Tvrzení, která pomohou změnit váš život

Napsala | 26.10.2018

Máte pocit, že by bylo dobré něco ve vašem životě změnit? A je jedno, zda jde o zdraví, lepší finanční situaci, hubnutí a podobně. Musíte se naučit pozitivně myslet a k tomu vám mohou pomoci i jednoduchá tvrzení, která si budete opakovat neustále dokola. Když tomu začnete sami věřit, bude to váš jedinečný klíč k úspěchu.

Pozitivní tvrzení

Někdy se jim říká také určité přisvědčení nebo ujištění sebe sama. Jde o skvělou metodu, kterou můžete ovlivnit váš život a třeba si i pomoci. Posilujete své životní cíle a své sny. Při neustálém ujišťování a potvrzování daným věcem skutečně uvěříte. Podobně jako oběť domácího násilí začne věřit, že je špatná a že si to vlastně zaslouží.

Myslete na své zdraví

Ať už vás trápí více či méně vážné zdravotní problémy, chcete se uzdravit, to je přirozené. Můžete využívat jednoduché: Chci si udržet pevné zdraví. Jsem vděčný za své zdraví. Své zdraví si zasloužím. V těle je vše v naprostém pořádku. Opakujte si tyto nebo i jiné věty v duchu nebo nahlas. Dívejte se do zrcadla. V hlavě vám to uvízne a budete se tím řídit.

Myslete na svou práci

Práce je pro nás zdroj obživy, ale někteří chtějí ve své práci také vyniknout, ukázat všem, že něco dokážou. Můžete v práci řešit cokoliv, problémy s kolegy, nebaví vás práce, nejste za svou práci ocenění a podobně. Pomoci vám mohou věty: Respektuji každého člověka, i když s ním nesouhlasím. Vše se vyřeší tím nejlepším způsobem. Jsem v harmonii s prací i prostředím.

Myslete na své peníze

Někdy je peněz málo, proto se snažíte co nejvíc pracovat, ale pořád to nestačí. Můžete si opakovat: Má výplata se neustále zvyšuje. Mám tolik peněz, kolik potřebuji. Jsem vděčná za ty peníze, které mám.

Přečíst  Kustovnice čínská, zázrak a bomba pro naše tělo
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..