Týdenní partnerské horoskopy od 04.12.2017 do 11.12.2017

By | 24.11.2020
Beran – Beran: 

Opravdu patříte k lidem, kteří nejlépe fungují pod tlakem. Pochopíte to o víkendu, kdy ve dvou uděláte to, s čím by jinak měla problémy celá parta placených zaměstnanců.


Beran – Býk: 

Úvahy o tom, kdo koho sbalil, jsou k ničemu. Buďte rádi, že jste spolu a že jste jeden ve druhém konečně našli oporu, kterou jste v předchozích týdnech a měsících tak postrádali.

Beran – Blíženci: 

Návštěva módní restaurace, kterou vám navrhne, dopadne nakonec zcela jinak, než jste čekali. Cestou potkáte kamarády, kteří vás s sebou nakonec stáhnou někam úplně jinam.


Beran – Rak: 

Hlavně se kvůli němu nestresujte! Zejména v úterý a ve středu se Rak sice tváří jako sedm drahých let, ale když se ho zeptáte, zjistíte, že se vlastně nic zásadního neděje.


Beran – Lev: 

Jakmile vám začne vysvětlovat, že na něco nemá, čichejte průšvih. Vypadá to, že jde o věc, která se mu z nějakého důvodu nezamlouvá, a kterou by moc rád přehodil na vás.


Beran – Panna: 

Opravdu není rozumné, abyste se vraceli do minulosti. Panna takové sklony sice vykazuje, protože to má v povaze, ale vy jí musíte dokázat vysvětlit, že je to nemoudré…


Beran – Váhy: 

K žádným závažným rozporům nedojde. V tomto týdnu byste naopak mohli sloužit vzorem lidem, kteří mezi sebou mají spory a neví, jak je správně vyřešit.


Beran – Štír: 

To, co k němu cítíte, se dá bez přehánění označit jako nešťastná láska. O víkendu však zažijete osvícení a uvědomíte si, že v jeho případě je nešťastná láska podstatně lepší, než by byla šťastná.


Beran – Střelec: 

Neustále se tváří, jako by bez problémů dokázal zvládnout i to, co všichni ostatní považují za nemožné. Budete předstírat, že je to pravda, nebo ho rovnou požádáte, aby si zbytečně nevymýšlel?


Beran – Kozoroh: 

Jeho fyzická aktivita vás vyloženě ničí. Až dosud vás pohyb bavil a sportovali jste rádi, ale to, k čemu vás nutí Kozoroh, začínáte považovat skoro za mučení.


Beran – Vodnář: 

Než mu něco vysvětlíte, bude to dlouho trvat. Nejde o to, že by vaše slova nechápal, ale o to, že se na vaše slova a vynalézavé argumenty nedokáže soustředit.


Beran – Ryby: 

Když o vás bude usilovat, bude to boj, ve kterém neplatí žádná pravidla. V každém případě neberte moc vážně to, co vám o sobě povídá a čím se vám chlubí.


Býk – Beran: 

Opravdu platí, že co se zaseje, to se i sklidí. Dosud vás neustále provokoval, a teď se diví a je skoro až pohoršený, když se to ve vás konečně zlomilo a vy se k němu začali chovat stejně.


Býk – Býk: 

Na úřady byste měli chodit zásadně spolu. Jeho oporu budete potřebovat zejména ve středu, kdy se dozvíte, že papír, který jste týden sháněli, vlastně vůbec nepotřebujete.


Býk – Blíženci: 

S jeho příbuznými si rozumět opravdu nemusíte. To, že se budete stýkat maximálně dvakrát do roka, vám Blíženec v žádném případě vyčítat nebude…


Býk – Rak: 

Vánoce se blíží, ale u vás doma je pořád stejná pohoda. Díky harmonogramu, který jste si pečlivě sestavili, zvládáte každý den něco. Navíc máte dost na různá setkání s kamarády.


Býk – Lev: 

S šéfem z tohoto znamení je to těžké. Neustále se do vás strefuje. Viditelně využívá stavu, kdy se proti němu nemůžete vymezit, i když byste opravdu moc chtěli.


Býk – Panna: 

Harmonii, která mezi vámi panuje, nic zvnějšku nenaruší. Může se sice stát něco, na co jste nebyli připravení, ale i to rukou společnou a nerozdílnou zvládnete.


