Týdenní partnerské horoskopy od 11.06.2018 do 18.06.2018

Napsala | 11.06.2018
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Jednání vašeho partnera vás neobyčejně mile překvapí. Navíc pochopíte, že v sobě skrývá city, za které se sice stydí, ale které se v kritických chvílích spolehlivě projeví.

Beran

Když se rozhodne, že si bude užívat, nezastavujte ho. Stačí, abyste si udělali inventuru toho, co za poslední dobu zvládl, a zjistíte, že má na trochu odlehčenější životní styl nárok.

Beran

Některé praktické záležitosti musíte vyřešit za něj, občas máte pocit, že je na vás přehazuje vědomě. Naštěstí rychle zjistíte, že to je jen pocit, který nemá s realitou nic společného.

Beran

Z vašeho bouřlivého románku nic rozumného nebude. Na konci týdne oba zjistíte, že věnujete spoustu energie něčemu, o co v podstatě ani jeden z vás nestojí.

Beran

Ale že si spolu žijete! Týká se to zejména neděle, kdy jste oba ve skvělém rozmaru, a kdy se jen snažíte, aby se všichni ostatní kolem bavili stejně dobře jako vy dva.

Beran

Opět se potvrdí, že ty nejtěžší problémy mají ta nejjednodušší řešení. Je jen potřeba, abyste se svěřili své Panně a pak všechno nechali v jejích rukou.

Beran

Opravdu není důvod, abyste opravovali každé slovo, které řekne. Můžete mít sice dojem, že by si měl více hlídat to, co říká, ale tento dojem si raději nechte pro sebe.

Beran

Patří k lidem, kteří jsou zbytečně konfliktní. Vy ho znáte a berete to jako danou věc, ale zbytek světa k něčemu tak láskyplně tolerantní nebude.

Beran

Těšte se na víkendovou pohodu. Je však potřeba, abyste využili pozitivní energie Luny ze Lva a naplánovali si na oba dny co nejvíce fyzické námahy.

Beran

Znáte ho a víte, že je s ním občas problém-o tom, co je důležité, nemluví. V takovém případě vás postaví před hotovou věc a ještě se diví, že nejste jeho přístupem nadšení.

Beran

Jako partner je docela milý-ve vaší společnosti sice flirtuje s každým, kdo mu přijde pod ruku, ale vy si z toho nic neděláte. Víte, že vás a váš vztah jeho jednání neohrožuje.

Beran

Ve čtvrtek a v pátek, kdy je Luna v Raku, dejte ve všem na něj. To, co vám říká, se vám sice líbit nemusí, ale můžete si být jistí, že se s tím vyplatí počítat.

Býk

Krásná bude zejména druhá polovina týdne. Ve středu v noci se Venuše dostává do Lva a postará se, aby se z vašeho partnera stal ve všech směrech milovník snů.

Býk

V pátek, kdy jste oba pod vlivem kvadratury mezi Venuší a Uranem, máte s láskou samé potíže. Hrozí, že se zamilujete do někoho, kdo vám do života vnese jen starosti, a jehož se nedokážete vzdát.

Býk

Jakmile začne mluvit o tom, že ho nemáte dostatečně rádi, měli byste zavětřit. Je docela možné, že se v jeho životě objevil někdo, kdo ho dokáže přesvědčit, že by pro něj byl lepší partner než vy.

Býk

Přesvědčte ho, aby o všem důležitém mluvil jednoznačně a nahlas. Když to oba dokážete, pochopíte, že problémů, které mezi vámi jsou, je daleko méně, než jste si dosud mysleli.

Býk

Měl by více využívat svých talentů, zatím to ale nedělá, protože se bojí, aby se tím, že se mu to nepovede, zbytečně neztrapnil. Kdybyste mu dokázali dodat sebevědomí, zásadně byste mu pomohli.

