřední kousek byste si pořídit měli.


Panna – Panna: 

Do toho, za co utrácí, mu nemluvte. Vám může nová počítačová hra připadat jako čiré vyhazování, zatímco váš miláček se na to už dlouho těšil.


Panna – Váhy: 

Jeho lehkomyslnost vás dostává. Občas máte dojem, že vůbec nepřemýšlí, ale naopak se do všech průšvihů vrhá s ničím nebrzděnou chutí.


Panna – Štír: 

V úterý se s ním raději nehádejte. Při kvadratuře mezi Merkurem a Jupiterem ve svém znamení by mohl říct leccos, co by jeho mrzelo a vás neskutečně štvalo.


Panna – Střelec: 

Jeho životní rozhodnutí vám nedávají smysl. Zkuste využít harmonické čtvrteční atmosféry a rozumně si s ním o tom popovídejte.


Panna – Kozoroh: 

Ve vaší komunikaci nastane zvrat. Váš miláček některé věci bere daleko citlivěji, než byste mysleli, což znamená, že se ho vaše slova mohou velmi hluboce dotknout.


Panna – Vodnář: 

Na to, co potřebujete vědět, se ho klidně zeptejte. Bude to lepší, než kdybyste pořád tápali a trápili se něčím, co si to ani trochu nezaslouží.


Panna – Ryby: 

Komentáře k jeho rozhodnutí si nechte. Když zjistí, že nejste ani naštvaní, ani vystresovaní, sám pochopí, že přestřelil a rychle se stáhne.


Váhy – Beran: 

V citech půjde až do krajnosti. Pokud mu chcete vysvětlit, že vy své štěstí ve vašem společném životě nevidíte, bude vás to stát spoustu práce – a stejně není jisté, zda to pochopí.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 30.01.2017 do 06.02.2017


Váhy – Býk: 

Seznamujete se na několikrát. Přiznejte si, že vám o něm kamarádi vyprávěli tak zajímavé věci, že vás začal bavit ještě dřív, než jste se poprvé viděli naživo.


Váhy – Blíženci: 

Opravdu nedávejte najevo, co si o jeho dalších životních plánech myslíte. Museli byste mu říct, že vám připadají neuskutečnitelné, což by se mu moc nelíbilo.


Váhy – Rak: 

Když se mu něco ztratí nebo o něco přijde, musíte mu být oporou. Řeči o tom, co udělal špatně a co měl dělat jinak, jsou momentálně opravdu k ničemu.


Váhy – Lev: 

Nesnažte se kvůli němu dělat něco, o co vlastně vůbec nestojí. Hrozí, že vy si vysníte lásku, zatímco on vás dva vnímá nejvýše jako dva dobré kamarády.


Váhy – Panna: 

V sobotu, kdy je pod vlivem kvadratury mezi Marsem a Neptunem, mu raději odkývejte všechno, co chce slyšet. Bude to podstatně lepší než hádka, kterou byste prohráli na celé čáře.


Váhy – Váhy: 

Mezi lidmi se o vás začíná mluvit jako o páru. Až později pochopíte, že podobné řeči pouští do éteru ten druhý, který se pořád ještě nesmířil se skutečností a realitou.


Váhy – Štír: 

K tomu, co vás rozčiluje, zlobí a vůbec vyvádí z míry, přistupuje vyloženě stoicky. Vás tím neskutečně rozčiluje, protože to berete jako totální nedostatek empatie a absenci lásky.


Váhy – Střelec: 

To, co spolu musíte vyřešit, je v podstatě maličkost. Stačí, když si připomenete to všechno, co jste během života spolu už museli zvládnout, a pochopíte, že toto všechno zvládnete taky.


Váhy – Kozoroh: 

O tom, jestli vás zklamal nebo nezklamal, neuvažujte. Je sice pravda, že nefunguje jako partner snů, ale taky je pravda, že se o to, aby vám s ním bylo dobře, opravdu snaží.


Váhy – Vodnář: 

Opravdu nehrozí, že byste ho nekriticky milovali. Spokojíte se s tím, že ho máte docela obyčejně rádi a že je vám s ním nepředstíraně dobře.


Váhy – Ryby: 

Z průšvihů, které má, ho opravdu tahat nemusíte. Může vám ho být sice líto, ale přesto byste mu měli nechat, aby si své problémy řešil a vyřešil sám.


Štír – Beran: 

Jakmile vám začne vysvětlovat, že je problém, nezpanikařte. Pro začátek stačí, když si uvědomíte, že problém nemáte vy, ale že ho má především on.


