Týdenní partnerské horoskopy od 11.12.2017 do 18.12.2017

By | 14.08.2020
Beran – Beran: 

V tom, co byste měli dělat vy dva, má každý jasno. Když se však ozvete se svými požadavky vy, hned se dozvíte, že jste sobci, kteří na nic jiného než na svůj vlastní prospěch nemyslí.


Beran – Býk: 

Z průšvihů se dostane rychlostí, která vás mile překvapí. Opět zjistíte, že v krizi se dokáže zmobilizovat a podat výkony, které by u něj nikdo nepředpokládal.

Beran – Blíženci: 

Je s ním trochu problém. Neustále chce, abyste všechno řešili za něj. Vy byste to možná i udělali, ale je vám jasné, že veškeré neúspěchy by potom padly na vaši hlavu.


Beran – Rak: 

Potíže s kamarádem z tohoto znamení jen tak nerozdýcháte. Zatím jste svého miláčka dokázali přesvědčit, že se jedná o zcela nevinný vztah, ale teď cítíte, že začínáte měnit názor.


Beran – Lev: 

Jeho rozhodnutí mu nevymlouvejte. Váš miláček vás sice vyslechne, uzná, že máte pravdu, ale nakonec se i ke své škodě zachová tak, jak měl v úmyslu původně.


Beran – Panna: 

Po tom, koho by hodnotil jako svou životní lásku, raději nepátrejte. Mohl by vám říci cokoliv, ale vy byste měli stejně pocit, že před vámi v tomto směru něco zásadního tají…


Beran – Váhy: 

Jde o týden, kdy byste na něj měli dát. Na rozdíl od vás ty správné informace nejenom vyslechne, ale dokáže z nich vyvodit i ty správné závěry.


Beran – Štír: 

Je zvědavější, než je zdrávo. Neustále vám volá a chce vědět, co děláte. On to sice vysvětluje jako důkaz své lásky, ale vy v tom cítíte budoucí velký problém.


Beran – Střelec: 

Miláček se staví do role člověka, který nejlépe ví, co je pro vás dobré. Jindy byste se s ním dost ohnivě hádali, ale teď musíte uznat, že má vlastně pravdu.


Beran – Kozoroh: 

V práci se bude muset ozvat hlasitě a důrazně. Jen tak vysvětlí šéfovi, že má kolegy, které by měl nepříjemnými pracovními úkoly obšťastňovat se stejnou frekvencí jako jeho…


Beran – Vodnář: 

Počítejte s tím, že se budete dost ohnivě hádat. Vy máte pocit, že se momentálně svým kamarádům věnuje s větším nasazením, než vám, a on se vám to ani nesnaží vymlouvat.


Beran – Ryby: 

Tomu, co vám vypráví, se moc nesmějte. Vy sice máte pocit, že si to jinou reakci nezaslouží, ale měli byste počítat s tím, že on to vidí jinak.


Býk – Beran: 

Opravdu je zbytečné, abyste před jeho chybami zavírali oči. To, co odložíte, budete muset řešit v příštím roce, kdy to bude časově i emočně daleko náročnější.


Býk – Býk: 

Hádat se můžete leda tak kvůli počítačovým hrám. Moc rádi byste je oba hráli, ale zároveň si uvědomujete, že se předvánoční přípravy dál už odkládat nedají.


Býk – Blíženci: 

S nepřízní osudu zápasí tak, že ho musíte obdivovat. Zkuste mu nabídnout pomoc tak, aby se neurazil, ale aby sám pochopil, že ji může bez obav přijmout.


Býk – Rak: 

Má toho opravdu hodně. Nezbude, než abyste ho začali masírovat s tím, že se kvůli Vánocům opravdu nemusí tak stresovat, protože v jeho režii budou jako v každém jiném roce dokonalé.


Býk – Lev: 

Patří k lidem, kterým byste se měli raději vyhnout. Můžete mít sice dobrou vůli a sami sobě slibovat, že se vyprovokovat nenecháte, ale nakonec to dopadne stejně jako obvykle.


Býk – Panna: 

Přiznejte si, že se o něj bojíte. V následující etapě byste to měli říct i jemu. O lásce jste dosud moc nemluvili a teď zjišťujete, že je to skoro škoda.


