Týdenní partnerské horoskopy od 05.06.2017 do 12.06.2017

By | 15.12.2020
Beran – Beran: 

Hlavně na něj nežárlete! Když mu ve druhé polovině týdne, kdy se mu daří víc než vám, budete vytvářet bezvadně fungující znamení, prospějete tím vám oběma.


Beran – Býk: 

Měl by si dávat pozor na záda. Když přijde na věšení prádla nebo jinou podobnou činnost, měli byste ho od toho nekompromisně odstrčit a udělat to sami.

Beran – Blíženci: 

Veškeré důležité hovory si nechte na druhou polovinu týdne. Merkur bude v Blížencích a vy se dokážete domluvit rychle, efektivně a hlavně bez zbytečných hádek.


Beran – Rak: 

Neustálé rozebírání toho, co se stalo, děje a stát se může, vám celkem logicky leze na nervy. Pokuste se jeho mysl zaměřit na realitu, která je důležitější, než prázdné úvahy o budoucnosti.


Beran – Lev: 

Občas vám připadá, že si čas najde na každého, zatímco na vás mu nějak chybí. Budete se tvářit uraženě, nebo si nachystáte řeč a vysvětlíte mu, že to tak dál nepůjde?


Beran – Panna: 

Pokud je ze starší generace, měli byste mu naslouchat bedlivě a soustředěně. To, co vám říká, že vám sice líbit nemusí, ale ve skrytu duše přiznáte, že má pravdu.


Beran – Váhy: 

Ať na jeho adresu pronesete cokoliv, bude jasné, že jste se trefili do černého. Nepřemýšlejte, jak se to stalo, ale snažte se takto získaných bodů co nejvíce využít!


Beran – Štír: 

Jsou věci, které se vám prostě nedaří. Pokud je na tom Štír lépe, požádejte ho o pomoc – a pokud je na tom stejně, zapátrejte mezi placenými službami a ty si objednejte.


Beran – Střelec: 

O nečekané dobrodružství se vám postarají zkřížené dveře, zalomený zámek nebo něco podobného. Jde o situaci, kterou musíte zvládnout co nejrychleji a hlavně bez hádek!


Beran – Kozoroh: 

Když dá najevo, že se o vás zajímá, neberte to na lehkou váhu. Kozoroha znáte a víte, že toho, co si vezme do hlavy, se vzdává pomalu a hlavně velice nerad.


Beran – Vodnář: 

Party u bazénu pro vás bude neobyčejně poučná. Nahlédnete pod pokličku života svých přátel, a pochopíte, že jsou věci, které byste nikdy prožívat nechtěli.


Beran – Ryby: 

Jeho nápady na vylepšení vašeho rodinného rozpočtu raději nereagujte. Kdybyste mu upřímně řekli, co si o nich myslíte, měli byste tichou domácnost jistou!


Býk – Beran: 

Jeho příbuzní se k vám nakvartýrují s naprostou samozřejmostí. Naštěstí patří váš Beran k lidem, kteří dovedou takovou situaci ohodnotit tak, že vypadnou rychleji, než původně chtěli.


Býk – Býk: 

V tom, co se týká citů, budete mít jasno až ve druhé polovině týdne. Do té doby pro jistotu nepřemýšlejte o žádné formě rozchodu. Zaručeně byste litovali.


Býk – Blíženci: 

Když se Blížence zavře do kuchyně, čekejte překvapení. Naštěstí pro vás udělá něco, co sice není ani trochu obvyklé, ale co vám bude nepředstíraně chutnat.


Býk – Rak: 

Cítí se skvěle, chová se výborně. Pokud vám ho kamarádi závidí, můžete pyšně pokývat hlavou a přiznat, že je vám co závidět, protože je opravdu skvělý.


Býk – Lev: 

Plány, které máte, silně narazí na realitu. Nenechte se strhnout k hlasitým úvahám o tom, že jste to říkali, ale pomozte mu najít novou a pro něj příznivější cestu.


Býk – Panna: 

Náladu mu zkazí něco, co vy sice považujete za nepříjemné, ale hroutit se kvůli tomu nehodláte. Když Panně vysvětlíte, že kvůli zapranému svetru se svět nehroutí, budete mít velkou zásluhu!


