Správné bydlení – v jakém čísle bydlíte? 2

Napsala | 05.03.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Ačkoliv lidé mnohdy místu, kde bydlí, nepřikládají moc velkou váhu, funguje to víc, než si myslíte. Dané místo má nějakou minulost, historii a ta může váš byt či dům nějak ovlivňovat. Spousta lidí si to nepřipouští, neřeší to nebo jednoduše vytěsní. A číslo vašeho domu? To slouží pro lepší orientaci, pro vaši pošťačku, pro upřesnění. Má to snad nějaký vliv na vás?

Magické číslo vašeho domu

Je-li popisné číslo 881, pak se čísla mezi sebou sečtou 8+8+1=17 a 1+7=8. Výsledné číslo je tedy osmička. Zvláštní pozornost se věnuje stejným, tedy duplicitním číslům jako 22, 44 a podobně. Ty nesčítáme, jde o jedinečné číslo.

Trojka

Trojka je pro kreativní duše a pro umělce. Dům obývají většinou básníci, spisovatelé, umělci nebo herci. Trojka značí také spokojený a šťastný domov, neznamená to však, že bude vše v pohodě a sluncem zalité. Problémy se objevovat budou, ale záleží na tom, jak se k tomu ostatní postaví. Najde se v domě spousta dekorací a možná nezvyklých výzdob interiéru. Lidé, kteří zde bydlí, totiž chtějí od svého domova dostat něco originálního a zajímavého.

Čtyřka

Stabilní domov, který disponuje možná rutinou, ale klidnou atmosférou. Skvěle se zde bydlí lidem na manažerských pozicích, pracovníkům banky nebo stavitelům. Čtyřka je dobrá pro rozvoj rodinných a také obchodních vztahů, čtyřka vnese do prostoru a bytu klid a trpělivost. Čtyřka je také podpora pro všechny, kteří se v životě zaměřují na rozvoj a dosažení svého cíle.

Pětka

Opět je to dům, který bude ideální pro spisovatele, cestovatele nebo pro sportovce. Dům s číslem pět hýří pohybem a všeobecným ruchem okolo. Střídají se tu často nájemníci, ale ne ve špatném smyslu. Je plný lidí, různých povah, názorů a také spoustou pocitů. Lidé zde žijí okamžikem, nesledují dlouhodobé cíle, mají rádi spontánnost, je pro ně příznačné úsloví žijeme jen jednou, jde o to, co je tady a teď!

Přečíst  Domácí pohodlí a bydlení podle horoskopu 4
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..