Štír – Býk: 

Jeho láska vás překvapuje. Býk pro vás sice nic převratného nedělá, ale vy se v jeho společnosti přesto cítíte podstatně bezpečněji, než jste se kdykoliv v životě cítili.


Štír – Blíženci: 

Jeho vyhýbavé formulace vás vyloženě rozčilují. Občas ho máte chuť chytit pod krkem a správnou, jednoznačnou a pravdivou odpověď z něj doslova vyklepat.


Štír – Rak: 

Hlavně mu nevyčítejte, že jsou pro něj ostatní lidé přednější než vy. Přiznejte si, že vám jeho péče občas moc, takže si od ní velice rádi oddechnete…


Štír – Lev: 

Opravdu není důvod, abyste se mu se vším svěřovali. On to sice může vyžadovat, ale vy musíte mít dost tvrdosti a jasně mu říct, že to nejde a nepůjde.


Štír – Panna: 

O tom, že byste žili jen pro něj, ani neuvažujte. Nedopadlo by to dobře-ztratili byste pocit svobody, který pro svůj vztah potřebujete, a všechno by šlo rázem do háje.


Štír – Váhy: 

Jeho neustálá potřeba všechno rozebírat a nad vším dumat, vás vyloženě rozčiluje. Zkuste mu to vysvětlit dřív, než se naštvete a zvednete hlas víc, než je zdrávo.


Štír – Štír: 

Je potřeba, abyste se oba podstatně víc hýbali. K pravidelným návštěvám posilovny se sice nedonutíte, ale ke každovečerní procházce byste se přesvědčit mohli.


Štír – Střelec: 

O tom, že je váš vztah super, nepochybujte. Díky svým bohatým životním zkušenostem máte s čím porovnávat a víte, že jste ve svém Střelci získali skutečnou výhru.


Štír – Kozoroh: 

Neustále chce, abyste něco dělali, Vy mu však musíte vysvětlit, že kromě práce potřebujete prostor i k odpočinku. Nebudete to lehké, ale vám se to podaří.


Štír – Vodnář: 

S dodržováním povinností má problémy. Navíc neustále doufá, že je za něj nakonec někdo udělá, a neustále nechce věřit, že se do toho nikdo nežene.


Štír – Ryby: 

Rodinné vztahy jsou dost napjaté. Když pak přijde Ryba s tím, že byste si měli udělat pořádek v majetku, rozmluvte mu to, napětí, které je teď, by se jenom zvýšilo.


Střelec – Beran: 

Motivace k zásadním životním změnám vám nechybí, musíte se však do nich pustit co nejrychleji. Když se pak v neděli Slunce dostane do Ryb, ztratíte k takovým zásadním změnám odvahu.


Střelec – Býk: 

V pátek bude naprosto dokonalý. Pozve vás za trochu opožděnou oslavu Valentýna a postará se, abyste měli opravdu na co vzpomínat.


Střelec – Blíženci: 

Vás vztah není ideální, ale přesto je docela dobrý. Pokud se na něčem potřebujete domluvit, využijte čtvrtečního novoluní ve Vodnáři, které vám komunikaci ulehčí.


Střelec – Rak: 

Na hovory o tom, jak je skvělý, nedejte. Dalo by se říct, že se problémům vyhýbá ne proto, že by je neměl rád, ale proto, že se mu je jednoduše nechce řešit.


Střelec – Lev: 

Na řešení nemilých situací jste oba opravdu dobří. Nedivte se, že vás o víkendu budou zvát kamarádi, kteří se právě s někým pohádali, a kteří potřebují, abyste je smířili.


Střelec – Panna: 

Občas vám utíká někam, kam za ním ani nemůžete, ani nechcete-není to však důvod k rezignaci. Můžete si být jistí, že sice může učinit pokus o únik, ale nakonec se k vám vrátí.


Střelec – Váhy: 

Velké věci tohoto světa vás nezajímají,Vy dva si pěstujete a krášlíte svůj soukromý mikrokosmos. Všechno další vám připadá nepodstatné a v zásadě vás to nezajímá.


Střelec – Štír: 

Otázky, které mu dáváte, pokládejte takticky. Ironie není na místě. Uvědomte si, že vám nejde o to, abyste ho naštvali, ale o to, abyste se od něj něco dozvěděli.


Střelec – Střelec: 

Krizovým dnem může být neděle. Oba jste pod vlivem planet z Ryb a oba máte sklon brát příliš citlivě i to, co by si zasloužilo leda tak široký úsměv.