Býk – Váhy: 

To, že ve vašem vztahu vzniká jisté vakuum, je naprosto přirozené. Naštěstí máte spoustu nápadů, takže ho velice rychle zaplníte něčím opravdu zajímavým.


Býk – Štír: 

Když už se chcete hádat, hádejte se kvůli tomu, co za to stojí. Nikdy ale nesmíte přistoupit k podpásovým úderům, protože ty by vám váš Štír neodpustil.


Býk – Střelec: 

Jeho smysl pro humor znáte a docela vás baví. O víkendu se však dostanete do situace, kdy se za něj musíte omluvit někomu, koho jedovatá huba vašeho Střelce opravdu rozhodí…


Býk – Kozoroh: 

Hlavně se nepodřizujte jeho vkusu! Když Kozoroh usoudí, že by vám něco určitě slušelo, můžete vzít jed na to, že vám se to nebude líbit ani omylem.


Býk – Vodnář: 

Ve chvíli, kdy zjistíte, že se vaším přátelstvím ohání proto, že doufá, že mu to něco zajistí, se musíte ostře ohradit. Pokud mu to dovolíte, riskujete, že si za chvíli na vaše jméno začne půjčovat!


Býk – Ryby: 

Hlavně nedovolte situaci, kdy s ním budete souhlasit jen proto, že se nechcete hádat. Své nerozumné poddajnosti byste litovali už o víkendu!


Blíženci – Beran: 

Pokud potřebujete udělat něco, co vyžaduje vynaložení značné fyzické síly, je na to ten pravý. Když mu po jeho výkonu navíc namasírujete i záda, budete spokojení oba.


Blíženci – Býk: 

Vůbec ho nepoznáváte! Zatímco obvykle z něj každé slovo musíte skoro páčit, v tomto týdnu mluví jako kniha a hlavně vás skoro nepustí ke slovu!


Blíženci – Blíženci: 

Od středy můžete pracovat na svých společných životních plánech. Se svými blízkými se však o ně podělte až ve chvíli, kdy budou vyladěné do posledního detailu.


Blíženci – Rak: 

S jeho touhami pomáhat nic nenaděláte. Ve chvíli, kdy vám začne vysvětlovat, že zatoulané zvíře prostě nemohl nechat svému osudu, je vám jasné, že u vašeho chlupatce zůstane navždycky.


Blíženci – Lev: 

Pokud máte pocit, že to se svou sebeprezentací přehání, klidně mu to řekněte. Ze začátku se možná naštve, ale pak uzná, že máte pravdu a dobrovolně ustoupí do pozadí.


Blíženci – Panna: 

Ve chvíli, kdy se v úterý Venuše dostane do Býka, se můžete těšit na nové partnerské podněty. Panna sama usoudí, že je potřeba, aby mezi vámi bylo více žáru, a začne na tom okamžitě pracovat.


Blíženci – Váhy: 

Najednou má odvahu mluvit o něčem, co pro něj i pro vás až dosud bylo tabu. Když mu položíte pár otázek, které dokážou, že o jeho slovech přemýšlíte, uděláte pro něj opravdu hodně.


Blíženci – Štír: 

Překvapí vás svými vědomosti z oboru, který je tomu, co normálně dělá, na míle vzdálený. Nebojte se, že ho zbytečně rozmazlíte, a dejte mu najevo, že jste na něj pyšní!


Blíženci – Střelec: 

Jeho neustálé hodnocení všeho, co děláte, vám právem leze na nervy. Trocha zájmu by vám lichotila, ale on to se svými projevy už opravdu přehání.


Blíženci – Kozoroh: 

Hlavně ho zbytečně nepodezírejte! Když jede Kozoroh do lázní, opravdu tam jede proto, aby se léčil, a ne proto, aby za vašimi zády navazoval rozmanitá dobrodružství.


Blíženci – Vodnář: 

V pátek, kdy se Jupiter otáčí do přímého chodu, vám oběma zasvítí zelená. Nedejte na to, že je začátek víkendu, a udělejte pro sebe všechno, co se jen udělat dá.


Blíženci – Ryby: 

Když se něco zasekne, nelámejte to zbytečně přes koleno. Když počkáte do víkendu, kdy se atmosfér zklidní, přijde Ryba s vysvětlením, které dokáže, že nic jiného dělat nemohla.


