Tvrdohlavost – která znamení jsou na tom nejhůř? 1

Napsala | 18.12.2018

Do jisté míry má každý člověk svou hlavu. Stojí si za svým, neuhýbá, a i když mu druzí říkají, co a jak dělat, stejně to neudělá. V jistém smyslu je to dobře, protože lidé by měli mít svůj názor a nedělat něco, co nechtějí nebo o čem nejsou přesvědčení. Existují však lidé, kteří mají svou hlavu ve všem. Neuhnou, nepovolí a to v žádné situaci. Tvrdohlavě lpí na svém a to, i když nemají pravdu. Nepřesvědčí je nic a nikdo.

Tvrdohlavé jednání

Každé znamení má své plusy a mínusy, jako každý člověk. Některá však mohou být tvrdohlavější než ta další. Prostě stojí na svém a to bez jakékoliv možnosti ústupu nebo snad uznání pravdy. Která znamení je velmi tvrdohlavé?

Beran

Berani jsou velmi tvrdohlaví jedinci, když se mu snažíte cokoliv přednést a on na to má jiný názor, vzdejte to. Nebudete mít nikdy šanci! Beran neustoupí, i když mu budete předhazovat nezvratné a nevyvratitelné argumenty. Prostě dělají, že neslyší. Některá jiná znamení jsou také tvrdohlavá, ale po dlouhém boji ustoupí. Beran nikdy. Bude se stále dohadovat, dokud to nevzdáte.

Blíženci

Dvojčata, Blíženci, dvě osobnosti. Mají v sobě dvě části, které také velmi často rozličně reagují. A nejinak to platí také u tvrdohlavosti. Část z nich by se nejraději dohodla a hádku ukončila, ta druhá část se zuřivě zakousne a nepustí v žádném případě. Je velmi těžké se s nimi na něčem dohodnout.

Ryby

Ryby. Ty to myslí dobře, nechtějí lpět na svém za každou cenu. Bohužel se rozhodují hodně na základě pocitů a ty je velmi těžké následně zpochybnit. Často reagují tak, jak by nikdo okolo nečekal, protože mezi hádavá nebo konfliktní znamení nepatří. Rozumně se s nimi dohodnout je hodně těžké.

Přečíst  Pátek13-tého
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..