Býk – Váhy: 

Čas vám utíká. S hrůzou zjišťujete, že Váha vašemu vztahu přikládá daleko hlubší význam než vy, a vy marně přemýšlíte, jakými argumenty jí to máte rozmluvit.


Býk – Štír: 

V sobotu, kdy se Mars dostane do jeho znamení a tím i do vašeho partnerského sektoru, čekejte spory. Váš miláček chce mít za každou cenu pravdu a nechápe, že pravdu máte přece vy!


Býk – Střelec: 

Počítejte s tím, že neustále někde poletuje. Vy sice chápete, že na to má při aktuálním planetárním postavení skoro až právo, ale přesto byste ho raději měli doma.


Býk – Kozoroh: 

Na přímé dotazy odpovídá vyhýbavě. Vy pak můžete přemýšlet, zda se o tom s vámi nechce bavit z vlastní vůle, nebo zda mu takové jednání někdo doporučil.


Býk – Vodnář: 

Večírek, na který se spolu vypravíte, bude stát opravdu za to. V tombole vyhraje váš Vodnář jednu z hlavních cen a tím se stane terčem závisti všech přítomných.


Býk – Ryby: 

Adventní zájezd do blízké ciziny dopadne skvěle. Ryby se rozhodne, že se bude bavit, a vy musíte uznat, že se tím postarala o dobrou zábavu i vám.


Blíženci – Beran: 

O tom, že by ustoupil vašim názory, můžete leda tak snít. Vy mu sice můžete předestřít všechny možné argumenty, ale přesvědčit ho stejně nedokážete.


Blíženci – Býk: 

O víkendu byste ho měli raději držet doma. Mars v jeho partnerském sektoru zaúřaduje a on se pohádá i tam, kde by to nikoho jiného nenapadlo.


Blíženci – Blíženci: 

Ve středu se do ničeho nevrhejte. Oba jste pod vlivem konjunkce Merkura se Saturnem a oba máte sklon mlčet zejména tam, kde byste měli mluvit hodně a důrazně.


Blíženci – Rak: 

To, že má sklon klást důraz na něco, co si to vůbec nezaslouží, není pocit, ale fakt. Pokuste se mu vysvětlit, že jeho přecitlivělost komplikuje život jemu i vám.


Blíženci – Lev: 

Je potřeba, abyste ho drželi nohama na zemi. Když to neuděláte, bude Lev zbytečně riskovat tak, že hrozí, že kompletně ohrozí všechno, co jste spolu dosud vybudovali.


Blíženci – Panna: 

Neustále přemýšlíte, zda by se s ním dalo žit někde jinde, než žijete teď. Vás tato možnost vyloženě láká, ale vaše Panna nechce o nějaké zásadní změně ani slyšet.


Blíženci – Váhy: 

Jeho nečinnost vám vyloženě leze na nervy. Zatímco vy byste potřebovali pomoc, Váha si stěžuje na okolní zlý a nechápavý svět a nedělá vůbec nic.


Blíženci – Štír: 

Musíte ho brzdit! Štír chce vašim dětem dát pod stromeček i to, co si ani trochu nepřejí – a vy mu budete marně vysvětlovat, že to není výchovné a že na to ani nemáte.


Blíženci – Střelec: 

Proti jeho požadavkům se musíte vymezit. Střelec má neustále pocit, že byste měli dělat všechno za něj a nechápe, že vy máte i bez jeho požadavků práce až nad hlavu.


Blíženci – Kozoroh: 

Váš vztah se přesouvá do jiné dimenze. Najednou chápete, že ho musíte brát daleko vážněji, než jste ho brali dosud, a chovat se k němu daleko zodpovědněji.


Blíženci – Vodnář: 

Hlavně mu neříkejte všechno, co vám jen proletí hlavou. Vy to vyslovíte a zapomenete, zatímco Vodnář bude o vašich slovech dlouho přemýšlet a ještě déle se jimi bude trápit.


Blíženci – Ryby: 

Ve vztahu k němu byste měli být především trpěliví. K rozhodnutí, ke kterému jste vy dospěli bleskově, se vaše Ryba musí nejdříve vlastními silami propracovat.


