Součet čísel data vašeho narození – co o vás může prozradit? 7

Napsala | 22.12.2019

Numerologie a vůbec vše, co se týče čísel a jejich významu má svůj smysl. Kdysi se bez pochyby věřilo, že svět se skládal podle číselných zákonitostí. Také se říkalo, že jednotlivé čísla mají svou vlastní energii, vibrace a také logiku. Dnes a denně narážíte na čísla – ať už je to v obchodě, kdy na vás prodavačka vychrlí sumu, kterou máte zaplatit, když píšete datum, objednávku, zvolíte na zvonek, diktujete adresu, počítáte peníze v peněžence nebo prostě jen procházíte a vidíte čísla na letácích nebo bannerech okolo vás.

Nauka o číslech je numerologie

Za zakladatele se považuje Pythagoras. Základními čísly jsou 1,2,3,4. Jednička je číslo božské, dvojka znamená spojení, trojka a čtyřka jsou pak čísla vyjadřující náš svět. Podle numerologů mají čísla velkou váhu. Najděte si své posvátné číslo. Jak? Sečtěte všechna čísla v datu narození.

Například: 15.6.1975 = 1+5+6+1+9+7+5 = 34 = 3+4 = 7

Číslo sedm

Číslo sedm vychází zejména lidem, kteří mají léčitelské schopnosti a pomáhají druhým řešit jejich problémy v životě a ostatní neduhy. Jsou to jedinci soucitní, mají pochopení pro druhé a často dávají přednost problémům jiných, než těm svým. To jim může uškodit, měli by občas myslet na své vlastní blaho a na sebe. V životě si potřebují vyzkoušet opravdu vše, i když jim lidé radí, co dělat nebo nedělat, stejně udělají opak. Díky této vlastnosti se mohou dostat do nepříjemných situací, ze kterých musí vybruslit.

Tito lidé si mohou myslet, že si s nimi život pěkně zahrává, často jim do života staví nepříjemné a těžké překážky, které musí přemoci a překonat. Jsou to lidští jedinci, kteří jsou velmi oblíbení, stále obklopeni přáteli a lidmi, kteří je mají rádi. Všichni vědí, že se na ně mohou spolehnout. Pomoc, rada, dobré slovo, to jsou věci, které jsou pro ně typické. Občas jsou mimo realitu. Když mají špatnou náladu, sarkasmus jim není cizí.

Přečíst  Součet čísel data vašeho narození – co o vás může prozradit? 4
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..