Týdenní partnerské horoskopy od 03.07.2017 do 10.07.2017

By | 07.01.2021
Beran – Beran: 

Nezdá se vám, že to s dobrou vůlí, kterou mu prokazujete, tak trochu přeháníte? Kdybyste se dokázali soustředit spíše na sebe a své požadavky, dýchalo by se vám daleko volněji.


Beran – Býk: 

V pondělí a v úterý s ním raději moc nediskutujte. Merkur i Venuše jsou na jeho straně, takže dokáže každou debatu otočit tak, aby z toho vyplynulo, že vy útočíte a on se brání.

Beran – Blíženci: 

Hlavně mu nevyčítejte, že dělá chyby! Hlavně ve druhé polovině týdne má Blíženec paměť přímo skvělou a záhy by vám dokázal, že ani vy nejste na vzniklé situaci bez viny.


Beran – Rak: 

Pokud vás hodlá posuzovat, klidně mu to dopřejte. Rak je naštěstí objektivní a rychle mu dojde, že jste sice chvílemi protivní, ale jiní by byli daleko horší.


Beran – Lev: 

Pokud čeká, že ho zasypete veškerou péčí, záhy zjistí, že se mýlí. Naštěstí je do vás tak zamilovaný, že se nahlas přizná, že mu to vlastně ani trochu nevadí.


Beran – Panna: 

Všechno, co jste si ohledně něj naplánovali, vychází víc než skvěle. Vy však přemýšlíte, zda je to opravdu takové štěstí, jak jste se na začátku domnívali…


Beran – Váhy: 

Momentálně jste na tom oba stejně. V první polovině týdne naštěstí planetární tlaky zvládnete, a ve druhé se pak svorně domluvíte, že nebudete nic dělat, protože si potřebujete odpočinout.


Beran – Štír: 

Hlavně si od něj nenechte namluvit, že nemáte nic dělat, protože to stejně nevyjde. Nezdá se vám, že tak mluví jen proto, že se bojí konkurence?


Beran – Střelec: 

Když vás provokuje, mávněte nad tím rukou. Znáte ho dost dobře a víte, že tímto způsobem dává jen najevo svou překypující radost ze života.


Beran – Kozoroh: 

Šance na domluvu je poměrně vysoká. Je jen potřeba, abyste s hovorem počkali do čtvrtka. Merkur se posune do Lva a Kozoroh si přestane myslet, že vás má a může ovládat.


Beran – Vodnář: 

Jeho kariéra nabírá na obrátkách. Je to tím, že dal na svůj instinkt, nebral si dovolenou a dokázal, že je naprosto nepostradatelný a že by to bez něj ve firmě nešlo.


Beran – Ryby: 

Ve čtvrtek, kdy je pod vlivem trigonu mezi Sluncem a Neptunem, počítejte s jeho intuicí. Pokud nechcete čelit jeho podezírání, raději na nic, co by se mu nelíbilo, ani nemyslete.


Býk – Beran: 

Jde o týden, kdy se vyloženě vznášíte. Pozor si dávejte jen ve středu, kdy Beranovy přesvědčovací schopnosti rostou, a kdy se proti nim nedokážete dostatečně vymezit.


Býk – Býk: 

Na paměť svého miláčka spoléhat nemůžete. Když budete na něco vzpomínat, vyjde z toho jako ta rozhodná síla, která všechno hnala kupředu, a vy jako ten, který se jenom vezl…


Býk – Blíženci: 

Staré vztahy se vám obnovit nepodaří. Můžete se o to sice pokusit, ale počítejte s tím, že vás Blíženec odmítne tak, že vám na veškeré podobné aktivity přejde chuť.


Býk – Rak: 

Naštěstí mu dokážete věřit a nemáte s tím problémy. Když vám Rak sdělí, že je něco, o čem se s vámi dosud bavit nemůže, neptáte se, ale jen se zajímáte, zda a jak byste mu mohli pomoci.


Býk – Lev: 

Hlavně mu nevyčítejte, že nic nedělá, nebo že toho udělá podstatně méně než vy. Z toho, co byste se o sobě dozvěděli, by vám zvonilo v uších a hlava by šla kolem!


