Správné bydlení – v jakém čísle bydlíte? 1

Napsala | 12.03.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Ačkoliv lidé mnohdy místu, kde bydlí, nepřikládají moc velkou váhu, funguje to víc, než si myslíte. Dané místo má nějakou minulost, historii a ta může váš byt či dům nějak ovlivňovat. Spousta lidí si to nepřipouští, neřeší to nebo jednoduše vytěsní. A číslo vašeho domu? To slouží pro lepší orientaci, pro vaši pošťačku, pro upřesnění. Má to snad nějaký vliv na vás? Jde o číslo a to má vždy nějaký vliv.

Magické číslo vašeho domu

Charakter každého domu ovlivňuje číslo popisné, tedy minimálně si to myslí numerologové. Jaké bude to vaše číslo? Stačí jej sečíst a výsledné číslo vám řekne, jak to je s vaším domem. Je-li popisné číslo 881, pak se čísla mezi sebou sečtou 8+8+1=17 a 1+7=8. Výsledné číslo je tedy osmička. Zvláštní pozornost se věnuje stejným, tedy duplicitním číslům jako 22, 44 a podobně. Ty nesčítáme, jde o jedinečné číslo.

Jednička

Tímto číslem se označují domy sportujících jedinců, cestovatelů, studentů nebo lidí silných a velmi nezávislých. V tomto domě můžete nabrat spoustu nových zkušeností a to v mnoha oblastech. Žít zde je velmi jednoduché, vztahy jsou čisté, jasné a bez postranních úmyslů. Lidé žijící v tomto domu se nebudou bát výzev, budou silnější a víc nezávislí. Rádi se budou profesně rozvíjet a získávat nové a nové vjemy.

Dvojka

Dům s celkovým číslem dva je pro rodiny, sociální pracovníky, důchodce nebo milovníky zahrad. Tyto domy mívají příjemnou a hlavně klidnou atmosféru a to i ve chvíli, kdy v něm žije několik rodin, třeba i s malými dětmi. Vládne zde pohoda, dům může mít magickou sílu a lidé okolo se snaží dům zvelebovat a vylepšovat jej. Může mít v okolí předzahrádku, rostlinky v květináči, lavičku a podobně. Ideální bydlení a místo pro rodiny s dětmi.

Přečíst  Domácí pohodlí a bydlení podle horoskopu 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..