Rak – Beran: 

Velký vděk od něj nečekejte. Vy jste pro něj udělali všechno, co se dalo, ale jeho vděk je vyloženě formální. Nahlas nic neříkejte, ale berte to jako poučení pro příště.

Přečíst  Astrologická symbolika pražského Karlova mostu


Rak – Býk: 

Veškeré právní záležitosti si dávají na čas. Když Býk říká, že byste mohli být rádi, kdyby se všechno vyřešilo do konce roku, zní to hrozně, ale bohužel je to pravda.


Rak – Blíženci: 

S jeho slušným chováním počítat nemůžete. Možná bude mít v tomto směru dobré úmysly, ale nakonec jeho hubatost zvítězí a on se zachová tak, že se budete červenat i na patě.


Rak – Rak: 

Velice příjemným dnem bude úterý. Na vaší straně je ještě Merkura a už Venuše, což zaručí, že si oba budete jistí, že jste na tom správném místě a se správným člověkem po boku navíc…


Rak – Lev: 

Jeho průšvihy se vám sice podaří zatušovat, ale sami víte, že je to už na hraně. Na potíže, které z toho mohou pro vás oba vyplynout, ho upozorněte dřív, než opravdu přijdou.


Rak – Panna: 

Jako partner patří k těm, kteří mají jasnou představu o tom, jak by váš vztah měl vypadat. Bude dobré, když si s ním otevřeně promluvíte o vlastních představách, které s těmi jeho moc neladí.


Rak – Váhy: 

S nadřízeným z tohoto znamení se docela slušně domluvíte. Vy mu vysvětlíte, co chcete, a on usoudí, že bude v jeho zájmu, aby vám to co nejrychleji poskytl.


Rak – Štír: 

S údivem pozorujete, jak neustále šlape na stejné hrábě. Navíc víte, že na vaše slova nedá, takže vám nic jiného než role pozorovatele, který sice vidí, ale nic s tím nenadělá, nezbývá.


Rak – Střelec: 

Ve chvíli, kdy se rozhodne, že vám padne kolem krku, zpozorněte. Život už trochu znáte a víte, že láska se Střelcem vám přinese spoustu radostí, ale ještě více starostí.


Rak – Kozoroh: 

Ve chvíli, kdy se v úterý Venuše dostane do Býka, si začnete oba užívat života. To, že se děje něco opravdu pozitivního, pochopíte ve chvíli, kdy vás Kozoroh pozve do kavárny a dokonce sám zaplatí.


Rak – Vodnář: 

Opět žasnete nad jeho štěstím. Stacionární Jupiter je na jeho straně a postará se, že se to, za co jiní dostávají minimálně podmínku, obejde v jeho případě jen pokutou.


Rak – Ryby: 

Pokud se potřebujete domluvit, musíte vsadit na efektivnější komunikaci. Ve chvíli, kdy Rybě dovolíte, aby se rozpovídala, se sice dozvíte spoustu zajímavých drbů, ale jinak se neposunete ani o krok.


Lev – Beran: 

O jeho vztahu k pořádku víte své. Zatím vám to nijak nevadilo, ale teď přemýšlíte, zda byste ho přece jen neměli přemluvit, aby byl k vašemu společnému okolí pozornější.


Lev – Býk: 

V úterý a ve středu, kdy Luna prochází jeho partnerským sektorem, se s ním raději nehádejte. Řekli byste si hodně drsných slov a pak by ani jeden z vás nezdržel slzy.


Lev – Blíženci: 

Společné podnikání hodně zvažte. Počítejte s tím, že byste se mohli dostat do situace, kdy byste oba měli dojem, že na toho druhého jenom doplácíte.


Lev – Rak: 

Když přijde s tím, že byste spolu v pátek měli vyrazit na Noc kostelů, berte to jako skvělý nápad. Rak vybere krásná místa, na kterých jste spolu ještě nebyli, a vy uspokojíte romantickou část své duše.


Lev – Lev: 

Ve chvíli, kdy přijde řeč na charitu, prokažte svou velkorysost. Pokud se podíváte na svého miláčka a uvědomíte si, jaké štěstí s ním prožíváte, uvědomíte si, že máte být za co vděční.


Lev – Panna: 

V jeho případě opravdu platí, že kdo se dal na vojnu, musí bojovat. To, co musí v rámci své profese zvládnout, je sice náročné, ale pro člověka jeho typu docela zvládnutelné.