Býk

Když si z vás někdo začne dělat legraci, vy se smějete, ale vaše Panna je naštvaná. Má pocit, že někdo ohrožuje vaší důstojnost a nechápe, že vám to vůbec nevadí.

Býk

Potíže začnou ve středu. V úterý v noci se Merkur přesune do Raka a vytvoří atmosféru, kdy bude váš miláček reagovat přecitlivěle i na to, co si to vůbec nezaslouží.

Býk

Preventivně se dětí vyptejte, jak se jim rýsuje vysvědčení. Když se dozvíte, že není tak úplně takové, jak by se vám líbilo, máte dost času, abyste na to připravili svého partnera.

Býk

Neustále bojuje o něco, co vy považujete na nepodstatné. Možná by bylo lepší, kdybyste mu to toho přestali mluvit a spokojili se s rolí nezávislého pozorovatele.

Býk

Když chce být protivný, buďte vy taky, Vám však bohužel vaše předsevzetí vydrží jen to úterý. Pak usoudíte, že bude lepší, když se k němu začnete chovat chápavěji.

Býk

O víkendu, kdy Luna prochází Lvem, nechte všechno bez nejmenších výčitek svědomí na něm. Váš miláček konečně pochopí, že je s domácností podstatně víc starostí, než si dosud myslel.

Býk

Ve středu, kdy je pod vlivem novoluní v Blížencích, musíte brzdit sebe i jeho. Vaše Ryba se má sklon hádat a vy jí marně vysvětlujete, že to ve vašem vztahu není tak nejlepší cesta.

Blíženci

Když mu říkáte, že je naprosto skvělý a po všech stránkách úžasný, musíte to myslet vážně. Beran jakoukoliv faleš bezchybně vycítí a hodně rychle na ni zareaguje.

Blíženci

Miláček se rozhodl, že vás bude rozmazlovat a vy musíte zkonstatovat, že se mu to velice daří. Potíž je jen ve vaší hmotnosti, která pod vlivem jeho péče stoupá víc, než je zdrávo.

Blíženci

Jeho vztahové experimenty se vám ani trochu nelíbí. Hned mu dáte najevo, že na ostatní takové triky zkoušet mohl, ale vy mu na ně nenaletíte.

Blíženci

Chce si s vámi povídat přesně o tom, o čem byste vy raději mlčeli. Řekněte mu to tak, aby sám pochopil, že vás sice může k řeči donutit, ale pak toho bude sám litovat.

Blíženci

Opravdu se chcete vrhnout do dalšího vztahu s člověkem, kterého zase tak dobře neznáte? Kdybyste poslechli Lva, který vás před takovým jednáním varuje, udělali byste dobře.

Blíženci

Žene vás k zubnímu hygienistovi a dobře dělá. Vám se tak sice nechce, ale Panna použije argumenty, kterým se nedá odolat a které vás přinutí, abyste jí dali zapravdu.

Blíženci

Jeho jedovaté poznámky neposlouchejte a hlavně nerozebírejte. Momentálně je nemyslí zle, ale mluví tak proto, že se děje něco, s čím si neví rady.

Blíženci

Ve středu, kdy je pod vlivem sextilu mezi Merkurem a Uranem, se konečně začne chovat tak, jak jste si vždycky představovali. První krok učinil a vy jen čekáte, jak budou vypadat ty další.

Blíženci

Jeho smysl pro humor vás občas upřímně štve. Opět se přesvědčíte, že patří k lidem, kteří moc rádi žertují o jiných, ale sami žerty na svou adresu nesnášejí.

Blíženci

To, že vás vztah skončil, vám v podstatě moc nevadí. V poslední době byl tak protivný, že jste si léto s ním nedokázali představit a skoro jste se ho i báli.

Blíženci

Vaše společná budoucnost se rýsuje ve velice zajímavých barvách. Vodnář říká, že se s ním nebudete ani chvíli nudit, a vy víte, že má pravdu.