Býk – Váhy: 

Svou lásku mu dávejte najevo velkoryse a moc o ní nedumat. Jakmile začnete přemýšlet, zda si vaše city zaslouží, je jasné, že je mezi vámi něco špatně.


Býk – Štír: 

Na spoustu věcí nemáte vy čas a váš Štír trpělivost. Nebylo by lepší, kdybyste se rozhodli, že nebudete čekat, až se domluvíte, ale tuto práci zadáte spolehlivé a kvalitní firmě.


Býk – Střelec: 

Vztah s kolegou z tohoto znamení se vám nevyplatí. Uvědomte si, že jde o člověka, který se sice tváří jako ztělesněná láska, ale který vás tím, že jste s ním něco měli, může naprosto bez skrupulí vydírat.


Býk – Kozoroh: 

Život s ním vás vyloženě baví. Kozoroh v sobě objevil svůj starý smysl pro suchý humor, a vám začalo být v jeho společnosti zase dobře…


Býk – Vodnář: 

Jeho pokusy o ovládnutí vašeho vztahu a tím i vás nenechte bez komentáře! Vodnář musí vědět, že má tendencí přestřelovat – a kromě vás mu to nikdo jiný neřekne.


Býk – Ryby: 

To, že toho má hodně, ho opravdu neomlouvá. Týká se to zejména středy, kdy na vás má tendenci svádět i to, za co ani v nejmenším nemůžete.


Blíženci – Beran: 

Některé věci probíhají pomaleji, než se vám zamlouvá. V takovém případě zatněte zuby a přinuťte sebe i Berana k trpělivosti. Spěchem naděláte více škody než užitku.


Blíženci – Býk: 

Neptá se vás na to, co je podle vašeho názoru opravdu důležité. Možná byste se měli překonat a důležitá témata otevřít i v případě, kdy se mu to vyloženě nezamlouvá.


Blíženci – Blíženci: 

Skvělá bude středa! Jeden druhému vycházíte vstříc a ani vás nenapadne, že byste mohli udělat něco, co by vašeho miláčka zasáhlo v citlivém místě.


Blíženci – Rak: 

Obvykle se páry zvou na večeře, ale vy musíte mít vždycky něco extra. Svého miláčka pozvete na snídani a budete se vyloženě bavit jeho překvapeným výrazem.


Blíženci – Lev: 

Všechno nové, s čím začnete, dopadne naprosto skvěle. Bude ale lepší, když poskytnete příležitost k seberealizaci svému Lvovi, zatímco vy mu budete vytvářet zázemí.


Blíženci – Panna: 

Kamarádovi z tohoto znamení se splní jeho velký životní sen. Vy si sice uvědomujete, že ho jeho dotažení bude stát ještě spoustu práce a námahy, ale přesto mu tak trochu závidíte.


Blíženci – Váhy: 

V sobotu vás zachrání před opravdu nerozumnou reakcí. Zpočátku budete naštvaní, že se plete do něčeho, po čem mu nic není, ale pak jeho zásah upřímně oceníte.


Blíženci – Štír: 

To, co potřebuje, si koupí sám. Na vás je, abyste mu vybrali dárek, který ho jenom potěší. Nebojte se, už ve středu odpoledne dostanete ten správný nápad!


Blíženci – Střelec: 

Hlavně si musí zkontrolovat, zda má v pořádku všechny karty. Kdyby v sobotu při nákupech zjistil, že mu platnost platební karty vypršela a banky jsou zavřené, bylo by to hodně mrzuté.


Blíženci – Kozoroh: 

Hlavně mu nevyčítejte, že myslí jen na práci, zatímco vy jste mu lhostejní. Dozvěděli byste se, že to dělá jen pro vás, a vy to neumíte ocenit, ani si toho nevážíte.


Blíženci – Vodnář: 

Přiznejte si, že se vám v něm přihodil skvělý reprezentativní partner! Každý, kdo ho slyší mluvit, uzná, že ve vás musí něco být, protože tak chytrý člověk by se s hlupákem rozhodně nezahazoval.


Blíženci – Ryby: 

Těšte se na hodně, ale opravdu hodně bláznivý víkend. Váš miláček má pocit, že za dva dny zvládne to, co nestihl během celého adventu – a nechápe, že se to zvládnout nedá.

