Tibetský horoskop – jak vám může pomoci a poradit do života? 5

Napsala | 02.02.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Tibetští mniši jsou symbolem moudrosti a nekonečné kontroly. Umí toho opravdu hodně a často se dožívají vysokého věku. Žijí v klášterech vysoko v horách, nepociťují žádný stres, pečují o sebe a své okolí, žijí v souladu s přírodou, nechtějí nic přetrumfnout nebo se ukázat jako ti, kteří jsou na výši. Příroda je pro ně věc, kterou respektují, nesnaží se ji ničit. Moudra tibetských mnichů vede k tvorbě systémů, které umí krásně a hlavně chytře nastavit život a to, jak budete fungovat. Rok narození umí určit, s kým se máte přátelit, koho v životě udržet, komu se raději vyhnout a také to, kdy budete ve svém životě šťastní.

Odkud vychází?

Z čínské astrologie, vytvořili jej před stovkami let. Údajně jde o jeden z nejpřesnějších horoskopů, který funguje. Pracuje s rokem narození, možná netradiční horoskop, ale může hodně odkrýt a ukázat. Sedí na vás tento tibetský horoskop? Prozkoumejte, jak se na vás sedí a co vše vám poradí.

Nefritový sloup

Rok narození: 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004

Lidé, kteří jsou narozeni v těchto letech, jsou spíše samotářskými jedinci, kteří nevyhledávají velký dav a společnost spousty lidí. Svou důvěru a lásku projevují raději zvířatům. Nejsou rádi, když jsou do něčeho tlačeni, myslí si, že je to omezování osobní svobody a raději v tuto chvíli couvají. Raději jsou doma sami a v tichu, než v hlučící společnosti lidí. Jsou to lidé aktivní, nejsou úplnými samotáři, mají úzký okruh lidí, kteří si zaslouží jejich důvěru.

V takové chvíli umí překvapit tím, jak jsou společenští. Jsou to jedinci, kterým nechybí pohotovost, sečtělost a jsou také hodně zábavní, nezkazí žádnou legraci. Ostatní lidi mohou přesvědčit, že jsou to podivíni. Ke svému životu potřebují stabilního partnera, který se bude starat o jejich bezpečí a pohodu. Extrovertním jedincům se vyhýbají, nepřátelí se s nimi.

Přečíst  Jak to vidí řečtí bohové – kdy jste se narodili? 3

S kým navazovat přátelství – S lidmi narozenými v roce Kovového gongu.

Na koho si dávat pozor – Na lidi narozené v roce Černého buvola.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..