Blíženci

Patří k lidem, které neumluvíte. Pokud ho opravdu chcete získat, bude lepší, když se ovládnete a v jeho společnosti budete spíše mlčet než mluvit.

Přečíst  Lucie Vondráčková - ryby

Rak

Opět se začne mluvit o jeho hříších z mládí-chovejte se velkoryse a na nic se ho nevyptávejte. Nahlas vám sice nepoděkuje, ale v hloubi duše vaše jednání ocení.

Rak

V jeho společnosti fungujte sami za sebe. Doby, kdy jste měli pocit, že se kvůli němu musíte překonávat a nahlas říkat to, co si nemyslíte, jsou naštěstí za vámi.

Rak

Změna přijde ve čtvrtek. Venuše se dostane do jeho komunikačního sektoru, a on konečně začne komunikovat tak, že vás nebude štvát každou větou, kterou pronese.

Rak

Neustále chce, ať mu radíte, co má v životě dělat. Nenechte se přemluvit! To, co mu poradíte, sice vyslechne, ale hned vám dá najevo, že se vašimi slovy řídit nehodlá.

Rak

Klidně se ho zeptejte, co mu na vás vlastně vadí. Začne vám koktavě vysvětlovat, že proti vám vlastně vůbec nic nemá a že se vám všechno jenom zdálo.

Rak

To, že v životě člověk občas o něco ne vlastní vinou přijde, je něco, co chápete a co považujete za normální. Teď je jen potřeba, abyste to vysvětlili svému partnerovi, jemuž to jasné není.

Rak

Představa klidného společného života narazí. Vy si po svých životních zkušenostech nic jiného nepřejete, ale Váha má pořád pocit, že to bude jenom nuda.

Rak

Na některé věci máte podstatně méně času, než by se vám líbilo. Musíte si ale dát pozor, aby se do nich nedostal i váš Štír-nikdy by vám to neodpustil.

Rak

Kromě jiného musíte na zahradu nakoupit pasti na myši a jiné podobné potřeby. Kromě toho si však z hobby marketu ponesete spoustu květin, bylinek a jiných maličkostí, které vám dělají radost a kterým váš Střelec nerozumí.

Rak

V sobotu, kdy jste oba pod problematickým vlivem opozice mezi Merkurem a Saturnem, si dejte pozor na to, co si říkáte. Oba to máte sklon přehnat a pak se omlouvat.

Rak

Kamarádi hrají v jeho životě daleko důležitější roli, než by se vám líbilo. Dosud jste jejich vliv dokázali přehlížet, ale teď je vám jasné, že s nimi začínáte mít docela slušný problém.

Rak

S partnerem z tohoto znamení jsou samé potíže. Neustále má pocit, že mu celý svět jenom ubližuje, a nechce pochopit, že je to všechno jenom jeho utkvělá představa.

Lev

Jeho požadavkům vyhovět nemůžete. Kdybyste to chtěli udělat, museli byste se vzdát své vlastní hrdosti – a to je něco, co ani kvůli němu udělat nedokážete.

Lev

Jeho hovory o tom, jak musíte šetřit daleko víc, než jste šetřili dosud, vás upřímně rozčilují. Problém je v tom, že Býk chce, abyste šetřili vy a na sobě, zatímco on se omezovat v žádném směru nehodlá.

Lev

Jeho dobrá vůle zabere i v případě, kdy všechno jiné zklame. Zejména ve druhé polovině týdne dokáže rozumně komunikovat i s lidmi, kteří všem ostatním lezou na nervy a s nimiž se každý jen hádá.

Lev

Ke společné budoucnosti, o které mluvíte, byste měli přistupovat zodpovědně. V případě vás dvou nejde o období, které se počítá na týdny, ale spíš takové, které se počítá na roky a desetiletí.

Lev

Hlavně se nehádejte! V zápalu boje byste si mohli říct leccos, co není k ničemu, a na co byste měli v zájmu vás dvou a vašeho vztahu co nejrychleji zapomenout.