Přečíst  Měsíční čínský horoskop od 01.11.2017 do 01.12.2017


Rak – Beran: 

Jakmile vás obviní, že sabotujete jeho snahu, musíte se ozvat. Potíž je v tom, že vy nesabotujete snahu, ale rozmlouváte mu nápady, které jsou podle vašeho názoru riskantní.


Rak – Býk: 

Kdybyste chtěli, můžete být každý večer na nějaké společenské akci. Vy se však mlčky shodněte na tom, že je vám nejlépe v klidné a láskyplné atmosféře, kterou si vytvoříte doma.


Rak – Blíženci: 

Dokud vám do vašeho společného života mluvily rodiče, brali jste to jako něco, co patří k věci. Nyní se k nim ještě přidaly i děti, a vy přiznáváte, že vás to začíná docela štvát.


Rak – Rak: 

Pokud to jde, všestranně si užívejte! V práci toho sice máte až nad hlavu, ale to opravdu není důvod, abyste doma seděli i večer. Zamkněte dveře a běžte se bavit!


Rak – Lev: 

Neustále přemýšlíte, jak na sebe přitáhnout jeho pozornost. Jeho pozornost však nejlépe přitáhnete tím, že se budete tvářit, jako by vůbec neexistoval. Na to opravdu není zvyklý.


Rak – Panna: 

Jeho lichotky jsou tak trochu záludné. Nejdříve vás jimi okouzlí a dostane vás do nálady, kdy mu slíbíte i to, co jste původně vůbec neměli v úmyslu.


Rak – Váhy: 

S partnerem z tohoto znamení není problém. To, co jste na víkend naplánovali, se mu sice ani trochu nezamlouvá, ale sám uzná, že to jinak nejde.


Rak – Štír: 

Váš vztah je v ohrožení. Nemůžete za to ani vy, ani on, ale člověk, kterému je harmonie mezi vámi trnem v oku, a který se rozhodne, že vás rozeštve.


Rak – Střelec: 

Neustále přemýšlíte, zda byste si neměli koupit infrasaunu. Střelec sice tvrdí, že on žádné teplo navíc nepotřebuje, ale přesto se rozhodne, že si ji tedy k Vánocům pořídíte.


Rak – Kozoroh: 

Nové životní kariéře by se v žádném případě neměl vyhýbat. Nic takového sice nečekal, ale když podobná šance přijde, měl by se jí oběma rukama chopit.


Rak – Vodnář: 

To, že vy na něj moc nemyslíte, ještě neznamená, že je to s ním stejné. Vaši kamarádi vám vysvětlují, že je to vaše životní šance, zatímco vy si v tomto ohledu nejste zdaleka tak jistí.


Rak – Ryby: 

To, co umí, musí taky dokázat správně prodat. Platí to zejména pro čtvrtek, kdy musí vystoupit na veřejnosti a vypadat přitom jako člověk, který o sobě nepochybuje.


Lev – Beran: 

To, že si s něčím neumíte poradit, není žádná ostuda. Když se zeptáte Berana, získáte nejen přesný pracovní postup, ale i několik dobrých rad, čerpaných z praxe.


Lev – Býk: 

O dalším osudu vašeho vztahu zatím nepřemýšlejte. Váš miláček není sice v žádném případě ideální, ale pořád je podstatně lepší, než ti, které jste měli před ním.


Lev – Blíženci: 

Za jeho rozhodnutí opravdu nejste odpovědní. Jeho rodiče mají sice pocit, že byste mu měli domlouvat a držet ho na správné cestě, ale to, jak to mají dělat, vám už neporadí.


Lev – Rak: 

Život s Rakem není zdaleka tak krásný, jak jste si představovali. Rak vám poměrně agresivně dává najevo, že doma hodlá šéfovat on, a vy nevíte, jak mu to rozmluvit.


Lev – Lev: 

Své síly přeceňujete jen proto, abyste mu ukázali, jak jste skvělí. Potíž vězí v tom, že se zbytečně vyčerpáte a přesto si nedokážete nic, co byste dosud nevěděli.


