Součet čísel data vašeho narození – co o vás může prozradit? 11

By | 19.09.2020

Numerologie a vůbec vše, co se týče čísel a jejich významu má svůj smysl. Kdysi se bez pochyby věřilo, že svět se skládal podle číselných zákonitostí. Také se říkalo, že jednotlivé čísla mají svou vlastní energii, vibrace a také logiku. Dnes a denně narážíte na čísla – ať už je to v obchodě, kdy na vás prodavačka vychrlí sumu, kterou máte zaplatit, když píšete datum, objednávku, zvolíte na zvonek, diktujete adresu, počítáte peníze v peněžence nebo prostě jen procházíte a vidíte čísla na letácích nebo bannerech okolo vás.

Nauka o číslech je numerologie

Za zakladatele se považuje Pythagoras. Základními čísly jsou 1,2,3,4. Jednička je číslo božské, dvojka znamená spojení, trojka a čtyřka jsou pak čísla vyjadřující náš svět. Podle numerologů mají čísla velkou váhu. Najděte si své posvátné číslo. Jak? Sečtěte všechna čísla v datu narození.

Například: 15.6.1975 = 1+5+6+1+9+7+5 = 34 = 3+4 = 7

Číslo jedenáct

Číslo jedenáct se nesčítá, považuje se za mistrovské, až magické číslo. Lidí s tímto číslem není mnoho, a pokud takové číslo vyšlo právě vám, pak můžete disponovat obdivuhodnou genialitou, která je však spíše na obtíž v běžném a reálném životě. Ne všichni umí pochopit jedinečnost a originalitu myšlení, kterými disponujete. Často vnímají duchovní svět a táhne je to k nadpřirozenu a vůbec k úkazům z této strany. Žít s nimi? Jednoduché to rozhodně nebude, to musíte vědět.

Často mění nálady jako aprílové počasí a partneři po jejich boku musí mít dostatek trpělivosti, aby tyto vrtochy snášely. Ve chvíli se z dobré nálady může stát špatná, která se nese celým domem. Často mají tendence zasahovat do věcí, které s nimi nemají vůbec nic společného. Oni tak činí ve snaze poradit, ale vděku se jim nedostane. Vyšší věk pro ně znamená tolik důležité uznání a respekt, na který museli čekat celý život.

Přečíst  Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 15
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..