Lev – Váhy: 

Šetřit dokáže i tam, kde by každý jiný měl pocit, že se potácí na samé hranici bídy. Nezapomeňte jeho snahu náležitě ocenit, aby si nemyslel, že jste si jeho snahy vůbec nevšimli…


Lev – Štír: 

Ve chvíli, kdy si bude moci vybrat mezi penězi a zajímavou prací, sáhne po tom druhém. Vy jeho rozhodnutí sice ani trochu nechápete, ale máte dost rozumu, takže to nijak nekomentujete.


Lev – Střelec: 

Únavu, o které mluví, si ani nevymýšlí, ani ji nepředstírá. Bylo by dobré, kdybyste ho přesvědčili, aby odvolal víkendový program a místo toho se věnoval důkladné relaxaci.


Lev – Kozoroh: 

Hlavně se ho nesnažte přesvědčit o kráse nevázaných vztahů. Veškerá slabost, kterou pro vás zásadový Kozoroh zatím cítí, by byla rázem ta tam!


Lev – Vodnář: 

Ve chvíli, kdy přijde s tím, že někdo hodlá poškodit vaše zájmy, se musíte domluvit na společné taktice. Naštěstí vás hned napadne, co dělat, abyste se vyhnuli dalším potížím.


Lev – Ryby: 

S partnerem z tohoto znamení to lehké nemáte. Neustále má pocit, že se mu věnujete podstatně méně, než by si zasloužil, a vůbec nechápe, že i vy musíte občas pracovat.


Panna – Beran: 

Návštěvy jeho příbuzných zbytečně neprožívejte. Když jim místo obvyklého opulentního pohoštění dáte kávu a kupované oplatky, bude to naprosto stačit.


Panna – Býk: 

Jeho vztah s rodiči nejste schopní zvládnout. Když přijde na lámání chleba, můžete se vy dva spolu sice domluvit na čemkoliv, ale Býk se nakonec vždycky rozhodne podle toho, co chtějí jeho rodiče.


Panna – Blíženci: 

Využijte pátečního sextilu mezi Venuší a Marsem! Pokud chcete získat jeho srdce, řekněte mu to dřív, než vás předběhne někdo jiný.


Panna – Rak: 

Partner potřebuje chválit a chválit. Když každé společné ráno odstartujete malou lichotkou, atmosféra, která mezi vámi je, se zásadně změní k lepšímu.


Panna – Lev: 

Kamarádi, kteří vám volají, vás opravdu potřebují. Neberte je jako něco, co vás jenom zdržuje od důležitějších záležitostí, a tomu, co vám říkají, věnujte soustředěnou pozornost.


Panna – Panna: 

Konečně pochopíte, proč si vás našel. Jeho dosud nestabilnímu životu jste dali jistotu a klid, což jsou hodnoty, které váš životní partner dokáže po zásluze ocenit.


Panna – Váhy: 

Vaše životní plány narazí na jeho sny. Můžete se je sice pokusit nějakým rozumným způsobem uvést do souladu, ale rychle pochopíte, že se to srovnat prostě nedá.


Panna – Štír: 

Tím, co udělal, se může plným právem chlubit. Pokud to jde, pořiďte důkladnou dokumentaci, kterou dáte do rodinného archívu jako vzor pro další generace.


Panna – Střelec: 

Každý den přinese alespoň jednu chvíli, kdy za něj budete muset rozhodovat. Udělejte to, protože tím ušetříte značnou porci starostí jak sobě, tak jemu.


Panna – Kozoroh: 

Pokud s ním jdete na rande, musíte být velice dochvilní. Kozoroh dochvilnosti přikládá značný význam, a o tom, kdo termíny nedodržuje, rázem ztrácí dobré mínění.


Panna – Vodnář: 

O váš vztah se zajímá spousta lidí. Vy něčemu takovému sice nevěnujete moc pozornosti, ale váš miláček podobné věci podrobně registruje a moc dobře se jimi baví.


Panna – Ryby: 

Než vyhodíte něco, co vy sami považujete za naprostou zbytečnost, pro jistotu se zeptejte Ryby. To, co je pro vás jen krám, který doma zbytečně překáží, může Ryba vnímat jako pravý poklad.


