Tajemství podle horoskopu – jaké je to vaše? 1

By | 03.06.2020

Tajemství je lákavé. Ať už je to vaše nebo někoho druhého. Jsou lidé, kteří doslova šílí po tajemstvích druhých, snaží se jej získávat a dokonce i takové, které by měly zůstat u lidí skryté. Nechlubíte se jimi, je to jasné, nejsou to věci, které chcete ventilovat. Každý jej má, někdo je opravdu nikomu nesvěří, druhý to nevydrží a svěří se minimálně svým nejbližším a nejdůležitějším lidem v životě. U některých si říkáte, že právě tito lidé nemohou mít žádné tajemství, jsou čistí jako lilie a nemohou před okolím nic tajit. To byste se divili!

Tajemství a znamení

Každý jeden člověk může mít nějaké to tajemství a vy to můžete s pomoci znamení horoskopu rozklíčovat bez větších problémů. Napadlo vás, že třeba takové férové Panny mohou mít druhou tvář? Nebo jak se k tomu všemu staví Vodnáři? Jaké tajemství má vlastně vaše znamení?

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Vodnáři kamkoliv vejdou, tam jich je všude plno. Jsou rádi, když jsou středem pozornosti, originalitou překypují. Jaké je jejich skryté tajemství? Nemají zrovna nejlepší paměť, což je velmi trápí. Ovšem problém u nich je, že to nesmí nikdo vědět, protože to berou jako osobní tragédii. Nedělá jim problém udržet v hlavě pracovní věci, ale takové výročí, svátky, narozeniny a další podstatná data, to z paměti vypadává. Můžete na tomto problému zapracovat a snažit se paměť trénovat.

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby jsou jemné a klidné znamení, které si cení harmonie. Tajně skrývají to, že i když milovníci společnosti a nejrůznějších večírků touží být občas sami. Zavřít se do místnosti, užít si klidu a pohody. Jsou rády introvertní, odříznout se od toho, co se děje venku, všechny nespravedlnosti světa a všechny křivdy. Jestliže někdo ve vaší přítomnosti až moc mluví, tajně si přejete, aby přestal mluvit a byl chvíli potichu.

Přečíst  Tvrzení, která pomohou změnit váš život
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..