Správné bydlení – v jakém čísle bydlíte? 5

By | 14.12.2020

Ačkoliv lidé mnohdy místu, kde bydlí, nepřikládají moc velkou váhu, funguje to víc, než si myslíte. Dané místo má nějakou minulost, historii a ta může váš byt či dům nějak ovlivňovat. Spousta lidí si to nepřipouští, neřeší to nebo jednoduše vytěsní. A číslo vašeho domu? To slouží pro lepší orientaci, pro vaši pošťačku, pro upřesnění. Má to snad nějaký vliv na vás? Jde o číslo a to má vždy nějaký vliv.

Magické číslo vašeho domu

Charakter každého domu ovlivňuje číslo popisné, tedy minimálně si to myslí numerologové. Jaké bude to vaše číslo? Stačí jej sečíst a výsledné číslo vám řekne, jak to je s vaším domem. Je-li popisné číslo 881, pak se čísla mezi sebou sečtou 8+8+1=17 a 1+7=8. Výsledné číslo je tedy osmička. Zvláštní pozornost se věnuje stejným, tedy duplicitním číslům jako 11, 22, 33 a podobně. Ty nesčítáme, jde o jedinečné číslo.

Jedenáct

Dům s tímto duplicitním číslem vyzařuje spoustu aktivit, lidé v něm hodně kumulují, nic tam není stabilní a stereotypní. Běhají od místa k místu, mají velkou spoustu nápadů a přemýšlí často nad tím, jak je realizovat. Lidé žijící v tomto domě se rádi učí novým věcem, rádi se inspirují a podporují vzájemně. Bydlí zde učitelé, průvodci a všechny tvůrčí a kreativní profese.

Dvaadvacítka

Dvě dvojky přináší také trošku magického hlediska. Dům s tímto číslem vytváří atmosféru klidného a příjemného prostředí, přináší určitou míru bezpečí. Tento dům bývá vhodný pro všechny, kteří pracují v charitativních organizacích a rádi pomáhají druhým lidem a svému okolí.

Třiatřicet

Dvě trojky vedle sebe přináší do domova pohodu, teplo, slunce. Bydlí zde přátelští a pohostinní lidé, kteří se o zábavu postarají. Nikdy zde nebude nuda. Pokud zde budou bydlet umělci, spisovatelé, učitelé a podobně, o smutek zde nebude nikdy nouze. Spousta inspirace a pohody je zaručena.

Přečíst  Správné bydlení – v jakém čísle bydlíte? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..