Váhy – Beran: 

O plnou peněženku se bát nemusíte. I když je váš Beran v utrácení spíše impulzivní, v tomto týdnu se bude chovat neobyčejně rozumně a zbytečně nevydá ani korunu.

Přečíst  Týdenní horoskopy lásky od 13.11.2017 do 20.11.2017


Váhy – Býk: 

Kdysi dávno jste spolu mohli něco mít, ale na to už jste dávno zapomněli. Teď v něm máte nejlepšího kamaráda, o němž víte, že se na něj můžete v každé chvíli spolehnout.


Váhy – Blíženci: 

Marně přemýšlíte, jak ho zaujmout. Možná by bylo lepší, kdybyste se přestali snažit, a alespoň na pár chvil nechali všechno volnému průběhu a svobodnému vývoji.


Váhy – Rak: 

Když vám začne radit, jak máte co dělat, rychle přemýšlejte. Kdybyste se urazili a něčím po něm hodili, bylo by to řečení sice rychlé, ale pro vás nepříliš příznivé.


Váhy – Lev: 

Ve chvíli, kdy usoudí, že by na vás měl spáchat nějaký dobrý skutek, se musíte důrazně ozvat. Po dobrém skutku usoudí, že byste mu měli být vděční, a to budete hodně těžko vydýchávat.


Váhy – Panna: 

Dary, které dostanete od jeho rodičů, jsou hodně draze zaplacené. Když zjistíte, co by pro vás jejich přijetí znamenalo, usoudíte, že bude lepší, když je s díky odmítnete.


Váhy – Váhy: 

Počítejte s tím, že si práci přinese domů. Potíž je v tom, že k ní doma bude vyžadovat klid přesně ve chvíli, kdy s ním vy budete nutně potřebovat něco probrat.


Váhy – Štír: 

Když přijde s tím, že by rád vstoupil do politiky, hlavně se s ním nehádejte. Čím víc mu budete vysvětlovat, že je to nesmysl, tím víc bude na svém stanovisku trvat.


Váhy – Střelec: 

Podezírá vás z něčeho, co by vás ani nenapadlo. Vy si pak můžete vybrat, zda mu budete vysvětlovat nesmyslnost jeho podezření, nebo mávnete rukou a nebudete s ním ztrácet čas.


Váhy – Kozoroh: 

K tomu, abyste akceptovali jeho nápady, se nějak nedokážete přemluvit. Dobře víte, že by bylo lepší, kdybyste předstírali nezájem, ale když na to přijde, stejně se s ním pohádáte.


Váhy – Vodnář: 

Hraní na dvě strany se mu nevyplatí. Ve chvíli, kdy se dozvíte, že rozvíjí nějaký románek, ho pošlete do háje – a ve chvíli, kdy se obrátí na toho druhého, ho pošle do háje i on!


Váhy – Ryby: 

Jeho reakce vás mohou zklamat. Zatímco vy jste ohledně dalšího možného posunu vašeho vztahu vyloženě nadšení, on má pocit, že jde o něco, co mohlo ještě počkat.


Štír – Beran: 

Některé věci musíte řešit. Zatím to vypadá, že vás Beran bere jako nevyčerpatelný zdroj peněz, a nechápe, že by zajišťování vašich potřeb občas mělo být i na něm.


Štír – Býk: 

Vlastně ani není důvod, abyste se hádali. Venuše vám od úterý výše začne přát a vy si uvědomíte, že jsou sice věci, v nichž se lišíte, ale daleko víc je těch, v nichž se shodujete.


Štír – Blíženci: 

S dárkem k narozeninám to máte těžké. Moc rádi byste mu dali něco opravdu drahého, a nechápete, že on by jako skvělý dárek bral třeba víkend, kdy byste byli jen a jen spolu.


Štír – Rak: 

To, že před vámi něco tají, je mezi vámi dvěma sice nezvyklé, ale rozhodně to není tragédie. Když počkáte do víkendu, určitě za vámi přijde a sám od sebe vám všechno vysvětlí.


Štír – Lev: 

Jeho touha mít všechno jen to nejlepší a nejkvalitnější narazí na váš zdravý rozum. Když se rozhodne, že si něco takového koupí, zakázat mu to nemůžete, ale měl by vědět, že to považujete za zbytečné.