Lev – Panna: 

Spousta věcí se ukáže jako nedůležitá. Když seberete odvahu a s miláčkem nahlas promluvíte o tom, že jediné, co je pro vás důležité, je právě on, bude to to nejlepší.


Lev – Váhy: 

Dozvíte se toho od něj spoustu. Kromě informací, které jsou užitečné, vám však řekne i to, o co vůbec nestojíte. Vy však usoudíte, že i to je pro vás důležité.


Lev – Štír: 

Jsou věci, na které nemáte čas. Když si však bude váš Štír chtít povídat, čas byste si udělat měli. Opravdu jsou chvíle, kdy i on potřebuje přítomnost jiné osoby…


Lev – Střelec: 

O tom, že byste mu mohli být nevěrní, snad ani neuvažujte. Rychle byste zjistili, že kdokoliv jiný je ve srovnání s vaším miláčkem jen zdrojem jedné velké nudy.


Lev – Kozoroh: 

Jsou lidé, kteří vás vyčerpávají. Kozoroh mezi nimi vede. Má na vás stejně náročné požadavky, jako máte vy sami na sebe, a vůbec nechápe, že to, co po vás chce, je přehnané.


Lev – Vodnář: 

Hlavně po něm nechtějte, aby se změnil. Mohl by vám to sice slíbit, ale protože je stejně jako vy zrozencem z pevného znamení, přes veškerou snahu by to nedokázal.


Lev – Ryby: 

Ve středu s ním mohou být trochu problémy. Ryba má pocit, že si z ní vyloženě utahujete, a nechápe, že svými slovy opravdu nic zlého nemyslíte. Podaří se vám ho přesvědčit?


Panna – Beran: 

Opravdu není důvod, abyste si dělali starosti s něčím, co nedokážete sami osobně ovlivnit. Vysvětlit to musíte hlavně Beranovi, který má pocit, že má momentálně na starosti celý svět…


Panna – Býk: 

Jakmile přijde s tím, že chce, aby se váš život zjednodušil, zavětřete. Podobné nápady v jeho případě končí většinou komplikací, bez které byste se klidně obešli.


Panna – Blíženci: 

Z vašeho vztahu Itálie nikdy nebude! Oba dáváte přednost rozumné komunikaci a oba se ze všech sil snažíte vyhnout hádkám a nic neřešícím sporům.


Panna – Rak: 

Počítejte s tím, že týden bude trochu náročnější, než jste si mysleli. Hlavně si na víkend neplánujte nic, co by vás připravilo o energii a hlavně o spánek!


Panna – Lev: 

Představa klidného týdne, kdy všechno jede podle vašich plánů, vezme rychle za své. Ve středu vám Lev zavolá, že večer půjdete někam do společnosti, a vy se musíte smířit s tím, že to tak bude.


Panna – Panna: 

V práci toho začíná být víc, než je zdrávo. Nejvíce ho naštve kolega, kterému sice nic není, ale který přesto zůstane na nemocenské a všechno nechá na něm.


Panna – Váhy: 

Nezdá se vám, že se vaše komunikace začíná naprosto zbytečně komplikovat? Pokud ano, využijte ve středu jeho vstřícné nálady a snažte se s tím něco udělat.


Panna – Štír: 

O tom, že je neobyčejně a hlavně zbytečně žárlivý, víte už dávno své. V tomto týdnu však své jednání změní a vy marně přemýšlíte, co za tím může vězet.


Panna – Střelec: 

Přiznejte si, že je vám v jeho společnosti dobře! Střelec vám ukáže, že i v tak napjatém a náročném období se můžete docela dobře bavit – a vy jeho poučení moc rádi přijímáte.


Panna – Kozoroh: 

Když se o něčem nechce bavit, nenaléhejte. Vydržte do pátku, kdy už bude mít všeho až nad hlavu a kdy sám pochopí, že se bez vaší rady a vašeho rozumného přístupu neobejde.


Panna – Vodnář: 

Představa snadného a spokojeného života, který si tak maloval, narazí na realitu. Naštěstí patří k lidem, kteří si i v tak nepříjemné situaci umí najít něco dobrého.


Panna – Ryby: 

Rozpory, které mezi vámi jsou, zbytečně nepřiživujte. Když se vám ani po velké snažení nedaří najít společný výchozí bod, měli byste raději mlčet.

