Tibetský horoskop – jak vám může pomoci a poradit do života? 7

Napsala | 24.10.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Tibetští mniši jsou symbolem moudrosti a nekonečné kontroly. Umí toho opravdu hodně a často se dožívají vysokého věku. Žijí v klášterech vysoko v horách, nepociťují žádný stres, pečují o sebe a své okolí, žijí v souladu s přírodou, nechtějí nic přetrumfnout nebo se ukázat jako ti, kteří jsou na výši. Příroda je pro ně věc, kterou respektují, nesnaží se ji ničit. Moudra tibetských mnichů vede k tvorbě systémů, které umí krásně a hlavně chytře nastavit život a to, jak budete fungovat. Rok narození umí určit, s kým se máte přátelit, koho v životě udržet, komu se raději vyhnout a také to, kdy budete ve svém životě šťastní.

Odkud vychází?

Z čínské astrologie, vytvořili jej před stovkami let. Údajně jde o jeden z nejpřesnějších horoskopů, který funguje. Pracuje s rokem narození, možná netradiční horoskop, ale může hodně odkrýt a ukázat. Sedí na vás tento tibetský horoskop? Prozkoumejte, jak se na vás sedí a co vše vám poradí.

Jezerní želva

Rok narození: 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006

Lidé, kteří se narodili v těchto letech, jsou jemní, něžní a často věrnými jedinci. Co opravdu nemohou rozdýchat, to jsou pomluvy a intriky, které dělají druzi. Sami se k tomu nikdy nesníží, chtějí život, který si vysní, ať je jakkoliv nereálný a růžový. Chtějí ve svém životě pohodlí, ale rádi by si jej zasloužili bez nějakého přičinění. Musí čelit mnoha výzvám, nejsou z těch, kteří se rádi nudí, nečinnost je pro ně zabijákem číslo jedna.

Mají rádi, když se k nim druzí chovají uhlazeně a elegantně, je to pro ně ta nejlepší společnost. Často obdivují chování jako ze starých dob, jistá noblesa pro ně je výzvou. Jsou přívětiví, dochvilní, mají romantickou duši a dnešní doba je pro ně tak trochu problém, mohou trpět tím, jak se lidé chovají k sobě navzájem. Ne všichni okolo jsou tak milí a čistí, jako vy.

Přečíst  Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 20

S kým navazovat přátelství – S lidmi narozenými v roce Ochránce ohně.

Na koho si dávat pozor – Na lidi narozené v roce Kovového gongu.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..