Býk – Panna: 

Velice vás potěší! Z konce pololetí je přece jenom trochu vyčerpaný, takže sám od sebe přijde s tím, že volné dny věnujete především odpočinku a dohánění spánkového dluhu.


Býk – Váhy: 

Když je přehnaně roztomilý, měli byste být na pozoru. Dobře ho znáte a víte, že si tím jen připravuje cestu k přáním, do jejichž plnění se vám chtít nebude.


Býk – Štír: 

Jeho fyzický stav se pozvolna vylepšuje. Přesto musíte dohlédnout, aby pořádně spal, jedl a vůbec se šetřil. Jemu se to sice moc zamlouvat nebude, ale to vám může být jedno.


Býk – Střelec: 

V poslední době projevuje nezvyklou aktivitu. Dokonce pochopil, že jsou věci, které je doma udělat ještě dřív, než pojedete na dovolenou, a s chutí se do nich pustil.


Býk – Kozoroh: 

Vy se do spotřebitelských soutěží pustit můžete, ale Kozoroh prostě musí! Týká se to zejména víkendu, kdy je Luna v jeho znamení a kdy je jeho úspěch skoro garantovaný.


Býk – Vodnář: 

Jako člověku mu moc nerozumíte, ale jako partner vám naprosto vyhovuje. Pokud přijde s tím, že byste se mohli sestěhovat nebo dokonce vzít, řekněte ano!


Býk – Ryby: 

Momentálně patří k lidem, kteří jsou dost riskantní. Vy poklony na něj mířené vnímáte jako flirt, zatímco on je bere jako předzvěst skutečné a velké lásky.


Blíženci – Beran: 

Když dopustí stav, kdy mu to života mluví deset lidí, nic pozitivního z toho nebude. Vám je to jasné, ale Beranovi to musíte hodně podrobně vysvětlit.


Blíženci – Býk: 

V poslední době mluví tak, aby padlo hodně slov, ale on nic konkrétního neřekl. U ostatních mu to možná vychází, ale vy ho raději upozorněte, že mu na to nenaletíte.


Blíženci – Blíženci: 

Kupodivu se domluvíte. Oba usoudíte, že je zbytečné, abyste si spory kazily krásné volné dny a všechno, co mezi vámi dosud stálo, odešlete do nenávratna.


Blíženci – Rak: 

Jeho roztržitost může přinést nečekané důsledky. Průšvih nastane zejména ve chvíli, kdy zapomene, že se k vám má v sobotu někdo zastavit, a vzpomene si na to až těsně před příchodem ohlášené návštěvy.


Blíženci – Lev: 

Krásné chvíle začínají čtvrtkem. Ve vašem znamení je Venuše, v jeho Merkur – a vy nechápete, proč jste se ještě nedávno hádali, když je domluva tak jednoduchá.


Blíženci – Panna: 

Pokud ještě pořád neumí odpočívat, musíte ho to naučit. Začněte tím, že ho alespoň jeden den svátků vytáhnete někam mimo domov, a tam mu ukažte, že i den bez práce může být krásný.


Blíženci – Váhy: 

Nový kolega z tohoto znamení vám do života vnese emoce opravdu nečekané. Dosud jste si mohli namlouvat, že jde jen o sympatie, ale teď je vám jasné, že je to daleko víc.


Blíženci – Štír: 

První schůzku si domluvte tak, abyste z ní mohli kdykoliv pod věrohodnou záminkou vypadnout. To, že byste se nudili, sice pravděpodobné není, ale vy musíte být připraveni i na tuto eventualitu.


Blíženci – Střelec: 

Když vám přijde představit svou novou lásku, berte to jako vzkaz. Střelec vám dává najevo, že je sice zadaný, ale kdybyste jen trochu chtěli, může být všechno jinak.


Blíženci – Kozoroh: 

To, že vám něco slíbí, ještě neznamená, že to taky udělá. Týká se to zejména kolegů, kteří mají strach, že vaše nápaditost ohrožuje jejich vysezené a stabilní místo.


Blíženci – Vodnář: 

Když přijde s tím, že si půjčí na dovolenou, aby vás mohl někam vyvést, klidně se ho zeptejte, zda se náhodou nezbláznil. Můžete se pohádat, ale pořád to bude lepší, než naprosto zbytečné dluhy.