Lev

Pravidla, která jste si kdysi dávno ve vztahu stanovili, musí platit dál. Nejsou sice tak úplně dokonalá, ale nic lepšího ani při té největší námaze lidská mysl vymyslet nedokáže.

Lev

Bude přemýšlet o tom, co je vám naprosto jasné, raději mu však nic nevysvětlujte. Dozvěděli byste se, že se jen vytahujete, a že by bylo lepší, kdybyste ho nechali volně dýchat.

Lev

Ať řeknete cokoliv, bude mít vždycky nějaké námitky. Vy si můžete vybrat, zda se s ním budete hádat, nebo zda mávnete rukou a bez zbytečných debat si dále pojedete po svém.

Lev

Když říká, že Co oči nevidí, to srdce nebojí, nic zlého tím nemyslí. Opravdu se nemusíte bát, že vám za prvním rohem zahne s někým, kdo vaší úrovně zdaleka nedosahuje.

Lev

S partnerem z tohoto znamení je všechno jednoduché. Když vám sliboval, že se o vás po všech stránkách postará, myslel to vážně a vy se na to můžete spolehnout.

Lev

Je vám jasné, že to s vámi myslí vážně. Potíž je však v tom, že vás dosud ani nenapadlo, jak to s ním vlastně myslíte a jakou roli mu chcete ve svém životě dát.

Lev

To, co prožívá, jsou relativně malé a celkem lehce zvládnutelné nepříjemnosti. Musíte ho však na to upozornit a požádat ho, aby nedělal drama kolem něčeho, co si to vůbec nezaslouží.

Panna

Když se už do něčeho spolu s ním pustíte, vycouvat z toho nesmíte. Poznámky, které by váš miláček na váš účet pronášel, by se vám poslouchaly opravdu hodně těžko.

Panna

O tom, jak byste měli šetřit, umí mluvit jako kniha. Když mu však přijde do cesty něco, co by moc chtěl, na všechna svá předsevzetí zapomene a začne utrácet skoro zběsile.

Panna

Jeho rodinu vnímáte jako nutné zlo. Dosud se ovládáte natolik, že jste mu to přímo do očí ještě neřekli, ale přesto se zájmem čekáte, kdy kotel překypí, a vy vybuchnete.

Panna

Chtějte od něj jasné návrhy a jasné odpovědi. Ve druhé polovině týdne, kdy je Merkur v jeho znamení, s tím bude mít sice problémy, ale vy se nesmíte nechat odradit.

Panna

K tomu, abyste mu dali ještě jednu šanci, se musíte přemlouvat. Naštěstí nakonec usoudíte, že jste v životě prohráli už víc, a rozhodnete se, že to s ním zkusíte ještě jednou.

Panna

Občas máte pocit, že je partner k jiným lidem daleko ohleduplnější, než k vám. Váš miláček má dojem, že si na rozdíl od těch ostatních dokážete s životem bez problémů poradit.

Panna

V tom, co vám říká, nějaký hlubší podtext nehledejte. Miláček opravdu patří k lidem, kteří mluví to, co si myslí, a v jejich slovech se žádný další smysl neskrývá.

Panna

Od středy to s ním nebude jednoduché. Merkur je v Raku a váš miláček s jeho pomocí dokáže zdůvodnit i to, co by nikdo jiný zdůvodnit nedokázal.

Panna

Na to, abyste s ním diskutovali, nemáte nervy. Střelec je přesvědčený o své genialitě a neustále vám dokazuje, že on má pravdu, zatímco vy se mýlíte.

Panna

Neskutečně vás překvapuje! Doby, kdy jste měli pocit, že je pasivní a že o vás vlastně ani nestojí, jsou dávno za vámi. Teď je vám jasné, že i Kozoroh může milovat vášnivě a ohnivě.

Panna

Když řekne, že se mu něco finančně nevyplatí a proto to dělat nebude, respektujte to. Není všem dnům konec! Časem ho můžete požádat, aby své rozhodnutí ještě jednou přehodnotil a zvážil.