Štír – Panna: 

Dávejte mu najevo, že je pro vás častou a kvalitní životní inspirací! Váš miláček sice nahlas nic neřekne, ale v nitru bude polichocený tak, jak už dlouho ne…


Štír – Váhy: 

Pokud uvažujete o půjčce, měli byste si na to dát dost času. Váha vás sice bude přesvědčovat, že je potřeba využít lákavé bankovní nabídky, ale vy se nesmíte dát přesvědčit.


Štír – Štír: 

Se Štíry opačného pohlaví vycházíte skvěle, se Štíry stejného pohlaví se na sebe můžete občas zle zahlížet. Mají pocit, že na vás mají proč žárlit – a vy neděláte nic pro to, aby pochopili, že je to jinak.


Štír – Střelec: 

Neustále se žene do něčeho, co může klidně počkat. Největší překvapení však přijde ve chvíli, kdy zjistíte, že to dělá jen proto, abyste si ho začali víc vážit!


Štír – Kozoroh: 

Hlavně si od něj nenechejte diktovat! Zejména o víkendu váš Kozoroh zvyšuje nároky, které má, tak, že se to přes veškerou snahu z vaší strany zvládnout nedá.


Štír – Vodnář: 

Na veškerá úřední jednání choďte spolu. Když budete stát vedle sebe, dokážete s úspěchem čelit i jiným nebezpečím, než je rozjetá státní mašinerie!


Štír – Ryby: 

Láska přemýšlení sice moc nepřeje, ale vy byste přesto měli sami sobě položit otázku; myslíte si, že člověk, který nezvládl tři vztahy ten čtvrtý, který rozjíždí s vámi, zvládne?


Střelec – Beran: 

Do svého soukromí si od nikoho mluvit nenechte. Dotyčný vás sice může ujišťovat, že jeho úmysly jsou ty nejčistší, ale vy byste ho přesto neměli pustit ke slovu.


Střelec – Býk: 

Z vašeho miláčka se stává člověk, který dokáže na každý stres reagovat tak, aby specielně vás vůbec nepoškodil. Nezlobte se, že před vámi leccos tají, protože to dělá s dobrým úmyslem.


Střelec – Blíženci: 

O tom, že je upovídaný, víte už dávno svoje. V tomto týdnu se však budete muset hodně snažit, abyste se do potoku jeho řeči vůbec dokázali vklínit a něco stihli říct i vy.


Střelec – Rak: 

Cestu k jeho srdci si získáte lehčeji, než jste čekali. Stačí, když mu slíbíte, že pomůžete jeho dětem s něčím, na co on kontakty a možná ani prostředky nemá.


Střelec – Lev: 

Od středy ho nepoznáváte. Dobrá nálada se mu vrátila, Lev znovu objevil svůj smysl pro humor, a vy jste se zase znovu začali těšit na to, co vám společný život přinese.


Střelec – Panna: 

Se žárlivostí to opravdu nepřehání. Pokuste se představit, že byste si vyměnili místa, a hned vám bude jasné, že má ke svému jednání opravdu nezpochybnitelný důvod.


Střelec – Váhy: 

Potíž nastává ve chvíli, kdy se rozhodne vaším dětem něco vysvětlovat. Ve výkladu udělá zásadní chybu, a vy nevíte, zda na to zareagovat nebo zda ctít jeho autoritu a zůstat zticha.


Střelec – Štír: 

O tom, co od vás vlastně očekává, můžete leda tak uvažovat. On na téma vaší další budoucnosti zatím vytrvale mlčí, a vůbec nechápe, že vám tato nejistota vůbec nevyhovuje.


Střelec – Střelec: 

S překvapeními pomalu a opatrně! Váš miláček může zejména ve druhé polovině týdne zareagovat tak jedovatou poznámkou, že vám bude líto každé koruny, kterou jste do překvapení dali.


Střelec – Kozoroh: 

Cesta k jeho je značně klikatá. Když si navíc uvědomíte veškeré nároky, které na vás má, a které od vás vyžadují zásadní životní změny, začnete sami přemýšlet, zda by nebylo lepší vycouvat.


Střelec – Vodnář: 

V jeho přítomnosti našlapujte opatrně. Vodnář na to sice nevypadá, ale jsou věci, které si pamatuje a ještě lépe si je dává dohromady tak, aby mu došlo to, co jste si v každém případě chtěli nechat pro sebe.