Přečíst  Michal David - rak


Blíženci – Ryby: 

Když ho budete brát vážně, bude to týden plný stresu, na jehož konci zjistíte, že s někým takovým se žít nedá. Kdybyste ale to, co vám říká, vzali jako vtip, skvěle byste se bavili.


Rak – Beran: 

Volno může v případě vás dvou přinést jiné plody, než jste čekali. Pozor si dávejte zejména ve středu, kdy jste pod vlivem kvadratury mezi Merkurem a Uranem, a kdy si můžete říct víc než je zdrávo.


Rak – Býk: 

Zatímco on má pocit, že rozhazujete až moc, vy mu zase vysvětlujete, že bez vás by si vůbec neuměl užít život. Když uzná, že máte svým způsobem pravdu, slavte vítězství!


Rak – Blíženci: 

Ve chvíli, kdy usoudíte, že chce zbytečně riskovat, mu v tom musíte zabránit. Naštěstí pochopí a sám uzná, že jsou věci, do kterých by se pouštět neměl.


Rak – Rak: 

Víkendová oslava vašich narozenin dopadne skvěle. Někdo sice usoudí, že to bylo až moc slušné a usedlé, ale vy budete právě s tímto průběhem naprosto spokojení.


Rak – Lev: 

Neustále mluví o tom, jak chce posunout kupředu svou kariéru, ale nic konkrétného v tom nedělá. Nečeká náhodou, že mu nové a dobře placené místo najdete vy?


Rak – Panna: 

Problémy mohou být ve středu. Panna se opře o Merkura, který je pořád ještě v Býku, a bude vás přesvědčovat s takovou vehemencí, že ustoupíte jen proto, abyste měli pokoj.


Rak – Váhy: 

Rutinní záležitosti vás nebaví, ale někdo je dělat musí. Rozdělejte si je tak, aby ani jeden z vás nemohl mít pocit, že jich má na starosti víc, než ten druhý!


Rak – Štír: 

Když začne mluvit o tom, že si musíte vybrat mezi ním a kamarády, zpozorněte. Když mu v tomto bodě ustoupíte, můžete čekat, že budou velice rychle následovat další.


Rak – Střelec: 

Vztah, který navážete, je sice na míle vzdálený od všeho, co jste dosud prožívali, ale o to je to krásnější. Užívejte si a na řeči těch, kteří říkají, že to vyjít nemůže, nedejte.


Rak – Kozoroh: 

V jeho případě se řiďte instinktem. Čím déle budete přemýšlet, tím větší je pravděpodobnost, že se do myšlenek zamotáte a zvolíte ten špatný postup.


Rak – Vodnář: 

Přes nepříjemné zkušenosti, které s ním máte, se zatím přenést nedokážete. Můžete si to ale uvědomit a slíbit si, že už nikdy nedovolíte, aby se něco podobného stalo podruhé.


Rak – Ryby: 

O to, abyste v jeho očích fungovali jako hvězdy, se vůbec nemusíte snažit. Stačí, když se budete chovat přirozeně, a občas ho ujistíte, že ho opravdu milujete…


Lev – Beran: 

Oba máte dojem, že by ten druhý měl projevit více iniciativy. Kdybyste ho však neustále nepobízeli, byl by výsledek pro vás i pro něj daleko pozitivnější.


Lev – Býk: 

Chce, abyste ho seznámili se svými kamarády. Nedělejte to, protože by jeho dosud neadresná a nepodložená žárlivost rychle získala konkrétní obrysy.


Lev – Blíženci: 

Hovory o tom, čí rodina je lepší a čí rodiče vám víc pomáhají, jsou k ničemu. Kdybyste se domluvili, že se dokážete obejít bez jejich pomoci, bylo by to nejlepší.


Lev – Rak: 

Hned v pondělí můžete oslavovat! Hned ráno se Rak v práci dozví, že mu opravdu přidali, a po poledni si půjde podepisovat nový platový výměr.


Lev – Lev: 

Jeden druhého navzájem rozmazlujete. Zvlášť krásné to bude v obou volných dnech, kdy jeden druhému čtete přání z očí a snažíte se, aby ten druhý byl co nejspokojenější.


