Tibetský horoskop – jak vám může pomoci a poradit do života? 1

By | 16.12.2020

Tibetští mniši jsou symbolem moudrosti a nekonečné kontroly. Umí toho opravdu hodně a často se dožívají vysokého věku. Žijí v klášterech vysoko v horách, nepociťují žádný stres, pečují o sebe a své okolí, žijí v souladu s přírodou, nechtějí nic přetrumfnout nebo se ukázat jako ti, kteří jsou na výši. Příroda je pro ně věc, kterou respektují, nesnaží se ji ničit. Moudra tibetských mnichů vede k tvorbě systémů, které umí krásně a hlavně chytře nastavit život a to, jak budete fungovat. Rok narození umí určit, s kým se máte přátelit, koho v životě udržet, komu se raději vyhnout a také to, kdy budete ve svém životě šťastní.

Odkud vychází?

Z čínské astrologie, vytvořili jej před stovkami let. Údajně jde o jeden z nejpřesnějších horoskopů, který funguje. Pracuje s rokem narození, možná netradiční horoskop, ale může hodně odkrýt a ukázat. Sedí na vás tento tibetský horoskop? Prozkoumejte, jak se na vás sedí a co vše vám poradí.

Zářivý vzdušný drak

Rok narození: 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000

Tito lidé jsou nepředvídatelní, mnohdy nevíte, na čem s nimi vlastně jste. Mají velkou spoustu energie, takže se jen tak nezastaví a to před ničím. Někdy bohužel neumí svou energii zúročit ve svůj prospěch a zbytečně jí plýtvají. Lidé narození v těchto letech neumějí být sami, takže hledají neustále partnera, který jim bude po boku a vyplní jejich samotu.

Jeho vrtošivost, neustálá energie a neschopnost sedět na jednom místě tak trochu partnerský vztah ruší a ne každý to zvládne. Jsou to lidé společenští, veselí, mají rádi zábavu a umí se bavit bez postranních úmyslů. Ovšem někdy jsou kritičtí k citům druhých, což se pochopitelně nesetkává s pochopením. Vládne jim občas chaos a smysl pro dramatické výstupy a hádky, ale to může být kořením života. Život s nimi není jednoduchý, ale nikdy se nenudíte.

Přečíst  Bylinky podle znamení – které jsou pro vás ty pravé? 1

S kým navazovat přátelství – S lidmi narozenými v roce Černého buvola

Na koho si dávat pozor – Na lidi narozené v roce Ochránce ohně

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..