Rak – Beran: 

Životní skandály vás míjejí. Budete moc rádi! Uvědomujete si, jaký by nastal průšvih, kdyby se o tom, co jste provedli a co se vám povedlo utajit, dozvěděl váš dosud klidný Beránek.

Přečíst  Partnerský týdenní horoskop od 14.10.2018 do 20.10.2018


Rak – Býk: 

Počítejte s tím, že vám chce organizovat život. On může tyto choutky projevit, ale vy mu musíte vysvětlit, že si svůj život žijete i budete žít sami.


Rak – Blíženci: 

To, co on myslí opravdu dobře, si vy můžete špatně vyložit. Pokud dojde k rozporům, měli byste s ním mluvit tak dlouho, až pochopíte, co se děje a co ho ovlivňuje.


Rak – Rak: 

Konflikty se konečně zklidní. Oba jste pochopili, že nemá cenu žárlit a oba jste se rozhodli, že se v tomto týdnu pokusíte o aktivní nápravu.


Rak – Lev: 

Když na party, tak v tom nejlepším oblečení a ve vynikající náladě. Je potřeba, aby se do vás váš Lev znovu zamiloval a pochopil, kolik lidí mu vás závidí!


Rak – Panna: 

Než něco dá na sociální sítě, měl by důkladně přemýšlet. Momentálně hrozí, že svými fotkami a komentáři na sebe prozradí daleko víc, než původně chtěl.


Rak – Váhy: 

Opravdu s ním nemusíte mluvit o všem, co děláte a co dělat chcete. Je ale potřeba, abyste zapomněli na slušné vychování a na jeho příliš vlezlé otázky jednoduše neodpovídali.


Rak – Štír: 

Smiřte se s tím, že po vás chce, abyste mu sloužili jako doprovod na všechny akce. Ví, že o něj bude zájem, a taky ví, že vaše přítomnost jeho ctitele alespoň trochu zbaví odvahy.


Rak – Střelec: 

O tom, že by vám dobrovolně ustoupil, můžete leda tak snít. Střelec se bude hádat i ve chvíli, kdy bude každému včetně něj jasné, že boje prohrál na celé čáře.


Rak – Kozoroh: 

Opravdu to bude problém. Kozoroh je už teď protivný, a v poslední prosincové dekádě, kdy se do jeho znamení dostane Saturn, bude ještě protivnější…


Rak – Vodnář: 

Když se rozhodne, že něco potřebuje koupit, hlavně mu nevysvětlujte, že to v podstatě nepotřebuje. Je to sice pravda, ale vy byste si dozvěděli, že byste na něm jenom šetřili.


Rak – Ryby: 

Když se v sobotu dostane Mars do Štíra, vyrazí vám dech. Podívá se kolem, vysvětlí, co všechno je potřeba do svátků udělat a pak se do toho vrhne s energií vskutku nevídanou.


Lev – Beran: 

O tom, že s ním není lehký život, raději nemluvte. Mohli byste se dozvědět, že on je v naprostém pořádku, ale veškeré chyby ve vašem vztahu máte na svědomí vy!


Lev – Býk: 

hlavně mu neříkejte, co kupujete pro děti k Vánocům. Mohli byste se dozvědět, že jen zbytečně utrácíte peníze, které by bylo lepší šetřit a převést do finančních rezerv.


Lev – Blíženci: 

Návrhy na to, abyste si udělali večer, kdy si všechno po pravdě vysvětlíte, odmítněte. Kdyby něco takového proběhlo, rozjelo by to průšvih, který byste nezastavili.


Lev – Rak: 

Otřesů, které aktuálně probíhají u vás v práci, se nebojte. I kdybyste o své nynější místo přišli, záhy se najde nové a příznivější, než je to dosavadní.


Lev – Lev: 

Oba po celý týden rozdáváte rady a pokyny. Když se pak o víkendu sejdete, hrozí, že se jako první pohádáte. Ne proto, že byste se neměli rádi, ale proto, že budete unavení…


Lev – Panna: 

S člověkem z tohoto znamení se domluvíte kupodivu lehce a bez problémů. Stačí, když nahlas a slavnostně odsouhlasíte, že má pravdu a vy se s ním nebudete hádat.