Lev – Panna: 

Jsou věci, kterým se nevyhnete. Když Panna přijde s tím, že by na zahradě opravdu, ale opravdu moc chtěla bazén, sami pochopíte, že jde o žádost, které vyhovět prostě musíte.


Lev – Váhy: 

Ve vašem vztahu ladí naprosto všechno. Občas si dokonce říkáte, že by alespoň malá neshoda přinesla očistnou bouřku, po které by přišlo sladké smiřování…


Lev – Štír: 

Velice dobře chápe, co pro něj a tím i pro vaši rodinu děláte. V tomto týdnu má však strach, zda práce, kterou vykonáváte, není až zbytečně mnoho a vy zbytečně vyčerpaní.


Lev – Střelec: 

Jde o příležitost, kterou nesmíte promarnit. Pokud si necháte Střelce utéct, můžete si být jistí, že toho budete litovat. Uvědomíte si, že to byla vaše životní šance, ale na všechno už bude pozdě.


Lev – Kozoroh: 

I když máte dojem, že vám kazí každou radost, nahlas mu to raději neříkejte. Kozoroh by byl naštvaný a atmosféra mezi vámi by byla ještě horší, než dosud.


Lev – Vodnář: 

Riskuje a vyhraje. Přiznejte si, že mu trochu závidíte, protože když zariskujete vy, kromě průšvihu z toho nic pozitivního není.


Lev – Ryby: 

S logikou si na něj nepřijdete. Ryba potřebuje věci podat tak, aby se to dotklo jejich citů a emocí, a ona se mohla na jejich základě rozhodnout.


Panna – Beran: 

Když se s ním přestanete bavit, nic tím nevyřešíte. Váš Beran potřebuje jasně vědět, co vás rozčililo – protože jen tak vám může vysvětlit, že to rozhodně neudělal schválně.


Panna – Býk: 

O tom, kudy a kam jít, má velice jasnou představu. Když pak řekne, že by byl moc rád, kdybyste ho doprovázeli, bude to skvělé vyznání lásky!


Panna – Blíženci: 

Jeho nápady ohledně dalšího společného života berte vážně. Vám sice mohou připadat jako něco neuskutečnitelného, ale Blíženec se na to dívá jinak.


Panna – Rak: 

Jsou příležitosti, které byste promarnit neměli. Když vám Rak nabídne bližší vztah, berte to jako vyznamenání, kterého se hned tak někomu nedostane.


Panna – Lev: 

Jeho pracovitost vám vyrazí dech. Pokud jste dosud měli dojem, že ve vašem životě bude hrát roli luxusního doplňku, který vám bude každý závidět, budete muset dost zásadně změnit názor.


Panna – Panna: 

Najde se někdo, kdo do uspořádaného života vás dvou vkročí a obrátí ho naprosto naruby. Vy dva se naštěstí semknete a dokážete jeho útok zvládnout a transformovat ve váš prospěch.


Panna – Váhy: 

Jsou věci, které nedopadnou podle vašich představ. Váha z nich naštěstí dokáže vytáhnout do lepší a vy její náhled a přístup moc rádi převezmete.


Panna – Štír: 

V pondělí a v úterý, kdy je Luna v jeho znamení, se mu daří naprosto všechno, do čeho se pustí. Nezáviďte mu, ale snažte se na jeho zdaru spíše přiživit.


Panna – Střelec: 

Hlavně nedovolte, aby na vás hodil něco, co ve skutečnosti udělal sám. Může vám sice vysvětlovat, že mu tím hodně pomůžete, ale to by při vašem rozhodování roli hrát nemělo.


Panna – Kozoroh: 

Patří k opravdu milujícím partnerům. Váš Kozoroh sice nahlas nic neříká, ale když na to přijde, udělá pro vás podstatně víc než ti, co mluví a slibují, ale pak neudělají nic.


Panna – Vodnář: 

Pokud chcete mít žárlivost jako životní program, nejdříve uvažujte. Je sice pravda, že trocha žárlivosti dodá vztahu na šťávě, ale vy ji v rozumných hranicích udržet nedokážete.


Panna – Ryby: 

Když se Venuše ve středu dostane do Blíženců, počítejte se stresem. Ryba vám začne vyčítat něco, co se nepovedlo, a nechápe, že vy za to v podstatě nemůžete.

