Tetování? Jaký zvolit tvar a motiv podle znamení? 4

Napsala | 24.04.2019

Když se řekne tetování, spousta lidí je bere jako něco špatného, co se jim nelíbí na druhých a nikdy by si ho nenechali udělat. Jiní berou tetování jako jejich vlastní vyjádření, pomoc a podpora toho, co dělají, v co věří, co je motivuje. Jde o určitý druh kresby, která se tvoří za pomoci tetovací jehly. Nechat si vytetovat dnes už můžete cokoliv. Co to tedy bude u vás?

Co si nechat vytetovat?

Každý se staví k tetování jinak, ale pokud se rozhodnete, že si chcete nechat na tělo něco vytetovat, pak přemýšlíte nad tím, co. Nemáte-li jasno, můžete prohlížet stovky obrázků, sledovat, co si lidé nechávají tetovat, zapřemýšlet nad tím, co vlastně chcete na tělo nechat „nakreslit“. Můžete se na to zkusit podívat skrz znamení. Co to na to říká?

Lev (23. července – 22. srpna)

Lidé narození ve znamení Lva jsou rodilými vůdci, jsou přirozenou autoritou a občas mají problémy podřídit se jiným, pokud je to nutné. Jsou často ve středu pozornosti, lidé k nim vzhlíží a to je přesně to, co Lvi potřebují. Obdiv, lásku, pozornost a pozitivní ohlasy druhých lidí. Lev je králem zvířat, proto se nebojí velkých a výrazných věcí a tedy i tetování. Nejlepší pro něj je, když si tetování všímá okolí a on se může pochlubit. V oblibě má geometrické vzory, ale v podstatě přijme za své cokoliv, co je dostatečně velké.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny jsou velmi organizované a svůj život mají naplánovaný do poslední tečky. Jsou velmi pracovití jedinci, neradi mrhají svým časem. Jejich sklony k perfekcionismu mohou dorůst obřích rozměrů. Je pro ně důležitá čistota, pořádek a vše do puntíku naplánováno. Pokud se rozhodnou pro tetování, pak to bude vyprofilováno do posledního detailu, poslední tečky. Tetování funkční, něco světu sdělující i komplikované je přesně pro ně.

Přečíst  Otec a manžel – jaký bude podle horoskopu? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..