Lev – Váhy: 

Skvělá bude zejména neděle. Oba jste pod pozitivním vlivem trigonu mezi Merkurem a Uranem a oba se rozhodujete sice rychle, ale zároveň tak, abyste nemuseli litovat.


Lev – Štír: 

O tom, že by vám dal volno, můžete leda tak snít. Až na konci týdne pochopíte, že se vás tak drží především proto, že má strach, abyste mu neutekli…


Lev – Střelec: 

S potížemi, které s ním máte, že raději nikomu nesvěřujte. Váš Střelec působí tak sympatickým dojem, že by vám stejně nikdo nevěřil.


Lev – Kozoroh: 

Opravdu nedokážete zvládnout všechno, co po vás Kozoroh chce. Naštěstí máte dost rozumu a energie, abyste se mu dokázali postavit a jeho požadavky zmírnit.


Lev – Vodnář: 

Patří k lidem, kteří mají vždycky na všechno odpověď. Vy se pak můžete těšit ze změny, kterou do jeho života vnesete a kterou mu dokážete, že pro vás to neplatí.


Lev – Ryby: 

Jakmile usoudí, že vás má právo kontrolovat, musí zjistit, že vy mu to nedovolíte. Jedině tak ho zastavíte dřív, než jeho touha po sdílení každého vašeho kroku nabude rozměrů skoro až obludných


Panna – Beran: 

Udělá si čas na všechno, ale na vás ho skoro nemá. Vy se však kvůli tomu nerozčilujete, protože jste vlastně rádi, že máte alespoň na chvíli klid.


Panna – Býk: 

Představa, že žijete s někým, s kým si nerozumíte, je vám naprosto cizí. O to víc je vám líto spřáteleného Býka, který toto štěstí nemá, a který se ze svých průšvihů nedokáže ani vymotat.


Panna – Blíženci: 

Kromě svých vlastních potíží musíte řešit i ty jeho. Problém je v tom, že Blíženec má dojem, že se o jeho záležitosti starat prostě musíte, a ani ho nenapadne, že byste na řešení jeho trablů neměli kapacitu.


Panna – Rak: 

O tom, že má pocit, že byste ho pořád jen honili, nepochybujte. Nahlas však uzná, že kdybyste ho nehonili, nezvládl by ani polovinu toho, co pod vaší kuratelou zvládá.


Panna – Lev: 

Když vám vysvětluje, že porušení vašeho napjatého předvánočního harmonogramu není zločin, ale naopak příležitost k projevení vašeho důvtipu, má pravdu, a vy byste mu měli naslouchat.


Panna – Panna: 

Hlavně si připusťte, že jsou opravdu lidé, kteří vás chtějí rozhádat. Vy to sice cítíte, ale je nejvyšší čas, abyste sebrali odvahu a také to nahlas pojmenovali.


Panna – Váhy: 

To, že se vám něco nezamlouvá, ještě neznamená, že za to může vaše Váha. Berte to jako přechodné životní období a zbytečně se tím nezatěžujte.


Panna – Štír: 

I když řekne něco, co vnímáte jako skutečnou jedovatost, hlavně nevyvádějte. Váš miláček patří k lidem, kteří si každé vaše negativní hnutí mysli řádně vychutnají a pořádně si ho užijí!


Panna – Střelec: 

Některé záležitosti probíhají pomaleji, než by se vašemu Střelci líbilo. Vy ho pak budete muset jemně přiškrtit a zabránit mu, aby udělal kravál. Ten by nadělal víc škody než užitku.


Panna – Kozoroh: 

V sobotu, kdy se Mars dostane do Štíra, si konečně oddechnete. Oba přestanete být pod tlakem, a oba pochopíte, že je zbytečné, abyste se hádali tam, kde se můžete docela dobře domluvit.


Panna – Vodnář: 

Občas vám připadá, že se s vámi snad vůbec nechce domluvit. Zkuste se překonat a zeptejte se ho na to přímo. Upadne do rozpaků, ale pak o vašich slovech začne přemýšlet.


Panna – Ryby: 

Některé věci neprobíhají zdaleka tak lehce, jak jste čekali. Když pak vaše Ryba začne nahlas pochybovat o tom, zda má vaše snažení vůbec smysl, budete už právem naštvaní.


