Součet čísel data vašeho narození – co o vás může prozradit? 6

By | 12.05.2020

Numerologie a vůbec vše, co se týče čísel a jejich významu má svůj smysl. Kdysi se bez pochyby věřilo, že svět se skládal podle číselných zákonitostí. Také se říkalo, že jednotlivé čísla mají svou vlastní energii, vibrace a také logiku. Dnes a denně narážíte na čísla – ať už je to v obchodě, kdy na vás prodavačka vychrlí sumu, kterou máte zaplatit, když píšete datum, objednávku, zvolíte na zvonek, diktujete adresu, počítáte peníze v peněžence nebo prostě jen procházíte a vidíte čísla na letácích nebo bannerech okolo vás.

Nauka o číslech je numerologie

Za zakladatele se považuje Pythagoras. Základními čísly jsou 1,2,3,4. Jednička je číslo božské, dvojka znamená spojení, trojka a čtyřka jsou pak čísla vyjadřující náš svět. Podle numerologů mají čísla velkou váhu. Najděte si své posvátné číslo. Jak? Sečtěte všechna čísla v datu narození.

Například: 15.6.1975 = 1+5+6+1+9+7+5 = 34 = 3+4 = 7

Číslo šest

Číslo šest je především číslem všech, kteří jsou velmi citliví. Aby byli v životě spokojení, potřebují enormní množství lásky, uznání, náklonnosti ze strany svých nejbližších a svého okolí. Pokud tomu tak není, necítí se dobře, spokojeně a šťastně. Jsou velmi esteticky založení, mají rádi umění a všechno, co se okolo něj točí. Je pro ně nejdůležitější rodina a to nejen ta nejbližší. Mnohdy je pro ně právě ona jediným pilířem života.

Najít si partnera pro ně může být obtížnější, zvláště pak v pozdějším věku. Když jsou mladí, nemají přehnané nároky na partnera, později jejich sítem nemusí jen tak někdo projít. Vhodný protějšek je velkou neznámou. Dlouhodobý stres, nepříjemné zdravotní problémy a vyčerpání cítí, když jim práce přerůstá přes hlavu a musí neustále řešit jen ji. Jsou to lidé nerozhodní, občas mohou vybírat podle toho, co se jim hodí. Vsází na rozumové úvahy, jsou spolehliví a dobří přátelé.

Přečíst  Povolání podle znamení – které je pro vás to pravé? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..