Přečíst  Síla slov aneb jak se změnit k lepšímu


Váhy – Beran: 

Když usoudí, že byste se měli seznámit s novými lidmi, nic zlého v tom nehledejte. Beran má pocit, že by to váš život obohatilo – a podstatě má i pravdu.


Váhy – Býk: 

Neustále mluví o osobním růstu, ale vy se toho děsit nemusíte. Momentálně je v náladě, kdy sice hodně a přesvědčivě mluví, ale kdy jeho řeči mají ke skutku daleko.


Váhy – Blíženci: 

Když říká, že má z vašeho pracovního vytížení strach, věřit mu nemusíte. Jsou to spíše komplexy, protože se obává, že ho brzy předeženete a přestanete o něj stát.


Váhy – Rak: 

To, co říká, se vám sice líbit nemusí, ale přesto byste ho měli soustředěně poslouchat. Rak je totiž v tomto týdnu jediný, kdo vám řekne pravdu bez ohledu na možné následky.


Váhy – Lev: 

O informace, které získáte, se s ním zatím nedělte. Lev sám by je sice nezneužil, ale o lidech, kteří se kolem něj motají a dost ho využívají, se to říct nedá.


Váhy – Panna: 

Když se mu něco nepovede, trvejte na tom, aby to taky hned napravil. Chtít se mu nebude, ale vaše argumenty ho nakonec přesvědčí, že jiná cesta není.


Váhy – Váhy: 

Je daleko průbojnější, než jste si mysleli. Když se jedná o něco, co je pro něj důležité, odloží veškerou pasivitu a předvede, že má daleko víc energie, než jste předpokládali.


Váhy – Štír: 

Pokud chce, abyste mu mezi svými kamarády našli nějakého dobrého doktora, udělejte to, budete vědět, že je pod kontrolou a navíc budete mít přehled, co se s ním děje.


Váhy – Střelec: 

Ohledně dovolené bude spousta debat. Střelec si totiž nedělá s ničím starosti, zatímco vy máte rádi všechno připravené tak, abyste si na místě samém mohli jenom užívat.


Váhy – Kozoroh: 

Pokud si myslíte, že si s ním budete jen tak bezstarostně užívat, je to omyl. Kozoroh trvá na oficiálním vztahu s jasně danými pravidly a vy s tím budete muset souhlasit.


Váhy – Vodnář: 

S údivem zjistíte, že je vlastně velice povídavý. Podepíše se na něm Merkur, který ve čtvrtek vstupuje do jeho partnerského sektoru a který ho neobyčejně rozpovídá.


Váhy – Ryby: 

Ve čtvrtek, kdy je pod vlivem trigonu mezi Sluncem a Neptunem, berte vážně jeho intuici. Pokud vám říká, že nemáte někam chodit nebo něco dělat, raději ho poslechněte.


Štír – Beran: 

Překvapí vás svou rázností. Ve čtvrtek, kdy je pod vlivem kvadratury mezi Sluncem a Jupiterem, byste ho však měli hlídat, protože může nadělat více škody než užitku.


Štír – Býk: 

Jeho dosavadní vztahy rychle začínaly a rychle končily. Pokud se však dáte dohromady, dá se čekat, že se smůla prolomí a vy dva budete konečně spokojení.


Štír – Blíženci: 

Pokud doufá, že se něco vyřeší bez něj, je to omyl. Ve čtvrtek se dozví něco, co ho dostane z letargie a co ho přinutí, aby se konečně začal aktivně starat.


Štír – Rak: 

Ve středu ho raději moc neprovokujte. Je pod vlivem kvadratury mezi Merkurem a Uranem a když řekne, že po vás něco hodí, opravdu to není jen básnická nadsázka.


Štír – Lev: 

V pondělí a v úterý s ním zacházejte jako s drahou mastí. V práci dohání to, co před koncem pololetní nestihnul, a domů se bude vracet na hranici výbuchu.


Štír – Panna: 

Když přijde s tím, že si koupí nějakou dražší kosmetiku, jen pokývejte hlavou. Váš souhlas je stejně jen symbolický, protože s Pannou, která se rozhodla, ani vy nepohnete…


Štír – Váhy: 

Opravdu se vám ho nechce stále přemlouvat k něčemu, do čeho se mu nechce. V tomto týdnu to uděláte místo něj sami, ale co budete dělat, až taková situace nastane znovu?


