Správné bydlení – v jakém čísle bydlíte? 3

By | 12.01.2021

Ačkoliv lidé mnohdy místu, kde bydlí, nepřikládají moc velkou váhu, funguje to víc, než si myslíte. Dané místo má nějakou minulost, historii a ta může váš byt či dům nějak ovlivňovat. Spousta lidí si to nepřipouští, neřeší to nebo jednoduše vytěsní. A číslo vašeho domu? To slouží pro lepší orientaci, pro vaši pošťačku, pro upřesnění. Má to snad nějaký vliv na vás? Jde o číslo a to má vždy nějaký vliv.

Magické číslo vašeho domu

Charakter každého domu ovlivňuje číslo popisné, tedy minimálně si to myslí numerologové. Jaké bude to vaše číslo? Stačí jej sečíst a výsledné číslo vám řekne, jak to je s vaším domem. Je-li popisné číslo 881, pak se čísla mezi sebou sečtou 8+8+1=17 a 1+7=8. Výsledné číslo je tedy osmička. Zvláštní pozornost se věnuje stejným, tedy duplicitním číslům jako 22, 44 a podobně. Ty nesčítáme, jde o jedinečné číslo.

Šestka

Výsledné číslo šest je ideální pro všechny rodiny s dětmi. Jde o takový dobrý a pohodlný rodinný dům, kde se budete cítit uvolněně, pohodlně a bez zbytečných stresů. Většinou se v domě pěstují přátelské a dobré sousedské vztahy, takže budete mít vždy někoho, ke komu si zajít pro sůl, když vám dojde. Domy bývají vkusně a dobře zařízené, dobře se zde vzpomíná na to, co bylo. Své pohodlí zde najdou psychologové, starší rodiny, zdravotníci, učitelé a podobně.

Sedmička

Říká se šťastná sedmička a je určitě, minimálně pro ty, kteří rádi filozofují nebo studují či se zabývají výzkumem. Zde je prostor pro všechny, kteří potřebují ke své práci nějaké ty fakta a jasně dané věci. Skvěle se zde budou cítit vědci, výzkumníci, filozofové a také psychologové nebo učitelé. Ideální prostor pro lidi, kteří mají rádi jako argument fakta, rádi své myšlenky analyzují a dosazují konkrétní věci.

Přečíst  Součet čísel data vašeho narození – co o vás může prozradit? 6
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..