Tetování? Jaký zvolit tvar a motiv podle znamení? 5

Napsala | 29.04.2019

Když se řekne tetování, spousta lidí je bere jako něco špatného, co se jim nelíbí na druhých a nikdy by si ho nenechali udělat. Jiní berou tetování jako jejich vlastní vyjádření, pomoc a podpora toho, co dělají, v co věří, co je motivuje. Jde o určitý druh kresby, která se tvoří za pomoci tetovací jehly. Nechat si vytetovat dnes už můžete cokoliv. Co to tedy bude u vás?

Co si nechat vytetovat?

Každý se staví k tetování jinak, ale pokud se rozhodnete, že si chcete nechat na tělo něco vytetovat, pak přemýšlíte nad tím, co. Nemáte-li jasno, můžete prohlížet stovky obrázků, sledovat, co si lidé nechávají tetovat, zapřemýšlet nad tím, co vlastně chcete na tělo nechat „nakreslit“. Můžete se na to zkusit podívat skrz znamení. Co to na to říká?

Váhy (23. září – 23. října)

Váhy jsou intelektuálně založené, mají jemnou povahu a usilují o harmonii a vyváženost v celém svém životě. Bytostně nesnáší hádky, jsou féroví a často velmi kreativní jedinci, kteří jsou možná někdy lehce bohémští. Když se však mají pro něco rozhodnout, je to pro ně hodně těžké. Jsou typičtí svou váhavostí a nerozhodností. Potřebují pro svůj život tetování, které dává smysl a vyjadřuje jejich život. Nápisy, citáty, přátelská tetování, sourozenecké jsou pro ně tím pravým.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štíři jsou zvláštním znamením, málokdo se v nich skutečně vyzná a ví přesně, na co myslí nebo co řeší. Rádi čekají na tu správnou chvíli, jen tak něco neuspěchají. Není snadné je vyvést z míry, nezapomínají, když jim někdo ublíží nebo se na nich dopustí křivdy. Jsou vášniví, často si zdobí své boky či výstřihy. A jaké tetování je pro ně to pravé? Černá růže nebo cokoliv s nádechem erotiky.

Přečíst  Tetování? Jaký zvolit tvar a motiv podle znamení? 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..