Štír – Štír: 

Se Štírem se domluvíte, s jeho rodiči to ale bude horší. Nezbude, než abyste za nimi šli spolu a souladně jim vysvětlili, že jsou věci, které se řešit musí.


Štír – Střelec: 

Kolegu z tohoto znamení si musíte srovnat. Pokud má pocit, že na váš účet může beztrestně žertovat, musíte mu vysvětlit, že jsou věci, které nedovolíte ani jemu.


Štír – Kozoroh: 

Jsou věci, které od vás slyší už po desáté, a přesto je vážně nebere. Nezbude, než abyste silně zvedly hlas a vysvětlily mu, že se s vámi žertovat nedá.


Štír – Vodnář: 

Skvělý bude zejména v pátek, kdy je pod vlivem sextilu mezi Merkurem a Venuší. Jeho kouzlo osobnosti opět zabere a vám se vrátí všechno to, kvůli čemu jste si do něj zamilovali.


Štír – Ryby: 

Nedělní úplněk si oba užijete. Kdyby to jen trochu šlo, dopřejte si večerní procházku, kdy se budete držet za ruce a harmonicky spolu mlčet.


Střelec – Beran: 

To, co se o něj dozvíte, vážně neberte. Přímo se ho zeptejte, a když vám podá věrohodné vysvětlení, dál celou záležitost neřešte.


Střelec – Býk: 

O svém zdraví se s vámi bavit nechce. Možná byste měli toto náročné téma otevřít a vysvětlit mu, že nemoc může sice být nepříjemná, ale na lásce, kterou k němu cítíte, to nic nemění.


Střelec – Blíženci: 

Nechcete se na něj konečně začít dívat objektivně? Zatím kolísáte od naprostého zbožňování ke stejně naprostému odmítání, což klidu ve vztahu opravdu nepřidá.


Střelec – Rak: 

Neusátle chce mít poslední slovo. Dosud jste to brali jako něco, co je v podstatě i roztomilé, ale teď si přiznáváte, že vám jeho jednání pomalu začíná vadit.


Střelec – Lev: 

Ke svému údivu zjistíte, že vám ho závidí i lidé, do kterých byste to nikdy neřekli. Nahlas sice nic neřeknou, ale z jejich jednání je to naprosto jasné…


Střelec – Panna: 

Než něco koupíte přes net, najděte si obchod, kde to je nejlevnější. Potěší vás nejen ušetřené peníze, ale i uznání, kterého se vám v hojné míře od Panny dostane.


Střelec – Váhy: 

Odcizení se bát nemusíte. I když jste spolu daleko méně, než jste oba zvyklí, vaši lásku to spíše stmeluje a po všech stránkách upevňuje.


Střelec – Štír: 

Když na vás někdo začne řvát, Štíra to okamžitě zvedne. Vy ho sice můžete držet a vysvětlovat mu, že to za to nestojí, ale on dotyčnému přesto rázně vysvětlí, že se tak k vám chovat nemůže a nesmí.


Střelec – Střelec: 

Máte štěstí na skvělé lidi! Poznáte to zejména v obchodech, kde vám prodejce sám od sebe nabídne výhodnější balení, nebo něco jiného, na čem docela dost ušetříte.


Střelec – Kozoroh: 

Je daleko empatičtější, než jste si dosud mysleli. O tom, co zpozoroval, sice nahlas nemluví, ale můžete si být jistí, že o tom soustředěně přemýšlí a vyvozuje z toho ty správné závěry.


Střelec – Vodnář: 

Bojovat o něj opravdu nemusíte. Pokud je rozhodnutý, že s vámi zůstane, není to potřeba – a pokud se rozhodl, že s vámi skončil, byla by to jen zbytečná námaha.


Střelec – Ryby: 

Mluví zejména o věcech, kterým ani trochu nerozumí. Obvykle vám jeho jednání připadá roztomilé, ale teď si říkáte, že kdyby mlčel, bylo by to podstatně lepší.