Přečíst  Měsíční čínský horoskop od 01.11.2017 do 01.12.2017

Panna

Vynikající bude středa,najednou se mu bude dařit i to, co dosud pokulhávalo. Vy pak musíte ustoupit do pozadí, držet mu palce a v případě potřeby ho podporovat.

Váhy

Než se začněte rozněžňovat a litovat ho kvůli tomu, jak mu život nepřál, snažte se zjistit veškeré podrobnosti. Zjistíte, že celá věc je daleko složitější a on v ní vůbec není nevinně!

Váhy

Jeho rozhodnutí se vám sice nelíbí, ale vy je respektujete. Přesto byste mu měli říct, že vám jeho další životní plány připadají riskantně víc, než je zdrávo.

Váhy

Do svého vztahu nedáváte zdaleka celou svou duši. Možná byste si to měli uvědomit ve chvíli, kdy budete svému Blíženci vytýkat, že vás nemá dostatečně rád.

Váhy

ve středu, kdy bude Merkur v jeho znamení už a Venuše ještě, se mu neubráníte. Berte jeho lásku jako dar, který vám vesmír dává, a buďte rádi, že k vám je tak štědrý.

Váhy

Přemýšlíte, zda vám k srdci přirostl více Lev, nebo šance, které vám život po jeho boku dává. Kdybyste usoudili, že oboje je zhruba nastejno, bylo by to to nejlepší.

Váhy

Náročná bude středa, na jedné straně myslí logicky a je v pohodě. Když se však ke slovu dostane energie novoluní, zjistíte, že to s ním lehké zdaleka není.

Váhy

Na to, že by mezi vámi mohla vzniknout tajná láska, zapomeňte. Mohli byste sice něco takového vyvolat, ale svého rozhodnutí byste litovali spíše dříve než později.

Váhy

Patří k lidem, které moc nechápete. Štír vám sice vysvětluje, že má všechno promyšlené a že se důsledků jeho rozhodnutí nemusíte bát, ale vy si tak jistí nejste.

Váhy

Ve středu, kdy je v jeho partnerském sektoru novoluní, čekejte zásadní rozhodnutí. Střelec vás postaví před hotovou věc a vůbec ho nenapadne, že by se vám jeho rozhodnutí nemuselo zamlouvat.

Váhy

Představa, že spolu vyrazíte do letního kina, vás vůbec nebaví. Proti troše romantiky nic nemáte, ale o večer, kdy budete mrznout a odhánět komáry, ani trochu nestojíte.

Váhy

Když přijde s tím, že byste si mohli vyrazit někam na parník, jděte. Bude z toho krásná víkendová akce, na kterou budete oba moc rádi vzpomínat.

Váhy

Dárek, který vám dává naprosto mimo jakoukoli příležitost, vám udělá radost. Ještě víc vás potěší, když se dozvíte, že vám ho dává proto, že ví, že u vás bude v dobrých rukou.

Štír

Toho, že by se v jeho životě objevil někdo jiný, se bát nemusíte. Pokud je trochu roztržitější, je v tom spíše spousta práce, na kterou nemá dostatek energie i času.

Štír

Jsou věci, které nedokážete. Můžete se sice snažit, abyste si z něj udělali stabilního partnera, ale záhy zjistíte, že by šlo o partnerství, které by vám nic pozitivního nepřineslo.

Štír

Chcete ho získat a taky se vám to podaří. Až později zjistíte, že jste se stali obětí rafinované hry, protože Blíženec vás chtěl získat ještě dřív, než jste začali balit vy jeho.

Štír

Neustále máte pocit, že by měl být tolerantnější. Až během týdne pochopíte, že člověka, který by byl tak tolerantní jako vás Rak, nenajdete na celém širém světě.

Štír

Ctitele z tohoto znamení se hned tak nezbavíte. Má pocit, že je potřeba jen dostatečná vytrvalost, s níž vás přesvědčí, že je pro vás ten pravý.

