Správné víno? Vyzkoušejte se na to podívat skrz znamení! 1

Napsala | 07.03.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Sklenice vína je údajně pro lidské tělo prospěšná. Červené víno by vám mělo podpořit krevní destičky, obsahuje antioxidanty, které mohou pomoci chránit tělo. Nesmí se to však s konzumací přehnat, to je jasné. Když stojíte před vinotékou, přemýšlíte, jaké víno si na večer vybrat. Bílé? Červené? Růžové? Oranžové? Raději sladké? Nebo suché? Polosladké? Nebo bude mnohem lepší sáhnout po lehkém víně či naopak, dopřát si klidně i těžké? A jakou značku?

Ve víně je pravda

Asi každý preferuje takové víno, které mu chutná, které si rád nalije do sklenice. Chcete-li připravit víno k večeři, obvykle při hovězím pokrmu či steaku sáhnete po červeném víně a při přípravě drůbeže nebo ryb zvolíte raději bílé víno, popřípadě opravdu lehké červené. Zkusili jste se někdy podívat na to, jaké víno by vám sedlo vzhledem k vašemu znamení? Můžete to udělat nyní!

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Vodnář je znám tím, že rád zkouší nové věci, proto je pro něj určitě dobré víno, které pochází z odrůdy Neuburské. Potřebuje harmonii, lásku, rovnováhu a ve všem jasno. Má rád svůj řád a všechny věci na svém místě. Smyslnost, harmonie i celková plnost, to jsou vlastnosti Neuburského vína. Má příjemnou rovnováhu, je hutné, hebké a příjemná kořenitá chuť bude pro Vodnáře to pravé, co podtrhne jejich vlastní charakteristiku.

Ryby (21. února – 20. března)

Výborný Sauvignon v bílé odrůdě bude to, co Ryby potěší. Jde o znamení jemné, klidné. Potřebují mít rozhled, nelpí na konkrétním jednom místě a jedné věci. Sauvignon je typický pro svou lehounkou kyselost, ale také sladkost a příjemnou vůni, která rozvine vaše smysly. Můžete vybírat v několika řadách vína, některé disponuje chutí zralého angreštu, tropického ovoce nebo třeba i jasmínu.

Přečíst  Opravdové štěstí – lze jej určit podle znamení zvěrokruhu? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..