Přečíst  Náhody v astrologii neexistují


Kozoroh – Beran: 

Počítá s lecčím, ale ne s vaší dobrou pamětí. Pokud se vám rozhodne lhát o tom, co se v minulosti stalo, vy mu dokážete dost ostře vysvětlit, že mu na to nenaletíte.


Kozoroh – Býk: 

Náročný bude zejména čtvrtek. Jste pod vlivem kvadratury mezi Sluncem a Jupiterem a na další intenzivní požadavky svého Býka reagujete vyloženě nerudně.


Kozoroh – Blíženci: 

Na úplněk ve vašem znamení reaguje velmi překvapivým způsobem. Sám přijde s tím, že je potřeba, abyste stabilizovali své finanční hospodaření, a hned taky navrhne, jak byste to měli dělat.


Kozoroh – Rak: 

Hlídejte si zejména to, co byste jindy označili jako jeho podřeknutí. Řekne to sice mimoděk, ale současně tím dává najevo podstatně víc, než by sám chtěl.


Kozoroh – Lev: 

Jeho životní plány se vám velice zamlouvají. Nejvíce se vám líbí, že je hodlá do reality uvádět sám, a alespoň zatím říká, že vás k tomu potřebovat nebude.


Kozoroh – Panna: 

Když lžete neradi, klidně mu to řekněte. Vyhnete se tak situaci, kdy by vás přemlouval, abyste lhali, a vy byste mu museli vysvětlovat, že to ani kvůli němu dělat nehodláte.


Kozoroh – Váhy: 

Jeho vášeň pro kluby všeho druhu se zase jednou vyplatí. Díky jeho členství v nějakém klubu zákazníků v tomto týdnu ušetříte velice zajímavou částku!


Kozoroh – Štír: 

Výzvy, které před vás osud postaví, zvládáte skvěle. Přesto by bylo lepší, abyste to před Štírem alespoň občas zdůraznili a přiměli ho, aby vaše výkony nebral jako něco automatického a tím nezajímavého.


Kozoroh – Střelec: 

Zatímco ostatní zamilování si dopřávají společné večeře, vy se dejte na snídaně. Romantická snídaně na romantickém místě vám cestu k jeho srdci spolehlivě otevře.


Kozoroh – Kozoroh: 

Využijte pondělí a úterý, kdy je Venuše ještě v Býku a ujistěte se, že se máte rádi. Pokud tuto příležitost propasete, hrozí, že na podobnou šanci budete čekat celý dlouhý rok.


Kozoroh – Vodnář: 

Jeho rodiče vyslechněte a taky je ujistěte, že o tom, co vám říkali, budete uvažovat. Nebude to těžké, protože nahlas říkají v podstatě to, co si myslíte i vy.


Kozoroh – Ryby: 

O víkendu mu udělejte radost a oběd objednejte ve formě jídla s dovážkou. Odměnou vám bude spokojený partner, který čas, co by věnoval vaření, věnuje s chutí vám.


Vodnář – Beran: 

Prodlužování vašeho vztahu k ničemu nevede. Oba to už dost dlouho víte a jenom čekáte na to, kdo to nahlas řekne jako první.


Vodnář – Býk: 

Žádné šperky ani ozdoby mu pro jistotu nekupujte. Dávno víte, že se váš vkus neschází – ale v tomto týdnu by neshoda byla skoro až fatální.


Vodnář – Blíženci: 

Můžete slavit! Konečně jste ho přesvědčili, že je čas, abyste se vydali vstříc dobrodružství a vnesli do vašeho dosud jasně rozvrženého života taky trochu vzruchu.


Vodnář – Rak: 

Schůzku mu navrhněte jednou, protože to akorát tak stačí. Když mu ji navrhnete podruhé, Rak vytuší, že vám na něm opravdu hodně záleží, a začne dělat drahoty.


Vodnář – Lev: 

Hrozí, že se zarazíte na maličkostech. Lev jim totiž přikládá zbytečně velký význam, a vy mu nedokážete vysvětlit, že se v tomto ohledu mýlí.


Vodnář – Panna: 

Funguje opravdu skvěle. Navíc vám velice levně nebo úplně zadarmo přenechá potravinové doplňky, které jemu k ničemu nejsou, ale vám dost zásadně pomohou.