Přečíst  Měsíční čínský horoskop od 01.01.2017 do 01.02.2017


Váhy – Beran: 

Patří k lidem, kteří potřebují neustále ujišťovat o tom, že jsou opravdu dobří. Udělejte to, poskytněte mu chválu v hojném množství a uvidíte, jak vypadá skutečné nebe na zemi.


Váhy – Býk: 

Jeho energie vám vyráží dech. Přesto byste mu měli zabránit v přibírání dalších úkolů. Klidně mu řekněte, že byste byli rádi, kdyby měl trochu času i pro vás!


Váhy – Blíženci: 

Patří k lidem, jimž byste se měli raději vyhnout. Problém je v tom, že ve chvíli, kdy se uvidíte, on začne provokovat a vy to vydýchat nedokážete.


Váhy – Rak: 

Jako člověk vás vyloženě dostane. S údivem zjistíte, že jeho laskavost, která se vám v jeho chování tak zamlouvá, není v žádném směru předstíraná…


Váhy – Lev: 

Zatímco všichni ostatní mají pocit, že je práce až nad hlavu, vy si té své vyloženě užíváte. Zejména v pondělí a v úterý vám jde příprava vánočního cukroví naprosto skvěle od ruky!


Váhy – Panna: 

Když se vám zdá, že byste ho měli před něčím varovat, neváhejte a hned to udělejte. Bude překvapený, protože ho ani nenapadne, že by mu něco takového vůbec mohlo hrozit.


Váhy – Váhy: 

S partnerem z tohoto znamení je to těžké. Má sklon neustále odsouvat všechno, co je potřeba udělat, a pak se divit, že má všeho až nad hlavu.


Váhy – Štír: 

Je potřeba, abyste mu odpustili i to, o čem jste byli přesvědčení, že mu nikdy neodpustíte. Doba se změnila a vy jste jeho tehdejší jednání alespoň částečně pochopili.


Váhy – Střelec: 

Konečně vás napadne, jak ho dostat. Jde o úskok, který se vám podaří. Vy však nesmíte nikdy v životě přiznat, že to, co se stalo, nebyla náhoda, ale váš promyšlený plán.


Váhy – Kozoroh: 

Když se mu do něčeho nechce, vy ho nenuťte. Můžete si sice myslet, že jde o záležitost, která nestrpí prodlení, ale musíte počkat, až na to přijde i on sám.


Váhy – Vodnář: 

Na jeho pomoc nespoléhejte. Může mít sice pusu plnou slibů, ale když věc dospěje do kritického bodu, stejně bude dělat jenom to, co vnímá jako prospěšné pro sebe.


Váhy – Ryby: 

I když člověka z tohoto znamení považujete za nejbližšího člověka, jsou věci, které vás na něm překvapí. Narazíte na zásadní rozpor v názorech a nebudete vědět, jak na to reagovat.


Štír – Beran: 

To, že vás od něčeho odrazuje, působí vyloženě kontraproduktivně. Jeho varování vás spíše motivuje a nutí, abyste to zkoušeli i jemu navzdory.


Štír – Býk: 

Hlavně mu neříkejte, že se pro vás v poslední době ocitl až na dalším místě. Může to být sice pravda, ale vy byste se měli chovat tak, aby to nepoznal.


Štír – Blíženci: 

Velmi brzy se smíří s nevyhnutelným. Hlavně mu neříkejte, že celou záležitost vzdal zbytečně brzy. On ví, že by ho další boje jen zbytečně vyčerpaly. Navíc by k ničemu rozumnému nevedly.


Štír – Rak: 

O lákavé pracovní nabídce by měl alespoň uvažovat. Pro vás oba by to sice znamenalo kompletní přestavení rodinného a domácího rozvrhu, ale to byste zvládli…


Štír – Lev: 

Konečně dotáhnete do finále záležitost, která vás v poslední době vyčerpávala. Oba si domluvíte, že jde o ten nejkrásnější – i když trochu předčasný – vánoční dárek.


Štír – Panna: 

Pokud vám intuice říká, že mu máte zavolat, měli byste to taky udělat. Je docela možné, že vám mimosmyslově dává najevo, že vás opravdu potřebuje.