Štír

S partnerem z tohoto znamení to není snadné. Neustále má pocit, že vám má právo radit – a vy mu jen marně vysvětlujete, že se jeho radami řídit nehodláte.

Štír

O tom, že je vám s ním dobře, nepochybujete, s Váhou je však dobře i několika dalším lidem. Jejich přítomnost v jejím životě se vám sice nelíbí, ale nic s ní neuděláte.

Štír

Ať řeknete cokoliv, váš miláček to vždycky ocení. Konečně máte vedle sebe partnera, který si vás umí vážit a který si uvědomuje, co ve vás má!

Štír

Doháníte to, co jste nestihli a na svého partnera pak máte daleko méně času, než byste potřebovali. Naštěstí má rozum a k výčitkám se nesníží.

Štír

Některé lidi musíte neustále uhánět, protože jinak své povinnosti plnit nebudou. Nebylo by lepší, kdybyste je předhodili Kozorohovi, který si s nimi poradí přece jen lépe.

Štír

Když vás pozve na rande, běžte. Půjde o akci, která ve vás nechá hluboký dojem a která vás přesvědčí, že není zdaleka tak beznadějný, jak se vám zdálo.

Štír

Neustále má pocit, že mu utíká jedna šance za druhou,ujistěte ho, že vy mu neutečete. Konečně pochopí, že kromě vás nic jiného nepotřebuje.

Střelec

Nejdříve chce, abyste ho nechali na pokoji, pak si stěžuje na nedostatek vašeho zájmu. To, že se v něm nevyznáte, není důležité, jasno v sobě nemá ani on sám.

Střelec

Některé věci probíhají pomaleji, než by se vám líbilo. Peníze, na které čekáte, přijdou až na konci týdne, kdy už budete mít celou záležitost vyřešenou jinak.

Střelec

Středeční novoluní s vámi dělá divy. Najednou pochopíte, že je opravdu potřeba, abyste svého miláčka neprovokovali, ale naopak pracovali na domluvě.

Střelec

V práci má konečně klid,přestává neustále nahlas přemýšlet o tom, že by měl dát výpověď. Konečně se vracíte do stádia, kdy se naprosto nepředstíraně těšíte domů!

Střelec

Jsou věci, které by se neměl snažit ovlivňovat vlastní sílou. Když jim nechá volný průběh, dopadne to podstatně lépe, než kdyby na tom sám aktivně pracoval.

Střelec

Za váš vztah se omlouvat nehodláte. Pár lidí má sice dojem, že si tím, že jste si s ním začali, aktivně koledujete o průšvih, ale to vám může být jedno.

Střelec

S jeho trpělivostí si nezahrávejte! Víte, že má kolem sebe neustále spoustu ctitelů, kteří jen čekají, až uděláte chybu a budou vás moci v jeho srdci i v životě nahradit.

Střelec

Od středy, kdy se Merkur dostane do Raka, se máte na co těšit. Váš miláček mluví jako kniha a neopomene využít každé příležitosti, aby se s vámi mohl o svá moudra podělit.

Střelec

Neustále vás nutí, abyste dělali něco, do čeho se vám nechce. Práci jste ochotní udělat, protože víte, že to jinak nejde, na nervy vám však lezou jeho motivační řeči-těch máte plné zuby.

Střelec

Opravdu není nutné, abyste s ním za každou cenu vstupovali do konfliktů. Když ho necháte mluvit, naštvete ho spolehlivě a navíc i daleko víc!

Střelec

Máte na něj podstatně méně času, než by se vám líbilo. Jemu je to v podstatě jedno, ale vy pořád přemýšlíte, co dělá ve chvílích, kdy s ním nejste a zda náhodou nevlčí.

