Tibetský horoskop – jak vám může pomoci a poradit do života? 12

By | 09.01.2021

Tibetští mniši jsou symbolem moudrosti a nekonečné kontroly. Umí toho opravdu hodně a často se dožívají vysokého věku. Žijí v klášterech vysoko v horách, nepociťují žádný stres, pečují o sebe a své okolí, žijí v souladu s přírodou, nechtějí nic přetrumfnout nebo se ukázat jako ti, kteří jsou na výši. Příroda je pro ně věc, kterou respektují, nesnaží se ji ničit. Moudra tibetských mnichů vede k tvorbě systémů, které umí krásně a hlavně chytře nastavit život a to, jak budete fungovat. Rok narození umí určit, s kým se máte přátelit, koho v životě udržet, komu se raději vyhnout a také to, kdy budete ve svém životě šťastní.

Odkud vychází?

Z čínské astrologie, vytvořili jej před stovkami let. Údajně jde o jeden z nejpřesnějších horoskopů, který funguje. Pracuje s rokem narození, možná netradiční horoskop, ale může hodně odkrýt a ukázat. Sedí na vás tento tibetský horoskop? Prozkoumejte, jak se na vás sedí a co vše vám poradí.

Mnich

Rok narození: 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011

Lidé narození v tomto roce jsou velmi cílevědomí a chytří. Často jsou až nezdravě posedlí úspěchem a jejich touha uspět je velmi silná. Pro to, aby byly úspěšní, jdou klidně i přes mrtvoly, vítězství je pro ně prioritou a umí mu obětovat takřka cokoliv. Jsou dravci a mnohdy jsou chladnokrevní, neohlížejí se na jednoho či druhého. V rozhodujících situacích umí potlačit pud sebezáchovy, což není zrovna nejlepší.

Jsou to však lidé společenští, rádi diskutují a komunikují s druhými. Rádi se hádají, protože ve chvíli, kdy mají pravdu se umí pohádat opravdu hodně. Jestliže s nimi pracujete, pak se jich držte, jsou to bojovníci, kteří vás nezklamou. V soukromé sféře nejsou moc dobrými společníky, protože se na ně nedá spolehnout. Víc pro ně znamená práce než domov.

Přečíst  Spánek podle znamení – jak jste na tom vy? 5

S kým navazovat přátelství – S lidmi narozenými v roce Ochránce ohně.

Na koho si dávat pozor – Na lidi narozené v roce Pramene čisté vody.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..