Střelec – Kozoroh: 

Vztahových komplikací se nebojte. Na začátku týdne může sice váš partner získat mírnou převahu, ale už ve středu převezmete veškerou vztahovou aktivitu vy.


Střelec – Vodnář: 

Když se vám něco nelíbí, klidně mu to řekněte. Vodnář má alespoň šanci dokázat, že to se svým vyžadováním upřímnost v každé chvíli myslel naprosto vážně.


Střelec – Ryby: 

Jsou věci, které mu nedokážete odpustit, ani kdybyste chtěli. Když se však zamyslíte nad důsledky svého dalšího odmítání, od základů změníte názor.


Kozoroh – Beran: 

Představa ničím nerušené domluvy narazí na realitu. Váš partner se chce hádat – a pokud vy nechcete vypadat jako někdo, kdo se vzdává předčasně, budete se hádat taky.

Přečíst  Vodnáři – proč mají ty nejhorší výstřelky?


Kozoroh – Býk: 

Všechno probíhá rychleji, než by se vám líbilo. Vy se tomuto tempu podřídit dokážete, ale váš partner s tím může mít potíže- naštěstí je v týdnu i neděle, kdy planetární tlak skončí.


Kozoroh – Blíženci: 

Jeho smysl pro humor vás dostává. Občas to s ním sice přehání, ale když budete upřímní, přiznáte, že vám jeho užitím značně vylepšuje náladu.


Kozoroh – Rak: 

S šéfem z tohoto znamení je to těžké. Neustále vám vysvětluje, co všechno máte dělat, ale ani ho nenapadne, že by vám k tomu měl vytvořit náležité podmínky.


Kozoroh – Lev: 

Pokud se chová podivně, je to jen tím, že vám chce imponovat. Vy byste možná uvítali i trochu méně okázalý způsob, ale nakonec jste s jeho projevy lásky docela spokojení.


Kozoroh – Panna: 

Když přijde s tím, že ušetříte, přesně se ho zeptejte, za co a kolik. Je docela možné, že přehlédl něco, co cenu, se kterou byl tak spokojený, posune někam naprosto jinam.


Kozoroh – Váhy: 

Ve středu a ve čtvrtek se může chovat tak trochu neobvykle-působí na něj zatmění. Jednejte s ním opatrně a hlavně nedovolte, aby dělal něco, co se nedá vzít zpět.


Kozoroh – Štír: 

Váš vztah prochází něčím, co by se dalo označit za revitalizaci. Využijte Venuši v Rybách a projevte se daleko něžněji, než obvykle míváte ve zvyku.


Kozoroh – Střelec: 

Víkend je náročný, ale vy si ho opravdu užijete. Oba si pak dokonce řeknete, že byste si pár tak krásných dnů zasloužili poněkud častěji.


Kozoroh – Kozoroh: 

Hlavně nedejte na řeči o tom, co vám o něm kdo vypráví. Pokud chcete zjistit, kde je pravda, měli byste se sebrat a jít se zeptat přímo jeho.


Kozoroh – Vodnář: 

Velice příjemný bude středa. Dosud jste Valentýna nijak zvlášť neslavili, ale letos se k tomu odhodláte a pochopíte, že to zdaleka není špatné.


Kozoroh – Ryby: 

Velké problémy řešíte levou zadní, ale na těch malých můžete klopýtnout. Možná by bylo lepší, kdybyste všechno nechali na partnerovi-alespoň vám nebude mít co vyčítat.


Vodnář – Beran: 

Opravdu nemusíte svůj život vést tak, jak ho vedli jeho rodiče. Beran se vám o tom sice snaží přesvědčit, ale vy se mu musíte postavit a vysvětlit, že to nepůjde.


Vodnář – Býk: 

Občas máte dojem, že by se k vám nejraději nastěhoval. Na návštěvy chodí rád a s chutí a vůbec se netají s tím, jak moc se mu u vás líbí.


Vodnář – Blíženci: 

Jeho životní cesta je poměrně složitá. Naštěstí si od vás v poslední době nechává poradit, takže se dá čekat, že se jeho nepříjemnosti zlepší.


Vodnář – Rak: 

Dárkem, který vám dá k Valentýnu, vám vyrazí dech-nebude to ani čokoláda, ani nic podobného. Budou to pravděpodobně kapky do očí, potravinové doplňky nebo jiné užitečné věci.