Vodnář – Váhy: 

Vzplanutí proběhne, ale to, co mezi vámi je, hned tak nevyhoří. Váš miláček projeví touhy po životní stabilizaci a vy s ním budete s chutí a rádi souhlasit.


Vodnář – Štír: 

Když po něčem toužíte, počítejte s překážkami. Štír má pocit, že jde o věc, která by vás od něj oddělovala, a nechápe, že vy to tak vůbec nevnímáte.


Vodnář – Střelec: 

To, že byste na něj dělali podrazy, nehrozí. Kamarádi vám mohou vysvětlovat, že byste si tím silně zjednodušili život, ale vy ho znáte a víte, že by vám to nikdy neodpustil.


Vodnář – Kozoroh: 

Jeho dětí z předešlých vztahů se nebojte. K jeho i vašemu údivu si s nimi sednete tak, že se nejdříve budete neradi loučit, a hned potom se začnete těšit na další setkání.


Vodnář – Vodnář: 

Váš vztah se k lepšímu obrátí ve čtvrtek, kdy se Merkur dostane do vašeho partnerského sektoru. Najednou pochopíte, že se dokážete domluvit, a začnete si to vychutnávat.


Vodnář – Ryby: 

Pokud mu děláte něco navzdory, nemůžete se divit, že se k vám začne chovat stejně. Kdybyste se však ovládli a vsadili na korektní jednání, dokázali byste se docela dobře domluvit.


Ryby – Beran: 

Dozvíte se o něm věci, z nichž vám půjde hlava kolem. Naštěstí si zachováte zdravý rozum a dojde vám, že valná část informací je buď přibarvená nebo rovnou vymyšlená.


Ryby – Býk: 

Dohlédněte, aby si na víkend nebral ani oblíbené oblečení, ani milované šperky. Při grilování propálený kabátek by ještě vydýchal, ale ztracená náušnice by byla tragédie.


Ryby – Blíženci: 

Jeho nápady vám do života vnáší potřebný vzruch. Přiznáte, že vás sice občas štve, ale taky je vám jasné, že byste se bez něj moc nezasmáli.


Ryby – Rak: 

Oslavě jeho narozenin věnujte patřičnou pozornost! Rak vám sice tvrdí, že mu na nich v podstatě ani nezáleží, ale ve skutečnosti registruje každou maličkost a zkoumá, zda jste ho neošidili.


Ryby – Lev: 

Volné dny po jeho boku jsou naprosto skvělé! Navíc si vzpomenete na ideály, s nimiž jste spolu začínali, a rozhodnete se, že se jich alespoň část pokusíte vrátit do života.


Ryby – Panna: 

Ohledně něj můžete mít naprosto čisté svědomí. Panna sice svůj zájem projevuje, ale vy jí dáváte jasně najevo, že váš vztah je jen kolegiální a jiný nebude.


Ryby – Váhy: 

Od středy výše se těšte na zajímavé změny. Venuše se dostane do Blíženců, Váha usoudí, že vás miluje stále víc, a vy začnete přemýšlet, zda byste se přece jen neměli vzít.


Ryby – Štír: 

Když se jedná o peníze, trvejte na naprosto korektním jednání včetně notářem ověřených smlouvách. Pokud jste v očích svého Štíra dosud neviděli úctu, tentokrát ji máte jistou!


Ryby – Střelec: 

O víkendu můžete jít klidně na burzu kuriozit nebo jinou podobnou akci. Dokonce i váš miláček uzná, že tam nic zajímavého nevidí a utrácet tedy nebude.


Ryby – Kozoroh: 

Ať se vy dva rozhodnete pro cokoliv, vždycky se najde někdo, komu se to líbit nebude. Kozoroh naštěstí na veškeré cizí názory kašle, a vy taky pochopíte, že jsou chvíle, kdy je tento přístup nejlepší.


Ryby – Vodnář: 

Když přijde s tím, že si v rámci dovolené připlatíte za výlety na různá zajímavá místa, souhlaste bez boje. Svého Vodnáře znáte a víte, že byste s ním jinak nevydrželi.


Ryby – Ryby: 

Mluvte s ním tak, aby ani na minutu neměl dojem, že si z něj děláte legraci. Váš miláček je stejně citlivý jako vy, a podobnou komunikaci by opravdu těžko vydýchával.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..