Talismany pro ženy – jaký bude ten váš podle znamení? 1

Napsala | 14.01.2020

Ač si říkáte, že pověrčiví nejste, na pátku třináctého nevidíte nic zvláštního nebo snad strastiplného, když přeběhne černá kočka přes cestu, nehroutíte se a rozbité zrcadlo nepřináší automaticky sedm let neštěstí, určitě v něčem na pověry dáte. Minimálně máte předmět, který máte rádi, váže se k němu nějaká historka nebo vám v některých případech hodně pomohl, už jen tím, že byl poblíž vás. I když to lidé nedávají najevo a někteří se za to dokonce i stydí, talisman má snad každý z nás. A může to být oblíbený přívěšek, kamínek, který jste našli v potoce a podobně.

Talisman přinášející štěstí

Lidé se díky talismanům cítí lépe, jistěji a mají pocit, že se mohou na něco nebo někoho spolehnout. Všechny kultury toto znají a provozují. Jaký talisman je pravý pro vás a vaši osobnost? Pokud ještě talisman nemáte či se poohlížíte po nějakém novém kousku, pak se na to zkuste podívat ze stránky horoskopu!

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Ženy ve znamení Vodnáře jistě ocení krásný jantarový náhrdelník. Ten mohou také doplnit o prstýnek ze stejného materiálu. Krásné talismany, které soustřeďují sílu. Dobrý a kvalitní spánek si zase můžete zajistit kapesníkem, na kterém bude vyšitý monogram. Jste milovnicemi řetízků? Zkuste jej použít okolo kotníku levé nohy. Právě stříbrný řetízek na levém kotníku umí chránit před zdravotními obtížemi.

Ryby (21. února – 20. března)

Ženy ve znamení Ryb mohou svůj talisman objevit v krásném perlovém náhrdelníku. Pokud máte rády raději brož, volte takovou, která má tvar ryby. Ideálně pak, když bude s kamenem topasu nebo ametystem. Právě tyto dva kameny přinášejí štěstí a dokonce umí negovat špatnou a nepřející energii. Klidný a ničím nerušený spánek a hezké sny zajistí list rákosu, který si dáte pod polštář.

Přečíst  Jak vybrat správnou knihu? Může napovědět znamení! 5
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..