Váhy – Beran: 

Hlavně nedovolte, aby mezi vás vstoupila závist. Něco takového by se projevilo negativně nejen v tomto týdnu, ale v daleko delším časovém horizontu.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 02.10.2017 do 09.10.2017


Váhy – Býk: 

Neustále přemýšlíte o tom, co po vás chce a jakou úlohu vám ve svém životě určil. Nebylo by jednodušší, kdybyste se přestali trápit dohady a zeptali se ho přímo?


Váhy – Blíženci: 

Na poslední chvíli vám přijdou peníze, které jste už několikrát urgovali. Dost se vám uleví – i když zejména proto, že to Blíženec neudá a vy nebudete muset pobíhat po soudech.


Váhy – Rak: 

To, že se s ním chcete domluvit, ještě neznamená, že on se chce domluvit s vámi. Natáhněte ruku k dohodě, ale chovejte se tak, aby pochopil, že ji můžete kdykoliv stáhnout zpátky.


Váhy – Lev: 

S nervozitou, kterou cítíte, se Lvovi raději nesvěřujte. Nejdříve by se na vás udiveně díval, a pak by vám začal vysvětlovat, že jemu je hůř a přesto nebrečí…


Váhy – Panna: 

Moudrými řečmi ho moc neoslníte. Panna po vás chce konkrétní činy a bude chtít, abyste jí jasně řekli, jak si další dny a týdny představujete a co v nich chcete udělat.


Váhy – Váhy: 

Středa bude opravdu náročná. Pro jistotu po něm nic nechtějte, ale taky nedovolte, aby on nad míru zvýšil požadavky, které na vás má a na nichž jste se dohodli.


Váhy – Štír: 

I když vám všichni povídají, jak padají na ústa, vy byste se měli především bavit. Když si nenajdete rovnováhu mezi prací a zábavou, budete unavení, ztratíte dobrou náladu a stejně nic rozumného neuděláte.


Váhy – Střelec: 

Na jeho hovory o nutnosti morálního vítězství nedejte. Vy byste měli fungovat jako životní pragmatik, který chce, aby svět fungoval na konkrétních základech.


Váhy – Kozoroh: 

Jeho pozvání na předvánoční akci nepřeceňujte. Strávíte spolu sice velice hezké chvíle, ale zároveň se dozvíte, že on s vámi svou další budoucnost nespojuje.


Váhy – Vodnář: 

V práci toho bude mít až nad hlavu. Když se někomu nechce do nějakého vyřizování, může vzít jed na to, že tam pošlou jeho s tím, že on se přece dokáže s každým domluvit…


Váhy – Ryby: 

V duchovních záležitostech se od něj nechte klidně vést. Ryba patří k lidem, kteří vám v tomto směru rádi poradí. Navíc umí mlčet, což je v tomto směru další významné plus!


Štír – Beran: 

Patří k lidem, s nimiž máte jenom starosti. Pokaždé si opakujete, že se už od něj rozčilit nenecháte, a pokaždé na jeho triky naletíte znovu!


Štír – Býk: 

S bydlením je to obtížné. Hlavně musíte dohlédnout, aby se nezačalo to, které máte, prodávat dřív, než budete mít jisté a přepsané to, do kterého se pak chcete přestěhovat.


Štír – Blíženci: 

Pozor si dávejte na jeho verbální agresivitu. Musíte mu jasně vysvětlit, že ho sice máte rádi, ale to ještě neznamená, že si k vám může všechno dovolit.


Štír – Rak: 

Některé věci nezvládne a je proto naštvaný. Možná byste mu měli říct, že vás měl poslechnout a uvědomit si, že opravdu není důvod, aby se při přípravě Vánoc strhal.


Štír – Lev: 

Když jste na něj naštvaní, klidně mu to řekněte. Bude to lepší, než kdybyste po něm beze slova házeli zlé pohledy a on marně přemýšlel, co mu tím chcete říct.


Štír – Panna: 

To, že máte pocit, že vás ze svého života tak trochu odstavil, ještě neznamená, že to tak opravdu je. V jeho případě si můžete být jistí, že je to spíše shoda náhod než skutečný úmysl.


