Správné bydlení – v jakém čísle bydlíte? 4

Napsala | 29.09.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Ačkoliv lidé mnohdy místu, kde bydlí, nepřikládají moc velkou váhu, funguje to víc, než si myslíte. Dané místo má nějakou minulost, historii a ta může váš byt či dům nějak ovlivňovat. Spousta lidí si to nepřipouští, neřeší to nebo jednoduše vytěsní. A číslo vašeho domu? To slouží pro lepší orientaci, pro vaši pošťačku, pro upřesnění. Má to snad nějaký vliv na vás? Jde o číslo a to má vždy nějaký vliv.

Magické číslo vašeho domu

Charakter každého domu ovlivňuje číslo popisné, tedy minimálně si to myslí numerologové. Jaké bude to vaše číslo? Stačí jej sečíst a výsledné číslo vám řekne, jak to je s vaším domem. Je-li popisné číslo 881, pak se čísla mezi sebou sečtou 8+8+1=17 a 1+7=8. Výsledné číslo je tedy osmička. Zvláštní pozornost se věnuje stejným, tedy duplicitním číslům jako 22, 44 a podobně. Ty nesčítáme, jde o jedinečné číslo.

Osmička

Osmička je většinou domovem pro lidi, kteří řeší hlavně peníze, protože v tom domě se jich točí velká spousta. Bydlí zde lidé, kteří netrpí nouzí, mají dobré příjmy, dobrou práci. Dobře se zde přemýšlí, organizuje, zakládají různé firmy. Bydlet se zde bude dobře lékařům, podnikatelům, manažerům, politikům nebo také lidem pohybujícím se na veřejnosti, různé celebrity a podobně. V tomto domě se rádo a často zveličuje, úspěchy jsou nadnášeny a oslavovány, bohužel však taky ztráty.

Devítka

Devítka je dům s klidem, pohodlím, prostorem pro talent a pro jeho plné rozvinutí. Je ideální pro duchovně založené jedince, opět pro cestovatele nebo pro umělce. Talentem to zde hýří, prostor pro kreativitu je jasný. Občas se vše může zdát chaotické, ale tak to prostě je. Chaos je občas prospěšný, zejména pro lidi, kteří potřebují onu kreativitu a nějakou tu podporu. V chaosu se často rodí ty nejlepší nápady.

Přečíst  Správné bydlení – v jakém čísle bydlíte? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..