Štír – Váhy: 

Hlavně mu nevyčítejte jeho staré chyby! Kdybyste mu mohli nahlédnout do srdce, zjistili byste, že toho, co bylo, lituje daleko více a intenzivněji, než si umíte představit.


Štír – Štír: 

Překvapí vás svou ohleduplností. Před ostatními sice může předstírat, že je tvrdý na sebe i na všechny kolem, ale vy dobře víte, že ve skutečnosti je to jinak.


Štír – Střelec: 

Momentálně patří k těm opravdu upovídaným. Obvykle zbytečné řeči moc rádi nemáte, ale teď zjišťujete, že se jeho výroky vlastně velice dobře bavíte.


Štír – Kozoroh: 

Jeho vstřícné a laskavé jednání vám vyrazí dech. Následně pak budete přemýšlet, zda se tak dokáže chovat ke všem, nebo zda jen ve vašem případě učinil zásadní výjimku.


Štír – Vodnář: 

Když mu o víkendu nebude dobře, zažeňte ho do postele. Bude lepší, když proleží poslední adventní víkend, než kdyby kvůli zanedbanému zdraví později prokašlal celé svátky.


Štír – Ryby: 

Využijte šance a konečně s ním navažte pořádný vztah! Je to přesně to, co potřebujete a co vám následující dny příjemně zpestří a doslova rozzáří.


Střelec – Beran: 

Než uvěříte tomu, co se o něm povídá, měli byste se ho přímo zeptat. Vysvětlení, které vám dá, bude jednoduché, a vy přitom ani na minutu nezapochybujete, že mluví pravdu.


Střelec – Býk: 

O jeho srdce nebojujte, protože to nemá cenu. Když se naopak stáhnete a přestanete zájem projevovat, přinutíte ho k aktivitě. Až pak se dozvíte, že vás měl vždycky rád, ale nějak si netroufal.


Střelec – Blíženci: 

Jeho nápaditost vám vyrazí dech. Poslechněte ho, a těšte se na konec roku, kdy se oba dva dostanete z problémů, které ani jeden z vás nezavinil.


Střelec – Rak: 

Neustále vám vysvětluje, co máte dělat. Jiného byste s takovou přednáškou dávno poslali do háje, ale u vašeho Raka vám takové řeči kupodivu vůbec nevadí.


Střelec – Lev: 

Je docela možné, že se rozhodne pro nové začátky. Měli byste ho však upozornit, že jde o věc, kterou bude muset zvládnout sám, protože vy mu v tom pomáhat nechcete a nebudete.


Střelec – Panna: 

Hlavě si dejte pozor, abyste ho nezklamali. Problém je v tom, že Panna momentálně vnímá jako zklamání všechno, co jí nevyhovuje a co příznivé nezrcadlí její vlastní plány.


Střelec – Váhy: 

Máte to těžké. Když o něj pečujete, dozvíte se, že byste ho pořád jen kontrolovali. Když mu dáte volnost, Váha nahlas usoudí, že o ni vlastně nemáte vůbec zájem.


Střelec – Štír: 

Hlavně ve čtvrtek a v pátek bude neskutečně milý a chápavý. Vypadá to, že mu někdo konečně otevřel oči a řekl mu, že to, co pro něj děláte, rozhodně není tak samozřejmé, jak se mu zdá.


Střelec – Střelec: 

Planety jsou plně a zcela na vaší straně. Je jen potřeba, abyste nečekali zázraky a jejich přízně využili hned a teď. Jakékoliv čekání se nevyplatí!


Střelec – Kozoroh: 

Vzdor svému obvyklému poněkud odtažitému chování vám padne kolem krku. Budete nadšení, protože tak bouřlivý projev lásky jste od něj dosud nezažili.


Střelec – Vodnář: 

Ve vašem vztahu jsou důležité právě ty zdánlivé maličkosti. Počítejte s tím, že se to velké, důležité a zásadní vyřeší samo, a pozornost věnujte právě těm obvykle pominutelným detailům.


Střelec – Ryby: 

Jakmile začne vyprávět, že se vedle vás dusí, navrhněte rozchod. Pořád ještě platí stará pravda, která praví, že kopačky se daleko lépe dávají než dostávají…

Přečíst  Znamení horoskopu Lev - Díl VII.