Štír – Váhy: 

Po dlouhém přemýšlení usoudíte, že je to pro vás vskutku ideální partner. Měli byste mu to však říct co nejdříve. Když to neuděláte, riskujete, že si toho všimne i někdo jiný a vy utřete nos.


Štír – Štír: 

Při vzájemném hovoru kroťte své emoce. Na hádky budete zbytečně ztrácet čas a energii, kterou byste mohli daleko prospěšněji využít jinak.


Štír – Střelec: 

Opravdu nepatří k lidem, kvůli kterým se budete rozčilovat. Stát se může leccos, ale Střelec na tom vždycky najde něco pozitivního. Vy budete jen přemýšlet, jak to vlastně dělá.


Štír – Kozoroh: 

Zamyslete se, zda nemáte dluhy, které jste nejdříve odložili a pak na něj zapomněli. Pokud ano, Kozorohovi o tom raději neříkejte. Naštval by se, a vy byste museli přiznat, že se naštval právem.


Štír – Vodnář: 

Oba uděláte dobře, když se budete spoléhat především na své vlastní síly. O pomoc sice požádat můžete, ale podmínky, které s tím budou spojeny, jsou pro vás oba nepřijatelné.


Štír – Ryby: 

Některé věci musíte ještě do konce roku dotáhnout do konce. Musíte se však vzdát své představy dokonalých Vánoc. Na obvyklou náročnou přípravu vám letos bude chybět čas.


Střelec – Beran: 

Úterní Mikuláš vám vyrazí dech. Váš miláček se předvede jako člověk, který vás zná a který velice dobře ví, čím vám udělá radost. Bude to jen maličkost, ale i ta vás potěší.


Střelec – Býk: 

Opravdu nemáte rádi, když vám organizuje život. Momentálně sice chápete, že se dostal do situace, kdy mu nic jiného nezbylo. Přesto byste byli rádi, aby se z toho nestalo pravidlo.


Střelec – Blíženci: 

Vypadá to, že mu práce přerůstá přes hlavu. Momentálně je čím dál víc toho, co udělat musí a co nestíhá. Jemu to kazí náladu a vy z toho máte zbytečné vrásky.


Střelec – Rak: 

Když přijde s tím, že by si k Vánocům přál plastickou operaci, nedělejte kolem toho zbytečné drama. Když jeho řečem nebudete věnovat pozornost, přestane ho to rychle bavit.


Střelec – Lev: 

Kus práce nepochybně zvládnete. Přesto byste měli poslouchat svého Lva, který vám vysvětluje, že život není jenom práce, ale že je to i zábava, kterou byste taky neměli zanedbávat.


Střelec – Panna: 

Jeho životní cíle se s těmi vašimi dost zásadně rozcházejí. Naštěstí mu dokážete vysvětlit, co vám vadí. Pak se dočkáte zázraku, protože Panna to nejen pochopí, ale navíc vám i ustoupí.


Střelec – Váhy: 

Ať jdete kamkoliv, bude to trvat daleko déle, než jste si mysleli. Vysvětlit to musíte své Váze, která má pocit, že jste si dopřáli pár hodin, kdy vás neměla pod kontrolou.


Střelec – Štír: 

Zkuste k němu být shovívavější, než dosud. Je sice pravda, že se chová trochu nevyzpytatelně, ale takový přece byl už v době, kdy jste spolu začínali.


Střelec – Střelec: 

Volného času máte podstatně víc, než jste čekali. Když se ještě rozhodnete, že si na něj nebudete nic plánovat a strávíte ho spolu, bude to další plus!


Střelec – Kozoroh: 

S plněním jeho přání to zatím raději nepřehánějte. Mohl by mít pocit, že důležitý je jen on, zatímco vy se musíte spokojit s tím, co zbude.


Střelec – Vodnář: 

Neustále všem vysvětluje, jak vás miluje, což se příjemně poslouchá. Občas byste však byli spokojenější, kdyby méně mluvil a více poslouchal to, co mu říkáte.


Střelec – Ryby: 

Za to, že jste na něj naštvaní, se nestyďte. Ryba vám toho sice spoustu naslibuje, ale když přijde na věc, stane se z ní mistr ve vymýšlení důvodů, jimiž dokazuje, že to opravdu nemohla udělat.

