Talent podle znamení – jaký je ten váš? 2

By | 29.10.2020

Znamení zvěrokruhu o lidech může prozradit opravdu mnoho věcí. Mohou pomáhat v jednotlivých charakteristikách, ovlivňují jedinečné umělecké schopnosti. Lvi bývají vůdci a potřebují k životu pochvalu a obdiv druhých, zatímco Panny mají rády vše zorganizováno a naplánováno. Podle znamení můžete poznávat mnoho věcí – od oblíbeného parfému, problémů s váhou, prozradí vám, které oblečení bude to nejlepší, jaké květiny máte mít doma, jak se líčit podle znamení nebo jaký by měl být jídelníček podle znamení. Jak to je s talentem a znamením?

Každý je dobrý v něčem jiném

Máte ve svém okolí kamarády a známé, kteří skvěle tančí? Druhý umí nádherně kreslit? Další zase skvěle zpívá a je ozdobou každé párty? Další skvěle češe a věnuje se líčení? Každý člověk umí něco, má nějaké své umělecké schopnosti. A může to být také podle toho, v jakém znamení jste se narodili. Jaký talent je ten váš podle znamení?

Beran (21. března – 20. dubna)

Beran je znamení, které překypuje životní energií. Jde o jedince průbojné, ambiciózní a snadno se pro něco nadchnou. Jsou také velmi vytrvalí, takže zadáte-li jim nějaký úkol, zpravidla jej dokončí. Jsou to optimisté, věční individualisté a také silné osobnosti. Umí být asertivní, ale nejsou zrovna ti, kteří by poslouchali rady druhých. Pokud nechají svou intuici volně plynout, mohou vznikat zajímavé věci. Mohou mít sklony k avantgardním formám umění.

Býk (21. dubna – 21. května)

Toto znamení je klidné, praktické a smýšlející v materiálních věcech. Jsou to jedinci vyrovnaní, které jen tak něco nerozhodí. Umí se zatnout a makají. Houževnatost a vytrvalost. To jsou věci, které na nich obdivujete. Jsou schopni dokončovat i náročnější umělecké věci – dlouhé povídky, několikadílné ságy, obrazy dotažené do nejmenšího detailu. Milují luxus a kvalitu, takže si na toto potrpí i při své práci. Raději tíhnou ke klasickým formám než k moderně.

Přečíst  Poslední číslo data narození – co o vás vypoví? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..