Kozoroh – Beran: 

Hlavně se ho zbytečně nevyptávejte, co si myslí. Mohl by být nezvykle upřímný a sdělit vám spoustu věcí, z nichž by vám hlava šla ještě dlouho kolem.


Kozoroh – Býk: 

V názorech ho musíte trochu krotit. Váš miláček patří k lidem, kteří to, co si myslí, prosazují za každou cenu, ale vůbec ho nenapadne, že by někdo mohl mít i jiný názor.


Kozoroh – Blíženci: 

Příběhy, které vám vypráví, mohou sice vypadat jako ryzí produkt fantazie, ale nakonec se ukáže, že si opravdu nic nevymýšlel. Nechtěli byste se mu třeba omluvit?


Kozoroh – Rak: 

Než vám padne do náruče, bude to chvíli trvat. Buďte však upřímní a přiznejte si, že vás jeho zdráhání přitahuje daleko víc, než jste vůbec kdy považovali za možné.


Kozoroh – Lev: 

Přiznejte si, že jsou pořád ještě chvíle, kdy vám dokáže vyrazit dech! Stane se to v pátek, kdy domů dotáhne spoustu zlevněného ovoce a vám vysvětlí, že z něj připravíte pečený čaj.


Kozoroh – Panna: 

Na vaše návrhy odpovídá s podstatně menším nadšením, než jste čekali. Nerozčilujte se a hlavně mu to nevyčítejte. Nadšený sice může být, ale jinak to projevit neumí.


Kozoroh – Váhy: 

Když se vám na jeho jednání něco nezdá, neptejte se, ale pozorujte. Vaše Váha dlouho mlčet nevydrží. To, co se stalo, se dozvíte nejpozději v pátek odpoledne.


Kozoroh – Štír: 

Když vám začne vysvětlovat, že vám má být za co vděčný, nepředstírejte, že to tak není. Kdyby nebylo vás, jeho život by se opravdu ubíral zcela jinými cestami.


Kozoroh – Střelec: 

Komunikujete s ním až moc otevřeně. Dejte si však pozor, aby ve vašich slovech neobjevil něco, co v nich není, a neusoudil, že mu vlastně nabízíte vztah.


Kozoroh – Kozoroh: 

O tom, že byste se pohádali, nemůže být řeč. Můžete k tomu mít sice sklon i chuť, ale zároveň byste si měli uvědomit, že byste tím jen plýtvali energií, kterou potřebujete na důležitější věci.


Kozoroh – Vodnář: 

Ještě před svátky by si měl zajít k očnímu lékaři. Pak si jako vánoční dárek může pořídit buď nové brýle, nebo alespoň elegantní pouzdro, do kterého je dá.


Kozoroh – Ryby: 

Auto mu raději nepůjčujte. Nejde o to, že by Ryba neuměla řídit a nebyla dostatečně zodpovědná. Atmosféra týdne je však bouřlivá a o ostatních řidičích se to říct nedá…


Vodnář – Beran: 

Oba byste měli počítat s daleko větší únavou, než obvykle cítíte. Přizpůsobte tomu svůj týdenní rozvrh, který je už tak náročný podstatně víc, než je vám oběma zdrávo.


Vodnář – Býk: 

O tom, že byste to s ním zkoušeli po zlém, ani neuvažujte! Každá akce budí protiakci! Tak, kterou byste vzbudili v Býkovi, by však byla opravdu smrtící.


Vodnář – Blíženci: 

Ještě před svátky byste si oba měli zajít ke kadeřníkovi, eventuelně na kosmetiku. Svátky si vyžadují váš nový look a vy byste jim ho měli dopřát!


Vodnář – Rak: 

To, že se před svátky tváří jako umučení, patří k jeho každoroční image. Kdybyste mu nabídli, že mu zaplatíte pomoc, naštve se a souhlasit s tím stejně nebude.


Vodnář – Lev: 

Na zázrak v jeho případě nečekejte. To, že se k vám v poslední době chová laskavěji, má souvislost s přicházejícími Vánoci, ale city s tím nemají co dělat.