Střelec

S partnerem z tohoto znamení je život obtížný, když se usmíváte, usoudí, že ho neberete vážně. Když se tváříte vážně, pátrá, co máte za lubem, a nechce věřit, že opravdu vůbec nic.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 06.02.2017 do 13.02.2017

Kozoroh

Jste na něj protivnější, než si zaslouží. Je sice pravda, že jeho chování má k dokonalosti daleko, ale tak zlé, jak ho podezíravě, opravdu není.

Kozoroh

Opět se přesvědčíte, že neustálé vytváření plánů je občas k ničemu. Když necháte všechno probíhat volně, zvládnete pátek se všemi negativními planetárními vlivy daleko lehčeji.

Kozoroh

Pamatujte si, co pro vás znamená. Kdybyste občas překonali svůj vrozený ostych a řekli mu to nahlas, vaše postavení v jeho životě by se rázem zlepšilo.

Kozoroh

Neustále vám dává najevo, že vás miluje, zároveň se ale dívá velice zle na každého, kdo se s vámi chce bavit. Vnímá ho jako své ohrožení a nechápe, že vás podezírá zbytečně.

Kozoroh

V práci toho má až nad hlavu,když pak přijdou kolegové s tím, že by bylo dobré, aby je zastupoval při jednání s šéfem, musí odmítnout. Nejde o zbabělost, ale o to, že na to už opravdu nemá kapacitu.

Kozoroh

Jde o týden, kdy můžete klidně riskovat a přesto věřit, že všechno dobře dopadne. O víkendu si však dejte pozor na jeho rodiče-mají vás sklon vychovávat a nechápou, že na to není nejlepší čas.

Kozoroh

Když vám koupí nějaké oblečení, budete z toho v nejlepším slova smyslu perplex. Pochopíte, že vás zná velice dobře a navíc i velice dobře ví, co vám bude slušet.

Kozoroh

Pozornost, kterou vám poskytuje, je sice lichotivá, ale jiná, než si myslíte. Štír si ve vás nevybírá partnera, ale budoucího spolehlivého spolupracovníka.

Kozoroh

Patří k lidem, kteří mají vždycky pravdu. Vy ho však musíte upozornit, že ve vašem vztahu je energetika odlišná, takže pravdu budete mít vždycky vy!

Kozoroh

To, co děláte, ho opravdu zajímá. Může se sice tvářit jako člověk, jemuž je to zcela lhostejné, ale jde jen o masku, která nemá s realitou vůbec nic společného.

Kozoroh

Máte strach, že bude mluvit víc, než je zdrávo. V tomto případě však stačí, abyste dali najevo, že i vy o něm víte spoustu zajímavých věcí, které byste mohli pustit do éteru!

Kozoroh

Když se rozhodne, že vás naštve, patrně se mu to podaří. Vy mu však nemusíte dělat radost tím, že mu budete dávat najevo, že se vás tím dotkl na opravdu citlivém místě.

Vodnář

Neustále od vás shání informace, kterou by si mohl klidně zjistit sám. Až později pochopíte, že mu nejde o vědomosti, ale o to, aby s vámi mohl co nejčastěji mluvit.

Vodnář

Představa kávy, kterou si spolu v pátek v klidu vypijete, že nesplní. Oba jste pod vlivem kvadratury mezi Venuší a Uranem a oba děláte všechno pro to, aby mezi vámi moc klidu nebylo.

Vodnář

Partner z tohoto znamení vás neustále do něčeho nutí. On má pocit, že vás tím motivuje, ale jen vy víte, že vás tím štve spíše více než méně.

Vodnář

Všechno, do čeho se spolu pustíte, dopadne dobře. Vy to budete řídit, Rak bude fungovat jako výkonná síla a efekt bude po všech stránkách dokonalý.

Vodnář

Rande naslepo funguje naprosto dokonale. Se Lvem se setkáte, strávíte spolu pár hodin, a nakonec oba usoudíte, že bude lepší, když každý půjdete dál svou cestou.