Střelec – Ryby: 

Najednou si udělá čas na všechno, včetně vás. Je to tím, že usoudil, že má peněz dost, nebo pochopil, že vaši lásku mu žádný majetek není schopen nahradit?

Přečíst  Češi jsou houbaři


Kozoroh – Beran: 

Když něco uvaří, měli byste se překonat a náležitě ho pochválit. Pokud to, co dal na stůl, zkritizujete, nic neřekne, ale veškeré kuchyňské aktivity začne sabotovat.


Kozoroh – Býk: 

Měl by si dávat pozor na alergie. I když má pocit, že je už zvládl a nic mu nehrozí, léky, které ji brzdí, by měl s sebou nosit důsledně a pořád.


Kozoroh – Blíženci: 

Patří k lidem, kteří mají na všechno odpověď. V tomto týdnu však na sebe nenarazíte, protože se tím, co říká, docela dobře bavíte – a ani vás nenapadne, abyste ho přerušovali.


Kozoroh – Rak: 

Jeho životní chyby mu raději nepřipomínejte. Týk se to zejména úterý, kdy byste se mohli dozvědět, že jeho největší a zásadní životní chybou jste právě vy!


Kozoroh – Lev: 

Veškeré profesní aktivity, které v tomto týdnu probíhají, vyhodnotí jako zbytečnou ztrátu času. Ani trochu se mu tak sice nechce, ale v jeho postavení to odmítnout nemůže.


Kozoroh – Panna: 

Nezdá se vám, že byste k němu měli být tolerantnější? Zatím mu jen vysvětlujete, co dělat nemá, ale ani vás nenapadne, že mu mluvíte do toho, po čem vám nic není.


Kozoroh – Váhy: 

Jsou věci, na kterých neušetří. Pokud je v rozporu se státní správou, s finančákem nebo něčím podobným, měl by ho pro jistotu na všechny schůzky doprovázet důvěryhodný právník.


Kozoroh – Štír: 

Ve chvíli, kdy vám ho představí jako někoho téměř geniálního, se k němu začnete chovat podezíravě. Dejte si pozor, aby to na vás nebylo moc vidět – brzy byste svého jednání litovali.


Kozoroh – Střelec: 

Pokud vás chce provokovat, je to jeho věc. Vy však vsaďte na Venuši z Býka a chovejte se tak, aby proti vám nahlas nemohl říct ani to nejmenší.


Kozoroh – Kozoroh: 

Žádných soutěží se nebojte. Pokud se vám nabídka na něco takového objeví na obrazovce nebo v mobilu, dejte hlavy dohromady a jděte do toho.


Kozoroh – Vodnář: 

Patří k lidem, ze kterých nemáte strach, ale k nimž cítíte respekt. Vodnář má totiž alespoň v tomto týdnu na rozdíl od vás ve všem jasno – a vy mu to upřímně závidíte.


Kozoroh – Ryby: 

Když se dozvíte, co o vás za vašimi zády vypráví, můžete se leda tak usmát. Mohli byste se sice rozčilovat, ale tím byste člověku, který vám to řekl, jen přinesli škodolibou radost.


Vodnář – Beran: 

Na to, že byste spolu uletěli, zapomeňte. Vy byste to možná dokázali brát jako jednorázovou záležitost, ale Berana byste k podobnému přístupu nepřinutili ani silou.


Vodnář – Býk: 

Je potřeba, abyste si spolu pořádně promluvili. Býk, který má sklon pochybovat o síle vašich citů. Něco takového opravdu potřebuje.


Vodnář – Blíženci: 

Sázka na stabilitu vašeho vztahu vyjde. Jste šťastní, protože jste v něm konečně našli člověka, na kterého se můžete spolehnout a na jehož lásce můžete stavět.


Vodnář – Rak: 

Když přijdete s tím, že chcete o víkendu vyrazit na výlet, překvapí vás svou reakcí. Nezačne povídat, že se musíte zastavit k rodičům, a s chutí navrhne místo, které zajímalo vás oba.


Vodnář – Lev: 

Když udělá chybu a vy ho na to upozorníte, přijde nečekaná reakce. Lev vám za vaše upozornění nejenže nepoděkuje, ale ještě vám vytkne, že se staráte o něco, po čem vám nic není.


Vodnář – Panna: 

I když je z rodiny, měli byste všechno, co pro vás dělá, zaplatit jako každému jinému. Když to nebude chtít, je to jeho věc, ale vy musíte peníze držet v ruce.


