Součet čísel data vašeho narození – co o vás může prozradit? 9

By | 06.01.2021

Numerologie a vůbec vše, co se týče čísel a jejich významu má svůj smysl. Kdysi se bez pochyby věřilo, že svět se skládal podle číselných zákonitostí. Také se říkalo, že jednotlivé čísla mají svou vlastní energii, vibrace a také logiku. Dnes a denně narážíte na čísla – ať už je to v obchodě, kdy na vás prodavačka vychrlí sumu, kterou máte zaplatit, když píšete datum, objednávku, zvolíte na zvonek, diktujete adresu, počítáte peníze v peněžence nebo prostě jen procházíte a vidíte čísla na letácích nebo bannerech okolo vás.

Nauka o číslech je numerologie

Za zakladatele se považuje Pythagoras. Základními čísly jsou 1,2,3,4. Jednička je číslo božské, dvojka znamená spojení, trojka a čtyřka jsou pak čísla vyjadřující náš svět. Podle numerologů mají čísla velkou váhu. Najděte si své posvátné číslo. Jak? Sečtěte všechna čísla v datu narození.

Například: 15.6.1975 = 1+5+6+1+9+7+5 = 34 = 3+4 = 7

Číslo devět

Devítka je číslo pro všechny ty, kteří se dívají na svět až příliš idealisticky. V životě se umí hodně měnit, zejména po té duchovní stránce. Nejsou to materialisté, hlavní cíle a životní opory vidí v přátelství, v pravdě a lásce. Když mají všechny tři cíle, pak jsou velmi spokojeni. Když jeden chybí, ptají se sami sebe, kde je chyba, kde je problém a mohou se často uvnitř trestat a zbytečně se utápět v žalu. Pokud se zamilují, jsou to jedinci věrní.

Mnohdy jim v lásce brání strach před lží a zradou, tudíž si jen tak někoho k sobě nepustí. Mají bujnou fantazii, takže si často vysní nejrůznější věci a situace a poté jsou zklamaní. Nepoučí se, stále mají své ideály, kterým věří. Věří v lepší zítřky, v rovnoprávnost i v to, že by k sobě lidé měli být hodní. Jsou umělecky založení, ale ne vždy toto založení přetaví do reálného života.

Přečíst  Součet čísel data vašeho narození – co o vás může prozradit? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..