Vodnář – Lev: 

O tom, že by hledal vínu za to, co se nepovedlo, v sobě, ani neuvažujte. Je pravděpodobnější, že vyleží a začne ze všech svých průšvihů obviňovat vás.


Vodnář – Panna: 

Od svých zvyků neustoupí a to, že je Valentýn zároveň Popeleční středou, ho nerozhodí. Vaše pozvání na večeři odmítne a začne držet předvelikonoční půst!


Vodnář – Váhy: 

Sobota bude naprosto skvělá. Budete si spolu povídat a konečně vymyslíte cestu, po které by se měl váš společný život ubírat dál a s níž byste oba souhlasili.


Vodnář – Štír: 

Vynikající bude neděle. Merkur se Sluncem se přesunou do jeho sektoru lásek a romantiky – a Štír si konečně uvědomí, že by si vás měl všímat víc, než si vás všímá dosud.


Vodnář – Střelec: 

Konečně musí uznat, že jste ve svých úvahách pravdě podstatně blíž, než on. Vy se zase chováte taktně a zbytečně mu to nepřipomínáte.


Vodnář – Kozoroh: 

S partnerem z tohoto znamení si neodpočinete. Vy byste si o víkendu třeba docela rádi četli, ale on vás žene k fyzické aktivitě tak neodbytně, že mu nakonec stejně vyhovíte.


Vodnář – Vodnář: 

Zatmění, které ve čtvrtek spolu s novoluním ve vašem znamení probíhá, je pro váš vztah velice příznivé. Opět si dokážete, že jste spolu dobrovolně a že jste spolu i rádi.


Vodnář – Ryby: 

Než ho pozvete na večeři, nenápadně si zjistěte, co jí a co nejí. Pohled přesvědčeného vegetariána, jehož byste pozvali na steak, by opravdu nebyl příjemný.


Ryby – Beran: 

Taktně ho upozorněte, že o jeho upřímnost nikdo nestojí. Pokud si nedá pozor na pusu, přidá si k protivníkům, které už má, ještě pár dalších!


Ryby – Býk: 

Jeho pracovitost vás rozčiluje. Chápete, že je to jeho povaha, ale nechápete, proč k něčemu takovému pořád nutí i vás, když o to navíc vůbec nestojíte.


Ryby – Blíženci: 

Dejte si pozor! Když mu budete dostatečně dlouho opakovat, že si život bez něj dovedete představit, může se stát, že se bez něj budete taky muset obejít.


Ryby – Rak: 

Neustále vymýšlí, kde by se dalo ušetřit. Potíž je v tom, že chce začít šetřit od vás a vašich oprávněných požadavků, což je něco, co se vám ani trochu nelíbí.


Ryby – Lev: 

Na jeho rodiče začínáte být lehce alergičtí. Neustále vám vysvětlují, jak je jejich Lev skvělý a jak byste měli být rádi, že si vás vůbec všimnul.


Ryby – Panna: 

Povaha vaší Panny vám přinese mnohá překvapení. Najednou zjistíte, že v jisté zásadní věci změnil názor a ani ho nenapadlo, že by o tom měl informovat i vás.


Ryby – Váhy: 

Když udělá něco, co se vás dotkne a co vás skoro urazí, nic mu neříkejte. Berte to jako cennou životní lekci, a buďte moc rádi, že jste za ni nezaplatili víc.


Ryby – Štír: 

V pátek a v sobotu, kdy je Luna v Rybách a Slunce se do Ryb chystá, vám s ním bude vyloženě dobře. Štír v sobě vzbudí romantika a vám se to bude velice líbit.


Ryby – Střelec: 

Když se rozhodne, že vás sbalí, můžete vzít jed na to, že se mu to taky podaří. Když pak budete situaci analyzovat, musíte si přiznat, že vás má přečtené podstatně lépe, než jste si dokázali představit.


Ryby – Kozoroh: 

Krásný bude zejména pátek. Pod vlivem sextilu mezi Venuší a Saturnem překoná Kozoroh svou ostýchavost a konečně začne o lásce mluvit nahlas.


Ryby – Vodnář: 

Pozor by si měl dávat v úterý, kdy je pod vlivem kvadratury mezi Merkurem a Jupiterem. Má sklon tlačit na lidi víc, než je zdrávo, a pak se divit, že se naštvou.


Ryby – Ryby: 

Patříte ke šťastným lidem, kteří se spolu vždycky domluví. Pozor si dávejte jen v sobotu-to se máte sklon obviňovat z nezdarů, za které ani jeden z vás nemůže.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..