Součet čísel data vašeho narození – co o vás může prozradit? 5

By | 19.08.2020

Numerologie a vůbec vše, co se týče čísel a jejich významu má svůj smysl. Kdysi se bez pochyby věřilo, že svět se skládal podle číselných zákonitostí. Také se říkalo, že jednotlivé čísla mají svou vlastní energii, vibrace a také logiku. Dnes a denně narážíte na čísla – ať už je to v obchodě, kdy na vás prodavačka vychrlí sumu, kterou máte zaplatit, když píšete datum, objednávku, zvolíte na zvonek, diktujete adresu, počítáte peníze v peněžence nebo prostě jen procházíte a vidíte čísla na letácích nebo bannerech okolo vás.

Nauka o číslech je numerologie

Za zakladatele se považuje Pythagoras. Základními čísly jsou 1,2,3,4. Jednička je číslo božské, dvojka znamená spojení, trojka a čtyřka jsou pak čísla vyjadřující náš svět. Podle numerologů mají čísla velkou váhu. Najděte si své posvátné číslo. Jak? Sečtěte všechna čísla v datu narození.

Například: 15.6.1975 = 1+5+6+1+9+7+5 = 34 = 3+4 = 7

Číslo pět

Lidé s číslem pět jsou vázáni ke svobodě. K pocitu, že mohou všechno a vždy. Pravidla a předpisy pro ně představují noční můru a nehodlají se jimi nikdy řídit. Často si neuvědomují, že pravidla mohou sloužit pro jejich dobro a jsou tak sami proti sobě. Vedoucí pozice jim právem náleží, protože neustále přicházejí s novými a novými myšlenkami a nápady, kterých si ostatní cení. Kreativní postoj k práci je nutno brát s nadhledem, občas je usměrnit, létají s hlavou v oblacích.

Partnerské soužití může být příjemné, ale často narazíte na problémy nebo obtíže, které musíte řešit. Svoboda, nestálost a nervozita je to, co vztah může kazit. Impulsivní chování je někdy na škodu. Manželství nebo stálé partnerství? To jsou přece pravidla a okovy, což není pro tyto typy. Pokud přeci jen manželství řeknou ano, nebývá to do konce života. Volnost a svoboda jsou věci, které jsou jejich druhé já.

Přečíst  Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 29
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..