Tibetský horoskop – jak vám může pomoci a poradit do života? 10

By | 30.12.2020

Tibetští mniši jsou symbolem moudrosti a nekonečné kontroly. Umí toho opravdu hodně a často se dožívají vysokého věku. Žijí v klášterech vysoko v horách, nepociťují žádný stres, pečují o sebe a své okolí, žijí v souladu s přírodou, nechtějí nic přetrumfnout nebo se ukázat jako ti, kteří jsou na výši. Příroda je pro ně věc, kterou respektují, nesnaží se ji ničit. Moudra tibetských mnichů vede k tvorbě systémů, které umí krásně a hlavně chytře nastavit život a to, jak budete fungovat. Rok narození umí určit, s kým se máte přátelit, koho v životě udržet, komu se raději vyhnout a také to, kdy budete ve svém životě šťastní.

Odkud vychází?

Z čínské astrologie, vytvořili jej před stovkami let. Údajně jde o jeden z nejpřesnějších horoskopů, který funguje. Pracuje s rokem narození, možná netradiční horoskop, ale může hodně odkrýt a ukázat. Sedí na vás tento tibetský horoskop? Prozkoumejte, jak se na vás sedí a co vše vám poradí.

Nový měsíc

Rok narození: 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009

Lidé narození v Novém měsíci jsou spíše něžnými a věčnými snílky, kteří si promítají stále nějaké vize a sny. Jsou to jedinci citliví, kteří ve svých citech umí být opravdu velmi vášniví a nebojí se dát najevo cokoliv, co cítí. Jsou to nejromantičtější znamení tibetského horoskopu a neustále mají na očích růžové brýle, kterými se na svět dívají. V určitých ohledech je to dobré, hledají pozitiva u všech lidí. Někdy mohou působit naivně a lidi toho mohou využívat. Chtějí okolo sebe šířit lásku a pohodu, nemají rádi hádky či cokoliv jiného. Jsou rádi v partnerském vztahu.

Jsou velmi, opravdu velmi pozitivní, často mohou jít ostatním na nervy, protože nikdo není čtyřiadvacet hodin spokojený a nadšený. Vztahy jsou pro ně alfou a omegou všeho, nesou těžce rozchody a také to, když jsou sami. Mohou se u nich objevit majetnické či žárlivé sklony. Problémy neřeší, jsou spíše pasivními jedinci.

Přečíst  Datum narození – co o vás jako o člověku vypoví? (1. díl)

S kým navazovat přátelství – S lidmi narozenými v roce Zářivého vzdušného draka.

Na koho si dávat pozor – Na lidi narozené v roce Nefritového sloupu.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..