Vodnář

Když vám začne vyhrožovat posledním slovem, můžete zůstat v klidu. V jeho případě má v zásobě ještě spoustu toho, s čím vás chce a hodlá seznámit.

Vodnář

Když něčemu nerozumíte, klidně se ho zeptejte. Bude sice mlžit, ale vzápětí zjistíte, že znalosti jen předstírá a v reálu toho ví stejně málo jako vy.

Vodnář

Neustále poletujete od jedné věci k druhé. Když vám pak Štír sdělí, že tak by to dál nešlo a začne vám radit, co máte říkat a dělat, budete mu opravdu a nepředstíraně vděční.

Vodnář

Opravdu nevíte, jak mu říct, že ho milujete. Bylo by nejlepší, kdybyste zvolili způsob, ze kterého by se dalo v kritické chvíli vycouvat a říct, že jste jen žertovali.

Vodnář

V pondělí, kdy je Luna v Býku, bude váš miláček naprosto dokonalý. Dokonce vám vysvětlí, že o tom sice nahlas mluví nerad, ale přesto vás miluje…

Vodnář

Když přinese domů knížky nebo něco jiného, za co podle vašeho názoru jen zbytečně utrácí, tvařte se, jako byste si ničeho nevšimli. Zachováte si tak doma pohodu a klid.

Vodnář

Toho, že byste si spolu nerozuměli, se bát nemusíte. Ryba je sice náladová a nepředvídatelná, ale vás miluje tak, jak ještě nikdy nikoho nemiloval.

Ryby

Jakmile začne uvažovat o tom, že byste měli svůj život od základů změnit, klidně se ho zeptejte, jak si to představuje. O tom, že to má už dávno promyšlené, nepochybujte.

Ryby

Neustále vám vysvětluje, že má z vaší strany nárok na vlídnější zacházení. Možná byste ho měli upozornit, že jste totéž od něj mnohokrát žádali i vy a on vám přesto nevyhověl.

Ryby

Hádejte se s ním jen v případě, kdy si budete jistí, že máte pravdu. Naštěstí je od středečního rána Merkur v Raku a vy se můžete opřít o jeho energii.

Ryby

Všechno je skvělé, ale to ještě neznamená, že máte něco uspěchávat. Když si počkáte příštího týdne, bude situace pro vás oba ještě daleko příznivější!

Ryby

Na to, že je rád, když všechno vyřídíte vy, je zvyklý, momentálně ho však ani nebaví vymýšlet místo, kam byste spolu mohli jet na dovolenou. Nezeptáte se ho, co se vlastně děje?

Ryby

Spojí vás společná práce. Spolu se svým miláčkem vymýšlíte nejrůznější zeleninové směsi, které by se daly používat při vaření a dochucování pokrmů a moc vás to baví.

Ryby

Bude lepší, když mu řeknete pravdu – a to i v případě, kdy je nepříjemná. Na lež, kterou byste vy v potu tváře vymysleli, by stejně velice rychle přišel.

Ryby

Týden bude vynikající! Váš miláček dělá, co vám na očích vidí a vy mu dáváte najevo, že jeho jednání dokážete náležitě ocenit.

Ryby

Opravdu není důvod, abyste roznášeli nepříjemné zprávy. Když vydržíte a počkáte, až k vám přijdou samy, budete mít život daleko příjemnější a lepší.

Ryby

Od pondělí do středy, kdy je Venuše v jeho partnerském sektoru, si s ním budete vyloženě užívat. Kozoroh se snaží, aby byl váš společný život příjemný, a vy musíte zkonstatovat, že se mu to daří.

Ryby

Náročný bude pátek, kdy je Vodnář unavený z práce. Navíc usoudí, že byste měli ihned vyrazit na víkend, a nenechá si vysvětlit, že by si měl alespoň na chvíli odpočinout.

Ryby

Středeční sextil mezi Merkurem a Uranem funguje bezchybně! Konečně máte jasno v rozhodnutích, v nichž jste dosud oba jenom tápali.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..