Přečíst  Partnerský týdenní horoskop od 28.10.2018 do 3.11.2018


Kozoroh – Beran: 

Jakékoliv vysvětlování vede rovnou do pekel. Hrozí, že při něm zabřednete do naprosto zbytečných podrobností a začnete si vytýkat i to, na co byste oba měli zapomenout.


Kozoroh – Býk: 

Některé věci jsou daleko jednodušší, než to vypadá. Býk se s vámi chce domluvit a vy zjišťujete, že by bylo dobré, abyste mu nečinili překážky a chovali se vstřícně.


Kozoroh – Blíženci: 

Počítejte s tím, že Blíženec s vámi chce jenom flirtovat. To, co dělá, může sice vypadat skoro jako láska, ale do skutečné lásky to má opravdu hodně daleko.


Kozoroh – Rak: 

Rozpory, které mezi vámi jsou, neřešte. Byla by to zbytečná ztráta času. Když počkáte do soboty, kdy se Mars přesune do Štíra, vyřeší se najednou bez problémů a úplně samy.


Kozoroh – Lev: 

Jeho přeřeknutí berte jako něco, co se stává. Kdybyste nad ním chtěli přemýšlet, mohli byste dospět závěrům, které by vašemu vztahu opravdu neprospěly.


Kozoroh – Panna: 

Zalíbení, které provázelo začátek vašeho vztahu, rychle míjí. Zatím ještě hru na lásku zvládáte, ale ohledně toho, co bude v příštím roce, si nejste zdaleka jistí.


Kozoroh – Váhy: 

S jeho náladami nebudete mít dostatečnou trpělivost. Jednou nad nimi mávnete rukou, ale podruhé je už řešit odmítáte.


Kozoroh – Štír: 

Opravdu vás nebaví řešit záhady, které kolem sebe vytváří. Asi nevydržíte a doporučíte mu, aby buď mluvil jasně, nebo byl zticha a zbytečně vás svými náznaky neotravoval.


Kozoroh – Střelec: 

S dětmi si nesednete. Vy budete chtít, aby s vámi sdílely svůj žebříček hodnot – a s hrůzou zjistíte, že jejich vlastní hodnoty jsou někde naprosto jinde.


Kozoroh – Kozoroh: 

O tom, že byste o víkendu seděli doma, můžete jen snít. Váš Kozoroh rozhodne, že to ani letos bez adventního zájezdu do ciziny nepůjde a vy s ním rádi vyrazíte.


Kozoroh – Vodnář: 

Nabídka na upečení vánočního cukroví se neodmítá! Díky tomu nebudete pod tlakem a s chutí můžete vytvářet své dva nebo tři oblíbené druhy, v jejichž přípravě jste dosáhli mistrovství.


Kozoroh – Ryby: 

Dilema, které máte, za vás nikdo nevyřeší. Můžete si o tom však s Rybou popovídat a vzít v úvahu to, co říká, a pak uvažovat, zda na jeho slovech není přece jen něco pravdy.


Vodnář – Beran: 

Jeho představa, že všechno půjde samo, narazí na realitu. Vy jste však něco takového už předpokládali, a proto jste se na podobný průběh událostí preventivně připravili.


Vodnář – Býk: 

Měli byste si vymyslet své vlastní signály. Domluvíte se jimi v situaci, kdy se otevřeně mluvit nedá. Takových situací bude v tomto týdnu podstatně víc, než byste předpokládali.


Vodnář – Blíženci: 

Kvůli vašim společným zájmům vypuknou spory. Blíženec usoudí, že vy se jim v klidu věnujete, zatímco jeho nutíte, ať sedí doma a opatruje rodinný krb.


Vodnář – Rak: 

Neustále vás ponouká k větší aktivitě. Dosud jste to zvládali bez problémů, ale teď ve vás už pomalu začíná bublat čím dál intenzivnější vztek.


Vodnář – Lev: 

Hlavně nevěřte tomu, co se o něm říká. V jeho případě je rozpor mezi realitou a tím, co se povídá, opravdu hodně zřetelný.


Vodnář – Panna: 

Neustále vám tvrdí, že se máte přestat vznášet v oblacích a máte sestoupit na zem. Můžete ho sice vyslechnout, ale konečné rozhodnutí si nechat vzít nesmíte.