Vodnář – Váhy: 

Když mu říkáte, že by měl být tvrdší a důslednější, poslouchat vás nebude. Když mu však popíšete výhody, které by z podobného přístupu měl, sám usoudí, že máte pravdu.


Vodnář – Štír: 

Váš společný život je daleko příjemnější, než jste si uměli představit. Vy už to víte, ale kdybyste to nahlas a pokud možno před svědky řekli i svému Štírovi, moc byste ho tím potěšili.


Vodnář – Střelec: 

Zkuste alespoň jednou sáhnout po detektivce, do jejíhož čtení je večer zabraný tak, že si vůbec nevšímá, že jste vedle něj. Knížka zaujme i vás a domů se vrátí mír.


Vodnář – Kozoroh: 

To, co je komplikované, vyřešíte levou zadní. Problémy vám dělají jednoduché věci. Vy je zvládnete, ale Kozoroh v nich neustále hledá něco, co v nich ani omylem není.


Vodnář – Vodnář: 

O jeho zdraví si starosti nedělejte. V tomto týdnu se shodnou naprosto nepravděpodobných náhod dostane k odborníkovi, který konečně přijde na to, co s ním je, a navrhne správnou léčbu.


Vodnář – Ryby: 

V jednání s nadřízenými by se měl chovat rozumně. Čím víc bude tlačit na pilu, tím bude šéf naštvanější a to, s čím za ním přišel, ohroženější.


Ryby – Beran: 

Na lidskou poctivost spoléhat nemůže. Pokud si chce být jistý, že všechno dopadne tak, jak potřebuje, nesmí litovat času a peněz na právníka, u něhož se všechno sepíše a podepíše.


Ryby – Býk: 

Když začne mluvit o kariéře, na které hodlá pracovat, bude to pro vás velké překvapení. Až dosud jste vůbec netušili, že by něco takového mohl mít v úmyslu.


Ryby – Blíženci: 

Od středy výše ho raději moc neprovokujte. Merkur se dostává do jeho znamení a on zareaguje tak, že vás to v krajním případě může i rozplakat.


Ryby – Rak: 

Když přijde s tím, že musíte jít na koncert, který pořádá jeho hudební idol, neváhejte a běžte s ním. Rak bude spokojený a vy se budete bavit podstatně víc, než jste čekali.


Ryby – Lev: 

S jeho rodiči se nehádejte, protože jde o boj, který nemůžete vyhrát. Po návratu domů byste si však měli promluvit se Lvem a vysvětlit, že jste jim uhnuli naposledy.


Ryby – Panna: 

S rodinným rozpočtem je problém. Panna vyloženě škrtí každou korunu, a nechápe, že vy byste si rádi za peníze, které máte, alespoň občas něco užili.


Ryby – Váhy: 

Lidí, kteří počítají s vaší obětavostí, je dost. Opět jednou budete rádi, že máte vedle sebe Váhu, která situaci rychle rozklíčuje a proti těm, co by vás chtěli využít, energicky zasáhne.


Ryby – Štír: 

Jeho vlídné a vstřícné jednání vás vyvede z míry. Nepřemýšlejte, co se za změnou jeho postoje k životu i k vám tají, a buďte rádi, že se mezi vás konečně vrátil klid a pohoda.


Ryby – Střelec: 

Ve chvíli, kdy přijde s tím, že vám sám a dobrovolně finančně pomůže, budete opravdu dojatí. Klidně mu nahlas řekněte, že jste od něj takovou velkorysost nečekali!


Ryby – Kozoroh: 

Pokud někam jdete, počítejte s tím, že vás požádá, abyste ho doprovodili buď k vlaku nebo na letiště. Když mu navíc slíbíte, že ho budete čekat i při příjezdu, opravdu to ocení.


Ryby – Vodnář: 

Konflikt, který mezi vámi vypukl, není zdaleka tak vážný, jak si myslíte. Když si všechno vyříkáte hned v pondělí, vrátí se mezi vás obvyklá pohoda a zasloužený klid.


Ryby – Ryby: 

Pro první schůzku si zvolte zajímavější místo, než je kavárna. Postaráte se tak o zážitky, které vám dají spoustu zajímavých témat – a ty pak můžete probírat na dalších schůzkách!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..