Vodnář – Panna: 

Před kolegou z tohoto znamení si na nedostatek času a nadbytek práce nestěžujte. Rychle by roznesl, že vy na svou práci nestačíte, zatímco on by ji zvládl bez potíží.


Vodnář – Váhy: 

Jde o skvělý týden, kdy spolu ladíte naprosto bez problémů. Navíc jste každý večer někde venku a tam se skvěle bavíte. Ostatní vám upřímně závidí a opravdu mají proč.


Vodnář – Štír: 

Vize krásného života ve dvou za současných podmínek raději vzdejte. Vy dva se spolu dohodnete, ale jeho rodina stejně usoudí, že vám má právo do všeho kecat…


Vodnář – Střelec: 

Neustále nevíte, zda ho máte nebo nemáte chtít. Nakonec se domluvíte, že si dáte pauzu, což je ve vašem případě laskavější označení definitivního rozchodu.


Vodnář – Kozoroh: 

Opravdu si nedovedete představit, že byste kromě něj měli ještě někoho jiného. Říkat mu to však nemusíte. Kozoroh by se rozčilil už proto, že o něčem takovém vůbec uvažujete.


Vodnář – Vodnář: 

Skvělý bude zejména víkend. Váš vládce Uran je pod skvělými aspekty a dává vám šance, o kterých jste zatím uvažovali jako o něčem totálně nedosažitelném.


Vodnář – Ryby: 

Jeho emoce vám zejména o víkendu přerůstají přes hlavu. Věděli jste, že jich bude hodně, ale nikdy vás nenapadlo, jak obtížně je budete zvládat a jak těžce se s nimi budete smiřovat.


Ryby – Beran: 

Na to, abyste mu stále znovu odpouštěli, už nemáte kapacitu. Uvědomujete si, že míra vaší trpělivosti je vyčerpaná, a sami čekáte, kam vás toto zjištění posune.


Ryby – Býk: 

Rodinné záležitosti vám přerůstají přes hlavu. Jejich řešení však nechte na svém miláčkovi. Vy sami byste toto náročné dohadování do zdárného konce nedovedli.


Ryby – Blíženci: 

Pokud se s vámi bude chtít hádat, bude s tím problém. Hrozí, že vybuchnete a řeknete mu daleko víc, než jste původně chtěli a než bylo rozumné.


Ryby – Rak: 

Opravdu by nebylo dobře, abyste se za aktuálních okolností hnali do dluhů. Týká se to hlavně vašeho miláčka, který má aktuálně štěstí, ale nemá zrovna dobrý odhad situace.


Ryby – Lev: 

Partner jen září a vy se o něj bojíte. Když pak ve středu přijde s tím, co se stalo, a co je velmi pozitivní i pro vás, začnete se radovat spolu s ním.


Ryby – Panna: 

Do oblékání si od něj mluvit raději nenechte. Vaše Panna má sice vytříbený vkus, ale to, co se jí libí a co jí sedí, je vám na míle vzdálené.


Ryby – Váhy: 

Pozor si dejte zejména na cukroví, které jste už napekli a nazdobili. Nebezpečím nejsou ani tak děti, jako neposedná a nezvladatelná domácí zvířata.


Ryby – Štír: 

Jeho lichotky berte velice vážně. Dobře ho znáte a víte, že u něj nebezpečí, že by říkal něco jiného, než co si myslí, opravdu nehrozí.


Ryby – Střelec: 

Výměna názorů bude probíhat každý den několikrát. Naštěstí pro váš vztah všechno skončí tím, že se na sebe podíváte a začnete se nahlas a upřímně smát.


Ryby – Kozoroh: 

Na to, abyste si naplánovali Silvestra na horách, ještě pozdě není. Zkuste zavolat a zjistit, zda na poslední chvíli někdo nezrušil rezervaci. Využijte toho, že máte štěstí!


Ryby – Vodnář: 

Neustále má z něčeho strach. Až během týdne vám dojde, že největší strach má z toho, že mu přestanete krýt záda a on si bude muset se životem poradit sám.


Ryby – Ryby: 

Jde o týden, který je pro vás oba hodně, ale opravdu hodně náročný. Pokud se pohádáte, nedělejte kvůli tomu zbytečné drama. Při takových aspektech by se hádal každý!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..