Vodnář – Váhy: 

Neustále má dojem, že nefungujete tak, jak byste fungovat měli a mohli. Asi nezbude, než využít středy, kdy jste pod vlivem sextilu mezi Merkurem a Marsem a hodně ostře si s ním promluvit.


Vodnář – Štír: 

Jeho nápady jsou podle vašeho názoru dosti vraždné. Navíc patří k lidem, kteří si nic nenechají vymluvit, protože pravdu mají vždycky jenom oni!


Vodnář – Střelec: 

Získáte ho celkem bez problémů. Až později zjistíte, že jste si v něm do života pustili kulový blesk, který nenechá nic na svém místě a vám nedopřeje klid.


Vodnář – Kozoroh: 

Opravdu není důvod, abyste se hádali. Kozoroh na rozumné argumenty vždycky slyšel – a vy jiné než opravdu rozumné argumenty momentálně nepoužíváte.


Vodnář – Vodnář: 

Neustále chce, abyste se kvůli němu změnili. Měl by patrně začít studovat astrologii! Tam by se dozvěděl, že oba patříte k pevným znamením, která se změnit prostě nedokážou.


Vodnář – Ryby: 

Hlavně si od něj nenechte nic vysvětlovat! Když mu to dovolíte, dostanete se do situace, kdy vás svými argumenty ošálí tak, že mu přikývnete i na to, co jste předtím považovali za totální nesmysl.


Ryby – Beran: 

Váš vztah nebude v žádném případě tradiční, ale přesto bude až neskutečně zajímavý. Je jen potřeba, byste si toho, co máte, vážili a nic dalšího nehledali.


Ryby – Býk: 

Neustále má pocit, že by vás měl vychovávat. Hoďte po něm zlý pohled a vysvětlete mu, že máte jedny rodiče a o žádné další nestojíte.


Ryby – Blíženci: 

To, že se od vás neustále snaží separovat, není pocit, ale fakt. Má pocit, že mu saháte na jeho osobní svobodu, a nechápe, že se v každém vztahu musí části své svobody vzdát.


Ryby – Rak: 

Do soboty to mezi vámi bude docela dobré. Následně se Mars přesune do Štíra a to, co bylo dosud docela dobré, se změní v něco naprosto dokonalého.


Ryby – Lev: 

Občas máte dojem, že zbytečně kupuje něco, co byste si mohli pořídit z vlastních zdrojů. Zkuste mu to vysvětlit, ale počítejte s tím, že skoro nebude chápat, o čem to vlastně mluvíte.


Ryby – Panna: 

O tom, že to s vámi myslí dobře, nepochybujete. Problém je však v tom, že to, co bere jako nejlepší on, se na míle liší od toho, co si myslíte vy.


Ryby – Váhy: 

O tom, že by vám mohl zahýbat, ani neuvažujte. Stačilo by, abyste mu v tomto směru naznačili, a Váha se naštve tak, že to bude až životu nebezpečné.


Ryby – Štír: 

Jeho inteligenci ocenit prostě musíte. Přesto byste byli spokojenější, kdyby ji používal jinak než tím, že všem lidem kolem sebe dokazuje, jak jsou hloupí a jak je on po všech stránkách převyšuje.


Ryby – Střelec: 

Náročná bude zejména neděle. Oba jste pod vlivem kvadratury mezi Venuší a Neptunem. Oba si uvědomujete, že po tom druhém chcete něco, co není možné, ale pomoci si nedokážete.


Ryby – Kozoroh: 

Váš Kozoroh mezi ostatními vyčnívá, i když nechce. Počítejte se závistí, kterou to vzbudí, a s jedovatými poznámkami, které na vaši adresu uslyšíte.


Ryby – Vodnář: 

Vzájemně se okouzlujete, což je dobře. Když však přijde na věc, oba si najdete dost důvodů, pro které bude lepší, když další etapu svého vztahu ještě odložíte.


Ryby – Ryby: 

Važte si toho, že v něm konečně máte partnera, který se vás nesnaží změnit, ale který má pro vás pochopení. Oba víte, že najít někoho takového je dnes opravdu zázrak.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..