Tag Archives: duše

Mandala – radost i léčba

Mandaly se za poslední roky staly nezbytnou součástí mnoha životů. Někomu mohou přinést do života radost, jiný se díky nim uklidní a mohou pomoci při speciálních terapiích, dokonce mohou i léčit. Jsou mnohem víc, než je pouhé „omalovánky“, které koupíte v kdejakém obchodě. Na první pohled obyčejné mandaly v sobě ukrývají spoustu nevídaného. Co jsou to mandaly?… Číst dále »

Meditace – pomoc nejen pro tělo, ale i pro duši

Mediace je věc, které spousta lidí nevěří. Jde však o velmi dobrý návyk, který může pomoci zklidnit tělo, mysl, pomůže odstranit stres, nervozitu, ale třeba může mírnit úzkost v životě. Obecně se cítíte klidnější, soustředěnější a to určitě stojí za vyzkoušení. Poznáte sebe sama, zjistíte, jak pracovat se svou myslí i s tím, co se děje v hlavě.… Číst dále »

Přízraky domácích mazlíčků: Proč se vlastně zjevují?

Margaret Coolidgeová z Pennsylvánie sugestivně vypráví, jak ji při příchodu domů nadšeně vítal její kokršpaněl Jip. Vtip je v tom, že těžce nemocného pejska nechala půl roku předtím se slzami v očích utratit. Ani to ale nezabránilo v tom, že slyšela jeho štěkot a cítila jeho srst. Duch si páníčka vůbec nevšímá Anglická odbornice na paranormální jevy Jenny Randlesová… Číst dále »